Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Schumann Resonance Today 24/7 Live Graph
Schumann Resonance Today 24/7 Live Graph

Schumann Resonance Today 24/7 Live Graph

Schumanno rezonansai yra spektro smailių rinkinys, esantis ypač žemo dažnio Žemės elektromagnetinio lauko spektro dalyje. Schumanno rezonansai yra globalūs elektromagnetiniai rezonansai, kuriuos sukuria ir sužadina žaibo iškrovos ertmėje, kurią sudaro Žemės paviršius ir jonosfera.

The graph is updated every 15 minutes

Schumano rezonansas

Schumanno rezonanso dažnių hercais priklausomybė nuo vietos laiko.

Dažniai

Schumanno rezonanso dažnių hercais priklausomybė nuo vietos laiko.

2 paveikslas. Schumanno rezonanso dažnių hercais priklausomybė nuo vietos laiko.

Amplitudės

Schumanno rezonanso amplitudžių hercais priklausomybė nuo vietos laiko.

3 paveikslas. Schumanno rezonanso amplitudžių hercais priklausomybė nuo vietos laiko.

Q faktoriai

Schumanno rezonanso Q faktorių priklausomybė nuo vietos laiko.

4 paveikslas. Schumanno rezonanso Q faktorių priklausomybė nuo vietos laiko. Vietinis laikas išreiškiamas Tomsko vasaros vasaros laiko (TLDV) valandomis. TLDV = UTC + 7 valandos.

Elektromagnetinio fono lygis

Elektromagnetinio fono lygio priklausomybė nuo vietinio laiko diapazone iki 30 MHz decibelais 5 paveikslas. Elektromagnetinio fono lygio priklausomybė nuo vietinio laiko diapazone iki 30 MHz decibelais

Visa pateikiama medžiaga yra atidaroma iš sosrff.tsu.ru. Pateikta medžiaga, kaip sosrff.tsu.ru nuosavybė, nėra saugoma paranormal.lt serveriuose. Naudojama, tik esama nuoroda į medžiagą.

Daugiau galite sužinoti apie tai:

- Nelabai tvirtai tai teigiate...
-Todėl, kad yra dar vilties ir variantų. Vienas jų – žmogaus virpesių dažniai. Planetos virpesių dažniai. Aš rašau apie tai paskutinėje knygoje. Kuo labiau žmogus materialėja, kuo labiau jis pririštas prie žemiškų dalykų (godumo, amoralumo), tuo virpesių dažniai  žemesni.
- O kas juos išmatavo?
- Dvidešimt pirmas amžius: yra aparatūra. Normalus dažnis – apie 50 gigahercų. Itin šviesių žmonių – Dalai Lamos, Jono Pauliaus antrojo – daug aukštesni. O jei nusvers tie, kurių virpesių dažnis itin žemas – katastrofa neišvengiama.
 
- Kur apie tai paskaityti?
- Pastudijuokit Šumano rezonanso bangas. Jos juosia žemę maždaug 55 kilometrų aukštyje. Paskaitykit apie jas... Ir atsiminkit, kad ne kas kitas, o žemi Šumano virpesiai žemėje kelia revoliucijas, žadina pyktį ir neapykantą.
Ir dar akademikas pasiūlo visiems mums susipažinti su japono Masaru Emoto darbais. Šią pavardę mūsų skaitytojai tikrai yra girdėję, o apie jo atradimus rašė pasaulio spauda. Tai istorijos apie vandens atmintį: pasakojimai ir nuotraukos, rodančios, kad vanduo gali atpažinti piktus ir švelnius žodžius. O nuo tų – ištartų žodžių prasmės – keičiasi jo kristalų forma.

Kaip veikia Schumano rezonansas: