Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Žmonės stebuklai » Peržiūrų: (563) Komentarų: (0) (31.08.2015 - 20:09)

Viktorija ribotomis galimybėmis nepaklūsta likimui

Jie dažnai vadinami "žmonėmis su ribotomis galimybėmis". Tačiau šie žmonės visu savo gyvenimu įrodo, kad jų galimybės yra beribės. Paneigdami gydytojų prognozės, žmonės su amputuotomis galūnėmis gyvena visavertį gyvenimą ir pasiekia fantastiškų pasiekimų kūryboje ir sporte.

Grožis ir gracija

Ryškus tokio teiginio pavyzdys yra kylanti Londono žvaigždė, turinti latviškų šaknų, Viktorija Modesta (tikroji pavardė - Moskalova). Ji gimė Daugpilyje 1987-ais metais. Gimdymo metu buvo smarkiai traumuota kairioji koja. Gydytojai motinai Svetlanai sakė, kad mergaitė liks neįgali visą gyvenimą, netgi

įkalbinėjo ją atsisakyti kūdikio. Tačiau mama kategoriškai atsisakė tai padaryti ir pareiškė:

- Padarysiu viską, kad dukra galėtų normaliai gyventi!

Vėliau Viktorija pasakė:

- Mama man nepaprastai padėjo psichologiškai ir dėjo visas pastangas, kad mano vaikystė būtų laiminga. Daugybę savaičių praleisdavau ligoninės palatose, mama visada būdavo šalia manęs.

Būdama šešių metų amžiaus Viktorija pradėjo mokintis muzikos mokykloje vokalo ir grojimo fortepijonu. Jos luošumas kėlė daug sunkumų, vaikai ją erzino, tačiau jau tuomet mergaitė parodė nepaprastą dvasios tvirtumą ir nepaprastą tikslo siekimą. Bendraamžių pašaipos tik suteikdavo mergaitei papildomų jėgų.

Kai Viktorijai sukako 12 metų, šeima emigravo į Londoną. Ten mergaitė toliau tęsė muzikinius mokslus. Būdama 19-os metų, po kelių nesėkmingų operacijų, Viktorija sutiko, kad jos kairė koja būtų amputuota žemiau kelio.

- Aš norėjau pagerinti savo judėjimo galimybes ir išvengti sunkumų ateityje, - taip ji aiškino savo neįprastą sprendimą ir pridūrė: - Kojos netektį priėmiau ne kaip tragediją, o kaip realybę, su kuria man teks gyventi toliau!

Viktorijai buvo skirtas sudėtingas daug mėnesių trunkantis reabilitacijos kursas, palaipsniui ji ėmė grįžti į pilnavertį gyvenimą. Kai iškilo klausimas dėl protezo gamybos, ji atsisakė tradicinio modelio, imituojančio galūnę, ir kreipėsi į Sofi de Oliveiros dizaino studiją, kuri specializuojasi netradicinių protezų projektavimo ir gamybos srityje. Savo kūrybinį credo Sofi taip suformulavo:

- Aš nusprendžiau gaminti dirbtines galūnes, atsižvelgdama į kiekvieno paciento individualias ypatybes. Mano uždavinys yra kiekvienam pacientui padėti pilnai save išreikšti! Užsakovas dalyvauja visame užsakymo vykdymo procese - nuo projektavimo iki galutinio varianto!

Prieš pradėdama dirbti su Viktorija, Sofi ją supažindino su savo klientu Džeriu Mandeviliu. Populiarus aktorius autoavarijoje neteko rankos, tačiau Sofi pavyko vėl sugrąžinti jo susidomėjimą gyvenimu ir aktoriaus darbu, pagaminant stilingą protezą.

- Anksčiau aš nešiojau protezą, kuris visiškai imitavo ranką, tačiau su juo jaučiausi nekomfortiškai, - pasakė Džeris. - Sofi man pasiūlė kai ką originalaus, kas visiškai atitiko mano charakterį!

Video: VIKTORIA MODESTA 'Only You'

Viktorijai susitikimas su aktoriumi padarė labai didelį įspūdį, ji ėmė ne kantriai laukti, kada bus įvykdytas jos užsakymas. Ir Sofi jos nenuvylė - dizaineriai pagamino protezą, kuris pats yra meno kūrinys: jis papuoštas brangakmeniais, inkrustuotas auksu ir cirkoniu. Ypatingą prašmatnumą protezui suteikia permatomas kelio sąnarys.

- Tai mano estetinis iššūkis, - kalba Viktorija. - Kas pasakė, kad protezas turi atrodyti kaip koja?

Grožis, gracija, protas, intelektas, užsispyrimas, darbštumas, nepalaužiamas tikėjimas savimi ir nepaprastas talentas - visa tai padėjo Viktorijai padaryti svaiginančią karjerą modelių pasaulyje ir tapti populiaria dainininke. Įrašus su jos dainomis internete žiūri daugybė žmonių, o koncertai visada surenka pilnas sales žiūrovų.

Dvasios jėga ir optimizmas

Viktorijos dalyvavimas madų demonstravime sutraukia minias žiūrovų, kurie nori pamatyti unikalią manekenę be vienos kojos. Žurnaluose spausdinami straipsniai apie merginą, viršeliuose dedamos jos efektingos nuotraukos. Viktorija dalyvavo Parolimpinių žaidynių Londone uždaryme. Svarūs honorarai leido merginai įgyvendinti seną svajonę ir Didžiosios Britanijos sostinėje atidaryti savo naktinį klubą, kuris greitai tapo labai populiarus.

Pasaulio bulvarinė spauda nenustoja žavėtis Modestas valios jėga, optimizmu, taip pat nuostabiais vokaliniais ir išorės duomenimis. Britų žurnalistas Donas Raselas taip rašė savo straipsnyje, skirtame Viktorijai: „Daugelį metų pop kultūra užtrenkdavo duris prieš žmones su ribotomis galimybėmis.

Video:Viktoria Modesta - Give It Up

Sveikiems žmonėms buvo sunku suprasti ką galvoja, ką jaučia ir kaip dėl savo nepilnavertiškumo pergyvena neįgalūs žmonės. Visuomenė nusigręždavo nuo tokių žmonių. Tačiau tokių žmonių, kaip Modesta, dėka prioritetai keičiasi. Žmonės pagaliau ėmė suprasti, kad milžiniškos pastangos, kurių merginai reikėjo savo tikslui pasiekti, ją padarė tikra šių dienų heroje. Tuo labiau, kad mūsų pragmatizmo ir cinizmo laikais yra mažai žmonių, kuriuos visiškai pagrįstai galima būtų pavadinti herojais!“

Viktorija įrodė, kad etinių diskusijų apie neįgalumo problemas laikai baigėsi. Jos sėkmės dėka tūkstančiai žmonių su ribotomis galimybėmis suprato, kad savo talentą gali išreikšti įvairiose kūrybos sferose. Viktorijos populiarumą dar padidino režisieriaus Saamo Farachmando sukurtas dokumentinis filmas apie jos sunkų likimą.

O tuo metu Viktorija tęsia savo svaiginančią karjerą, džiugindama gerbėjus naujais kūrybiniais projektais.

Pati Viktorija Modesta neslepia, kad savo pavyzdžiu pasirinko amerikietę Eimę Malinz (Amy Mallins).

Kai ji 1976-ais metais gimė nedideliame Alentauno miestelyje, medikai mergaitės tėvams paskelbė neguodžiančią diagnozę: sunki mažųjų dubens kaulų patologija. Kai Eimei sukako metai, jai buvo amputuotos abi kojos žemiau kelių.

Medikai buvo įsitikinę, kad mergaitė niekada negalės vaikščioti ir jai teks visą gyvenimą judėti invalido vežimėliu. Tačiau realybė paneigė visas jų prognozes. Būdama vos septynių metų amžiaus Eimė, greitai pripratusi prie protezų, ne tik pradėjo vaikščioti, o po to ir bėgioti, bet netrukus ėmė... šokinėti į tolį. Tai buvo galima daryti su naujais anglies pluošto protezais. Užsispyrusi Eimė, patikėjusi savo jėgomis, baigė ne tik mokyklą ir koledžą, bet ir Džordžtauno universitetą, įgydama ekonomistės specialybę.

1996-ais metais Eimė labai sėkmingai dalyvavo Parolimpinėse žaidynėse Atlantoje. Mergina pasiekė du asmeninius rekordus, 100 metrų nubėgdama per 15,77 sekundės ir į tolį nušokdama 3,5 metro. Geraširdžiai rėmėjai ir auksarankiai ortopedai aprūpino Eimę protezais visiems gyvenimo atvejams. Su anglies pluošto protezais ji bėgioja ir šokinėja, o kasdieniniame gyvenime naudoja silikono protezus. Eimės prašymu ant jų buvo nupieštos venos, tad jie atrodo kaip savos sveikos kojos. 1999-ais metais Eimė dalyvavo garsaus mados kūrėjo Aleksandro Makvyno darbų pristatyme. Mergina ant podiumo

užlipo su žavinga šypsena ir užtemdė kitas sveikas merginas, tapdama pasirodymo žvaigžde. Bulvariniai žurnalai tiesiog ėmė medžioti gražuolę. Merginai dėmesį rodė ir kino filmų kūrėjai. Eimė jau nusifilmavo penkiuose rimto turinio filmuose. Garsusis žurnalas „People“ įtraukė ją į 50-ies gražiausių planetos moterų sąrašą. Stebint Eimę filmuose, stadionuose ar ant podiumo, užsimiršta, jog jos kojos yra amputuotos. Amerikiečių žurnalistas Džonas Stivensas, parašęs knygą apie talentingą sportininkę ir aktorę, užbaigė ją tokiais žodžiais: „Eimė visu savo gyvenimu parodė, kad net pačiose sunkiausiose situacijose negalima prarasti vilties. Ji yra fantastiško didvyriškumo, nepaprastos dvasios jėgos pavyzdys ir įkūnija dvasios pergalę prieš tragiškas aplinkybes'.

reklama

Šioje istorijoje: Eimė maliz, protezai, video, viktorija modesta, Amy Mallins, moskalova, neribotos galimybės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 563 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Salmonelės bakterijos gali padėti išgydyti vėžį...

Salmonelės bakterijos geriausiai žinomos kaip apsinuodijimo maistu ir vidurių šiltinės kaltininkės. Kasmet nuo jų nukenčia milijonai žmonių. Tačiau Kalifornijos universiteto mokslininko Jeffo Hasty laboratorijoje gulinčios salmo
paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.
paranormal.lt
Receptas: sumažina blogojo cholesterolio kiekį, valo kr...

Senas medicinos receptas kuris padės sumažinti cholesterolį ir pagerins širdies ir kraujagyslių sistemą, bei veiklą.
paranormal.lt
Receptas, kaip pašalinti dulkių erkutes...

Daugelis žmonių neturi bendro supratimo apie šiuos "gyvūnėlius", o reiktų sužinoti, štai kodėl. Dulkių erkutės. Maži vabaliukai, kurie gyvena patalynėje, kilimuose ar minkštuose balduose, mėgsta valgyti negyvas odos ląsteles. Ši

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite