Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.3K) Komentarų: (0) (28.05.2017 - 17:10)

Atsikratyti aukšto kraujo spaudimo, tachikardijos, diabeto, traukulių, galvos skausmo ir dar 24 ligas padės šis mineralas!

Ar žinote, kad šio mineralo trūkumas padidina daugelio ligų riziką?

Pagal naujausius tyrimus, žmonės, kurie neturi magnio trūkumo yra labiau atsparūs ligoms ir ilgiau gyvena.

Faktas, kad šis mineralas yra atsakingas už ilgą sąrašą simptomų ir ligų. Dauguma žmonių turi magnio trūkumą ir tai nežino.

Magnis yra tikras priešnuodis, stiprus mineralas kuris padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą ir pageriną miegą. Padeda atpalaiduoti kūną ir atjauninti organizmą.

Jeigu esate įsitempę, jaučiate nuovargį ir energijos stoką, sunku susikaupti, turite atminties problemų - tai magnio trūkumo signalas.

Atsikratyti aukšto kraujo spaudimo, tachikardijos, diabeto, traukulių,

Kokie magnio trūkumo simptomai?

 1. raumenų spazmai arba spazmai;
 2. raumenų skausmas;
 3. nemiga;
 4. dirglumas;
 5. jautrumas garsiam triukšmui;
 6. nerimas
 7. autizmas;
 8. tachikardija;
 9. stenokardija;
 10. vidurių užkietėjimas;
 11. galvos skausmas;
 12. migrena;
 13. fibromialgija;
 14. chroniškas nuovargis;
 15. astma;
 16. inkstų akmenys;
 17. diabetas;
 18. nutukimas;
 19. osteoporozė;
 20. aukštas kraujo spaudimas;
 21. menstruacijų spazmai;
 22. dirgliosios žarnos sindromas;
 23. refliuksas;
 24. pasunkėjęs rijimas;

Magnis geriausiai įsisavinamas organizmo, kai jis gaunamas iš maisto. Jei nenorite turėti magnio trūkumo, jūs turėtumėte:

1. Pašalinti magnio netekimą:

- sumažinti kavos vartojimą, gazuotus saldžius gėrimus, druską, cukrų ir alkoholį.
- pasikonsultuokite su savo gydytoju, vaistai gali prisidėti prie magnio pašalinimo iš organizmo (daugelis vaistų nuo hipertenzijos ir diuretikai gali sukelti magnio nuostolį).

2. Valgykite produktus, kuriuose gausu magnio:

- migdolus, anakardžius, grikius, lazdynų riešutus, rugius, ryžius, figas, datules, kopūstus, krevetes, avokadus, petražoles, česnakus, jūros ir Himalajų druską.

Magnio papildai:

Galima sakyti, kad beveik 90% gyventojų turi vartoti kas dieną magnio papildus. Geriausia būtų ieškoti pagalbos pas gerus gydytojus ar dietologus, nereikėtų iš karto vartoti papildus.

Magnį turėtumėte kartu vartoti su kalciu, vitaminu D ir vitaminu K2.

Jei jūs vartojate per daug kalcio, o ne pakankamai magnio, galite, pavyzdžiui, sukelti sunkias širdies ligas. Turite tinkamai vartoti šių medžiagų proporcijas.

Geriausi magnio priedai, t.y. geriausiai įsisavinama organizmo, yra magnio glicinas, magnio chloridas, magnio sulfatas ir magnio citratas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar