Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (613) Komentarų: (0) (16.02.2016 - 21:54)

Vudu prakeikimas, Vilkolakis ir Didžiapėdis Luizianos pelkėse

Čia negirdėti paukščių čiulbėjimo ir keliauti galima tik valtimi. Tarp nedidelių salelių iš vandens kyšo sudžiūvusių medžių stagarai, o aplinkui matosi tik mėlynai juodos spalvos vanduo. Mančakas - tai pelkių kompleksas, esantis Luizianos valstijoje (JAV) netoli Naujojo Orleano. Vietinėje legendoje teigiama, kad 1915-ais metais šiose vietose buvo sudeginta vudu kulto žynė, turėjusi didžiulę magišką galią. Prieš mirtį ji visiems laikams prakeikė vietą, kuri dabar vadinama "vaiduoklių pelke".

Būtent 1915-ais metais Mančako pelkes pabandė nusausinti, tačiau verslininkų užmojo įgyvendinti nepavyko. Baisus prakeiksmas pradėjo veikti praktiškai iš karto: kelias darbininkų gyvenvietes užklupo galingas uraganas, kuris sugriovė būstus ir pražudė daug žmonių.

Tačiau ne vien tai keista. Keisčiausia yra tai, kad žuvusių darbininkų lamai iki šiol vis iškyla iš pelkės. Jų kažkodėl neliečia aligatoriai, kurių pilna pelkėje ir kuriems maisto nėra per daug. Kūnai iškyla į paviršių, po kiek laiko vėl nusileidžia į dugną, o į paviršių iškyla kiti kūnai.

Aplinkinių kaimų gyventojai teigia, kad po vudu karalienės prakeiksmo apylinkėse ėmė dingti žmonės, o vietoje jų pasirodė seniai mirusių žmonių vaiduokliai. Dar vergovės laikais šiose pelkėse slapstėsi daug juodaodžių pabėgusių vergų, kuriuos ištiko liūdna lemtis - jie tapo aligatorių grobiu.

Ši kraupi vieta tiesiog apsupta paslapčių, kurios traukia turistus. Šimtai žmonių atvyksta, norėdami savo akimis pamatyti mirusiųjų vaiduoklius ir įvertinti pasakojimus apie nematomas pabaisas. Čia vandens paviršiuje galima pamatyti ištisus būrius mirusių paukščių - tai ir yra pagrindinis aligatorių maistas. Kodėl paukščiai žūva, skrisdami virš Mančako pelkės - ta i dar viena neįminta mįslė.

Tie, kurie mėgsta ekstremalų turizmą, dalyvauja naktiniame plaukime degančių fakelų šviesoje. Būtent naktimis virš vandens galima pamatyti neaiškius ir paslaptingus šešėlius, apie kuriuos teigiama, kad tai yra žmonių, kuriuos prakeikė vudu žynė, vėlės. Salelėse galima pamatyti neryškius siluetus, primenančius ne tik žmones, bet ir keistas būtybes, kurių daugelis atrodo tarsi su kailiu.

Prieš tokias ekskursijas kiekvienas turistas pasirašo sutikimą, kuriame nurodyta: jeigu jis netyčia iškris iš valties, niekas jo netrauks - dėl didžiulio aligatorių kiekio tai pernelyg pavojinga kitiems keleiviams.

Kas staugia naktimis?

Vietiniai gyventojai pasakoja, kad nuo pelkės pusės kartais ateina didelis gyvūnas, kažkiek primenantis šunį, kažkiek - panterą. Naktimis jis dažnai pasirodo aplinkinėse fermose, o ryte šeimininkai aptinka dešimtis sudraskytų, avių,

Keliems fermeriams pavyko nupaveiksluoti paslaptingą žvėrį. Deja, dėl tamsos nuotraukos nėra labai ryškios, tačiau jose galima įžiūrėti į leopardą panašų gyvūną.

Naktimis virš pelkės neretai pasigirsta siaubą keliantis staugimas, primenantis vilko staugimą. Tačiau reikia prisiminti, kad Luizianoje vilkai negyvena. Kalbama, kad tai staugia rugaru (iš prancūzų kalbos loup-garou - „vilkolakis"), t.y. žmogus su vilko ar šuns galva.

Pagal pirmųjų į Luizianą atsikėlusių žmonių padavimus, rugaru medžioja katalikus, kurie pažeidžia Didįjį pasninką. Tie žmonės, kurie septynerius metus iš eilės pažeidžia pasninką, pavirsta vilkolakiais. Rugaru vilkolakiais būna 101 dieną.

Per tą laiką prakeiksmas gali pereiti žmogui, kieno kraują rugaru išgėrė.
Dienomis šios būtybės atrodo kaip įprasti žmonės, jų žvėriška esmė pasireiškia tik staigiais pykčio priepuoliais. Naktinis virsmas monstrais vyksta be jokiu fizinių nepatogumų ar skausmų. Tapę vilkolakiais, šie žmonės tampa nepaprastai fiziškai stiprūs.

Manoma, kad rugaru galima nužudyti peiliu arba šūviu, tačiau lavoną būtina sudeginti, nes to nepadarius vilkolakis vėl atgis.

Pelkių jetis?

Anomalių reiškinių tyrėjai yra įsitikinę, kad Mančako pelkėse taip pat gyvena būtybės, panašios į dideles žmogbeždžiones, - didžiapėdžiai (angl. bigfoot - „didelė pėda“). Šios būtybės juda ant dviejų kojų, nors kartais nusileidžia ant visų ketverių galūnių. Didžiapėdžiai palieka didelius pėdsakus, pagal tai ir gavo tokį savo pavadinimą. Tai kažkas panašaus į sniego žmogų, gyvenantį šiaurinėje JAV dalyje ir Kanadoje.

Daugelis kriptozoologijos srities tyrinėtojų neneigia didžiapėdžių egzistavimo. Dokumentiniai liudijimai juos apibūdina kaip būtybes, kurių aukštis siekia nuo 1,8 iki 3 m, padengtas tamsiai rudu arba tamsiai pilku kailiu.
Jie turi dideles akis, ryškiai išreikštus antakius ir žemas kaktas.

Liudininkai taip pat nurodo, kad didžiapėdžiai skleidžia stiprų nemalonų kvapą. Manoma, kad jie minta visokiu maistu ir dažniausiai aktyvūs būna naktimis.

Yra žinomi dokumentiniai Harlano Fordo, aviacijos dispečerio iš Naujojo Orleano, liudijimai. Jis pirmasis pranešė apie nežinomas būtybes, kurias sutiko Medaus saloje, esančioje Luizianos pelkėse. Sala savo pavadinimą gavo dėl laukinių bičių, kurios kažkada buvo ją pamėgusios, tačiau netrukus iš jos išnyko. Tai pats didžiausias sausumos plotas Mančako pelkėje. Jos plotis yra nuo 3 iki 7 mylių, ilgis - nuo 15 iki 20 mylių.

1963-iais metais Harlanas su savo bičiuliu Biliu Milsu nukeliavo į salą medžioti ančių ir pakeliui nutarė užsukti pasižvalgyti į seną apleistą gyvenvietę, kurią kažkada iš oro pastebėjo Harlanas. Jis turėjo piloto licenciją ir gana dažnai skraidydavo virš pelkių.

Bičiuliai pasiekė salą ir surado laukymę su griuvėsiais. Aplinkui nieko nebuvo, vyrai jau rengėsi pasišalinti, kai netikėtai krūmuose pastebėjo ant keturių kojų stovinčią didžiulę būtybę. Išsigandę jie ėmė rėkti. Būtybė atsistojo ant galinių kojų ir tuoj pat dingo. Harlanas su Biliu užtaisė šautuvus ir bandė sekti būtybės pėdsakais, tačiau paslaptingas gyvūnas dingo.

Grįžęs namo Harlanas papasakojo apie tai, kas atsitiko. Jis gyvūną apibūdino taip: ūgis ne mažiau 7 pėdų, tvirto kūno, kuris padengtas trumpu tamsiai pilku kailiu. Ypač įsiminė akys - jos buvo didelės ir gintaro spalvos. Tą kartą Harlanu mažai kas patikėjo. Apie Šią istoriją palaipsniui visi užmiršo.

Paslaptingi pėdsakai

Praėjus dešimčiai metų Harlanas su tuo pačiu bičiuliu Biliu vėl susirengė į ančių medžioklę toje pačioje vietoje. Pelkių augmenijoje jie aptiko didelio šerno liekanas. Jam buvo išplėšta gerklė. Gyvūnas buvo miręs prieš keletą dienų. Jo mirtį negalėjo sukelti aligatorių užpuolimas - šernas buvo per toli nuo vandens, be to, aligatoriai visada suėda savo grobį, o ne palieka jį pūti.

Kitas radinys dar labiau nustebino ir išgąsdino. Už mylios nuo pirmojo šerno medžiotojai aptiko dar vieną šerną, kuris buvo nudobtas visai neseniai. Jam taip pat buvo išplėšta gerklė, o kraujas dar tekėjo.

Prie šerno Harlanas ir Bilis pastebėjo nežinomus pėdsakus, panašius į lokio, tik žymiai mažesniais nagais. Medžiotojai nepanoro pasilikti šioje vietoje, manydami, kad nežinoma būtybė gali grįžti savo grobio, todėl nedelsdami išvyko iš salos.

Tačiau po kelių dienų vyrai nusprendė dar kartą ten apsilankyti. Dėl visa ko pasiėmė su savimi specialų tirpalą, kad galėtų padaryti aptiktų pėdsakų liejinį.
Medaus saloje jie nesunkiai aptiko antrojo šerno liekanas, kurių buvo žymiai mažiau, nei prieš keletą dienų. Būtybės pėdsakai išliko, medžiotojai padarė pėdų liejinius, kuriuos Harlanas perdavė Luizianos valstijos universiteto zoologams ir apie viską papasakojo. Pagal liejinius mokslininkai nustatė apytikrį būtybės svorį - apie 400 svarų (daugiau nei 180 kilogramų).

Likusį gyvenimą Harlanas paskyrė nežinomo gyvūno paieškoms. Jis dažnai keliaudavo į pelkę, aptiko dar keletą pėdsakų, padarė jų liejinius, netgi keletą kartų iš toli matė didžiapėdį. Apie savo paieškas buvęs aviacijos dispečeris papasakojo televizijos laidoje, po kurios gavo nemažai laiškų, kuriuose žmonės rašė panašias istorijas apie nežinomus Luizianos pelkių gyventojus.

Harlano anūkė prisiminė, kaip vieną kartą jis nugabeno į salą ožką, norėdamas panaudoti ją vietoje jauko, kuris padėtų išvilioti paslaptingą būtybę į atvirą vietą ir ją nufilmuoti.

Kokio stiprumo vudu prakeiksmas? Apie ką iš tikrųjų pasakoja legendos apie vilkolakius - rugaru? Kodėl darbininkų, kurie dalyvavo Mančako pelkės sausinimo darbuose, neliečia aligatoriai? Iš kur atsiranda ir kur išnyksta didžiapėdžiai?

Visi šie klausimai kol kas neturį atsakymų. Mančako pelkė nesirengia žmonėms atskleisti savo paslapčių.

reklama

Šioje istorijoje: vudu, luiziana, didžiapėdžiai, Jetis, aligatoriai, vilkolakis, rugaru, harlana, mančako, BIGFOOT

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 613 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Receptas, kaip pašalinti dulkių erkutes...

Daugelis žmonių neturi bendro supratimo apie šiuos "gyvūnėlius", o reiktų sužinoti, štai kodėl. Dulkių erkutės. Maži vabaliukai, kurie gyvena patalynėje, kilimuose ar minkštuose balduose, mėgsta valgyti negyvas odos ląsteles. Ši
paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.
paranormal.lt
Daug žadantis atradimas: vėžines ląsteles pavertė sveik...

JAV mokslininkai atrado būdą, kaip išgydyti krūties, plaučių, šlapimo pūslės ir daugelio kitų rūšių vėžį. Jiems pavyko perprogramuoti vėžines ląsteles, kad šios virstų sveikomis ir nustotų daugintis pasiutusiu greičiu.

paranormal.lt
Imbieras, obuoliai ir citrinos greitai išplaus toksinus...

Kūno valymas! Sukaupti toksinai storojoje žarnoje gali būti pavojingi bendrai sveikatos būklei. Galite išvalyti tiesiąja žarna šiuo paprastu savadarbiu receptu, kuris apima imbieru, obuoliais, jūros druska ir citrina.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.