Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Spalio » 20

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis pasakoja apie Trečiojo pasaulinio karo pradžią

Kaip jau pasakojome savo skaitytojams, paskutiniame savo vaizdo įraše garsus parapsichologas ir lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis pažadėjo, kad netrukus įvyks kažkoks raketų ar lėktuvų išpuolis prieš tam tikrą administracinį pastatą. Šis įvykis neįtikėtinai pablogins ir taip sudėtingą padėtį pasaulyje, privesdamas planetą prie didžiulio karo slenksčio.  Naujame vaizdo įraše Jaczkowskis apie visa tai papasakojo daug išsamiau:

...Tai bus naktį, išpuolis į pastatą, į kurį pataikys raketos arba lėktuvai. Tai bus tam tikras administracinis pastatas. Jis vyks už Europos ribų. Reidas vyks ryte, bet dar bus tamsu.

Tada bus valandos tylos, jokio atsako - tik tyla. Po tų kelių valandų - kelių valandų tylos - bus atsakomoji reakcija, tačiau ji bus neadekvati tam, kas įvyks ryte. Atsakomosios priemonės bus neadekvačios.

Konfliktas vyks tarp dviejų šalių. Kitaip tariant, ji neprasidės nuo to, kad viena šalių grupė imsis tam tikrų veiksmų prieš kitą šalių grupę. Ne, iš pradžių tai bus išimtinai dviejų šalių bendradarbiavimas. Kartoju: ryte kas nors užpuls svarbų administracinį pastatą, tada bus mažiau nei 24 valandos tylos, tada bus imtasi atsakomųjų veiksmų. Tačiau atsakomieji veiksmai bus visiškai neadekvatūs tam, kas juos sukėlė. 

Pasakysiu daugiau - tai bus ne pirma, o trečia ir paskutinė provokacija, ir tie, kurie sulauks atsakomųjų veiksmų, neturės nieko bendra su šiuo administraciniu pastatu. Ten eis kalbos apie aplinkos taršą, kurios iš tikrųjų nebus. Bus paskelbta, kad kažkuri vieta dabar labai užteršta, bet tai nebus tiesa.

Tuomet viskas nurims, dviems ar trims savaitėms. Galbūt bus šiek tiek vietinių susišaudymų ir tik... diplomatine prasme kils didelė audra. Tada visiems atrodys, kad po šių dviejų savaičių padėtis kažkaip normalizavosi ir nurimo, bet tai bus tik regimybė.

Europa kažkaip įsitrauks į šį žaidimą, ypač kai kurios NATO šalys pasmerks atsakomųjų veiksmų mastą, jos tam nepritars ir net bus pasipiktinusios. Tada staiga iškils tam tikros teritorijos, kuri nėra labai didelė, užterštumo klausimas. Tačiau tai, atrodo, taip pat bus provokacija.

Klausiate, kada ir kokias atsargas kaupti? Nujaučiu, kad dabar yra ta akimirka, galutinis terminas, kai lėktuvai trenksis į pastatą, naktį, arčiau ryto. Į tai reikės žiūrėti labai rimtai, net jei per ateinančias 2-3 savaites situacija, atrodo, nurims.  Tiesa ta, kad tada viskas prasidės staiga ir netikėtai visiems. 

Bus laikas, apie 2-3 savaitės ir per tą laiką turėsite pasiruošti. Tuo laikotarpiu nuolat vyks vienokios ar kitokios derybos. Jie bus nutraukti, paskui tęsis, tada dialogas nutrūks antrą kartą ir viskas ims slysti iš rankų. Tada ateis naujos jėgos, bet būkite atsargūs - jie yra tam pasirengę, jie yra įsitempę, ir tai yra tai, ką aš vadinu trečiąja provokacija. Kai kurios šalys jau kelis mėnesius ruošiasi tam, kas artėja, tačiau viskas vyksta už visuomenės akių ir už visuomenės nuomonės ribų.

Klausiate, kas nutiks Lenkijoje? Ateis laikas, kai Lenkija taps tarsi uždara šalimi. Nežinau, ar tai susiję su pirmiau aprašytais įvykiais, bet gali atsitikti taip, kad mūsų šalis bus pašalinta iš ES. Europa labai toli žengs Lenkijos atžvilgiu ir ateis laikotarpis, kai Lenkija taps uždara šalimi. Gali būti, kad ES norės nubausti Lenkiją, įšaldydama mus ir primesdama Lenkijai tai, ko niekada negavo jokia kita ES šalis. Ji bus skirta suvaldyti uoliems Europos "žirgams" ir parodyti kitiems nepaklusniems "eržilams", ką jie sugeba. Lenkija bus pavyzdys. Gali būti, kad ekonomika bus visiškai išardyta, ir aš matau, kaip vyriausybė išdalys žmonėms tam tikrus talonus. Ir nesuprantu, kodėl talonai, o ne pinigai? 

Klausimas: ar turėtumėte laikyti santaupas zlotais, ar kita valiuta? Geras klausimas, kartoju, kad šiuo metu saugiausia valiuta man atrodo Didžiosios Britanijos svaras sterlingų.

Tam tikri pokyčiai įvyks ir Turkijoje. Vaizdo įraše ponas Jaczkowskis užmerkė akis ir ėmė pasakoti, kad Turkijoje (tiesiogine prasme - Osmanų imperijoje) įvyks kažkokia išdavystė prieš pačią Osmanų imperiją. Galbūt kalbama apie perversmą arba problemą su vienu iš Turkijos sąjungininkų - Krzysztofas nutraukė šią istoriją taip pat staigiai, kaip ir pradėjo, pereidamas prie kitų vizijų - apie Lenkiją, bankus ir pan. Kaip visada, jis nenurodo tikslių datų, tačiau, remiantis tuo, ką anksčiau sakė garsusis lenkų aiškiaregys, visa tai neteks ilgai laukti, todėl sekime įvykių eigą.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau