Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

09.09.2017, 21:22
Šis gėrimas puikiai tinka organizmo valymui, tai yra natūralus antibiotikas, kuris žudo bakterijas mūsų organizme. Tai stipri antivirusinė, priešgrybelinė, antibakterinė ir antiparazitinė priemonė. Jis sustiprina imuninę sistemą, išvalo kraują, sukuria geresnę kraujotaką ir veiksmingai padeda palaikyti viso kūno limfos judėjimą. Be to, jis kovoja su Candida bakterijomis.
Sužinok daugiau ...
09.09.2017, 18:27

Energijos lygis taip pat glaudžiai siejasi su psichikos būsena, todėl skydliaukės problemų turintys asmenys dažnai skundžiasi, kad jaučiasi taip, tarsi gyvenimas slystų pro šalį. Įrodyta, kad fizinė veikla stimuliuoja skydliaukės funkciją, tačiau, jei skydliaukė dirba lėčiau, nei turėtų, dažnai nepavyksta motyvuoti savęs net žengti vieną žingsnį.

Sužinok daugiau ...
09.09.2017, 13:26

Vienas dažniausiai pasitaikančių Hašimoto ligos simptomų yra vadinamasis „smegenų rūkas" (pritemimas) - pojūtis, tarsi mintys turėtų veržtis per miglą. Hipotirozė (sulėtėjusi skydliaukės veikla) ir Hašimoto liga (būklė, kai imuninė sistema atakuoja ir naikina skydliaukę) stipriai veikia mūsų smegenis. Kai kurie maisto produktai ir papildai gali padėti užgydyti degeneruotus smegenų židinius, numalšinti smegenų uždegimą ir padidinti kraujo pritekėjimą į smegenis. Geriausias maistas smegenims.

Sužinok daugiau ...
09.09.2017, 10:31

Įsivaizduokite, kad vėluojate į skrydį, o saugumo kontroliniame punkte patenkate ne į patikrą rankiniu būdu, bet jus „bombarduoja" naujomis ypač moderniomis milimetrinių elektromagnetinių bangų technologijomis. JAV transporto saugumo administracija (The US Transportation Security Administration), kuri laikoma geriausiu pasaulyje ekspertu oro uostų saugumo srityje, mano, kad ši įranga saugi. Bet ar tikrai taip?

Sužinok daugiau ...
09.09.2017, 09:56
Nauji tyrimai. Tai tik patys naujausi moksliniai įrodymai, siejantys vėžį su bloga burnos ertmės būkle. Per anksčiau atliktus tyrimus periodontitas buvo siejamas su stemplės, galvos, kaklo, kasos ir plaučių vėžiais. Kaip rūpintis dantenomis.
Sužinok daugiau ...
08.09.2017, 20:51
„Nostradamas puikiai žinojo, kad egzistuoja laisvieji radikalai – medžiagos, kurios pamažu mus nuodija, - nurodo anglų dietologas Brentas Maliganas. – Jis taip pat suprato pražūtingą stresų poveikį, vitaminų ir mineralinių medžiagų naudą, o tai nebuvo žinoma jo gyvenamojo meto gydytojams.
Sužinok daugiau ...
08.09.2017, 20:37

Raudonėlių aliejus – tai tik vienas iš būdų kaip panaudoti šį augalą sveikatai ir maistui. Tačiau verta jį išskirti dėl to, kad jis gali veikti stipriau nei kai kurie cheminiai antibiotikai be jokio žalingo poveikio organizmui: su laiku įgyjamo atsparumo, gerųjų bakterijų (probiotikų) sunaikinimo, vitaminų pasisavinimo sumažėjimo ir panašiai.

Sužinok daugiau ...
08.09.2017, 18:22

Šis hormonas yra galingas antioksidantas, kuris stipriai veikia imuninę sistemą. Jei norite likti sveiki, išlaikyti regėjimą ir užkirsti kelią rimtų ligų atsiradimui, pradėkite miegoti tamsoje ir pakankamai. Sumažinkite elektroninių prietaisų naudojimą prieš miegą.

Sužinok daugiau ...
08.09.2017, 16:36
Bičių pikis – tai geltona, tamsiai ruda arba raudonai ruda bičių darbininkių surinkta medžiaga, skirta apsaugoti avilį nuo infekcijų. Žinoma, kad pikis pasižymi didžiule gydomąja galia, tačiau dar netgi ne viskas, ką jis gali, šiandien atskleista.
Sužinok daugiau ...
08.09.2017, 09:17

Naktį iš rugsėjo 7 į 8 d. Žemėje kilo viena galingiausių magnetinių audrų. Ją sukėlė rugsėjo 6 d., trečiadienį, NASA pastebėti du vienas paskui kita sekę įspūdingi Saulės žybsniai, mūsų planetos link iššovę dvi elektringų Saulės plazmos dalelių ir elektomagnetinių bangų salves. Antroji salvė buvo ypač galinga.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 293 294 295 296 297 ... 631 632 »