Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Spalio » 6

JK vištienos tiekėjas klastoja produktų galiojimo datas ir nesilaiko higienos normų

Didžiausias vištienos tiekėjas Jungtinės Karalystės (JK) prekybos centrams klastoja produkcijos galiojimo datas, kuriomis pirkėjai yra klaidinami ir gali įsigyti sveikatai kenksmingų maisto produktų.

JK dienraštis „The Guardian“ ir televizijos kanalas ITV atliko slaptą tyrimą „2 Sisters Food Group“ gamykloje West Bromwiche, kurioje slaptai buvo filmuojama 12 darbo dienų (vaizdo įrašą galite pamatyti čia - Undercover inside the chicken factory).

A Guardian/ITV News undercover investigation into conditions at a chicken processing factory that supplies Britain's major supermarkets reveals hygiene failures, manipulation of slaughter dates and repackaging of returned meat. The 2 Sisters plant in the West Midlands supplies M&S, Sainsbury's, Tesco, Aldi and Lidl with pre-packaged chicken meat.

Tyrimo metu išsiaiškinta, jog „2 Sisters Food Group“ gamykloje klastojamos vištienos produktų galiojimo datos, klastojamos vištienos kilmės vietos taip leidžiant į mėsos perdirbimą patekti vištienai iš dėl ligų uždarytų fermų, gamykloje iš naujo perpakuojama prekybos tinklų grąžinta produkcija.

Taip pat gamyklos darbuotojai nufilmuoti dedantys nukritusią ant žemės mėsą atgal ant konvejerių, maišantys skirtingų skerdimo datų vištieną, nesilaikantys elementarių higienos taisyklių ir užfiksuota daugybė kitų pažeidimų.

Tyrimo metu buvo apklausta daugiau nei 20 „2 Sisters Food Group“ darbuotojų, kurių teigimu jie elgdavosi taip, kaip jiems liepdavo kokybės standartų nesilaikantys prižiūrėtojai.

„2 Sisters Food Group“ pagamina trečdalį visos šalyje suvartojamos paukštienos produkcijos, tiekiamos tokiems prekybos tinklams kaip „Tesco“, „Sainsbury‘s“, „Marks & Spencer“, „Aldi“ ir kitiems. „2 Sisters Food Group“ yra antra pagal apyvartos dydį maisto produktų gamybos kompanija, kuri kiekvieną savaitę perdirba apie 6 milijonus vištų.

UK's top supplier of supermarket chicken fiddles food safety dates - originalas

Apie produktų sanitarijos pažeidimus informuoti prekybos tinklai pažadėjo nedelsiant pradėti tyrimus, tačiau pačios „2 Sisters Food Group“ teigimu, jai mesti kaltinimai yra suklastoti, o maisto produktų saugumas ir higiena yra tarp svarbiausių kompanijos prioritetų.

„2 Sisters Food Group“ priklauso Ranjit Singh Boparanui ir jo žmonai Baljinder Kaur Boparan – sutuoktiniams priklauso 12 gamyklų JK, o jų 3 milijardų svarų vertės maisto imperijai priklauso tokie prekės ženklai kaip kalakutienos gamintojas „Bernard Mathews“, restoranų tinklas „Harry Ramsden“, „Fish Works“, „Giraffe“, maisto prekių ženklai „Fox‘s Biscuits“, „Goodfella‘s pizza“ ir kiti.

JK vištienos tiekėjas klastoja produktų galiojimo datas ir nesilaiko higienos normų

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar