Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina » Peržiūrų: (2480) Komentarų: (0) (07.07.2016 - 15:12)

Vėžys mėgsta cukrų: priešvėžinė dieta

Daugiau kaip prieš šimtą metų gydytojai nustatė, kad piktybinius auglius galima “numarinti badu” - arba dieta, arba gydomuoju badavimu. Šie mokslininkai iki šiol niekada nebuvo vertinami rimtai. Bet dabar genetikai pagaliau patvirtino jų teiginius: įmanoma tiek profilaktiškai kovoti su vėžiu, tiek padidinti sergančiųjų šansus pagyti. Apie šiuolaikinius kovos su vėžiu būdus pasakoja genetikos specialistas Johanesas Kojus (Johannes Coy).

- Ką valgėte šįryt?

- Pusę pakelio varškės su natūraliais aliejais. Aš sumaišau sėmenų, argano, graikinių riešutų ir vynuogių kauliukų aliejaus mišinį ir suvalgau 2 šaukštus. Varškė aliejų gerai sugeria, todėl jo skonio nejunti. Dar įmaišau saują uogų. Svarbu kur tik įmanoma mažinti angliavandenių kiekį.

Vėžys mėgsta cukrų: priešvėžinė dieta

- Vadinasi, manote, kad susirgimų vėžiu visame pasaulyje daugėja dėl angliavandenių?

- Taip. Kinijoje arba Indijoje vėžiu sergančiųjų skaičius auga tuose regionuose, kuriuose labiausiai maitinamasi vakarietiškai. Cukraus kiekį kraujyje didinantys produktai kaip duona, makaronai, bulvės, saldumynai, saldūs gėrimai didina antsvorio ir diabeto riziką. Cukraus ir kartu insulino kiekio didėjimas kraujyje skatina piktybinių auglių susidarymą. Vienas pagrindinių kai kurių rūšių vėžio rizikos veiksnių yra antsvoris.

- Dar vienas įrodymas: gyvūnijos pasaulyje vėžio beveik nepasitaiko.

- Nuo vėžio nenugaišta nei zoologijos sode gyvenančios žirafos, nei laisvėje gyvenantys liūtai, nei ganykloje besiganančios karvės, tik mūsų šunys ir katės, šeriami angliavandenių turtingu gatavu pašaru. JAV seniai prigijo mada juos šerti vien mėsa ir daržovėmis. Dabar paklausiu aš: kiek pažįstate žmonių, mirusių nuo širdies vėžio?

- Širdies vėžio?

- Matot. Mes turime organą, atsparų vėžiui - širdį. O kodėl? Ji energiją gauna iš riebalų, o ne iš cukraus. O vėžinė ląstelė fermentuoja cukrų.

- Štai ir priėjome jūsų tyrinėjimų objektą, už kurį tikriausiai kada nors gausite Nobelio premiją - geną TKTL1.

- Neperdėkit! Geną TKTL1 atradau prieš 17 metų. Bet tik 2005 m. įrodžiau, kaip jis veikia auglio ląstelėje: susidaro agresyvi, pieno rūgštį gaminanti vėžinė ląstelė.

- Galite paaiškinti tiksliau?

- Auglio ląstelės dauginasi, auglys didėja. Tačiau jį kontroliuoja imuninė sistema ir šalimais esančios ląstelės. Jis automatiškai nesiskverbia į aplinkinius audinius ir jų neardo. Tik vėžinė ląstelė auga nekontroliuojamai, gali įsikurti bet kurioje kūno vietoje ir sudaryti metastazes.

- Tai priklauso nuo to, kuo ląstelė maitinasi?

- Teisingai. Auglio ląstelė, kaip ir normali, energiją gauna mitochondrijose skaidydama riebalus, cukrų, baltymus. Vėžinė ląstelė maitinasi tik cukrumi, jį fermentuoja ir gamina pieno rūgštį, o ši ardo aplinkinius audinius, net įsigraužia į tokius kietus audinius kaip kaulai.

- Vadinasi, jei auglio ląstelėse yra aktyvus genas TKTL1, jis supiktybėja?

- Taip. Tai mirtinai pavojinga. Pradėjusi gaminti pieno rūgštį, vėžinė ląstelė tampa mažiau atspari chemoterapijai ir švitinimui. Sutramdžius geną TKTL1, geriau padeda ir priešvėžinė terapija.

- Tai jūs šiuo metu kuriate tokį vaistą?

- Taip, ir sparčiai. Tačiau kol jį gaus ligoniai, praeis ne vieni metai. Bet jau dabar galima sustabdyti cukraus fermentavimą vėžinėje ląstelėje - atimti iš jos “kurą”, t.y. nevartoti daug cukraus ir krakmolo.

- Mintis nėra nauja: chemikė Johana Budvig (Johann Budwig) 6-ąjį deš. propagavo aliejaus ir baltymų dietą, kuria esą galima išgydyti vėžį. Ji buvo išjuokta.

- Taip. Iš esmės tai žinoma nuo 1924-ųjų, kai Nobelio premijos laureatas Otas Heinrichas Varburgas (Otto Heinrich Warburg) nustatė, kad vėžinės ląstelės energiją gauna fermentacijos būdu. Bet tik dabar tai įrodyta genetikos metodais.

- Taigi vėžinę ląstelę galima numarinti badu?

- Vėžinei ląstelei reikia 20 kartų daugiau cukraus nei normaliai. Negavusi jo pakankamai, ji vėl tampa paprasta auglio ląstele ir gali net numirti. Tikslas - sustabdyti pieno rūgšties fermentaciją ir laimėti laiko. Auglio ląstelę galima sunaikinti daržovių ir uogų veikliosiomis medžiagomis arba chemoterapija ir švitinimu.

- Mūsų maistas gali būti profilaktikos priemonė ir vaistas be šalutinio poveikio?

- Priešvėžinė strategija iš esmės yra labai paprasta. Reikia maitintis kaip akmens amžiaus žmogui: daug baltymų geros mėsos pavidalu ir žuvies arba varškės ir sūrio, dar daug daržovių ir nesaldžių vaisių, šiek tiek grūdų, sėklų, riešutų ir tinkamų augalinių aliejų.

- Jie praverstų mums visiems, juk kiekvieno žmogaus organizme yra auglių ląstelių.

- Ląstelės išsigimsta kasdien, pavyzdžiui, dėl teršalų arba virusų. Susidaro mikroskopinio dydžio augliai, su kuriais dar susidorojame tinkamai maitindamiesi ir judėdami. Turime stengtis, kad metams bėgant iš jų neišsivystytų vėžinės ląstelės. O apsisaugoti galime vengdami visko, kas skatina vėžį: pavyzdžiui, cukraus ir krakmolo pertekliaus, akrilamido, kurio gausu gatavuose maisto produktuose, rūkytų ir sūdytų gaminių. Taip pat stiprindami imunitetą, slopindami organizme vykstančius uždegimus ir vartodami natūralius priešvėžinius vaistus - vaisius, daržoves, prieskonius.

Priešvėžinė dieta

  • Augaluose yra medžiagų, kuriomis jie ginasi nuo priešų kaip grybeliai, virusai, UV spinduliai. Tos medžiagos, dažnai spalvingos, intensyvaus arba kartoko skonio, veikia kaip natūralūs priešvėžiniai vaistai. Labai vertingos yra avietės, gervuogės, mėlynės, bruknės. Taip pat naudingi citrusai, kuriuose nėra daug cukraus, senųjų, rūgščių veislių obuoliai. Visų rūšių kopūstai, pirmiausia lapiniai. Česnakas ir svogūnai, pomidorai, sojos pupelės. Deja, sojos produktų apsauginis poveikis pasireiškia tik tada, kai juos pradedama valgyti anksti, tai yra nuo paauglystės. Moterys, jau susirgusios hormonų nulemtu krūties vėžiu, turėtų būti atsargios su augaliniais hormonais. Tada geriau tinka kryžmažiedžiai, pavyzdžiui, kopūstai ir pipirnė.
  • Varškė - baltymų šaltinis, aliejuose be vitamino E yra omega-3 riebiųjų rūgščių, kurių gausu riebioje žuvyje. Jos slopina uždegimus ir užkerta kelią vėžiui.
  • Neseniai atrastieji salvestroliai, kurių, tarkime, yra uogų odelėse arba senųjų rūšių daržovėse, priverčia auglio ląstelę nusižudyti. Kadangi salvestroliai yra kartoki, vedant naujas veisles ilgai buvo bandoma juos išnaikinti. Šiandien vėl pradedama kultivuoti senąsias veisles. Atkreipkite į tai dėmesį apsipirkdami.
  • Dauguma medžiagų yra atsparios karščiui, tačiau jas išpilame su vandeniu, kuriame virė daržovės. Geriausia jas patroškinti su trupučiu aliejaus arba virti garuose. Pomidorus net būtina pakaitinti, kad gautume daug likopeno, kuris, tarkime, apsaugo nuo prostatos vėžio.
  • Nebijokite raudonos mėsos. Tik gyvuliai turi būti tinkamai laikomi, jei jie ėda žolę. (Jei gyvuliai šeriami grūdais ir soja, mėsoje yra daugiau nesveikų omega-6 riebiųjų rūgščių.) Jų mėsą būtina valgyti su daug balastinių medžiagų turinčiais maisto produktais ir daržovėmis.
  • Nėra įrodymų, kad sočiosios riebiosios rūgštys, kurių, tarkime, yra grietinėlėje ir lašiniuose, kenkia, jei derinamos su pakankamai daug nesočiųjų, esančių augaliniuose aliejuose. Tarkime, kokoso riebioji rūgštis veikia prieš virusus, stabdo vėžį.
  • Ši dieta padeda kiekvienam, nes apsunkina gyvenimą vėžio ląstelėms, taip pat užkerta kelią išsekimui ir didina šansus išgyti. Ir nebūtina visiškai atsisakyti duonos. Ją galima kepti iš raugintos rupių miltų tešlos su kanapių grūdais, sėmenimis ir sezamu. Skonis - kaip duonos, o sveika kaip žuvis. Skrudinti galima ne bulves, o pastarnokus. Ir dar - vėžinės ląstelės nemėgsta karčiojo šokolado.
reklama

Milda Kunskaitė Šaltinis

Šioje istorijoje: Otto Heinrich Warburg, Johanesas Kojus, Otas Heinrichas Varburgas, Geną TKTL1, priešvėžinė, Johana Budvig, vėžinė ląstelė, Johann Budwig, Johannes Coy

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 2480 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (350)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (269)

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino

paranormal.lt
5 natūralios kaukės paakių oda...

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti