Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (1787) Komentarų: (0) (03.07.2015 - 22:59)

Žmonės-šešėliai iš paralelinio pasaulio

Jie atsiranda nuotraukose ir vaizdo įrašuose, tačiau kasdieniniame gyvenime jie dažniausiai būna nematomi. Žmonės juos dažniausiai palaiko mirusiųjų vaiduokliais. Tačiau parapsichologai turi kitokią nuomonę - tai būtybės iš kito matavimo, kurie gyvena greta mūsų.

Būtybės nuotraukose

Daug keistų nutikimų įvyko tuo metu, kai dar nebuvo skaitmeninės fotografijos. Pavyzdžiui, 1964-ais metais britas Džimas Tampltonas su šeima vaikščiojo netoliese Solvei Ferto įlankos ramioje vietoje, kur nebuvo žmonių. Tėvas nusprendė nufotografuoti savo penkiametę dukrą. Koks buvo jo nustebimas, kai vienoje išryškintoje nuotraukoje pasimatė kažkokia paslaptinga figūra, stovinti mergaitei už nugaros!

Žmonės-šešėliai iš paralelinio pasaulio, vaiduokliai

Kuperių šeima iš Teksaso šventė įkurtuves. Buvo nuspręsta padaryti keletą nuotraukų atminčiai. Visi susėdo už stalo, o šeimos galva padarė keletą kadrų. Išryškinus juostą joje buvo matyti kažkas panašaus į žmogaus kūną, kuris tarsi kabėjo ore ar krito nuo lubų.

Deividas Li iš Meriboro (Australija) senu juostiniu fotoaparatu nufotografavo savo besilaukiančią žmoną. Išryškintoje juostoje buvo matyti, kad ant moters pilvo uždėta kažkieno tamsi ranka išskėstais pirštais. Negatyvuose buvo matyti ne tik ranka, bet ir petys bei dalis kūno kažko nepažįstamo, kas stovėjo Sandrai Li už nugaros. Vėliau moteris prisiminė, kad fotografavimo metu jos nugarą apgaubė keistas šaltis, tarsi į ją pūstų vėjas.

Įjunkite kamerą!

Atsiradus skaitmeninėms foto ir vaizdo kameroms panašūs atvejai irgi kartojasi. Nelabai seniai Internete pasirodė nuotrauka, kurią padarė jauna mama, numaudžiusi savo kūdikį. Iš pirmo žvilgsnio nuotraukoje nėra nieko keisto, tik už vaiko stovi moteris, apsirengusi vasarine suknele. Gal tik
jos vaizdas nelabai ryškus. Tačiau fotografijos autorė tvirtina, kad iš tikrųjų jokios moters nebuvo, o toje vietoje, kur matosi moteris, yra aklina siena.

Taip pat didžiulį susidomėjimą sukėlė vaizdo įrašas, kuriame keista į moterį panaši būtybė išgelbėjo dviratininką, atitraukdama jį toliau nuo sunkvežimio. Kitame filmuke, nufilmuotame apleistame bute, į kadrą patenka mažos mergaitės veidas. Tik šis veidas labai klaikus ir bauginantis, tarsi tai būtų koks siaubo filmas.

Taip pat Internete galima aptikti įrašą, kuriame matosi koridoriumi einantis vyras. Staiga jis krenta, o kažkas nematomas keletą metrų tempia jį už kojos. Įraše galima įžiūrėti neryškų žmogų užpuolusios būtybės siluetą. Šie kadrai buvo užfiksuoti apsaugine kamera viename gyvenamajame name. Įrašo autorius tvirtina, kad namo gyventojai ne kartą skundėsi, jog yra puolami anapusinės būtybės.

„Paslėpti" žmonės

Kaip teigia parapsichologė Haidė Holis, egzistuoja antgamtiškų būtybių rūšis. Šias būtybes ji vadina žmonėmis-šešėliais. Tai tokie pat žmonės, kaip ir mes, tik jie gyvena kitame matavime, kuris kartais susiliečia su mūsų.

Indonezijoje pasakojamos legendos apie orang bunianus, t .y. „švilpiančius žmones". Vietiniai juos laiko kažkuo panašiais į miško dvasias ir jų bijo. Jų negalima pamatyti, tačiau galima išgirsti orang bunianų būgnų garsus, kai jie vykdo savo ceremonijas.

Vietiniai žmonės yra įsitikinę, kad orang bunianai turi antgamtinių savybių. Jie gyvena žymiai ilgiau už žmones, nes laikas jų pasaulyje teka kitaip, nei pas mus.

Orang bunianai ne taip jau retai turi kontaktų su žmonėmis. Jie gali vogti žmonių vaikus, kartais su savimi išsiveda ir suaugusiuosius. „Švilpiantys žmonės" netgi gali susituokti su žmonėmis, tačiau tokiu atveju žmonės išeina gyventi į jų bendruomenę ir savo buvusiems kaimynams ir giminaičiams tampa nebematomi. Kartais į orang bunianus galima kreiptis pagalbos, pavyzdžiui, norint pasiskolinti indų, kai atvyksta svečiai. Samanai savo ritualų metu gali bendrauti su „miško dvasiomis".

Įėjimai į vietas, kuriose gyvena orang bunianai, pažymėti akmenimis, kuriuos vietiniai gyventojai laiko šventais. Žmonės ateina prie šių akmenų su aukomis nematomoms būtybėms ir kreipiasi į jas su įvairiais prašymais.

Panašios legendos yra ir Malaizijoje. Šios šalies viešbučiuose vienas numeris visada yra rezervuotas „ypatingiems svečiams“. Beje, šiame numeryje gali apsigyventi ir paprastas žmogus, tik reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, pirmiausia reikia pasibelsti į kambario duris ir tik tada įeiti vidun.

Jeigu kambaryje labai šalta, tai reiškia, kad kambarys užimtas. Tuomet žmogus turi išeiti iš kambario ir paprašyti kito numerio. Jeigu viskas tvarkoje, reikia iš karto įjungti apšvietimą ir atitraukti užuolaidas nuo langų.

Prieš gulantis į lovą avalynę reikia sudėti taip, kad vienas batas būtų apverstas, t .y. padu į viršų. Jeigu teks vienam miegoti dvigulėje lovoje, į laisvą pusę reikia padėti kokių nors daiktų, tuomet orang bunianas jūsų netrukdys.

Panašios dvasios gyvena ir Islandijoje. Tyrinėtojas Magnusas Skardefinsonas iš Reikjaviko surinko daugiau nei 700 liudijimų apie susitikimus su „paslėptais žmonėmis", kaip jie čia yra vadinami. Liudininkai teigia, kad šios būtybės atrodo kaip įprasti žmonės, tik apsirengę senoviniais rūbais. Savo buityje jie taip pat naudoja senovinius daiktus ir darbo įrankius.

Žmonės-šešėliai iš paralelinio pasaulio

Kai kurie liudijimai neleidžia suabejoti jų tikrumu. Pavyzdžiui, Islandijos komunistų partijos įkūrė-
jas T.Emilsonas savo autobiografijoje aprašo atvejį, kuris nutiko kai jam buvo 14 metų. Jis leidosi į toli esančią ganyklą parvaryti avis. Vienas ėriukas įkrito į plyšį, paauglys pabandė jį ištraukti, tačiau pats jame įstrigo. Pagalbos sulaukti nebuvo iš kur. Vaikinukas suprato, kad iki ryto jo niekas nepasiges, o tuo metu ėmė temti ir darėsi šalta. Staiga virš plyšio pasirodė nežinomos mergaitės veidas. Emilsonas

Žmonės-šešėliai iš paralelinio pasaulio

net nespėjo nustebti, kaip atsidūrė paviršiuje.

Mergaitė papasakojo, kad gyvena netoliese esančioje Litenštamerio fermoje ir ranka parodė netoliese ant kalvos stovintį namą. Emilsonas nusistebėjo, nes jis niekada nežinojo, kad čia gyvena žmonės. Tuomet naujoji pažįstamoji papasakojo, kad ji yra... iš kito pasaulio.

- Mes iš tų, kuriuos jūs vadinate „paslėptais žmonėmis", - pasakė mergaitė.

Tuo metu nuo fermos pusės pasigirdo vyriškas balsas:

- Katerina!

- Man reikia eiti! - susigriebė mergaitė ir greitai nužingsniavo į kalvos viršūnę.

Vėliau Emilsonas ne kartą buvo atėjęs į šią vietą, tikėdamasis sutikti Kateriną, tačiau daugiau nematė nei jos, nei paslaptingo namo...

Įdomi istorija nutiko Torlakurui Stefansonui iš Skagfiordjuro. Jis žiemą paklydo miške, sušalo, jau buvo netekęs vilties, kai netikėtai už medžių pamatė šviesą. Netrukus jis priėjo fermerių namą. Šeimininkai įsileido sušalusį vyrą. Vyras paklausė, kokia čia ferma. Jam atsakė - Hegstatiras. Jis nustebo, nes niekada negirdėjo, kad apylinkėse būtų tokia ferma.

- Mes esame tie, kuriuos jūs vadinate „paslėptaisiais", - jam atsakė. - Mes čia būname visą laiką, tik jūs mūsų nematote.
Stefansonas pernakvojo fermoje, o iš ryto patraukė savo keliu. Jis nuėjo nuo fermos kokius 300 metrų, sustojo ir apsisuko. Negalėjo patikėti savo akimis, nes nesimatė jokios fermos! Tuomet jis nusprendė grįžti į fermą savo paliktais pėdsakais. Tačiau pasirodė, kad pėdsakai paprasčiausiai išnyksta sniege.

Šventikas iš kito pasaulio

2012-ųjų metų rugpjūčio mėnesį keistas atsitikimas įvyko Misūrio valstijoje. 19-metė studentė Kėtė Lene pateko į labai rimtą avariją. Jos automobilis pavirto sulamdyto metalo krūva. Mergina liko gyva, tačiau gelbėtojai pusantros valandos jos niekaip negalėjo ištraukti iš sumaitoto automobilio. Galų gale gelbėtojai nusprendė pastatyti automobilį vertikaliai, nors tai kėlė didelį pavojų merginai, nes jos kūnas buvo suspaustas.

Žmonės-šešėliai iš paralelinio pasaulio, vaiduokliai

Staiga šalia atsirado pagyvenęs žilaplaukis vyras šventiko rūbais. Jis sukalbėjo maldą, po to patepė merginą aliejumi iš buteliuko, kurį turėjo su savimi. Po to Kėtė buvo sėkmingai ištraukta iš sudaužyto automobilio, pernešta į malūnsparnį ir skubiai nugabenta į ligoninę. Nors mergina patyrė daug traumų, pavojus jos gyvybei negrėsė.

Kai gelbėtojų komandos viršininkas Reimondas Ridas norėjo padėkoti šventikui už palaikymą, pastebėjo, kad šis dingęs. Šio žmogaus taip pat nesimatė nė vienoje avarijos vietoje padarytoje nuotraukoje. Be to, vietinio laikraščio „The Blaze“ žurnalistai apėjo visas artimiausias bažnyčias, nešini paslaptingojo šventiko fotorobotu, sudarytu pagal liudininkų parodymus, tačiau jo niekas nepažino... Dar vienas ateivis iš paralelinio pasaulio?

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: paralelinis pasaulis, astralinis pasaulis, vaiduokliai, žmonės-šešėliai, butybės, Orang bunianai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1787 | | Reitingas: 5.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1



Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
6 būdai paspartinti smegenų veiklą...

Smegenys yra neįtikėtinai „tamprūs“ (žr. Smegenys yra tampomi), tad galite perjungti save ir net išauginti naujų neuronų.

paranormal.lt
Bananų receptas nuo kosulio: bronchitas išnyksta tarsi ...

Bananų kokteiliai visada skanu! Patikrinkite unikalų receptą iš bananų, kuris ne tik skanus, bet padės jums susidoroti su bronchitu ir kosuliu!

paranormal.lt
Imbieras, obuoliai ir citrinos greitai išplaus toksinus...

Kūno valymas! Sukaupti toksinai storojoje žarnoje gali būti pavojingi bendrai sveikatos būklei. Galite išvalyti tiesiąja žarna šiuo paprastu savadarbiu receptu, kuris apima imbieru, obuoliais, jūros druska ir citrina.
paranormal.lt
Nustokite valgyti tuną!...

Žuvis pagrindinis elementas daugelyje dietų. Dažniausiai tai būna tunas. Ją visi dietologai rekomenduoja, kaip naudingiausia iš žuvų, bet yra tai, ko turbūt jūs nežinojote. Tunas - labiausiai kenksminga žuvis žmogui, jei jį v


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Paruoškite imbierą šiuo senu b...

Imbieras - gali būti dar labiau naudingas, nei jūs manote! Pieno produktai yra populiarūs visame pasaulyje. Šie produktai praeina fermentacijos procesą, kuriame bakterijos maitinasi natūraliu cukrumi ir krakmolu esančiame maist
paranormal.lt
Geresnis pasirinkimas už kavą:...

Šiuo metu madingiausia iš žaliųjų arbatų yra mačia, bet sveika gerti ir visų kitų rūšių žaliąsias arbatas. Viename tokios arbatos puodelyje gausu antioksidantų ir priešuždegiminių medžiagų.
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...