Čia gali būti tavo Antikvarinis ar Ezoterinis skelbimas.
paranormal.lt
PRT...

Organizacijos "PRT-Paranormalių reiškinių tyrėjai"
Tikslas: suburti bendra ir vienintele komanda Lietuvoje kurie nagrinės ir domėsis paranormaliais reiškiniais bandys spręsti įvairius ir keistus atvejus kuriu negali paišk
paranormal.lt
Nemokami skelbimai sendaikčiai...

Patalpink nemokama antikvarinį skelbimą. Atsikratyk nereikalingais senais daiktais, patalpink skelbimą nemokamai. Ir nereiks už tai nieko mokėti. Tik reikalinga registracija.

Pagrindinis » Video » Paranormal video

Panika ant ledo atitrūkus ledui

Panika ant ledo atitrūkus ledui 00:01:56

Peržiūrų: 1 Patalpino: Admin Paranormal video 
Video aprašymas:

Pamenate "braliukų" latvių poledinio žūklavimo ypatumus? Jie grandininiais pjūklais ežero vidury išpjauna keliasdešimties metrų skersmens ledo "kamštį" ir sukasi juo nelyginant karusele. O štai Magadano srityje (Rusija) grandininių pjūklų neprireikė. Ir gilę gliaudantis vis gaudantis žavuolis voverės ir žiurkės hibridas iš animacinės epopėjos "Ledynmetis" čia niekuo dėtas...
Šimtai poledinės žūklės mėgėjų desperatiškai puolė evakuotis nuo ledo lyties, kuri netikėtai atitrūko nuo kranto ledo masyvo ir ėmė plaukti į atvirą jūrą. Nors tokių incidentų pasitaiko ir Lietuvoje, ko gero, ant ledo įstrigę žvejai kviesti pagalbon specialiąsias tarnybas su sraigtasparniais nori mažiausiai.

Galbūt todėl šimtai jų strimgalviais puola šokti per didėjančią ledo properšą ir šiame vaizdo siužete. Kai kažkuris iš žvejų pastebėjo ant ledo atsivėrusį plyšį, prasidėjo chaosas ir panika. Laimė, šįkart properša vėrėsi neskubėdama, tad peršokti saugion pusėn spėjo beveik visi ne juokais išsigandę žūklautojai. Daugelis jų su savimi vilko žvejojimo įrangą. Tačiau plyšiui pradėjus vertis sparčiau, žvejai, užuot šokę patys, skubėdavo pirma permesti žvejybos reikmenis.

Pranešama, kad gelbėjimo tarnybų pagalbos prireikė vos keletui nespėjusių kranto pusėn peršokti poledinės žūklės entuziastų.

Metai: 2016
Kalba: Русский
Video trukmė: 00:01:56
Autorius: Entertainment News
Iš visų komentarų: 0
avatar
PANAŠŪS VIDEO:

NAUJAUSI VIDEO:
00:04:33

Alien Interview 20... 3

00:13:57

Davidas Icke - Tie... 1

00:14:43

Davidas Icke - Tie... 0

//Google «populiariausi»skaityti...