Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (30.2K) Komentarų: (0) (30.05.2017 - 10:06)

Pensininkas vaistininkas: «Pasaulis turi žinoti, kad šarminis vanduo užmuša vėžį» - štai, kaip jį pasigaminti!

Tai tikrai svarbu žinoti!

Jūs tikriausiai girdėjote arba skaitėte, kad vėžinės ląstelės negali gyventi šarminiame vandenyje, nes šis vanduo yra labai labai stiprus!

Nesinori veltis į dideles diskusijas, kokios yra šio vandens savybės. Galbūt, tai skaitytojams ir nėra įdomu. Pastebėjau, daugelis skaito tik receptus, ir nelabai nori sukti galva. Manau internetas yra pilnas įvairių straipsnių apie šarminį vandenį ir jo gamyba.

Svarbiausia mums žinoti, kad šarminis vanduo turi būti didesnis nei pH 7. Medžiaga su mažesniu negu pH 7, jau yra rūgštinė.

Retired Pharmacy Chief Said: “ The World Needs To Know, Alkaline Water Kills Cancer” – This is How To Prepare It!

Dr. Otto Warburg iš Vokietijos, kuris buvo apdovanotas Nobelio premija 1931 metais, nustatė, kad 95% visi vėžio tipai turi rūgščią aplinką. Jam taip pat pavyko įrodyti, kad vėžys negali vystytis šarminėje terpėje, kur pH lygis yra 7.36 ir daugiau.

Pasaulis turi žinoti, kad šarminis vanduo užmuša vėžį

Pasak jo, acidozė (padidėjęs rūgštingumas) yra susijęs ne tik su vėžio plitimu, bet taip pat gali ir kitų ligų, pavyzdžiui, osteoporozę, diabetą, širdies ligas ir beveik visas lėtines ligas, dėl kurių mes šiandiena kenčiame.

Ingredientai:

  • 1 citrina;
  • 1/2 agurko;
  • 1/4 imbiero šaknies;
  • 1/2 puodelio mėtų lapų.

Paruošimas:

  1. Nulupkite imbierą ir supjaustykite griežinėliais.
  2. Likusius ingredientus supjaustykite, užpilkite šiek tiek vandens.
  3. Neišmeskite ingredientų po vieno panaudojimo, jei norite, panaudokite ir kitus kartus.
  4. Jei jūs užpilsite naują vandenį, jie jums tarnaus maždaug tris dienas.
  5. Gerkite vandenį, kad gautumėte geriausius rezultatus!

Kaip tai veikia?

Citrina turi savybę išlaikyti pH pusiausvyrą. Ji turi rūgštų skonį, bet iš esmės yra šarminis, kuris padeda išlaikyti rūgšties-šarmų pusiausvyrą organizme. Tai stipri dezinfekavimo ir anti-bakterinė priemonė, kuri padės nuo nemalonaus kvapo iki choleros ir dar turi net 22 priešvėžines savybes!

Taip pat skaitykite: Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar