Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (381) Komentarų: (0) (02.02.2016 - 15:32)

Valstybės svarbos ateiviai: Ateiviai ir proletariato diktatūra (2-1)

Kartą, vartydami archyvinius dokumentus, aptikome įdomų dokumentą. Tai buvo ryšio seanso, vykusio 1978 m. rugpjūčio 15 d. tarp Skrydžių valdymo centro ir orbitinio komplekso „Saliut-6“ ekipažo, stenogramos ištrauka.

Iš skubaus ryšio seanso su kosmonautu Vladimiru Vasiljevičiumi Kovalionoku stenogramos:

- Iliuminatoriaus dešinėje stebiu objektą. Jis vis ryškėja. Artėja prie mūsų kosminio laivo. Jei kalbėtume įprastomis sąvokomis, kampu maždaug nuo 20 iki 200. Iš pradžių mes jį stebėjome. Vėliau jis didėjo, ryškėjo ir užslinko už iliuminatoriaus. Mūsų orbitos prasilenkė.

- Supratome. Ar galite apibūdinti jo formą?

- Maždaug teniso kamuoliuko dydžio ryški žvaigždė.

Tarytum nieko ypatinga. Tačiau kodėl šis pokalbio su kosmonautais epizodas buvo išskirtas iš stenogramos ir po daugelio metų atsidūrė visai kitame aplanke - su žyma „Slaptai"? Atsakymas paprastas. Orbitinės stoties ekipažas stebėjo neatpažintą skraidantį objektą. O tokie „kontaktai" - visiškai kitos žinybos kompetencija. Daug vėliau Vladimiras Vasiljevičius Kovalionokas papasakojo ir tai, ko nėra stenogramoje. Objektas, kurį jie stebėjo kosminio laivo iliuminatoriuje, buvo panašus į skraidantį aparatą, bet judėjo žemiškoms sąlygoms neįmanomu greičiu ir buvo neįtikėtinai manevringas. Vėliau Vladimiras Vasiljevičius net nupiešė tai, ką matė. Paveikslėlis, kaip matote, gana įdomus.

Ar tai optinė apgaulė, nepaaiškinamas kosminis reiškinys, ar iš tikrųjų kitos planetos laivas? Atsakymo į šį klausimą neturime iki šiol, o kosmonauto eskizai kol kas saugomi archyve.

Visai neseniai paaiškėjo sensacingų faktų. NSO medžioklė buvo daugelio galingiausių valstybių karinės doktrinos dalis. Jie buvo pradėti medžioti gerokai anksčiau, nei žmogus pakilo į kosmosą.

Yra pagrindo manyti, kad žmonija seka NSO ir kitus nepaaiškinamus reiškinius lygiai tiek laiko, kiek pati egzistuoja. Prieš kelis šimtmečius juk nebuvo nei lėktuvų, nei raketų, nei žvalgybinių zondų, kurių skrydį nakties danguje būtų galima palaikyti NSO, o visgi yra daug liudijimų, kad mūsų protėviai stebėjo būtent tokius objektus. Jie pavaizduoti praeityje žinomų dailininkų paveiksluose, metraščių kronikose. Švytintys kamuoliai, į lėkštes panašūs danguje sklandantys objektai, kurie viduramžiais netikėtai pasirodydavo virš nustebusių miestelėnų galvų, o vėliau taip pat staiga dingdavo. Net kai kuriuose ant uolų rastuose senoviniuose piešiniuose neįtikėtinai tiksliai pavaizduoti mums gerai žinomi siluetai.

Visgi moksliniai NSO fenomeno tyrimai, vadinasi, ir kitų planetų egzistavimo faktų analizė, pradėti tik praėjusio amžiaus pradžioje, kai buvo išrastas radijas. Tada ir paaiškėjo, kad Žemės eteryje egzistuoja mįslingas reiškinys - radijo aidas. Jei Morzės abėcėle pasiųstume radijo pranešimą, signalas gali grįžti į imtuvą. Tačiau kada tiksliai grįš, nuspėti neįmanoma. Negana to, signalas grįžta lyg ir toks pat, bet su tam tikrais pokyčiais - kitokių intervalų ir kiek kitokio garso. Lyg koks nežinomasis netoli nuo mūsų planetos jį priimtų, išnarstytų į smulkius fragmentus, užlaikytų ir vėl perduotų autoriui. Atrodytų, kad tokį dalyką galima paprastai paaiškinti: signalas atsitrenkė į kažkokį kosminį objektą ir grįžo atgal radijo aido pavidalu. Tačiau čia ir kyla mįslė, nes arti Saulės sistemos nėra objektų, nuo kurių signalas galėtų atsispindėti taip, kad vos po kelių minučių grįžtų atgal. „Kosminės paieškos" projekto vadovui Vadimui Černobrovui pateikėme klausimą: kas tas radijo aidas? Jis tvirtina: „Mokslininkai iki šiol nežino gamtos reiškinio, kuris galėtų sukelti tokį radijo aidą. Tad nežinoma, kas nuolat trikdo radijo siųstuvus jų veikimo dažniuose ir atspindi signalus po kelių minučių."

Pirmą kartą radijo aidas buvo užfiksuotas 1928 metų rudenį. Aptikome pirmuosius radijo aido medžioklės liudijimus. Kartą inžinieriai Štermeris ir Halsas nusprendė apsikeisti standartiniais telegrafo šaukiniais siųsdami signalus iš Olandijos į Norvegiją ir netikėtai išgirdo tų pačių signalų atkartojimą. Inžinieriai užfiksavo intervalus tarp aido ir gavo tam tikrą skaičių eilutę. Tai buvo tikra sensacija. Mokslo pasaulio atstovai entuziastingai pradėjo ieškoti šio nepaaiškinamo reiškinio priežasties. Šis įvykis ypač nudžiugino genialųjį išradėją Nikolą Teslą.

Nikola Tesla (1856-1943)  Kaip tik jis iškėlė versiją apie nežemišką radijo aido kilmę. Nors N. Tesla tada jau buvo žymus ir autoritetingas mokslininkas, mokslo pasaulis iš pradžių ignoravo jo pateiktą versiją.

Štai ką papasakojo mokslininkas fizikas Aleksejus Podjapolskis, kuris daug laiko tyrinėjo Nikolos Teslos mokslinį palikimą:

„Po daugybės nesėkmingų bandymų paaiškinti šį reiškinį, net patys santūriausi mokslininkai grįžo prie fantastinės Teslos hipotezės. Ji paremta tuo, kad radijo aidas atsispindi nuo ateivių kosminio zondo, pasiųsto į Saulės sistemą tam, kad būtų galima kontroliuoti Žemėje vykstančius procesus."

Štai kaip šią Teslos hipotezę aiškino projekto SETI-Rosija vadovas Levas Gindilis:

„Tesla rašė: „Štai į Saulės sistemą atskrido zondas, mus tyrinėja, perduoda informaciją savosios civilizacijos atstovams, o kai pamato, kad čia įsikūrusi kita civilizacija, mėgina užmegzti kontaktą - pasiunčia atgal tą patį mūsų signalą. O kad suprastume, jog jame yra kažkokios informacijos, signalą grąžina skirtingai vėlindamas."

Manau, reikėtų kai ką paaiškinti. Man regis, pasaulio mokslininkai pritarė Teslos teorijai tik tuo aspektu, kad radijo aidas atsiranda kaip signalo atspindys nuo kažkokio zondo. Tačiau, mano nuomone, mokslininkams pritrūko drąsos pripažinti, kad šis zondas - ateivių nuosavybė.

Kalbama, kad Tešla į kolegų mokslininkų priekaištus, neva jis juos kvailinąs, tik nusijuokė ir atsakė maždaug taip: „Gerai, ponai, esu pasiruošęs pripažinti, kad mano versija dėl ateivių yra klaidinga, bet tik tada, jei atsakysite, kieno tas zondas."

Reikia pripažinti, kad paslaptingasis zondas ir jo šeimininkai dar neaptikti iki šiol. Beje, iki šiol nėra ir kitos, žemiškesnės, radijo aido kilmės versijos. Tačiau esama atvejų, kai radijo aidas buvo iššifruotas.

Radijo aido vėlavimo laikas / Ljuneno grafikas  Britų astronomas Dunkanas Ljunenas šifravimo duomenis įkėlė į matematinę koordinačių sistemą. Pasimatė dangaus žvaigždžių žemėlapis. Viduryje - Jaučiaganio žvaigždynas.

Tada susimąstė ir kiti tyrėjai. Kaip paaiškėjo, Žemės gyventojams dangaus vaizdas taip turėjo atrodyti ne šiandien, o prieš dvylika su puse tūkstantmečių. Vadinasi,
negana to, kad signalą įmanoma iššifruoti, jis dar teikia ir neįtikėtino turinio informaciją. Gal nematomi svečiai tokiu būdu mums praneša savo „namų“ adresą? Išsamaus atsakymo nėra. Kai kurie kritikai mano, kad astronomas Ljunenas naudojo netinkamą šifravimo formulę, todėl ir gavo tokį rezultatą. Betgi nėra garantijų, kad jo oponentai naudojo tinkamesnę formulę.

Beje, kai sulyginome atskirus įvykius, susijusius su radijo aido reiškiniu, pastebėjome neįtikėtinų sutapimų. Būtent 1928 metų rudenį, kai Europoje buvo atrastas radijo aidas, Sovietų Sąjungoje, pasirodo, buvo užfiksuotas pirmas neatpažintas signalas iš kosmoso.

Gal ir nebūčiau atkreipęs į tai dėmesio - signalais iš kosmoso tada domėjosi daugelis. Čia svarbu, kas buvo „priimančioji" pusė. Signalą savo namuose fiksavo ne koks nors kvaištelėjęs radijo mėgėjas ir ne akademinio instituto mokslininkai, o DVRA* Žvalgybos valdybos slaptosios laboratorijos tyrėjai. Gautą signalą asmeniškai šifravo brigados inžinierius ir Karinės žvalgybos etatinis darbuotojas Jakovas Faivušas.

Nedaug kam žinoma, kad Lenino-Stalino darbininkų ir valstiečių valstybė dar jos priešaušryje atkakliai ieškojo kontaktų su nežemiškomis civilizacijomis. Komunistinio mąstymo brolių paieška buvo valstybinės svarbos užduotis. Juk tuomečių lyderių sąmonėje gyvavusi pasaulinės revoliucijos sąvoka buvo taikoma visai Visatai. Komunizmo pergalė ne tik Žemėje, bet ir kitose planetose atrodė kaip tolima, bet gana tikroviška perspektyva.

Todėl iš slaptų laboratorijų į kosmosą ir buvo siunčiami radijo signalai, tikintis pirmiems užmegzti kontaktą su kitų planetų bei galaktikų engiamaisiais.

Jakovo Faivušo likimas susiklostė, kaip buvo įprasta tais laikais: 1937-aisiais jis netikėtai buvo suimtas ir nuteistas sušaudyti. Yra žinoma, kad jam pavyko iššifruoti iš kosmoso gautą signalą. Bet šifruotės turinį jis slėpė iki pat mirties. Išliko Faivušo dienoraštis, kuriame jis tvirtina, kad gautas signalas buvo išsiųstas iš Marso planetos kosminio laivo.

„Po suėmimo jis buvo labai greitai sušaudytas, - pasakojo istorikas Vladimiras Sokolovskis, tyrinėjęs J. Faivušo asmens bylos dokumentus, - vienvietėje kameroje inžinierius visgi spėjo į dienoraštį įrašyti pranešimo šifruotę. Šie dokumentai šiandien žinomi kaip „Jakovo Faivušo testamentas".

Ilgai testamento tekstas buvo pažymėtas viena slapčiausių žymų. Dabar galiu pacituoti kai kurias dienoraščio ištraukas.

Užrašuose inžinierius rašė: „Visatoje egzistuoja daugybė civilizacijų. Kitų planetų ateiviai ne kartą lankėsi Žemėje ir net bandė čia įkurti kolonijas. Iki šiol mus kontroliuoja dviejų kultūrų atstovai. Pirmieji - kūrybingos ir geros būtybės, siuntusios perspėjimus apie pavojų. Antrieji - arogantiški ir agresyvūs."

Sprendžiant iš dienoraščio teksto, kitų planetų atstovai Faivušui pranešė, kad:

„...didžiausia grėsmė Žemės gyventojams iškils XXI amžiaus pradžioje. Ko gero, smūgis iš kosmoso Žemei gresia 2008 - 2012 metais...“

Be to, man atrodo, kad Jakovo Faivušo įvardyti „ateiviai iš kitų planetų" turėjo omenyje ne užpuolimą, o, regis, planetos masto katastrofą. Atkreipiu dėmesį į paskutinę mintį, kurią jis įrašė dienoraštyje:

„Žemės tautos privalo susivienyti prieš baisią grėsmę, kuri kyla iš kosmoso.” Kažkodėl man atrodo, kad karinės žvalgybos vadovai šifruotės turinį sužinojo anksčiau nei Faivušas to būtų norėjęs. Regis, nuosprendis jam jau buvo iš anksto nulemtas. Manau, kad pirmosios darbininkų ir valstiečių valstybės partija ir vyriausybė iš kosminių brolių tikėjosi sulaukti visiškai kitokių žinių. Deja, jose nebuvo nė žodžio nei apie proletariato diktatūrą kitose galaktikose, nei apie pasaulinę revoliuciją...

Tad tam tikra prasme Jakovas Faivušas nepateisino didelio partijos pasitikėjimo ir tapo politinio trumparegiškumo bei kosminio kosmopolitizmo auka.

Kalbant apie šifruotės tekstą, reikia pripažinti, kad jo patikrinti dabar jau nebeįmanoma, nes autentiški dokumentai prarasti. Tikiuosi, Faivušas klydo. Pirmiausia dėl to, kad paaiškėjo, jog Marse gyvybės vis dėlto nėra. Antra, labai nesinori, kad jo prognozės pasitvirtintų.

*Darbininkų ir valstiečių Raudonosios Armijos.


Ištrauka iš "Valstybinės svarbos ateiviai"

reklama

Igoris Prokopenka

Šioje istorijoje: Ateiviai, radijo aidas, signalas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 381 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (351)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (270)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Kaip išsirinkti gerą ir kokybišką aliejų...

Pati blogiausia vieta aliejui laikyti – prie viryklės, o atidarytą pakuotę reikia sunaudoti per vieną mėnesį. Taip LRT RADIJUI sako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyr. specialistė Rita Sadū

paranormal.lt
Liaudies medicinos receptas nuo vėžio ir kitų ligų...

Liaudies medicinos receptas nuo vėžio, kuris jau padėjo tūkstančiams žmonių. Bulgarų medicinos mokslų daktaro profesoriau H.Mermerski receptas. Šis receptas visiškai iš natūralių priemonių, padedantis išgydyti nuo daugeli lig

paranormal.lt
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems žmonėms, kurie negali sau leisti brangių paslaugų dantų klinikoje.
paranormal.lt
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas,


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino