Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.3K) Komentarų: (0) (08.09.2017 - 18:22)

Dėmesio! Tai gali sukelti vėžį, aklumą, 2 tipo diabeto vystymąsi, nutukimą, širdies ligas ir pabloginti imunitetą!

Nedelsiant atsikratykite šio įpročio!

melanomos simptomai akyse

Žmonės ilgą laiką gyveno be elektros ir naudojo žvakes, kai ateidavo naktis. Dauguma tuo metu žmonių neturėjo pramogų atėjus nakčiai, o tiesiog iš karto eidavo saulei nusileidus.

Tai buvo gerai, pačiam žmogui dėl sveikatos, kol neatsirado elektra, mobilūs telefonai, kompiuteriai ir kitos technologijos skleidžiančios šviesą.

Tiesą sakant, eiti miegoti, kada ateina tamsos metas, labai geras įprotis, kurie turėjo mūsų protėviai.
Nuolat naudojami elektroniniai prietaisai, sukelia nervų sistemos bei sveikatos sutrikimus.

Kiek kartų per dieną mes tikriname socialiniuose tinkluose pranešimus? Kiek naktų praleidžiame prie kompiuterio, televizoriaus ir t.t.?

Tyrimai parodė, kad dirbtinės šviesos poveikis naktį neleidžia gaminti melatonino, pagrindinio hormono, kuris kontroliuoja miego ir budėjimo ciklą. Natūrali tamsa stimuliuoja šį hormoną ir apsaugo mūsų kūno ląsteles nuo pažeidimo. Gal todėl mes tiek sergame?... Lyg ir sportuojame, sveikai maitinamės, bet kažkas ne taip pastoviai sergame... galbūt mūsų priežastis yra aplinkui supantį nakties tamsoje įjungta dirbtinė šviesa...

Kitaip tariant, mūsų kūnui reikalinga tamsa, melatonino gamybai.

Be to, mes esame tokiu būdu linkę vėžio atsiradimui, 2 tipo diabetui, nutukimui, širdies ligoms, metaboliniam sindromui ir susilpnėjusiam imunitetui. Pakankamas melatonino kiekis stiprina imuninę sistemą, sukuriamas stiprus antioksidantas, kuris stabdo senėjimo procesą. Ne veltui tie kurie atrodo jaunesni, daugiau miega... Dabar žinokite šią jaunystės eleksyro paslaptį... tamsa, be elektros prietaisų tamsoje... Nesvarbu jeigu juo nesinaudojate, atėjus pranešimui ir t.t. įjungtam televizoriui jūs miegate... žmogaus organizmas reaguoja į šviesą... ir jūsų miego nauda nueis veltui...

Kuo daugiau miego valandų praleisite natūralioje tamsoje (t.y. naktį), tuo daugiau melatonino susikaups jūsų kūne.

Jei jūs ar jūsų vaikas nuolat serga peršalimo ligomis, gripu, tiesiog pradėkite eit9i miegoti anksti, be jokių prietaisų šalia jūsų ir netrukus pamatysite, kad jūs tampate labiau atsparūs ligoms.

Taip yra todėl, kad melatonino gamyba jūsų kūne ir jūsų vaiko kūne padidėja.

Šis hormonas yra galingas antioksidantas, kuris stipriai veikia imuninę sistemą.

Kita priežastis ir pasekmė - regėjimo problema. Dirbtinės šviesos šių prietaisų, ypač naktį, yra labai žalingas tinklainei ir tai gali sukelti rimtų problemų, pavyzdžiui, geltonosios dėmės degeneracija. Taip pat pernelyg didelė šviesa, kurią sukelia šie prietaisai, prisideda prie kataraktos vystymosi.

Sveikatos priežiūros specialistai iš Harvardo patvirtino ryšį tarp šviesos elektrinių prietaisų ir įvairių rūšių vėžio, diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų ir nutukimo.

Jei norite likti sveiki, išlaikyti regėjimą ir užkirsti kelią rimtų ligų atsiradimui, pradėkite miegoti tamsoje ir pakankamai. Sumažinkite elektroninių prietaisų naudojimą prieš miegą.

Dėmesio! Tai gali sukelti vėžį, aklumą, 2 tipo diabeto vystym1sį, nutukimą, širdies ligas ir pabloginti imunitetą!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar