Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »  » Nepaaiškinama

Mėnulis – Žemės Valdymo Centras | Apollo-11 | Stenlis Kubrikas | Kultas NASA

00:33:04

7 peržiūrų
Mūsų mėnulis – tai ne mėnulis. Ar amerikiečiai skrido į mėnulį. Ar Stenlis Kubrikas (Stanley Kubrick) nufilmavo amerikiečių nusileidimą Mėnulyje, žemės studijoje. Kulto nariai ir masonai NASA. Drako ropliai Mėnulyje ir Oriono grupė.

Sveikinu jus mano kanale. Čia skelbiu vaizdo įrašus iš nemokamų šaltinių, taip pat originalią medžiagą. Noriu pasidalinti su jumis svarbia informacija apie mūsų pasaulį. Žodžiais ir kūryba, nešančią tiesą. Tegul įkvėpimo ir nušvitimo jėga būna su jumis.

Pirma dalis - Orionas, Drako-Reptilijos, Archontai, Dirbtinis Intelektas (https://paranormal.lt/video/vip/269/nso/orionas_drakas_reptilijos_archontai_dirbtinis_intelektas)

Jūs rasite: mėnulis, kosmosas, apollo 11, ateiviai, ufo, nso, masonai, nasa, Stenlis Kubrikas, Stanley Kubrick, ar ten buvo amerikiečiai Mėnulyje, skrydis į Mėnulį, amerikiečiai Mėnulyje, mėnulis netikras, Mėnulio bazė, mėnulis erdvėlaivis, illuminati, kas tie iliuminatai, kultas, kas tokie yra masonai, reptilijos, drako reptilijos, reptiloidas, reptiloidai, pilkieji, oriono grupė, Trampas, Donald Trump, JAV, naujienos, aljansas, kosminis laivas, kosminė stotis, marsas, drako.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar