Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

02.09.2019, 11:10
Žmonės stebuklai
Orn Parnchompoo amžius – 128 metai. Pagal dokumentus, jis gimė Siame 1891 metų balandžio 9 d. Tada šalį valdė karalius Rama V, kuriam pavyko išgelbėti Siamą nuo kolonizacijos.
Sužinok daugiau ...
01.09.2019, 21:54
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Perteklinės šlapimo rūgšties druskos sukelia stiprų sąnarių skausmą, druskų nuosėdoms būdingas traškėjimas, sumažėja judrumas. Gerai ištirpina rūgščiąsias druskas šaknų sultys: petražolių, krienų, ropių, topinambų, bei cikorijos ir kt. Gerkite ne daugiau, kaip ½ puodelio, 30 minučių po valgio.
Sužinok daugiau ...
01.09.2019, 17:55
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Sąnarių skausmai, kad ir kaip juos vadintume – osteochondrozė, artritas, artrozė ar podagra – dažnai skundžiamasi.

Sužinok daugiau ...
01.09.2019, 12:17
NSO, Ateiviai
Kraupių įspūdžių patyrė vienas keliautojas, kurį 1920 metais likimas nubloškė į įžymų mongolų vienuolyną. Papasakoti nuotykiai tapo žinomi tik laimingo atsitiktinumo dėka. Žmogus, kuriam visa tai nutiko, netrukus pradingo, jo niekas daugiau nematė; Jis pasislėpė, savo košmariškus nuotykius papasakojęs vienam tėvynainiui, o šis grįžęs į JAV juos išspausdino „Adventure“ žurnale.
Sužinok daugiau ...
31.08.2019, 20:29
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Kelio sąnario skausmus gali sukelti daugybė ligų, jas nustatyti gali tik gydytojas, tačiau joms būdingas labiausiai varginantis simptomas – skausmas, kurį galima sumažinti ne tik gydytojo paskirtais vaistais, bet ir paprastomis naminėmis priemonėmis.

Sužinok daugiau ...
31.08.2019, 11:02
Dokumentiniai filmai
Tikrai visi žinome, kad lokiai medų tiesiog dievina ir dėl jo greičiausiai galėtų padaryti bet ką, o įvairios kliūtys šių smaližių tikrai nesulaikys. Net jei tos kliūtys yra avilius juosiančios tvoros ir žinoma patys aviliai. Nuotaikingas nuotykis įvyko vienam bitininkui iš Turkijos, į kurio bičių ūkį nuolat įsilauždavo šio klampaus gardumėlio ištroškę lokiai.
Sužinok daugiau ...
31.08.2019, 08:59
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Po 7 dienų pastebėsite milžiniškus pokyčius pilvo srityje! Stebinantis šių natūralių liekninamųjų sulčių poveikis yra dėl daugybės maistingųjų medžiagų ir naudingų sudedamųjų dalių savybių.
Sužinok daugiau ...
30.08.2019, 22:24
Burtai, Magija
Negalima valgyti tamsoje ir pasislėpus, kitaip vaikai taps vagimis. Negalima valgyti žengiant per slenkstį: nelabasis gali užvaldyti. Negalima valgyti besimokant: suvalgysi viską, ką išmokai. Duona kepimo krosnyje subliuško – kažkas iš namų išvažiuos. Duona nekepa, žalia lieka. Tai reiškia išsiskyrimą ar sugadintus santykius.
Sužinok daugiau ...
30.08.2019, 19:38
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Turiu pusbrolį, kuriam yra 82 metai ir kurio širdis dirba tik 13%, po širdies smūgio prieš kelerius metus. Jis buvo aprūpintas visokiais vaistais, kurie jam kėlė dar daugiau problemų. Jo inkstai nustojo funkcionuoti. Jam buvo pasakyta, kad jie nieko negali padaryti, nebent pabandyti paguldyti į ligoninę. Visi jo šeimos nariai ruošėsi jo mirčiai, jis buvo paguldytas į paliatyvios pagalbos skyrių.

Sužinok daugiau ...
30.08.2019, 15:03
Karo paslaptys

Nors šiandien tokie lėktuvai mums jau yra gana įprasti, pirmąjį reaktyvinį variklį turintį „skrendančio sparno“ (angl. flying wing) tipo lėktuvą sukūrė du broliai iš Vokietijos. Tiesa, šis lėktuvas buvo sukurtas nacistinėje Vokietijoje – todėl kartais jis dar yra vadinamas „slaptuoju Hitlerio naikintuvu“. Kodėl žodis „slaptasis“ įrašytas kabutėse, paklausite? Na, pirmiausia dėl to, kad kuriant šį naikintuvą slaptumas nebuvo didžiausias prioritetas – broliai, o ir pati Vokietija, norėjo sukurti itin greitą ir dideliame diapazone galintį veikti orlaivį, kurio bijotų priešai.

Sužinok daugiau ...
30.08.2019, 09:02
Medicinos naujienos

Žinomas verslininkas Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje sureagavo į Delfi portalo žurnalistės Godos Raibytės straipsnį pavadinimu „Garsus skeptikas pamokė, kaip Lietuvos antivakserius pastatyti į vietą: jų lyderio veiksmai gali iššaukti epidemiją„ , kuriame verslininkas nuo pat pirmųjų eilučių vadinamas ir „agresyviu pseudomokslo šalininku ir jo skleidėju“ ir net Lietuvos „antivakserių lyderiu“, įvardinamas „buvusiu vadybininku“, garsėjančiu drąsiais ir mokslu nepagrįstais pareiškimais.

Sužinok daugiau ...
29.08.2019, 22:57
Dokumentiniai filmai
"Elektros linija yra daugiau nei 6 metrų aukštyje. Savo ruoštu, tai gana didelis elnias. Klausimas... galimai, NSO paliko jį, po to, kai atliko eksperimentus su juo. Kad galėtume žinoti tikrai, reiktų ištirti gyvūną, ar nėra kokių pjūvių, įkandimų ir panašiai. Yra žinoma, kad ateiviai kartais grobia žmones, nenuostabu, kad ateiviai domisi viskuo, kas gyvena Žemėje“, - teigia Scotas Waringas."
Sužinok daugiau ...
29.08.2019, 22:34
Dokumentiniai filmai

Kinijos zoologijos sode viena iš beždžionių mėgino išsilaisvinti neįprastu būdu, taip sukeldama lankytojų nerimą. Nors primatas neturėjo įspūdingo dydžio, jis buvo labai protingas ir „ginkluotas“.

Sužinok daugiau ...
29.08.2019, 20:23
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Yra vienas nepatogumas – medus po kompresu sušyla ir pradeda tekėti. Sutepa lovą, tačiau tai niekas, palyginti su efektyviu gydymu.
Sužinok daugiau ...
29.08.2019, 08:14
Medicinos naujienos

Bakterijos yra tokia pati neatskiriama organizmo dalis, kaip ir odos, kaulų, sąnarių, smegenų bei kitų organų ląstelės. Tiesą sakant, žarnyno bakterijų atliekamos medžiagų apykaitos funkcijos yra tokios pat esminės, kaip ir daugelio organų funkcijos. Mikrobinių ląstelių mūsų organizme dešimt kartų daugiau nei mūsų pačių ląstelių, ir daugiausia jų yra žarnyne – čia bendras jų svoris sudaro nuo 1,3 iki 1,8 kilogramų.

Sužinok daugiau ...
28.08.2019, 22:22
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Po mėnesio tokios procedūros naudojimo: Vaikai pamiršta ligas, o sergantieji pasveiksta kelis kartus greičiau; Moterys, visam laikui išsigydo savo specifines ligas; O, vyrai iš tikrųjų tampa vyrais, savo damoms, pamiršdami apie daugelį vyriškų ligų.

Sužinok daugiau ...
28.08.2019, 09:40
Paslaptys suaugusiems
Perskaičius šį straipsnį gali atrodyti, kad mylėtis lovoje – siaubingai nuobodu. Juk milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien tai daro pačiose netikėčiausiose vietose – nuo balkonų iki oro balionų! Seksas naujoje vietoje visada labiau intriguoja bei gniaužia kvapą, tačiau gali būti ir rizikingas. Tad ar verta?
Sužinok daugiau ...
27.08.2019, 22:30
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Depresija – tai liga, kurios vien vaistai ir gydytojo pastangos neišgydys. Svarbiausia, kad depresija susirgęs žmogus pats norėtų gydytis ir sau padėti. Bet tai gana sudėtinga, nes depresiją jaučiantis žmogus lengvai pasiduoda jausmui, kad viskas aplinkui beprasmiška, o gydytis ir išgyti nėra nei noro, nei vilties.

Sužinok daugiau ...
27.08.2019, 22:15
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Obuolių sėklose yra amigdalino. Tai - savotiškas gynybos mechanizmas, sėkloms suteikiantis kartumo. Sukrantytos obuolių sėklos negali augti, todėl manoma, kad amigdalinas turėtų paversti sėklas nepatraukliomis jas pagraužti norintiems gyvūnams.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 379 380 »