Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (522) Komentarų: (0) (01.11.2015 - 21:18)

Žmogaus karma

Kiekvienas esame girdėję žodį „karma“, o posakis apie karmos taškus tapęs ne tik kasdieniniu, bet ir naudojamas reklaminiuose šūkiuose. Apie tai ir dar daugiau papasakojo psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

- Kas yra karma?

– Karma – tai unikalus Visatos priežasties ir pasekmės dėsnis, apsprendžiantis absoliutaus atsako už kiekvieno asmens buvimo, pasirinkimų ir net ketinimų ką nors daryti mechanizmo veikimą. Būtent per karmos dėsnį žmogus sąveikauja su Kūrėju ir priima jam tenkančias „dovanas“ arba atlygį. Tai

dėsningumas, veikiantis bet kokiame laike ir bet kokiomis sąlygomis. Karmos dėsnis padeda užtikrinti visatos evoliucijos kryptį, apibrėžti taisykles, kuriomis turi vadovautis žmogus šioje Visatoje.

Karma – tai „dovanos“, kurias gauname už savo sukauptus gerus ir blogus darbus. Taigi, ji gali būti geroji. Tokiu atveju ji teikia tam tikrus apdovanojimus žmogui, kurių jis trokšta, kurie suteikia jam laimę, džiaugsmą ar kitokio pobūdžio gerovę.

Taip pat karma gali būti negatyvi arba tamsioji. Tokia neša įvairius sunkumus, išbandymus, nelaimes ir praradimus, kurie užgriūna žmogų.

- Kaip karma veikia žmogaus gyvenimą?

– Įprastai karma kaupiasi. Jeigu ją palygintume su indu, tai jis gali būti tuščias, pilnas ar kažkiek užpildytas. Taigi tas karmos indas arba talpykla palaipsniui pildosi, apimdama vis didesnį indo tūrį. Kuomet yra pasiekiama kritinė riba arba kitaip vadinama kritinė karmos masė. Tuomet įvyksta jos realizacija – žmogui kažkas nutinka. Priklausomai kokio pobūdžio karmos prisikaupė, ji realizuojasi gerais arba blogais įvykiais žmogaus gyvenime.

Daugelis girdėjome pasakojimus kaip staiga žmogui kažkas nutinka, kas gerą ir laimingą gyvenimą tiesiog apverčia aukštyn kojomis. Buvusi puiki sveikata staiga kritiškai pablogėja, sėkmė ar gerovė, fortūna nuo žmogaus nusisuka, artimas žmogus išduoda pačiu skaudžiausiu būdu. Visa tai dažniausiai susikaupusios karmos realizacija.

Geroji karma realizuojasi žmogaus svajonių ir lūkesčiu išsipildymu, netikėta sėkme, atpildu, kokio jis labiausiai norėtų.

- Ar kiekvienas žmogus turi savo karmą?

– Taip. Karminis mechanizmas veikia net per eilę gyvenimų, tad jau gimęs kūdikėlis perima ir tėvų karmos dalį, turi atsineštą savo karmą, kurią uždirbo per ankstesnius gyvenimus.

Kaip sakiau anksčiau, karma gali būti pozityvi – tuomet žmogui beveik be jokių jo asmeninių pastangų atsiveria daugelis durų, kurios kitiems uždarytos, jį lydi ypatinga sėkmė ir apsauga. Toks vaikas auga lydimas gerovės, pilnatvės ar kitų dalykų, kurių kiti to siekiantys niekaip negali gauti.

Kitas, atsinešęs sukauptą negatyviąją karmą, patiria įvairius išbandymus, ligas, nuo kurių eikvojamas organizmas, jis yra ribojamas nepatenkinant pagrindinių jo poreikių ir klumpa vos ne kiekviename žingsnyje. Sėkmė nuo jo nusisuka, o geresnio gyvenimo galimybės pasitraukia jam net nepriartėjus.

- Ką reiškia giminės karma ir kaip ji konkrečiai veikia žmogų?

– Giminės karma veikia visą giminę, o per ją ir kiekvieną tos giminės individą. Tiesa, būna skirtingos karmos ir dažnai pasitaiko giminės karma, kuri veikia, realizuojasi per tos giminės moteris, tad vyrų, nors ir tiesiogiai priklausančių tai giminei, ji nepaliečia, tačiau netiesiogiai daro įtaką per santykius su tos giminės moterimis.

- Kaip suprasti dažną pasakymą „karmos taškai“?

– Karmos taškai – tai sąvoka, padedanti mums suvokti palaipsninį karmos kaupimąsi.

Jeigu įsivaizduotume, kad už vieną gerą darbą žmogus gauna pliusą, o už vieną blogą darbą gauna minusą, tuomet per tam tikrą laikotarpį norėdami įvertinti esamą karmą galėtume sudėti tuos taškus ir matyti, kokią karmą žmogus užsidirbo – gerąją (su pliuso ženklu) ar blogąją (su minuso ženklu).

Taip pat matytume kiek daug ar mažai jis tos karmos užsidirbo. Žinoma, tai tik supaprastintas mechanizmas, padedantis suvokti karmos kaupimąsi, bet niekada neleidžiantis tiksliai įvertinti, kiek ir ko „prikaupė“ žmogus.

Juk už vieną veiksmą, dėl kurio nukentėjo keletas žmonių, gautume jau ne vieną tašką, o keletą. Dar priklauso ir kitų žmonių nukentėjimo laipsnis – gal jie patyrė tikrai kažką labai blogo, kas padarė įtaką ir jų, ir jų būsimų vaikų gyvenimui. Tuomet su vienu tokiu veiksmu žmogus gali iš karto pripildyti negatyvią karmą iki kritinės masės. O gali būti ir taip, kad tai, kas šiuo momentu atrodo kaip blogis, vėliau išauga į gėrį, tiesiog to nebuvo galima anksčiau įvertinti nežinant visų motyvų ir priežasčių.

- Ar galima karmą valyti?

– Taip, yra keli pakankamai veiksnūs karmos valymo būdai. Daugelis apie tai žinome, tik turbūt laikome save gerais ir nesiimame tų kraštutinių valymo priemonių.

Vienas, patas paprasčiausias karmos valymo būdas – daryti gerus darbus kitiems žmonėms. Tai turėtų būti pagalba kitiems žmonėms be atlygio, be naudos tam, kas daro ir net be reklamos ar kitokių panašių dalykų. Ir dar šis darymas turi vykti su vidiniu džiaugsmu.

Kitaip tariant, suteikiama pagalba turi atspindėti vidinį suteikiančiojo pagalbą džiaugsmą pačiu procesu, ji turi sklisti kaip dėkingumas visatai ir tam žmogui, kad jis leidžia kažką jam padėti.

Visi be atlygio ir kitokių savivertę ir galią didinančių motyvacijų dirbantys asmenys taip valo savo karmą. Kartais jie klysta to paties reikalaudami iš kitų ar teigdami, kad būtent tokios veiklos modelis yra teisingas. Tad tai darantis asmuo neturėtų turėti jokių pretenzijų kitiems, nereikalauti kitų veikti pagal jo suvokimą ar jo subrendimą būtent tokiems pokyčiams. Išties jis valo savo karmą.

Tam tikras karmos valymas vyksta užsiimant labdara (be reklamos), aukojant pinigus ar dovanojant kažkam daiktus, kurie yra reikalingi pačiam dovanojančiajam. Valymo procesas nevyks, jeigu žmogus paprasčiausiai atiduos jam nebereikalingus daiktus ar paaukos pinigus, kurių aukos jis net nepajus. Veiksmingai tai vyksta tuomet, kai kažkas gero yra atitraukiama nuo savęs ir atiduodama kitam – su meile ir dėkingumu dėl kito žmogaus, su džiaugsmu, kad tu gali dalintis, su pasitenkinimu, kad kitas žmogus priėmė tavo dovaną.

Aiškinantis giliau, pastebėsime, kad krypstame į kitokio gyvenimo filosofiją. Žmogus tokį gyvenimą ar tokią poziciją gali rinktis ne tik su tikslu išvalyti savo karmą, bet ir pasiekęs itin aukštą besąlyginės meilės lygį.

Meilės dėsnis yra kitas visatos dėsnis, kuris sąveikauja su karmos dėsniu, per kurį irgi vyksta karmos pokyčiai.

Egzistuoja galimybės padėti apsivalyti karmą kitam žmogui. Tam reikalingi profesionalūs specialistai, dirbantys su itin aukštų vibracijų energijomis, galintys pritraukti šias energijas į žmogaus struktūrą ir šalinti karmos įrašus, valyti susikaupusią negatyvią karmą.

- Ar jūs pati galite išvalyti kito žmogaus karmą?

– Taip. Valydama žmogaus karmą matau, kaip žmogaus informacinė matrica yra išvaloma nuo realizuotis pasiruošusios negatyvios karmos. Toks procesas yra lydimas ne tik besikeičiančios situacijos jo gyvenime (dingsta jį persekiojusios situacijos ar įvykiai bei jų grėsmė), bet ir paties žmogaus pasaulėžiūros pokyčių, asmenybės pokyčių – jis pradeda suprasti karmos mechanizmo esmę, pats stengiasi taisyti savo klaidas ir gyvena taip, kad sukurtų kuo mažiau negatyvios karmos.

- Kaip išmokti žmogui nekaupti neigiamų minčių?

– Tai sunki užduotis. Norint tai atlikti, reikia nuolat save stebėti sekant kiekvieną užgimstančią mintį, pojūtį ir iš to bandantį pasireikšti vertinimą. Jei pastebite kažkokią liūdną, blogą, nieko gero nežadančią minties užuomazgą, išstumkite ją iš savo erdvės, neįsileiskite, neanalizuokite.

Daug neigiamų minčių žmogus gauna su negatyvia informacija, pasiekiančia įvairiais informaciniais kanalais – bendraujant su kitais žmonėmis, skaitant informaciją internete, žiūrint televizorių. Informacija apie tai, kaip žmogus kenčia, serga, kažką praranda, patiria smurtą, grėsmę užkrauna klausantįjį neigiamos informacijos lavina.

Ši niekur nedingsta, o integruojasi į žmogaus energinę-informacinę struktūrą. Iš čia vėliau kyla įvairios sąsajos, vertinimai, baimės, negatyvios programos ir mintys bei veiksmai, kaip žmogus sąveikauja su aplinka.

Kitas metodas – stengtis nuolat justi meilės energiją, kuri yra viduje ir sklinda į išorę. Meilės energija turi ypač aukštas vibracijas, galinčias suardyti bet kokios negatyvios informacijos integraciją. Juk negalėsime tuo metu jausti ir labai didelio pykčio ir meilės. Jeigu pasirinksime meilę, to pykčio nebus, tad agresyvių veiksmų supykus irgi nebus. Vyks dalijimasis meilės energija, kuri paveiks ir kitus žmones, kurie sąveikaus su tuo mylinčiu asmeniu. Jie, veikiami tos meilės energijos, patys keisis ir patys darysis geresni.

- Ar tikrai kiekvienas nesėkmingas atsitikimas yra susijęs su karma? Ar įmanoma atskirti tam tikrus sutapimus nuo karmos?

– Taip, tikrai kiekvienas atsitikimas yra apspręstas karmos. Tik jeigu jis mažas, neryškus, tai nesureikšminama ir dažnai net nepriskiriama karmai.

Pavyzdžiui – ėjau, paslydau ir pasitempiau koją. Ar tai karmos realizacija? – taip. Tiesiog ji nebuvo labai sunki, mus norėta tik kažko pamokyti, galbūt pastūmėti į teisingesnį kelią, galbūt apsaugoti nuo kažkokio įvykio, kuris mums būtų grėsęs. Jeigu kojos nebūtume pasitempę, nebūtume tuo momentu sustoję, atidėję kažkokių reikalų ar susitikimų. Tad tokį nutikimą nesunkiai galima priskirti prie negatyvios karmos – žmogus susižeidė ir taip buvo apribota jo judėjimo laisvė.

Tačiau gali būti, kad čia realizavosi pozityvi karma. Jos mechanizmo pagalba žmogui buvo suteikta dovana – apsauga nuo kažkokio labai skaudaus įvykio.

Reikėtų nuolat analizuoti visus gyvenimo įvykius, rasti laiko apsvarstyti, pagalvoti kur mus tai nuvedė arba nuo ko sustabdė bei stebėti iš to kylančias sąsajas. Taip tapsite sąmoningesni, lengviau pajusime kylančias grėsmes, apsisaugosime sustodami prieš klaidingą veiksmą ar pasirinkimą, veiksime rinkdamiesi meilės kelią.

reklama

Gerda Morozovienė Šaltinis

Šioje istorijoje: žmogus, Karma

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 522 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (393)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Dantų pastą namų sąlygomis: ėduonies gydymas ir balinim...

Ėduonies gydymas, dantenų ligų ir dantų balinimas naudojant šią namuose pagaminta pasta. Kada išbandysite šia pastą, jūs pamiršite apie brangioje parduotuvėje pirktas dantų pastas. Rinkoje kai kur yra natūralios dantų pastos,
paranormal.lt
Ciberžolė gydo tris ligas: depresija, astma, egzema bei...

Pastaruoju metu visur mirga antraštės apie stebuklingas ciberžolės galias ir jos naudą sveikatai, šis prieskonis vadinamas naujuoju superproduktu. Ar iš tiesų taip yra, pamėgino išsiaiškinti Michaelas Mosley – vienas iš

paranormal.lt
Riebalų kepenų gydymas šiuo nuostabiu gamtos gėrimu...

Siūlome vieną iš efektyvesnių būdų, siekiant išsivalyti kepenis ir atstatyti kepenų funkcionalumą. Kepenų detoksikacijos procesas gali būti atliekamas įvairiais būdais, nuo cheminių preparatų taikymo iki organinių ar natūralių p
paranormal.lt
Informacija apie skiepus nuo medikų ir tėvų slepiama...

Ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse ėmė daugėti tėvų, kurie nusprendė neskiepyti vaikų, išgirdę informacijos apie pragaištingą skiepų žalą. Dalis medikų tokius tėvus vadina parazitais, mat pastarųjų vaikai sunkiomis l

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios