Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

27.11.2019, 20:11
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Želatina veikia taip, žmonės, kurie skundžiasi sąnarių, nugaros, kojų skausmais, stuburo, kaklo ir kt. skausmais vos po savaitės, nustoja jausti skausmus. Patvirtinta, kad vos per 7 dienas išnyks stuburo skausmas ir kaklo sustingimas, kurie jus kankino daugelį mėnesių. Po vieno pilno gydymo kurso jausitės daug geriau!
Sužinok daugiau ...
27.11.2019, 19:14
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Į dietą įeiną du specialūs gėrimai. Kiekvienas iš jų savaip naudingas ir efektyvus. Tai ideali savaitgalio dieta. Tai apima du gėrimus, kurie skirti gerti prieš pusryčius ir naktį. Pirmiausia, jei norite turėti geresnius rezultatus turėtumėte valgyti daržoves (pomidorus) ir grūdus, kuriuose gausu likopeno, tai pagerins pagreitins valymo procesą. Ypač jei norite teigiamo rezultato.

Sužinok daugiau ...
27.11.2019, 17:12
Gamtos Paslaptys
Mokslo žurnale „Marine Geology“ Vilniaus, Gdansko, Poznanės ir Liublino universitetų mokslininkai išspausdino straipsnį „Istoriniuose šaltiniuose žinomų Gdansko įlankos, esančios Baltijos jūroje, pakrantės ekstremalių štorminių potvynių nuosėdinis metraštis“.
Sužinok daugiau ...
27.11.2019, 09:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nuo vėlyvo rudens iki pavasario tęsiasi peršalimo ligų ir gripo sezonas, dažnai kamuoja sloga, užsikimšusi nosis, gerklės skausmas, kosulys, aukšta temperatūra. Štai keletas patarimų, ką daryti rytą, dieną ir vakarą, kad pavyktų įveikti peršalimo simptomus per 24 valandas.
Sužinok daugiau ...
27.11.2019, 07:56
Dokumentika

Nors yra daug istorijų apie neįtikėtiną iš pirmo žvilgsnio draugystę tarp gyvūnų, tačiau šiandienė mus nustebino labiau negu kitos. Reikalas yra tas, kad viena balandžių patelė rado mažą pamestą kačiuką ir nusprendė jį įsivaikinti.

Sužinok daugiau ...
26.11.2019, 22:08
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Obuolių actu gali sumažinti pilvo pūtimą ir net virškinimą. Taip pat, padėti kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Actas skatina plaukų ir nagų augimą ir palaiko juos stiprius. Obuolių actą galimą naudoti įvairiuose receptuose, tačiau kartais gali jo nepakakti dienos normai. Galima išgerti obuolių actą paprastai, sumaišydami šiltu vandeniu. Taigi, čia yra keletas nuostabių receptų, kurie padės jums. Išbandykite juos ir pasakykite, kuris yra jūsų mėgstamiausias.
Sužinok daugiau ...
26.11.2019, 19:32
Katastrofos
Laivas “Princess May” pastatytas 1888 metais Niukasle (Newcastle), Anglijoje. Jis buvo 249 pėdų (maždaug 76 metrų) ilgio. Tai tikrai įspūdingo dydžio laivas, ypač įsivaizduojant, kas jam nutiko. O nutiko štai kas - laivas užplaukė ant uolingos seklumos 1910 metų rugpjūčio 5 dieną. Jis buvo pilnai matomas iš salos švyturio. Šis incidentas nutiko anksti ryte, kai laivas visu greičiu per stiprų rūką plaukė iš Skagway miestelio Aliaskoje į pietus.
Sužinok daugiau ...
26.11.2019, 18:46
Civilizacijos Paslaptys

Prieš penkerius metus ant atšiauraus Čeliabinsko miesto nukrito įspūdingas meteoritas. Pirmą kartą žmonijos istorijoje nuo kosminio kūno nukentėjo miestas. Tačiau manoma, kad tai antras toks atvejis, pirmas buvo gerokai baisesnis: yra aplinkybių, rodančių, kad didįjį Čikagos gaisrą 1871 metais sukėlė ant Žemės nuritę Bielos kometos fragmentai.

Sužinok daugiau ...
26.11.2019, 10:28
Gamtos Paslaptys

Mokslininkai teigia aptikę penktąją gamtos jėgą – jėgą, kuri žmoniją priartina žingsniu arčiau supratimo, kaip veikia Visata. „X17 gali būti dalelė, jungianti mūsų matomą pasaulį su tamsiąja medžiaga“, – CNN sakė tyrimo vadovas. Dalelė taip pavadinta dėl to, kad jos masė siekia 17 megaelektronvoltų.

Sužinok daugiau ...
25.11.2019, 20:09
Hipotezės

Dabar jau neabejojama, kad egzistuoja taip vadinamieji erdvės ir laiko tuneliai. Prieš pradingdamas, patekęs į tokį tunelį daiktas ar žmogus nedelsiant bus išskaidytas į atomus. Ir tik vienas Dievas žino, ar jis “susirinks save” iš naujo naujoje vietoje, ar toks ir liks. Kaip viskas vyksta?

Sužinok daugiau ...
25.11.2019, 17:33
Stichinės Nelaimės
Stichinės nelaimės tai – gamtiniai įvykiai, kurie itin pakenkia žmonių veiklai ir gyvenimo įprastiniam ritmui. Beje, kartais terminas – gamtos, yra ginčytinas, nes kai kuriais atvejais pavojai ir katastrofos nenutinka be žmogaus įtakos, t. y. pramoninės veiklos, kuri, netinkamai vykdoma, trikdo gamtos pusiausvyrą.
Sužinok daugiau ...
25.11.2019, 11:23
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Česnakas – tikra kulinarijos superžvaigždė. Naudojamas viso pasaulio virtuvėse, jis priduoda skonio jūsų mėgstamiems patiekalams ir tuo pačiu stiprina jūsų sveikatą. Tačiau čia yra viena kliūtis – skiltelių išėmimas iš česnako galvutės. Tai ne taip apsunkina ir vargina, kiek nepatogu ir erzina. Pastaraisiais metais pasirodė keli inovaciniai išradimai šiai svarbiai problemai spręsti su įvairiais sėkmės lygiais.

Sužinok daugiau ...
25.11.2019, 09:41
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Gamta yra sukūrusi po vaistą beveik kiekvienai žinomai ligai, tereikia surasti tinkamą derinį. Vienas iš tokių stebuklingų natūralių vaistų yra česnakas. Jis padeda mažinti cholesterolį, stabilizuoja kraujo spaudimą, padeda išvengti širdies, kraujo, plaučių ligų, gripo bei palengvina galvos skausmus

Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 22:22
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Peršalimo ligas sukelia įvairūs virusai ir mikroorganizmai, kurių nuolatos yra mūsų burnos ir nosiaryklės gleivinėje. Įprastomis sąlygomis organizmas jiems atsparus, tačiau dėl peršalimo, pervargimo, streso imunitetas susilpnėja ir žmogus suserga.
Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 18:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jei norite gauti iš daržovių esantį chlorofilą, turite įsitikinti, kad daržovės šviežios ir žalios. Patartina juos naudoti neapdorotus, kad galėtume pasinaudoti visais jų pranašumais. Chlorofilo pranašumas daugiausia susijęs su jo gebėjimu pašalinti toksinus iš organizmo ir prisotinti mūsų kraują deguonimi. Be to, jis stimuliuoja imuninę sistemą, nes sugeba šarminti organizmą.
Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 16:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Želatina iš esmės yra „virtas kolagenas“. Ruošdami naminį kaulų sultinį, jūs gaunate natūralaus kolageno, prolino, glutamino ir glicino ištraukimą iš kaulų ir raiščių. Kam mokėti farmacijai tokius pinigus. Pasigaminkime patys 1 tipo kolageną namuose.

Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 13:01
Istorijos Paslaptys

Kažkada dėl Babilono bokšto statybos ant žmonių supykęs Dievas sumaišė visas kalbas, kad žmonės negalėtų susikalbėti ir susitarti. Bet žmonėms to pasirodė per maža: nors egzistuoja nemažai dialektų ir tarmių, žmonės nuolat išgalvoja naujų. Nejaugi tik tam, kad visiškai nustotų suprasti vienas kita? Ir kodėl iki šiol pasaulyje nėra bendros kalbos?

Sužinok daugiau ...
23.11.2019, 19:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Česnakų sultys buvo naudojamos, kaip vaistas visame pasaulyje. Gerdami jas, žmogus įsisavina naudingas maistines medžiagas. Česnakuose yra daug vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Kuris apsaugo ir palaiko organizmo sveikatą. Česnako sultys – išskirtinis vitaminų A, B6, C, E, kalcio, vario, sieros, mangano, geležies, kalio, fosforo ir seleno šaltinis.
Sužinok daugiau ...
23.11.2019, 08:49
Dokumentika

Skelbiama, kad Nazarė pakrantėse užfiksuotos didesnės kaip 15 metrų bangos. Bene didžiausios bangos pasiekė 20 metrų, tačiau vietiniai teigė, kad jos buvo dar didesnės. Bangų aukščio vidurkis varijavo tarp 13–18 metrų.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 398 399 »