Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

05.10.2019, 21:38
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Arbūzas – labai gaivinantis ir turi daugybę naudingų savybių. Tačiau, tik nedaugelis žino, kad arbūzų sėklos taip pat yra ypač naudingos. Pirma, arbūzo sudėtyje yra biotino, vario, kalio! Taip pat pantoteno rūgšties, magnio, vitamino B1, B6, ir A. Antra, arbūzas yra ypač vertingas žmonėms, kenčiantiems nuo kai kurių inkstų problemų.
Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 18:53
NSO, Ateiviai

Pirmą kartą NSO buvo pastebėti 1947 metais. Per 20 metų nuo to momento Amerikos danguje knibždėte knibždėjo šimtai skraidančių lėkščių; jos ūžia, sukasi debesyse, būna pačių įvairiausių didžiausių, formų ir spalvų. Kartais jos sklando debesyse, kartais nusileidžia arčiau Žemės ir juda lygiagrečiai su traukiniu, automobiliu ar lėktuvu.

Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 16:36
Paslaptingi statiniai
Radinys buvo išsidėstęs ant kalvos Okos ir Pronios upių santakoje. Jis nustebino net patyrusius Maskvos valstybinio istorinio muziejaus ekspedicijos dalyvius. Aukščiausioje kalvos vietoje jie rado šventyklos likučius su stulpais, kurie pagal struktūrą labai priminė keltų šventovę observatoriją Stounhendže (Didžioji Britanija). Radinių amžius – keturi tūkstančiai metų. Įdomu, kad britų Stounhendžas yra vienoje platumoje su Riazanės šventykla, abiejų statinių vietose nustatyta gamtinė geomagnetinė anomalija.
Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 15:06
Gamtos paslaptys
Tai skamba kaip kraupus katastrofų filmas, bet tai buvo realybė. Nioso ežeras vakarų Afrikos valstybėje Kamerūne ilgą laiką buvo mėlynas ir ramus – kaip ir kiti ežerai. Tačiau vieną dieną iš jo netikėtai išsiveržęs nuodingas debesis pražudė tūkstančius žmonių, šiems net nespėjus suvokti, kas vyksta. Karvė, kurią pražudė iš ežero išsiveržusios dujos ©Jack Lockwood of the US Geological Survey | en.wikipedia.org
Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 22:47
Burtai, Magija

Šiandien sunku sutikti žmogų, kuris nė karto gyvenime nebūtų nusikeikęs. Dažnas mūsų keiksmažodžiu išsako savo emocijų perteklių. Tačiau retas susimąsto apie šių „riebių“ žodelių kilmę ir jų poveikio galią. O šie vadinamieji kalbos parazitai veikia ne tik juos tariantį, bet ir juos girdintį. Yra manančių, kad šie žodžiai kenkia sveikatai.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 22:28
Religija

Angelai yra neatsiejami nuo žmonijos kultūros. Nepriklausomai nuo išpažįstamos religijos ar tikėjimo sistemos, pasakojimai apie angelus yra dalis mūsų istorinio paveldo, dalis mūsų žmogiškosios istorijos. Tyrimai rodo, kad 85 % amerikiečių tiki angelų sargų egzistavimu.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 22:17
Gamtos paslaptys
Praėjusią savaitę danguje virš Čilojės salos pietinėje Čilėje buvo pastebėti ryškūs, liepsnojantys objektai – o vėliau pranešta, kad jie nukrito ant žemės ir keliose vietose sukėlė nedidelę ugnį.
Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 21:46
Dirbtinis Intelektas

Kinijoje esanti ir toliau vystoma žmonių stebėjimo sistema gali pasiekti naują lygį ir viskas dėka šio mokslininkų išradimo. Ši „super kamera“ neseniai buvo pristatyta per Kinijoje vykusią tarptautinę pramonės mugę. Teigiama, kad šios 500 MP kameros skiriamoji geba yra penkis kartus didesnė, palyginus su žmogaus akimi.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 19:12
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Būtų gerai, jei pasidarytumėte garų vonelę, kad atsivertų poros ir kaukė geriau veiktų. Kaukės laikymo trukmė – 10-30min, žiūrint kokią pasirinksite. Kaukės likučius nuo veido reikia nuvalyti kosmetine servetėle arba nuplauti kuo vėsesniu vandeniu, kad poros vėl užsivertų.
Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 18:57
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Susmulkinkite morką, o paskui suplakite šviežią kiaušinį iki vienalytės masės. Sumaišykite plaktą kiaušinį su 1 arbatiniu šaukšteliu smulkintos morkos ir užtepkite ant švarios veido, kaklo ir iškirptės odos švelniais masažuojamais judesiais. Palikite veikti pusę valandos ir nuplaukite šaltu vandeniu, po to patepkite odą plonu kokosų, migdolų aliejaus sluoksniu ar drėkinančiu kremu.
Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 22:55
Medicinos Naujienos
Visiems žmonėms svarbu naktį gerai išmiegoti, tačiau kai kas tiki mitais ir mano, jog galima ir nemiegoti rekomenduojamų 7 valandų, bet reguliariai apsieiti keturiomis ar penkiomis.
Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 22:41
Medicinos Naujienos

Jei turite padidėjusį kraujospūdį, valgykite graikinių riešutų. Juose esama medžiagų, kurios gali sumažinti kraujospūdį ir riziką susirgti širdies kraujagyslių ligomis.

Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 22:22
Medicinos Naujienos

Elektromagnetinės bangos, kurias skleidžia belaidis internetas ir mobilieji telefonai, sumažina vyrų vaisingumą, - tokia išvada padaryta per vieną naują tyrimą.

Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 21:33
Medicinos Naujienos
Faktas apie sveikatą. Vartojant produktų, kuriuose gausu magnio (pvz., žaliųjų lapinių daržovių, bolivinių balandų, avokadų, juodųjų pupelių ir moliūgų sėklų), galima sumažinti riziką turėti tulžies akmenų.
Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 20:49
Medicinos Naujienos
Ir vėl nesame pakankamai įvertinę nenugriebto pieno produktų poreikio maisto racione. Naujausiais duomenimis, jie padeda išvengti II tipo cukrinio diabeto, o šis dažnai pranašauja širdies ligas.
Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 19:23
Kosmosas
Žemę tarsi nematomi spagečiai apsivijęs jos magnetinis laukas. Šis laukas, kurį generuoja besisukantis mūsų planetos branduolys, yra itin svarbus kasdieniam mūsų gyvenimui: jis saugo mus nuo žalingų Saulės dalelių, sukuria „atskaitos tašką“ magnetinei navigacijai ir galbūt suvaidino svarbų vaidmenį gyvybės evoliucijoje
Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 18:35
Gamtos paslaptys

Pusiau juokais galima teigti, kad vaikas mažu „ropliuku“ būna ne tik tada, kai pradeda aktyviai ropoti po namus, bet ir pirmosiomis savaitėmis, kai dar tik vystosi mamos pilve. Mokslininkams pavyko surasti maždaug prieš 250 mln. metų pradingusius rankų raumenis. Pasirodo, juos kurį laiką turi motinos pilve besivystantis vaisius, tačiau vėliau jis jų netenka.

Sužinok daugiau ...
03.10.2019, 13:43
Archeologija
Kai kalbame apie atrastus kapus Egipte, visos istorijos būna gana panašios: aukštas pareigas užėmę ir turtingi žmonės būdavo laidojami didinguose kapuose su įvairiausiomis brangenybėmis, detaliai dekoruotais karstais ir lentelėmis, kuriose būdavo užrašomas mirusiojo vardas.
Sužinok daugiau ...
02.10.2019, 22:33
Medicinos Naujienos
Suvalgant kiekvieną rytą po 125 g aviečių (tai mažiau nei puodelis) sumažėja cukrinio diabeto susiformavimo rizika -netgi tiems asmenims, kurie dėl kūno antsvorio ar nutukimo jau yra rizikos grupėje ar turi nejautrumo insulinui požymių.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 388 389 »