Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » »

Meno ir antikvaro skelbimai nemokamai

Meno ir antikvaro skelbimai nemokamai

Sutartinė
Parašykite autoriui
Nėra
Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Admin (Vilnius) Vartotojo anketa
Reklama

Meno ir antikvaro skelbimo svetainė. Skelbimai talpinami nemokamai. Šiuo metu būtina registracija. Skelbimai nuo meno kūrinių iki būrimo paslaugų ir įvairių kursų. Skelbimo talpinimas paprastas. Skelbimo talpinimas veikia su sutrikimais, galimi sutrikimai, galima ir svetainės korektūra. Kas turite senienų, antikvarinių baldų, rakandų, paveikslų, aukso, tekstilės, medžio dirbinių talpinkite. Vaistažolių augintojai, vaistų gamintojai iš žolelių t.p laukiami. Šiuo metu, skelbimas laikomas 180 dienų. Vėliau galima skelbimo galiojimo laiką prasitęsti.

Antikvariatas ir Ezoteriniai skelbimai: naudinga pirkti ir parduoti, būrimo paslaugos ir astrologija skelbimo lentoje. Geriausi pasiūlymai nemokamoje skelbimo lentoje. Pirmas ir didžiausias ezoterinių skelbimų portalas Lietuvoje.

Nepamirškite, jokios šiuo metu esamos ir naujos technologijos, paskolų dalinimai skelbimuose nepriimtini. Griežtai bus žiūrimi. Bus trinami, o pasikartojus blokuojamas vartotojas. Skelbimai talpinami tik pagal esamus šiuo metu paranormal.lt kriterijus ir esamas kategorijas. Tik menas ir antikvaras. Pavadinamas, kategoriškai talpinamas be telefono numerio viskas į savo laukelius... Nepamirškite. Jai bus paklausa, kategorijos skaičius galimas didinamas ir keičiamas. Talpinant daiktus jūs patys prisiimate atsakomybę, už esamus daiktus. Svetainė neatsako už daiktų autentiškumą, kokybę. Vartotojas pats atsako pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Dėl esamų klausymų ar pasiūlymų rašykite Nusiskundimų ir pageidavimų anketaRegistracija

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar
TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta