Namai » Skelbimai » Antikvariatas » Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai

Meno ir antikvaro skelbimai nemokamai - skelbimas

Informacija | Lietuva Vilnius 05.01.2016, 22:26

Skelbimo aprašymas:

Meno ir antikvaro skelbimo svetainė. Skelbimai talpinami nemokamai. Šiuo metu būtina registracija. Skelbimai nuo meno kūrinių iki būrimo paslaugų ir įvairių kursų. Skelbimo talpinimas paprastas. Skelbimo talpinimas veikia su sutrikimais, galimi sutrikimai, galima ir svetainės korektūra. Kas turite senienų, antikvarinių baldų, rakandų, paveikslų, aukso, tekstilės, medžio dirbinių talpinkite. Vaistažolių augintojai, vaistų gamintojai iš žolelių t.p laukiami. Šiuo metu, skelbimai laikas yra 1 mėnuo. Vėliau, bus galima rinktis skelbimo galiojimo laiką. 

Antikvariatas ir Ezoteriniai skelbimai: naudinga pirkti ir parduoti, būrimo paslaugos ir astrologija skelbimo lentoje. Geriausi pasiūlymai nemokamoje skelbimo lentoje. Pirmas ir didžiausias ezoterinių skelbimų portalas Lietuvoje.

Tik dvasių pagalba ši svetainė gyvuoja. Patalpinus skelbimą, Pliusas, kad joje apsilanko pagal kitas skelbimo svetaines +- daugiau lankytoju (nuo 8000 iki 30000 per parą), t.p čia lankosi žmonės kas domisi tuo, todėl parduoti senus daiktus, paveikslus, baldus, sidabro, aukso dirbinius didesnės galimybės. Visas patvirtintų skelbimų srautas patenka soc. tinklą facebook.com/Paranormallt-naujienos, kuriame yra jau 4000 lankytojų.

Nepamirškite, jokios šiuo metu esamos ir naujos technologijos, paskolų dalinimai skelbimuose nepriimtini. Griežtai bus žiūrimi. Bus trinami, o pasikartojus blokuojamas vartotojas. Skelbimai talpinami tik pagal esamus šiuo metu paranormal.lt kriterijus ir esamas kategorijas. Tik menas ir antikvaras. Pavadinamas, kategoriškai talpinamas be telefono numerio viskas į savo laukelius... Nepamirškite. Jai bus paklausa, kategorijos skaičius galimas didinamas ir keičiamas. Talpinant daiktus jūs patys prisiimate atsakomybę, už esamus daiktus. Svetainė neatsako už daiktų autentiškumą, kokybę. Vartotojas pats atsako pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Dėl esamų klausymų ar pasiūlymų rašykite Nusiskundimų ir pageidavimų anketaRegistracija

Kaina: Sutartinė

Kontaktinis asmuo: Admin

Miestas - Vilnius


Demesio! Atsiskaitykite tik už suteiktas paslaugas ir gautas prekes. Nemokėkite net reikalaujamo avanso, nepasirašė sutarties.
Patalpino: Admin | Kontaktinis asmuo:Admin Šalis - Lietuva | Miestas - Vilnius | Kaina - Sutartinė |
Stovis, kokybė: nebloga, truputi stringa
|
Amžius, metai: 2016 m.
| Žymės: Skelbimų talpinimo iformacija
Peržiūrų: 15623 | Patalpinta iki: 05.12.2018 | Reitingas: 5.0/2
Iš viso komentarų: 0

Skelbimai (naujausi skelbimai) - skaityti daugiau
Bioenergetika
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...
avatar