Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

26.03.2020, 13:53
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai

Corona viruso prognozės horoskopų ženklams: Avinas, Jautis, Ožiaragis: per daug užsispyrę, kad dėl to pergyventų Dvyniai, Mergelė, Žuvys: per daug mėgsta kompaniją, kad slėptusi kur nors bunkeryje

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 22:22
Sąmokslo Teorijos, Gandai

2020 m. kovo 24 d. oficialus Kinijos leidinys Globat Times pranešė, kad Yunnan provincijoje kelionės metu autobuse žuvo žmogus, užsikrėtęs šiek tiek naujuoju patogenu – vadinamu hantavirusas.

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 21:08
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Mes vis dar nesergame gripu, tačiau galime, pasirengti iš anksto, kai pajausime pirmuosius šio gripo simptomus, pavyzdžiui, kosulį.

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 18:09
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šie ugningi, imunitetą stiprinantys šūviai – skanus gydomojo kokteilio receptas, imbiero ir ciberžolės pagrindu. Pasireiškus pirmiems peršalimo simptomams jis padės jūsų organizmui kovoti su juo. Ciberžolė taip pat naudinga širdies ir kraujagyslių sistemai – mažina blogojo cholesterolio kiekį, padeda slopinti navikus ir cistas, gali užkirsti kelią beveik, bet kokio tipo vėžiui, ypač odos vėžiui.
Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 14:38
Ligos, Mutacijos

Kinijoje pranešus, kad nuo graužikų platinamo hantaviruso, mirė žmogus, internete kilo panika, kad tai gali būti naujos pandemijos pradžia?

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 13:22
NSO, Ateiviai
Žmonės danguje virš JAV ėmė dažniau pastebėti NSO. Dar vienas įrodymas, kad vyksta kažkas keisto, pateikė Mario Rios, kovo 17 d.
Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 12:41
Aiškiaregiai, Didieji Pranašai

Keista, bet prieš 30 metų žinoma Vanga teigė, kad „veidrodiniais metais? Įvyks tikra katastrofa, galinti atimti milijonus gyvybių. Bulgarų aiškiaregės žodžius ištarė jos asmeninis vertėjas Piotras Stojanovas.

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 11:13
Pasaulio Įvairenybės

Niekada nebandžiau aiškintis, kuo vyriškas seksualumas skiriasi nuo moteriško. Ir niekada nemėginau išsiaiškinti, kaip pasireiškia Marso ir Veneros poveikiai. O taip pat niekada nekilo klausimas, kodėl vyrai mąsto galva, o moterys – širdimi.

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 09:24
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jei kraujas nustoja tekėti, gyduolė pradeda leisti kitas medžiagas, kurios tirpina organizme esančias kliūtis: randus, trombus, druskų sankaupas. Niekas negali nustatyti, kaip dėlė „atsirenka“, kokias veikliąsias medžiagas ji suleidžia kąsdama. Hirudoterapijos skeptikai, tradicinės medicinos šalininkai tvirtina, kad kraujui skystinti tinka, pavyzdžiui, aspirinas, o dėlės poveikio tarsi negalima prognozuoti ir… dozuoti. Bet įrodyta, kad dėlė visada elgiasi taip, kaip reikia, niekada nepakenkdama žmogui. Šios Gamtos paslapties žmogus dar neatskleidė.
Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 08:38
Medicinos Naujienos

Į Europą įsiveržęs koronavirusas Lietuvos dar nepasiekė, tačiau visuomenę jau dabar kausto baimė ir nuogąstavimai. Nacionalinio vėžio instituto specialistai pabrėžia, kad nors naujasis koronavirusas yra pavojingesnis vyresnio amžiaus asmenims bei sergantiems lėtinėmis ligomis (cukriniu diabetu, onkologiniais susirgimais ir kt.), visgi panikuoti nederėtų – ir pateikia rekomendacijas, kaip elgtis onkologine liga sergantiems pacientams ir jų artimiesiems.

Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 08:14
Paslaptingi Statiniai
Gerai žinoma, kad katėms patinka mėgautis saulės voniomis – ir 74 metrų aukščio Sfinksas, panašu, čia nėra išimtis. Pasak Egipto senienų ministerijos, sfinksas vėl pademonstravo „savitą astronominį“ momentą: per pavasario saulėgrįžą Saulė nusileido tiksliai ant pusiau žmogaus – pusiau liūto peties.
Sužinok daugiau ...
25.03.2020, 06:15
Ligos, Mutacijos
Koronaviruso (COVID-19) infekcija Lietuvoje nusinešė dar vieną gyvybę. Antradienį vakare šią žinią patvirtino Vilniaus Santaros klinikų, kur ir buvo gydoma pacientė, atstovai. Jie informavo, kad mirė 90 metų moteris iš Ukmergės.
Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 23:33
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Remdamiesi tuo, daugelis sąmokslo teoretikų COVID-19 laiko, kažkokio kito įvykio priedanga, galimai kosminio maštabo: meteorito smūgio, Nibirų atvykimu, polių poslinkiu ar pan.

Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 19:24
Aiškiaregiai, Didieji Pranašai

Viena garsiausių ir paslaptingiausių XX amžiaus Amerikos moterų buvo Jean (Jeane) Dixon, nuo gimimo Lydia Emma Pinckert. Iš jos pačios prisiminimų, kai ji buvo paauglė, gatvėje sutiko čigonę, kuri jai išpranašavo astrologo šlovę ir aiškiaregystę, padovanojusi mergaitei stebuklingą stiklinį rutulį, kuriame galėtų pamatyti ateitį.

Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 13:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pirmą kartą surengtuose „Lietuviškiausios vaistažolės“ rinkimuose buvo įvardyti penki favoritai, o nugalėtoja pripažinta vaistinė ramunė. Apie vaistinių augalų naudą stiprinant organizmą šių dienų aktualijų kontekste ir galimus šalutinius poveikius kalbamės su Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodui atstovavusia „Lietuviškiausios vaistažolės“ rinkimų komisijos nare, Vaistinių ir prieskoninių augalų mokslo sektoriaus vyresniąja mokslo darbuotoja prof. habil. dr. Ona Ragažinskiene.
Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 13:23
NSO, Ateiviai

Saulės sistemoje, netoli nuo mūsų, susikaupė keistų objektų, kurių kilmę sunku paaiškinti. Kai kurie ekspertai pradėjo kalbėti apie „žvaigždžių karus“, kurie dingo už Žemės ribų.

Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 12:26
Technologijos, IT

Naujasis koronavirusas mokslininkams kelia precendento neturintį iššūkį: viruso plitimo greitis reiškia, kad jie turi paspartinti savo tyrimus. Bet juk tokiems atvejams ir buvo sukurtas greičiausias pasaulyje superkompiuteris, rašo CNN.

Sužinok daugiau ...
24.03.2020, 09:34
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Pasaulio kontrolė iš vienų rankų. Pasaulis gali būti kontroliuojams, vieno žmogaus ar grupelės asmenų iš bet kurios pasaulio vietos. Galimai atliekami bandymai, kiek žmonija pasirengusi aukotis dėl interneto prieigos. O jus stebės nežinia kas, aptarnaus nežinia, kas mokys nežinia kas? O jūs, galėtumėte atsisakyti interneto, dėl savo Ego?

Sužinok daugiau ...
23.03.2020, 23:43
Aiškiaregiai, Didieji Pranašai

Prieš kelias dienas Yaakovas Litzmanas, kuris yra Izraelio sveikatos apsaugos ministras, davė interviu, kuriame pasidalino tuo, kokių priemonių buvo imtasi kovoje su pandemija. Kai jam uždavė klausymą, ar Izraelis bus uždarytas ir balandžio 16 dieną, kai bus švenčiama Paschos šventė, ministras atsakė gana netikėta

Sužinok daugiau ...
23.03.2020, 21:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nosies užgulimas yra simptomas, atsirandantis dėl nosies ertmių uždegimo ir per didelių gleivių susidarymo. Be to užsikimšimas neleidžia deguoniui patekti į plaučius, trukdo kvėpavimo procesui. Be to, abu koncentratai yra priešuždegiminiai, analgetikai ir dekongestantai (nosies gleivinės paburkimo mažinantys). Dėl to jie padeda sumažinti nepatogumus, kuriuos sukelia gripas ir peršalimas.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 404 405 »