Pasaulio Paslaptys: Mokslas, Sveikata, Mistika ir Daugiau:
Keletą metų mane kankino kepenys. Gydymai buvo nesėkmingi. Apskritai, gyvenau paprastą gyvenimą, laikiausi dietos ir retkarčiais gėriau vaistus.
Didelis baltymų kieki, didelis geležies ir magnio kiekis! Ši skani sriuba turi didelę maistinę vertę. Dėl to ji idealiai tinka palaikyti puikią sveikatą, bei užkerta kelią, tokioms ligoms, kaip 2 tipo diabetas, demencija ir vėžį!
Profesorius Michael Mann iš Pensilvanijos valstijos universiteto, sakė: „2019 metais aplink pasaulį mes matėme žymiai galingesnių ekstremalių orų reiškinių nei anksčiau, tarp kurių ir gaisrai Amazonėje bei Arktyje, pragaištingi ir vienalaikiai krūmynų gaisrai Kalifornijoje bei Australijoje (čia jie vis dar tęsiasi), žiemos karščio bangos ir pražūtingos superaudros.“
1900 metais toks kapitonas Viljamas Hitčensas (Willam Hitchens) nuvyko į Afriką, į Simbiti srities (Tanzanija) miškus. Ten matė daugybę paslaptingų būtybių, apie kurias 1397 metais parašė straipsnį žurnalui "Discovery".
2019 lauko tyrimų metu Dono archeologinė ekspedicija, inicijuota Rusijos mokslų akademijos Archeologijos instituto ir vykdoma Valerijaus Guliajevo, atliko 19 pilkapių, pirmąkart aptiktų 2000 m., kasinėjimus.
Puiki moteriškų onkologinių susirgimų profilaktika. Be to, šis gėrimas organizmą valo nuo šlakų. Kepenys saugomos nuo akmenų, žarnynas nuo puvimą skatinančios fermentacijos, kraujagyslės nuo užsikimšimo, o kepenys nuo visko, kas nereikalinga.
Paaiškėjo, kad suaugusieji, kurie dažnai valgė aitriąją papriką, kaip manoma, bent keturiskart per savaitę, buvo mažiau linkę mirti anksčiau laiko. O rizika mirti nuo širdies priepuolio, kaip parodė Italijos akademikų tyrimas, sumažėjo net 40 proc.
Neseniai vienas jaunas zoologijos sodo lankytojas labai turėjo išsigąsti, kai ji iš už stiklinės sienos bandė užpulti tigras.