Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (561) Komentarų: (0) (12.11.2015 - 19:25)

Žvaigždžių vartai

Mūsų pasaulyje vyksta keisti dalykai. Staiga tiesiog miestų centruose atsiranda ugnies žybsniai, danguje pasirodo keistos spiralės, pasigirsta nesuprantami garsai... Vyksta kažkas tokio, ko negali paaiškinti nė vienos mokslo šakos mokslininkai. gal tai požymiai, kad artėja laikas, kai mūsų planetoje apsilankys svečiai iš kitų pasaulių?

Tačiau, sprendžiant iš visko, šių svečių reikia laukti ne iš dangaus. Jie ateis per mūsų planetoje esančius "žvaigždžių vartus".

Kiek iš viso yra matavimų

Rusijos Mokslų akademijos Filosofijos instituto mokslininkas, filosofijos mokslų daktaras Vladimiras Aršinovas teigia:

- Jau apytiksliai žinomi mūsų pasaulio modeliai, kuriuose yra 11, 26 ar net 267 matavimai. Jie nėra matomi, o tarsi supakuoti specialiu būdu. Tačiau šie matavimai egzistuoja mūsų aplinkoje.

- Gamtoje gali egzistuoti laiko ir erdvės struktūros, panašios į kurmių urvus, kurios sujungia vienus pasaulius su kitais, - mano Rusijos Valstybinio astronominio instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis, fizikos ir matematikos mokslų kandidatas Vladimiras Surdinas. - Iš principo, matematika neprieštarauja šių struktūrų egzistavimui.

Taigi, paraleliniai pasauliai, greičiausiai, egzistuoja ir yra tarpusavyje susieti „kurmių urvais" arba „žvaigždžių vartais" - taip juos pavadino fantastai. Moksliniuose sluoksniuose šie „vartai" labiau žinomi kaip kvantiniai tuneliniai praėjimai. Reikia visai nedaug - surasti tokį praėjimą, patekti į jį ir, būtų labai gerai, sėkmingai sugrįžti atgal. Kaip rodo žemiau pateikiami pavyzdžiai, būtent sugrįžimas ir yra pati didžiausia problema.

Kur dingo visi šie žmonės?

XV amžiaus Suzdalės (Rusija) metraščiuose pasakojama apie skandalais pagarsėjusią prekiautoją Manką, kuri turgaus dieną išnyko tiesiog iš miesto aikštės, matant turgaus lankytojams.

XVII amžiaus Naugardo kronikose rašoma apie Ambrozijos vienuolyno vienuolio Kirilo dingimą pietų metu, 1854-ųjų metų liepos mėnesį Selmos miesto (Alabamos valstija, JAV) gyventojas Orionas Viljamsonas matant žmonai, dukrai ir kaimynams pjovė pievelę šalia namo. Vyras staiga dingo. Daugiau niekas niekada jo nematė.

1880-ais metais Tenesio valstijoje (JAV) fermeris Deividas Langas ėjo lauku ir tiesiog žmonos akyse ištirpo ore. 1867-ais metais Paryžiaus gyventojas Liusjenas Busjė užėjo pasikonsultuoti pas savo kaimyną daktarą Bonvileną. Pastarasis liepė pacientui nusirengti ir atsigulti ant kušetės, o pats porai minučių išėjo į kitą kambarį, kur prisėdo prie savo darbo stalo. Kai daktaras vėl įėjo į kabinetą, Busjė drabužiai gulėjo ant kušetės, tačiau jo paties niekur nebuvo matyti. Vyro taip pat nebuvo ir namuose. Apie keistą nutikimą gydytojas pranešė policijai, tačiau Liusjeno Busjė paieškos baigėsi be rezultatų.

1939-ais metais statant lagerį prie Krasnojarsko (Rusija) dingo visa kalinių brigada ir juos saugoję sargybiniai. Darbo vietoje buvo aptiktos tik žmonių kepurės - lygiai tiek, kiek dingo žmonių.

1947-ais metais JAV vietinių avialinijų lėktuvas su 32 keleiviais avariniu būdu nusileido kalnuotame rajone. Gelbėtojai lėktuvą aptiko, tačiau jame nebuvo nei keleivių, nei ekipažo, šių žmonių daugiau niekas niekada nematė.

Brazilų verslininkas su žmona skrido nuosavu nedideliu lėktuvėliu išilgai vandenyno pakrantės. Staiga lėktuvas pasidarė nebevaldomas ir nukrito į seklumą. Lėktuvo kritimą matė dešimtys žmonių, todėl gelbėtojai atvyko labai greitai. Kai buvo atidarytos kabinos durys, kurios buvo uždarytos iš vidaus, paaiškėjo, kad viduje nieko nėra.

1949 m. gruodžio 1 d. į autobusą, vykusį iš Olbanio į Binhemtoną (JAV), įsėdo kareivis Džeimsas Tetfordas. Jis atsisėdo į biliete nurodytą vietą ir netrukus užsnūdo. Autobusas važiavo be tarpinių sustojimų. Kai buvo pasiektas galutinis kelionės tikslas, kiti 14 autobusu važiavusių keleivių labai nustebo, kai pamatė, jog Tetfordo nėra, o jo vietoje liko tik laikraštis ir kuprinė.

1997-ais metais 32-jų metų amžiaus Graikijai priklausančios Tilos salos gyventojas Joanas Kolofidis nusileido į seną šulinį, norėdamas jį išvalyti. Po pusantros valandos darbo pagalbininkai Kolofidį ištraukė iš šulinio, tačiau vyras buvo labai pasikeitęs - jis buvo visas žilas ir nukaršęs. Praėjus kelioms valandoms Kolofidis mirė. Atliktas skrodimas parodė, jog jis mirė nuo senatvės.

1998-ais metais Kento mieste (Anglija) vyko mugė. Kaip ir daugelyje kitų mugių, šioje taip pat veikė juoko kambarys. Šiame kambaryje dingo keturi vaikai. Nors policija ir labai stengėsi, tačiau nepavyko aptikti nei vaikų, nei jų daiktų.

Visi šie paslaptingi įvykiai (o tokių ir panašių yra šimtai) iki šiol neturi jokio mokslinio paaiškinimo, tačiau jie idealiai tinka „žvaigždžių vartų" teorijai. Spręskite patys: žmonės dingsta be pėdsakų, gana dažnai tai įvyksta kitų žmonių akyse. Jeigu kai kuriuos įvykius būtų galima paaiškinti nusikalstama veikla (vaikų dingimas mugėje), tai garbingo šeimos žmogaus „ištirpimas ore" matant giminaičiams ar paciento, kažkodėl palikusio rūbus gydytojui, dingimas niekaip negali būti paaiškinamas kokiais nors nusikalstamais kėslais. Gali būti, kad būtent tuo metu konkrečioje vietoje atsivėrė įėjimas į paralelinį pasaulį, kuriame ir „prasmego" nelaimingieji.

Ypač įdomus graiko Joano Kolofidžio atvejis. Jis buvo vienas iš nedaugelio, kuriems pavyko per „žvaigždžių vartus" sugrįžti atgal. Per trumpą laiką jis nugyveno visą gyvenimą. Gaila, taip ir nepavyks sužinoti, kur jis praleido paskutines savo valandas. O gal dešimtmečius?

Senovės žinios

Australiečių parapsichologas Žanas Grimbriaras mano, kad pasaulyje yra apie 40 tunelių, vedančių į kitus pasaulius, ir kiekvienais metais šiuose tuneliuose be pėdsakų dingsta žmonės. Gali būti, kad šių tunelių yra žymiai daugiau. Jų netgi gali būti visur, t.y. žinantis gali atverti praėjimą bet kurioje jam patogioje vietoje. Tik kurioje tunelio pusėje stovės šis „žinantis"? Mūsų ar priešingoje?

Istorikai vis labiau linkę daryti išvadą, kad senovės civilizacijų atstovai puikiai žinojo apie šiuos tunelius - „žvaigždžių vartus" - ir jais mokėjo pasinaudoti.

Būtent kelionėmis į paralelinius pasaulius ir technologijų iš jų perėmimu galima paaiškinti idealiai orientuotus ne tik žemės paviršiaus, bet ir žvaigždžių atžvilgiu megalitinius statinius, savo tikslumu stebinančius senovinius kalendorius, nežinomų įrengimų atsargines dalis, aptinkamas žemės sluoksniuose, susiformavusiuose ledynmečių periodu, bei kitus šiuolaikinio mokslo požiūriu nepaaiškinamus daiktus.

Įvairios katastrofos sunaikino civilizacijas, kurios galėjo prieiti prie „žvaigždžių vartų". Užsimiršo senovės žinios, užsimiršo ir keliai prie tunelių. Jeigu mes užmiršome, kaip reikia naudotis tuneliais tarp pasaulių, tai visiškai nereiškia, kad kitų pasaulių gyventojai taip pat užmiršo apie juos. Iš vienos pusės, mūsų žmonės dėl nepatyrimo išeina „tenai" ir nebegrįžta, iš kitos - atrodo, kad jokie pašaliniai pas mus neateina. O gal vis tik ateina?

Vartai atsidaro?

Pagal į masinio informavimo priemones patekusias žinutes, 2000-siais metais Adeno įlankoje (kurioje veikia Somalio piratai) atsirado didžiulis sūkurys, pasižymintis galingu energetiniu lauku, keistomis savybėmis ir egzistuojantis, nepaisant to, kad neatitinka jokių fizikos dėsnių.

Manoma, kad netrukus į šį rajoną atvykusios tarptautinės karinės pajėgos, kuriose dalyvavo JAV, Kinija, Rusija ir kitos šalys, turėjo tikslą ne kovoti su saujele Somalio piratų - juk neįprasta, kad lėktuvnešis vaikytųsi katerius.

Laivai į Adeno įlanką buvo pasiųsti dėl vieno tikslo: išsiaiškinti, koks tai sūkurys, kur jis veda ir kokį pavojų gali kelti mūsų planetos gyventojams?

2009 m. gruodžio 9-osios naktį praktiškai visi Norvegijos gyventojai tapo mįslingo įvykio liudininkai. 6:45 virš šalies (dėl reiškinio dydžio galima taip išsireikšti) ėmė suktis didžiulė šviečianti spiralė, kuri netrukus pavirto po kiek laiko beveik visą dangų uždengiančiu juodu piltuvu. Po 15-os minučių piltuvas išnyko, o Norvegijos meteorologijos institute telefonai ėmė kaisti nuo tūkstančių sunerimusių gyventojų skambučių.

Po kiek laiko buvo pranešta, kad tai rusai išbandė, tiesa - nesėkmingai, balistinę raketą. Rusija patvirtino, kad raketa tikrai buvo paleista, tačiau ne į Norvegijos pusę, ir jokio nepaprasto reginio danguje virš Rusijos nebuvo matoma.

Dar vienas įdomus dalykas. Praėjus lygiai mėnesiui po keisto atsitikimo Norvegijos danguje, sūkurys Adeno įlankoje ėmė įgauti spiralės formą - tokią pačią, kokią matė norvegai. Praėjus dar metams tokią pačią spiralę matė Australijos gyventojai.

Ar yra koks ryšys tarp šių trijų reiškinių? Gal tai yra signalas atidaryti „žvaigždžių vartus“ ar net požymis, kad jie jau atidaryti?

Teksaso žybsniai

- Tai nutiko 2011 m. gegužės 10 d. Fort Verto mieste, Teksaso valstijoje, po gana stiprios audros, - pasakoja miesto gyventojas Brajanas Luenseras. - Man pavyko šį reiškinį nufilmuoti iš 34-o pastato aukšto, kuriame gyvenu, balkono. Iš pradžių pagalvojau, kad JAV pradėjo su kažkuo karą, mus užpuolė teroristai arba ateiviai ėmė užgrobti mūsų pasaulį. Čiupau savo kamerą ir nufilmavau tai, kas vyko.

Vaizdo įraše galima matyti vakarinį miestą, automobilių žibintų pėdsakus ir... nepaprastai galingus iš dangaus įvairiose miesto dalyse sklindančius šviesos žybsnius.

Šiuos žybsnius matė ir kiti Fort Verto gyventojai. Netrukus šie žybsniai liovėsi, nebuvo praktiškai jokių sugriovimų, išskyrus tai, kad sudegė keletas transformatorių.

Kaip praneša Teksaso valstijos nacionalinė orų tarnyba, tą pačią dieną tarp 20 ir 21 valandos apie 210 panašių žybsnių buvo užfiksuota ir Tarant Kaunčio miete.

Įdomu tai, kad tuo pačiu metu toks pats reiškinys vyko priešingame Žemės pusrutulyje - Portugalijoje.

"Dangaus pučiamieji"

Viskas neapsiriboja vien tik milžiniškais sūkuriais ar šviesų efektais. Pastaruoju metu įvairiose pasaulio vietose pasigirsta paslaptingų garsų, kurie netgi užgožia automobilių signalizaciją.

Tokie garsai, primenantys garsius švilpukus, neseniai buvo užfiksuoti Europoje ir Kanadoje. Vokietijoje kai kuriems liudininkams netgi pavyko įrašyti „dangaus pučiamųjų" skleidžiamą garsą. Ekspertai šį reiškinį bando paaiškinti elektromagnetiniu triukšmu, atsirandančiu dėl šiaurės pašvaistės ir radiacinių juostų, telefoninio ryšio ar oro transporto ar net gana giliai žemėje vykstančių žemės drebėjimų. Tačiau šie aiškinimai skamba ypač neįtikinamai.

reklama

Mįslės ir faktai ir paranormal.lt

Šioje istorijoje: Rusija, Žvaigždžių vartai, norvegija, žmonių dingimas, žybsniai, JAV

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 561 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

paranormal.lt
Žmonės pataria: nuo venų išsiplėtimo iki sąnarių skausm...

Mano mama su dideliu vargu tevaikščiojo po kambarį – taip skaudėjo kelių sąnariai. Vasarnamio kaimynė davė jai tokį receptą: į pusę litro mineralinio vandens įpilti 2 valgomuosius šaukštus druskos (geriau jūros) ir 1 va

paranormal.lt
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę pievelę šalia Dusetų“, - rašė skaitytoja. Aplinkos ministerijos gamtos apsaugos skyriaus vyr.

paranormal.lt
Arbatų nauda tavo sveikatai...

Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir poveikiu organizmui. Vėlyvą rudenį ir artėjančią žiemą vertėtų rinktis šild

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido