Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (472) Komentarų: (0) (08.04.2016 - 22:42)

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Kai žmonės pirmą kartą pagamino veidrodį, jie netgi neįtarė, kad sukūrė vieną iš labiausiai mistiškų daiktų pasaulyje. Tik vėliau atėjo supratimas, kad "stebuklingas stiklas" gali ne tik atspindėti išorės pasaulio vaizdus ar leisti saulės zuikučius.

Jis yra įėjimas į paslaptingą pasaulį, kuriame yra galima bendrauti su anapusinėmis būtybėmis, nuspėti ateitį ir sužinoti praeities paslaptis. Ir tai dar ne viskas. Pasirodo, visi veidrodžiai turi... atmintį.

Veidrodžių istorija siekia labai tolimus laikus. Jie buvo gaminami Senovės Šumere, Indijoje ir Egipte - iš pradžių iš obsidiano, bronzos ir sidabro. Pirmieji stiklinius veidrodžius XII amžiuje išmoko gaminti Venecijos amatininkai, gyvenę Murano saloje. Kartą Murano stiklo pūtikai ant lygaus marmuro paviršiaus padėjo alavo lapą ir užpylė jį gyvsidabriu. Alavas ištirpo, pasidarė tai, kas dabar vadinama amalgama. Ant jos buvo uždėtas stiklas, ant jo susidarė plonytė sidabrinė plėvė. Taip atsirado pirmasis veidrodis, kuris tuo metu kainavo pasakiškus pinigus.

Šiandien veidrodžiai be savo tiesioginės paskirties dar dažnai būna naudojami burtuose, magiškose apeigose, nes pasirodė, kad tik pusė veidrodžio „auros“ priklauso mūsų pasauliui, o kita pusė pereina į anapusinį pasaulį. Būtent tokia dviguba savybė ir panaudojama baltosios ir juodosios magijos seansuose. Yra veidrodžiai - žudikai, yra veidrodžiai, kuriuose įkalintos mirusiųjų žmonių sielos, yra veidrodžiai, nuolat žadinantys aistrą... Ir labai retai kas susimąsto apie veidrodžio įtaką į jį žvelgiančiam žmogui.

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas Yra daugybė prietarų, susijusių su veidrodžiu. Pavyzdžiui, Rytų gyventojai pastatydavo veidrodį prieš įėjimą į narną, jeigu šalia driekdavosi kelias, norėdami atspindėti blogą energiją. Europoje buvo priimta veidrodžius statyti į langus, siekiant atspindėti juodas pikto kaimyno mintis arba neigiamą energiją iš netoliese esančių „kenksmingų" pastatų: ligoninių, kalėjimų ir pavojingų užeigų.

Senovėje buvo tikima, kad veidrodžiai yra gyvųjų ir mirusiųjų pasaulius jungiantis koridorius. Dėl šios priežasties, kai name kas nors mirdavo, veidrodžiai buvo uždengiami tankiu audiniu, kad vaiduoklis su savimi neišsivestų gyvųjų. Taip pat buvo baiminamasi, kad vaiduoklis gali apsigyventi veidrodyje. Taip pat į jį gali patekti pašaliniai vaiduokliai, pasinaudodami pirmosiomis dienomis po žmogaus mirties atsiradusiu koridoriumi. Jei taip atsitinka, gyvųjų laukia nelaimės.

Kartais yra teigiama, kad mirusiojo namuose veidrodžius reikia uždengti tam, kad juose neatsispindėtų praeitis. Tam tikra prasme tai yra teisinga. Mirusio žmogaus dvasia gali pasiklysti veidrodžių labirinte ir visiems laikams pasilikti veidrodyje, nerasdama kelio tenai, kur jai priklauso būti. Dvasios įkalinimas veidrodyje, nors tai įvyksta ir netyčia, gali neigiamai paveikti giminaičių karmą, sukelti nelaimių tiek šiame, tiek kitame gyvenime.

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Veidrodis su vaiduokliu pasižymi tam tikromis savybėmis: drumsčiasi stiklas, nuo jo sklinda šaltis, šalia jo gęsta žvakės. Buvo manoma, kad vaiduoklio veidrodyje galima atsikratyti, tik jį sudaužius, o šukes apdeginus ugnimi. Veidrodžio pagalba gyvieji gali susitikti su mirusiais giminaičiais. Taip mano, pavyzdžiui, mokslininkas Reimondas Moudis, daug triukšmo sukėlusios knygos „Gyvenimas po gyvenimo" autorius. Kitoje savo knygoje - „Viskas apie susitikimus po mirties" - jis rašo: „Ypatinga žiūrėjimo į veidrodį technika suteikia galimybę žmonėms pamatyti mirusių giminaičių dvasias praktiškai bet kuriuo metu ir kada panorėjus ir taip suteikia paguodą patyrusiems sunkią netektį. Manau, kad ši žiūrėjimo į veidrodį technika - pati didžiausia dovana mums, nes toks skausmas yra viena iš sunkiausių dvasinių ligų.

Veidrodžių pagalba Senovės Graikijos orakulai kalbėjo su mirusiųjų dvasiomis, o po to žyniai buvo rūkomi sieros dūmais ir palydimi prie upės, kur jie atlikdavo ritualinį apsiprausimą, kad vaiduoklis paskui juos nepatrauktų pas žmones".

Išstudijavęs žiūrėjimo į veidrodį technikos istoriją, Moudis pabandė sukurti tokias sąlygas, kad būtų galima pasimatyti su mirusiaisiais, paversdamas viršutinį seno malūno Alabamoje aukštą į šiuolaikinį „psichomanteumą". Viename tamsaus kambario gale ant sienos buvo pakabintas veidrodis. Priešais veidrodį buvo pastatyta kėdė, į kurią sėsdavo eksperimento dalyvis, o už kėdės šviesdavo vienintelis šviesos šaltinis kambaryje - 15 W galingumo lemputė. Tam, kad būtų geriau nusiteikiama kontaktui su mirusiuoju, Moudis pasiūlydavo lankytojams atsinešti mirusiojo daiktų, paprašydavo nusiimti laikrodį, atlikdavo parengiamąjį pokalbį.

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Vienas pirmųjų savanorių buvo truputį vyresnis nei keturiasdešimties metų vyras, niekada nesirgęs jokiomis psichinėmis ligomis. Jis norėjo pamatyti prieš metus mirusią mamą, kurios labai ilgėjosi. Išėjęs iš „reginių kambario", jis Moudžiui pasakė: „Be jokios abejonės, asmenybė, kurią mačiau veidrodyje, - mano mama! Aš nežinau, iš kur ji atėjo, tačiau esu įsitikinęs, kad mačiau realią asmenybę. Ji iš veidrodžio žiūrėjo į mane... Ji atrodė kur kas sveikesnė ir stipresnė, nei buvo savo gyvenimo pabaigoje. Jos lūpos nejudėjo, tačiau ji kalbėjo su manimi, aš aiškiai girdėjau jos žodžius. Ji pasakė: „Man viskas gerai".

Štai ką papasakojo chirurgas, panoręs pamatyti 1968-ais metais mirusią motiną: „Kai pažvelgiau į veidrodį, jame pamačiau kažkokį drumstą kontūrą, tarsi dūmų substanciją. Po to ėmė formuotis figūra, sėdinti ant kažkokios sofos. Iš pradžių mačiau tik bendrą vaizdą, jokių detalių. Maždaug po minutės ėmė ryškėti kai kurie bruožai, labiau panašūs į kompiuterinius piešinukus. Veidas tarsi užsipildė iš viršaus žemys, aš greitai supratau - tai mama.

„Kaip tu?“ - jos paklausiau. Jos lūpos nejudėjo, tačiau mintimis mes buvome susiję. „Man viskas gerai, aš myliu tave", - ji atsakė. Uždaviau kitą klausimą: „Ar skaudėjo, kai mirei?" Ji atsakė: “Visiškai ne. Perėjimas j mirtį nesunkus..." Po to uždaviau dar kokį dešimtį klausimų, o vėliau ji tarsi ištirpo... Mane tai labai sukrėtė."

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Tokių pasakojimų yra nemažai, jie turi daug panašumų. Svarbiausias dalykas, kuris juos vienija, - tai tvirtas eksperimento dalyvių įsitikinimas realiu susitikimu su mirusiaisiais. Dažnai pasirodžiusi būtybė atrodė visiškai ne tuo žmogumi, koks buvo prisimenamas. Susidarė įspūdis, kad palikę mūsų pasaulį ne tik toliau egzistuoja, bet ir vystosi, evoliucionuoja, įgyja kažkokią naują patirtį. Atrodė, kad jie žino kažką tokio, ko nežino gyvieji.

Visi eksperimento dalyviai tvirtino, kad aktyviai bendravo su mirusiaisiais. Tiesa, šiame bendravime pasireiškė gana įdomūs skirtumai. Vieni pasakojo, kad bendravo be žodžių, mintimis. Kiti teigė, kad girdėjo garsus. Kai kas aiškiai jautė kažkokį prisilietimą.

Sužinoję apie Moudžio eksperimentą, pas jį ėmė lankytis įvairūs žmonės. Daugelis jų iš tiesų pabuvojo tenai, kur norėjo, - kitame pasaulyje. O štai apie ketvirtadalis klientų pamatė visai ne tuos, kurių laukė. Įvyko tarsi realiame gyvenime: eini į tam tikrą vietą, žinodamas, kad N visuomet tenai būna, tačiau jo neaptinki. Užtat susitinki su tuo, ko netikėjai susitikti. Taip vyko ir Moudžio eksperimento dalyviams.

jie ilgai ruošiasi, mintyse repetuoja būsimą pokalbį... ir staiga susitikimas neįvyksta arba į jį ateina kažkas kitas. Gal taip yra dėl to, kad tas, kurį norėjome pamatyti, dar nėra pasiruošęs susitikimui? O gal yra kitos, nuo jo nepriklausančios priežastys? Gal visi šie faktai tik patvirtina, kad kitas pasaulis

- ne mūsų vaizduotės vaisius, kad jis gyvena savo gyvenimą ir, atrodo, mažai priklauso nuo mūsų sąmonės, valios ir norų?

Atlikti atradimai buvo iš tiesų nepaprasti. Susitikimas su dvasiomis ne visada vykdavo pačiame veidrodyje. Maždaug kas dešimtu atveju dvasia išeidavo iš jo. Eksperimento dalyviai dažnai pasakodavo, kad vaiduoklis prie jų prisiliesdavo arba buvo jaučiamas jo artumas. Tačiau buvo ir atvirkščiai - apie 10 % eksperimento dalyvių pasakojo, kad jie patys pateko į veidrodį ir ten vyko jų susitikimas su mirusiaisiais.

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Viena moteris pasakojo: „Iš pradžių veidrodyje pamačiau spalvotas dėmeles ir mažas ryškias kibirkštis. Vaizdas veidrodyje išskydo, o po to viskas nušvito ryškia šviesa. Iš pradžių mačiau tolumoje peizažus ir įprastines gyvenimiškas scenas, o po to mano dėmesį patraukė takelis. Aš supratau, kad turiu juo eiti. Ir nuėjau, kaip pasirodė, ilgu koridoriumi, kol pamačiau tris moteris. Tai buvo mano senelė, teta Betė ir dar viena moteris, kurios aš nepažinau.

Teta Betė pasakė, kad tai yra mano prosenelė. Ji buvo visai jauna, todėl aš jos ir nepažinau - nuotraukose ji visada atrodė senutė. Viso susitikimo metu buvau tarsi pripildyta džiaugsmo, nes jos man papasakojo, kaip joms viskas gerai. Man tai buvo tikras palengvėjimas - aš daugiau nebejutau kaltės tetai.

Iš jų nugarų liejosi nuostabios šviesos srautai. Reikia pastebėti, kad mes neištarėme nė žodžio, tačiau žinojome, kiek daug norime viena kitai papasakoti. Aš jas mačiau iš arti, tačiau jutau, kad mus skiria nematomas barjeras, kuris neleidžia manęs arčiau prie giminaičių".

Veidrodiniai atspindžiai ir Moudžio bandymas

Moudis pats dalyvavo bandyme su veidrodiniais atspindžiais. Tyrinėtojui pasirodė senelės, kuri gyvenime buvo rūsti ir egoistiška, vaiduoklis. O štai jos fantomas buvo visiškai geranoriškas: „Reikėjo kažkiek laiko, gal mažiau minutės, kol atpažinau senelę iš mano tėvo pusės, kuri mirė prieš keletą metų. Atsimenu, kad pakėliau rankas prie veido ir šūktelėjau: „Senele!“ ...Aš jutau nuo jos sklindančią šilumą ir meilę, emocingumą ir rūpestį, tai buvo aukščiau už mano supratimą. Ji buvo linksmai nusiteikusi, aplink ją tvyrojo ramybė ir džiaugsmas".

Moudis apibendrino savo darbus „pasaulių susikirtime" - taip jis pavadino veidrodį: „Šis bandymas man leido tvirtai įsitikinti: tai, ką mes vadiname mirtimi, nėra gyvenimo pabaiga. Jeigu aš palaikysiu savo pasimatymą haliucinacija, tai turiu haliucinacija laikyti ir visą savo gyvenimą".

Daugelis mokslininkų yra įsitikinę, kad veidrodį, kaip ir kiekvieną daiktą, supa kažkoks nematomas laukas. Vieni veidrodžiai turi teigiamą energiją, kiti - neigiamą, ypač jeigu prieš tokius veidrodžius vykdavo barniai, prievarta ar net žmogžudystės. Jeigu veidrodžio paviršius atspindi akiai nematomus spindulius, tai reiškia, kad jis gali atspindėti ir subtilesnes energijas, pavyzdžiui, visą žmogaus jausmų ir emocijų gamą.

reklama

Šioje istorijoje: Veidrodžių magija, Veidrodžiai, Moudis

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 472 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Salierų sultys padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąn...

Salierų sultys greitai padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąnarius! Po šio gėrimo jausimės daug geriau! Inkstai yra vienas iš organų, kurie filtruoja kraują, tokiu būdu jie veikiami toksinų kiekvieną dieną. Todėl, labai svarbu
paranormal.lt
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigaminti šią nebrangią kaukę, kuri padarys jūsų odą švarią ir sumažins raukšles.

paranormal.lt
Arbatų nauda tavo sveikatai...

Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir poveikiu organizmui. Vėlyvą rudenį ir artėjančią žiemą vertėtų rinktis šild
paranormal.lt
Kiek tiesos yra mituose apie plastinę chirurgiją?...

Grožį kiekvienas iš mūsų suprantame skirtingai, tačiau jis yra pakankamai svarbus kiekvienam norinčiam pritapti prie visuomenės, būti pripažintam. Ir nors besikreipiančių į plastikos chirurgus vis daugėja, apie šią sritį vis


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios