Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Kovo » 24

24.03.2019, 20:49
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Galvos kraujagyslių valymas – labai svarbi procedūra, galinti žymiai pagerinti jūsų savijautą, sergant įvairiomis ligomis – nuo kaklo srities osteochondrozės iki aterosklerozės. Reguliarus kraujagyslių valymas padės atsikratyti galvos sunkumo jausmo, nustos skaudėti galvą, pagerės nuotaika.

Sužinok daugiau ...
24.03.2019, 19:25
Burtai, Magija
Ne kartą rašėme, kad kiekvienas augalas skleidžia vis kitokią energiją, o mums tereikia pasinaudoti tuo, jeigu norime namus pripildyti džiaugsmo, ramybės ir šviesos.
Sužinok daugiau ...
24.03.2019, 18:24
Istorinės Asmenybės
Džekas skerdikas paliko daugybę paslapčių – tiek apie žmogžudystes, tiek apie savo paties asmenybę. Vienintelis tikras įkaltis, kurį žudikas paliko – tai iškruvintas ir išmatų dėmėmis išteptas aukos prijuostės gabalėlis. Ištyrę jį, mokslininkai nustatė asmens tapatybę – teigiama, jog Londono gyventojus kadaise šiurpino 23 metų žydų tautybės barzdaskutis Aaronas Kosminskis, į Londoną emigravęs iš Lenkijos.
Sužinok daugiau ...
24.03.2019, 07:51
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

,,Nemirtingumo“ eliksyras ant jūsų stalo sustiprins imunitetą ir pailgins gyvenimą dešimčia metų. Rūpinimasis sveikata ir organizmo imuniteto stiprinimu nepriklauso nuo metų laiko. O kartais yra būtinas, pvz., po ligos.

Sužinok daugiau ...
24.03.2019, 07:34
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Padės atsikratyti užkritusių vokų, raukšlių, patinimų ir tamsių ratilų po akimis. Užtepkite ant švarios odos aplink akis šiek tiek kiaušinio baltymo vatos disko pagalba. Kai kaukė išdžius, nuplaukite ją vėsiu vandeniu. Naudokite 1 kartą per savaitę.

Sužinok daugiau ...