Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Rugsėjo » 8

Dėmesio! Tai gali sukelti vėžį, aklumą, 2 tipo diabeto vystymąsi, nutukimą, širdies ligas ir pabloginti imunitetą!

Nedelsiant atsikratykite šio įpročio!

melanomos simptomai akyse

Žmonės ilgą laiką gyveno be elektros ir naudojo žvakes, kai ateidavo naktis. Dauguma tuo metu žmonių neturėjo pramogų atėjus nakčiai, o tiesiog iš karto eidavo saulei nusileidus.

Tai buvo gerai, pačiam žmogui dėl sveikatos, kol neatsirado elektra, mobilūs telefonai, kompiuteriai ir kitos technologijos skleidžiančios šviesą.

Tiesą sakant, eiti miegoti, kada ateina tamsos metas, labai geras įprotis, kurie turėjo mūsų protėviai.
Nuolat naudojami elektroniniai prietaisai, sukelia nervų sistemos bei sveikatos sutrikimus.

Kiek kartų per dieną mes tikriname socialiniuose tinkluose pranešimus? Kiek naktų praleidžiame prie kompiuterio, televizoriaus ir t.t.?

Tyrimai parodė, kad dirbtinės šviesos poveikis naktį neleidžia gaminti melatonino, pagrindinio hormono, kuris kontroliuoja miego ir budėjimo ciklą. Natūrali tamsa stimuliuoja šį hormoną ir apsaugo mūsų kūno ląsteles nuo pažeidimo. Gal todėl mes tiek sergame?... Lyg ir sportuojame, sveikai maitinamės, bet kažkas ne taip pastoviai sergame... galbūt mūsų priežastis yra aplinkui supantį nakties tamsoje įjungta dirbtinė šviesa...

Kitaip tariant, mūsų kūnui reikalinga tamsa, melatonino gamybai.

Be to, mes esame tokiu būdu linkę vėžio atsiradimui, 2 tipo diabetui, nutukimui, širdies ligoms, metaboliniam sindromui ir susilpnėjusiam imunitetui. Pakankamas melatonino kiekis stiprina imuninę sistemą, sukuriamas stiprus antioksidantas, kuris stabdo senėjimo procesą. Ne veltui tie kurie atrodo jaunesni, daugiau miega... Dabar žinokite šią jaunystės eleksyro paslaptį... tamsa, be elektros prietaisų tamsoje... Nesvarbu jeigu juo nesinaudojate, atėjus pranešimui ir t.t. įjungtam televizoriui jūs miegate... žmogaus organizmas reaguoja į šviesą... ir jūsų miego nauda nueis veltui...

Kuo daugiau miego valandų praleisite natūralioje tamsoje (t.y. naktį), tuo daugiau melatonino susikaups jūsų kūne.

Jei jūs ar jūsų vaikas nuolat serga peršalimo ligomis, gripu, tiesiog pradėkite eit9i miegoti anksti, be jokių prietaisų šalia jūsų ir netrukus pamatysite, kad jūs tampate labiau atsparūs ligoms.

Taip yra todėl, kad melatonino gamyba jūsų kūne ir jūsų vaiko kūne padidėja.

Šis hormonas yra galingas antioksidantas, kuris stipriai veikia imuninę sistemą.

Kita priežastis ir pasekmė - regėjimo problema. Dirbtinės šviesos šių prietaisų, ypač naktį, yra labai žalingas tinklainei ir tai gali sukelti rimtų problemų, pavyzdžiui, geltonosios dėmės degeneracija. Taip pat pernelyg didelė šviesa, kurią sukelia šie prietaisai, prisideda prie kataraktos vystymosi.

Sveikatos priežiūros specialistai iš Harvardo patvirtino ryšį tarp šviesos elektrinių prietaisų ir įvairių rūšių vėžio, diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų ir nutukimo.

Jei norite likti sveiki, išlaikyti regėjimą ir užkirsti kelią rimtų ligų atsiradimui, pradėkite miegoti tamsoje ir pakankamai. Sumažinkite elektroninių prietaisų naudojimą prieš miegą.

Dėmesio! Tai gali sukelti vėžį, aklumą, 2 tipo diabeto vystym1sį, nutukimą, širdies ligas ir pabloginti imunitetą!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau