Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (3686) Komentarų: (0) (25.05.2016 - 08:37)

Zika virusas: apgaulė ir maskuotė

Padėka reporteriams ir tyrėjams – Jim Stone, Kathy Ford, The fullerton informer, Jim West, Martin Maloney ir Claus Jensen, kurie paviešino šią istoriją ir atskleidė suktybę.

Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą) istoriją apie virusą. Visiškai saugų ir jokių problemų.

Tai yra mano antras straipsnis apie Zika viruso apgaulę. Anksčiau teko dalyvauti panašiose rodeo: ŽIV, West Nile, Kiaulių gripas, SARS, Ebola. Kiekvienu atveju, virusas yra kaltinamas dėl ligų, o mirtis, tiesą sakant, įvyksta dėl kitų priežasčių.

Zika virusas, šiuo metu yra kaltinamas dėl to, jog gimė kūdikiai su mažomis galvomis ir pakenktomis smegenimis, jau ilgą laiką cirkuliuoja – nuo vėlyvų 1940-ųjų iki ankstyvų 1950-ųjų. Ir staiga, be perspėjimo ar priežasties, geriausiu atveju, švelni liga, sukelia didžiulę žalą? Tai yra vadinama detale. Zika virusas: apgaulė ir maskuotė Detalė, apie kurią moksliniai melagiai meluoja. Juo labiau, dauguma moterų, kurios gimdo kūdikius su deformuotomis galvomis, testai parodo neigiamai, tai yra neranda Zika viruso jų organizmuose.

Taigi, kokia yra priežastis, jog kūdikiai gimsta su mažomis galvomis ir sužalotomis smegenimis? Kuomet atlikau tyrimą savo pirmajai knygai 1987-1988-aisiais, pavadinimu „AIDS INC“ (http://www.amazon.com/AIDS-Inc-Scandal-Century-Paperback/dp/B010EWMCRW/), padariau išvadą: nedaryk prielaidos, jog yra tik viena priežastis sukelti ligą. Tai gali būti labai klaidinga. Skirtingi veiksniai gali susidėti ir sukurti ligą, ir mirtį.

Kaip pavyzdžiui, „Zika“ fenomeno atveju:

Pirma. Pesticidai yra naudojami Brazilijoj:

Brazilija, „Zika“ krizės centras, naudoja daugiausiai pesticidų, negu bet kuri kita šalis pasaulyje. Kai kurie iš šių pesticidų yra uždrausti 22-jose šalyse. O kas dėl kūdikių, gimusių su mažomis galvomis, štai tyrimas iš mokslinio žurnalo „Environmental Health Perspectives“ (liepos 1, 2011-ieji), http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21367690 :

 „Buvimas palyginus su nebuvimu, kiekybiškai įvertintas lygis (pesticidų) Atrazinas arba Specifinis Atrazino Metabolitas buvo susietas su vaisiaus augimo suvaržymu… ir mažos galvos apimtimi… Galvos apimtis buvo taip pat priešingai susijęs su herbicido Metochlor buvimu.“ (Autoriaus pabrėžta)

Atrazinas ir Metolachlor yra abu naudojami Brazilijoje.

Antra. Tdap (Stabligės, Difterijos ir Kokliušo) skiepas:

Įtariamas šio atvejo ryšys. Publikuotas tyrimas JAV National Library of Medicine, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4584662/ „Kokliušas kūdikiuose: rimta skiepų-apsaugoma liga,“ išdėsto:

 „…2014-ųjų pabaigoje, (Brazilijos) Sveikatos ministerija paskelbė apie Tdap skiepo įvedimą, visoms nėščioms moterims Brazilijoje.“

Akivaizdu, taikytina grupė yra nėščios moterys; Jos gimdo kūdikius su mažesnėmis galvomis ir smegenų sužalojimais, ir rekomendacija joms skiepytis buvo visiškai nesenai; 2014-ieji.

Barbara Loe Fisher, Nacionalinio Vakcinų Informavimo Centro (NVIC) pirmininkė (http://www.nvic.org), rašo:

„Vaistų kompanijos netikrino Tdap ir gripo skiepų saugumo ir efektyvumo nėščioms moterims lygtol kol vakcinos buvo leistos JAV. Ir nėra beveik jokių duomenų apie uždegimus ar kitas biologines reakcijas šioms vakcinoms, kurios galėtų paveikti nėštumą ir gimusių pasekmes… Maisto ir vaistų valdyba (FDA trumpinys iš angl. Food and drug administration) pateikia gripo ir Tdap skiepus kaip priklausantį Nėštumo Kategorijai B arba C biologiniai. Tai reiškia, kad nebuvo atlikti tinkami testavimai su žmonėmis, kurie patvirtintų jo saugumą nėščioms moterims. Ir nėra žinoma ar skiepai gali sukelti žalą vaisiui ar paveikti gebėjimą daugintis? Gripo ir Dtap skiepų gamintojai, teigia, jog žmogaus ir vaisingumo toksiškumo (nuodingumo) tyrimai yra nepakankami ir įspėja, kad gripo ir Dtap skiepai turėtų būti‚ skiriami nėščiai moteriai tik tuomet, jeigu yra būtina.“ (autoriaus pabrėžta)

Trečia. Genetiškai suprojektuoti uodai, kurie jau buvo paleisti Brazilijoj, „kovoti“ su Dengė karštlige – projektas vykdytas „Oxitec“ kompanijos, kurią subsidijomis finansavo iš Bilo Geitso fondo:

Miestelis Brazilijoje pranešė besitesiantį Dengė karštligės kilimą nuo tada, kai GE (genetiškai suprojektuoti) uodai buvo pristatyti kaip kova prieš ligą.

Mokslinė hipotezė: gudruolis GE vabzdys (patinas) apvaisins natūralias pateles, bet jokia sekanti karta nebus pratęsta toliau nei lervinė stadija. Kaip bebūtų, šis sumažėjęs dauginimosi rodiklis tarp uodų tėra vienintelis „įrodymas“, kad didžiulis eksperimentas yra saugus. Jokių ilgalaikių sveikatos tyrimų nebuvo atlikta – tai yra veidrodis to, kas nutinka, kai GMO (genetiškai modifikuoti) grūdai buvo pristatyti: nesiremiant jokiu mokslu, tiesiog mielos prielaidos.

Nereikia nei sakyti, be plačiai atliktų labaratorijos tyrimų, neįmanoma pasakyti, kokius toksinius (nuodingus) elementus, šie GE uodai iš tikrųjų puoselėja, nepaisant ką tyrėjai skelbia. Tai yra didžiulė Raudona Vėliava (didelio pavojaus perspėjimas).

Ar šie GE uodai buvo pristatyti, ar dar tik yra pristatomi, su žmonių populiacija nebuvo tariamasi dėl leidimo atlikti tokius eksperimentus jų gyvenamose vietovėse. Viskas buvo atlikta valdžios ir korporacijos įsaku. Tai yra eksperimentas su žmogumi didele apimtimi.

Ketvirta. Pesticidai kuriami Brazilijoje:

Reuters, Gegužės 19-oji, 2015-ieji, „ Brazilijos prokurorai prašo 16 milijonų JAV dolerių iš pesticidų gamintojų“. http://uk.reuters.com/article/brazil-farming-pesticides-idUKL1N0Y928120150518 :

„Brazilijos prokurorai pirmadienį teigė, jie reikalaus mažiausiai 16.6 milijonų JAV dolerių iš tarptautinių korporacijų, kurios gamina pesticidus, dėl tariamų saugumo reikalavimų pažeidimų surinkimo bazėse, dėl pesticidų konteinerių naudojimo neatitikimų… Tie gamintojai, prokuroras teigė, įskaitant ir Brazilijoj esantys skyriai BASF, DuPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Adama, FMC ir Nortox… Apkalta pradėta, kuomet mokslininkai, reguliuotojai, visuomenės sveikatos pareigūnai ir vartotojai pradėjo vis labiau skustis dėl Brazilijos kilimo, kaip žemės ūkio jėgainė, ko pasekoje atvedė į nesaugų ir perdėtą pesticidų naudojimą. Reuters pranešė balandžio mėnesį, jog mažiausiai keturi užsienio gamintojai parduoda pesticidus Brazilijai, kurių jie negali pardavinėti savo vietinėj rinkoj.“ (Autoriaus pabrėžta)

Kaip patogu šioms gigantiškoms korporacijoms išvengti kaltės dėl siaubingų apsigimimų – kai iš niekur, virusas yra spekuliuojamai apkaltinamas kaip visa to pasekmė.

Penkta. Rimtas ir būdingas netinkamas maitinimasis, pagrindinių sanitarinių sąlygų trūkumas ir slegiantis skurdas:

Tai yra pagrindiniai veiksniai visose ligose ir mirtyse. Aplinkose, kur tai yra paplitę (pavyzdžiui, didžioje Brazilijos dalyje). Imuninės sistemos slopinimas yra pasekmė, ir viskas kas po to seka, mikrobai ar žmogui nuodingos medžiagos, tampa pražūtingos kūnui.

Šešta. Purškikliai nuo uodų:

Portalas The Guardian, sausio 26, 2015-ieji, „ Brazilija ‚baisiai pralošinėja‘ kovą prieš Ziką virusą, teigia sveikatos ministras“ http://www.theguardian.com/world/2016/jan/26/brazil-zika-virus-health-minister-armed-forces-eradication :

400-ai tūkstančių purškiklių yra išdalinami nėščiosioms moterims Brazilijoje. Savaime suprantama, purškikliai yra nuodingi. Koks dar gali būti geresnis būdas padidinti keletą kartų puolimą prieš motinas ir jų negimusius kūdikius? Pavyzdžiui, plačiai naudojamas organofosfatas purškikliuose gali būti labai ardantis nervinę sistemą.

Kai kurie arba visi aukščiau mano paminėti šeši elementai, kartu paėmus, sukuria ilgalaikį griovimą prieš žmogaus gyvybę.

Ir kaip aš visuomet pabrėžiu, virusas tampa grėsminga priedangos istorija, kuri paslepia tiesą.

Ir prisiminkite Rio Olimpines žaidynes, kurios vyks rugpjūtį. Yra daugialypis scenarijus, kuris gali įvykti pasaulinės televizijos auditorijos metu. Ar Zika bus stumiama kaip pasaulinė pandemija? Ar Zika skiepas bus stebuklingai „atrastas“ ir bus skubinamas gamybai laiku? Kad būtų galima parodyti (kaip reklamą) eiles žmonių, pareigingai keliaujančių varginančiai kelionei gauti skiepo dūrį.

Kiekviena suklastota epidemija, dalinai, supruojektuota sukurti baimę ir sukelti aklą sutikimą medicininiam ir valdžios diktatui. Mikrobas yra pastatytas kaip „mažas teroristas“ šiame spektaklyje.

Savo pirmoje knygoje, AIDS INC. (1998), aš nurodžiau slepiamas medicinos operacijas yra pavojingiausios, nes jos sklando kaip politiškai neutralios, jos vyksta neprisidengus jokia vėliava. Ir jie teigia einantys į priekį humanitariniais tikslais. Nors faktai, modernioje „Rockefellerių Medicinoje“ yra suformuota kaip milžiniškas partneris planetos Globalizacijoje. Jų vizija yra universali, nuo gimdos ir lopšio iki kapo sistema, žmogaus lenktynėms: kiekvienas žmogus eina neapsaugotu, visą gyvenimą trunkančiu ligos-diagnozės keliu, po diagnozės gaudamas nuodingus vaistus ir skiepus kiekviename posūkyje, dėl ko yra nusilpnintas kūnas ir protas. Tuomet tampa nepajėgus suvokti kas vyksta už jo kančios perimetro ribų ir/ar pasipriešinti politiniam totalitarizmui.

Medicininė laisvė reiškia: laisvė atsisakyti medicininės priežiūros ir tai yra paremta žinant naikinimo padarinius. Ši laisvė turi nugalėti, prieš bet kokias jėgas.

Oficialus mokslas yra prieštaraujantis terminas ir didžiulė iliuzija.

Išversta Artūro Bartašiaus iš Jon Rappoport portalo, adresu – https://jonrappoport.wordpress.com/2016/01/29/zika-freakout-the-hoax-and-the-covert-op-continue/.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Zika virusas, Uodai, pesticidai, Virusas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3686 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Mokslininkų išvada: mėlynakiai, žmogaus mutacijos pasek...

Mokslininkai seniai išsiaiškino, kuris genas lemia akių spalvą. Jis lemia, ar akys bus rudos, žalios, gelsvos, ar pilkšvos. Tačiau mėlyna akių spalva niekaip su tuo nesusijusi. Ir dabar mokslininkai išsiaiškino, kad visus pasaul
paranormal.lt
Imbieras, obuoliai ir citrinos greitai išplaus toksinus...

Kūno valymas! Sukaupti toksinai storojoje žarnoje gali būti pavojingi bendrai sveikatos būklei. Galite išvalyti tiesiąja žarna šiuo paprastu savadarbiu receptu, kuris apima imbieru, obuoliais, jūros druska ir citrina.
paranormal.lt
Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas...

Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas - žudo bet kokią infekciją ir bakterijas mūsų kūne! Dabar jokia infekcija man nebaisi man!


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.