Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

08.08.2019, 17:05
Gamtos paslaptys

Nuotraukoje matome kaip stipri audra užklupo nedidelį miestelį. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šie lietaus debesys, o ir pats lietus, yra niekuo neypatingas – klystate, nes nuotraukoje matome gana retą reiškinį vadinamą „lietaus bomba“. Jis susidaro tik iš lietaus ir vėjo, tačiau gali sukelti tragiškas pasekmes. Be to, tokie reiškiniai tik dažnėja, todėl ateityje jų matysime vis daugiau.

Sužinok daugiau ...
08.08.2019, 15:03
Gamtos paslaptys

Dėl šios katastrofos savo namus turėjo palikti beveik 80 000 žmonių. Išeidami jie nežinojo, ar kada nors dar sugrįš. Maždaug 50 km plotas aplink Fukušimos atominę elektrinę buvo užterštas ir visiškai nederlingas. Negana to, žmonės ėmė pranešinėti apie radioaktyviomis medžiagomis užterštus ryžius, jautieną, daržoves, pieną, jūrų gėrybes ar net gi arbatą, nors visa tai buvo auginama maždaug už 100 km nuo Fukušimos.

Sužinok daugiau ...
08.08.2019, 14:53
Kosmosas
Trečiadienį, liepos 24 d., Didžiųjų ežerų regiono žmonės stebėjo įspūdingą reginį – naktiniame danguje blykstelėjo ryškus meteoras. Šį ugnies kamuolį stebėjo ne tik daugybė žmonių, bet ir Ontarijo universiteto (Kanada) „All-Sky“ kamerų tinklas.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 20:10
Mistika
Į sąrašą su keistais, iki šiol nepaaiškinamais įvykiais visiškai pagrįstai galima įtraukti gaisrus, kurie be jokios priežasties apima iš karto dešimtis statinių ar net ištisus gyvenamuosius punktus. Kaip taisyklė, ugnis įsiplieskia staiga ir taip pat staiga užgęsta.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 19:23
Sąmokslo teorijos, Gandai

Ufologal pasakoja istorijas apie tai, kaip ateiviai žmonių kūnuose patalpina nežinomos paskirties daiktus (implantus) ar šiuose pasakojimuose yra teisybės? Ir kuo čia deti nežemiškųjų civilizacijų atstovai?

Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 19:03
Pomirtinis gyvenimas
Kai kurie chirurgai pasakoja, kad tuo metu, kai pacientas miršta ant operacinio stalo, palatoje jaučiamas lengvas, tačiau gana pastebimas vėjo dvelksmas, nežiūrint į tai, kad uždarytos visos durys ir langai. Tai siela atsiskiria nuo kūno.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 08:43
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Purškimas glifosatais prieš derliaus nuėmimą yra vienas iš labiausiai visuomenėje diskutuojamų klausimų. Nors ir teigiama, kad nustatyti kiekiai neviršijo leistinų normų, mokslininkai pripažįsta, kad tai neįrodo glifosatų naudojimo saugumo. Pasaulyje vis dažniau susimąstoma dėl šios veikliosios medžiagos poveikio žmogaus sveikatai, bet mūsų ūkininkai Lietuvoje naudojasi proga juo purkšti savo pasėlius. Šiuo metu Lietuvoje registruoti per 20 augalų apsaugos produktų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos glifosato.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 07:47
Medicinos naujienos
Kaip praneša medicinos žurnalas „Annals of Internal Medicine“, moksleiviui buvo diagnozuota reta liga, žinoma, kaip su ADCY5 susijusi diskinezija, kuri sukėlė nevalingą virpulį ir drebulį. Universitetinės Paryžiaus ligoninės tyrėjai nusprendė vaikui išrašyti kofeino, kad atpalaiduotų jo raumenis ir aktyvuotų enzimo, kuris yra svarbus raumenų susitraukimams, receptorius. Vienas puodelis espreso padėjo sustabdyti jo drebulį maždaug 7 valandoms, o du – beveik visai dienai.
Sužinok daugiau ...
06.08.2019, 21:57
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Graži ir spindinti oda…Daugelis mano, kad tai nepasiekiamas sapnas. Ir viskas dėl siaubingų amžiaus dėmių, bet šiandien mes sužinosime, kaip su jomis kovoti. Jei jus neramina ši problema, neskubėkite pirkti brangių kremų odos balinimui – jie gali pakenkti jūsų odai. Vietoj to naudokite mūsų patentuotą naminę kaukę. Tam jums reikia vos 3 paprastų ingredientų, kurie yra kiekvienoje maisto parduotuvėje.
Sužinok daugiau ...
06.08.2019, 20:04
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Tai senas kinų receptas, kuris buvo sėkmingai naudojamas ne tik kovojant su edema. Tai padeda kenčiantiems nuo mastopatijos, lėtinio širdies nepakankamumo, gimdos fibromos, esant dusuliui ir pašalinti skreplius iš plaučių.

Sužinok daugiau ...
06.08.2019, 19:23
Burtai, Magija
Šį kartą automobilių savininkų džiaugsmui šiuolaikinė numerologija siūlo išsiaiškinti savo mašinos „charakterį“ ir kitas savybes pagal jos modelį ir numerį. Žinia, kiekvieno automobilio numeris susideda iš raidžių ir skaičių. Galima sakyti, tai beveik tas pats, ką žmogui reiškia jo gimimo data. Kiekvieno ir savas likimas. Juk nusipirkus naują automobilį, vieni jų nepriekaištingai ištarnauja ilgus metus. Tuo tarpu kiti pradeda rodyti savo kaprizus vos ne kas mėnesį ar net dažniau.
Sužinok daugiau ...
06.08.2019, 11:12
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Vasara – puikus metų laikas, tačiau vasaros malonumus gali sugadinti sutrikusi virškinimo trakto veikla. Virškinimo sutrikimai dažniausiai paūmėja atostogaujant ar ką tik sugrįžus iš atostogų, nes poilsiaujant pasikeičia ne tik oro sąlygos, bet ir mityba.
Sužinok daugiau ...
06.08.2019, 10:32
Kosmosas
Astronomai, besinaudojantys Tibete esančiu „AS-gamma Experiment“ teleskopu, užfiksavo pačios didžiausios iki šiol stebėtos energijos fotonus, atkeliavusius iš astrofizikinio šaltinio. Fotonai, atskrieję iš Krabo ūko, buvo gerokai aukštesnės, nei 100 teraelektronvoltų (TeV) energijos.
Sužinok daugiau ...
05.08.2019, 21:25
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Hipertenzija... padidėjęs kraujo spaudimas. Keletą metų rijau tabletes. O po to pradėjau laikytis šio recepto.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 506 507 »