Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Schumann Resonance Today 24/7 Live Graph

Schumann Resonance Today 24/7 Live Graph

Schumanno rezonansai yra spektro smailių rinkinys, esantis ypač žemo dažnio Žemės elektromagnetinio lauko spektro dalyje. Schumanno rezonansai yra globalūs elektromagnetiniai rezonansai, kuriuos sukuria ir sužadina žaibo iškrovos ertmėje, kurią sudaro Žemės paviršius ir jonosfera.

The graph is updated every 15 minutes

Частоты

Зависимости добротностей шумановского резонанса от местного времени.
Местное время выражено в часах Томского летнего декретного времени (ТЛДВ). ТЛДВ=UTC+7часов.

Schumann Resonance

Амплитуды

Зависимости амплитуд шумановского резонанса от местного времени. Местное время выражено в часах Томского летнего декретного времени (ТЛДВ). ТЛДВ=UTC+7часов.

Schumann Resonance

Добротности

Зависимости добротностей шумановского резонанса от местного времени. Местное время выражено в часах Томского летнего декретного времени (ТЛДВ). ТЛДВ=UTC+7часов.

Schumann Resonance

Зависимости от местного времени уровня электромагнитного фона в диапазоне до 30 МГц в децибелах. Местное время выражено в часах Томского летнего декретного времени (ТЛДВ). ТЛДВ=UTC+7часов.

Schumann Resonance

Мировая база данных

Исходные данные предоставлены Национальным центром геофизических данных NGDC.

По 9 бальной шкале приведена оценка параметра foF2 мировой базы по объему и однородности данных в ряде экспериментальных значений для каждой ионосферной станции. Исходя из степени заполнения базы данных общее количество станций (224 шт.) представляет 9 групп с радиусом пропорционально степени заполнения (в 1-ой группе 8 станций, во 2-ой – 10 станций, в 3-ей – 11, в 4-ой – 12, в 5-ой – 14, в 6-ой – 18, в 7-ой – 22, в 8-ой – 34, и в 9-ой группе 95 станций).

Daugiau galite sužinoti apie tai:

- Nelabai tvirtai tai teigiate...
-Todėl, kad yra dar vilties ir variantų. Vienas jų – žmogaus virpesių dažniai. Planetos virpesių dažniai. Aš rašau apie tai paskutinėje knygoje. Kuo labiau žmogus materialėja, kuo labiau jis pririštas prie žemiškų dalykų (godumo, amoralumo), tuo virpesių dažniai  žemesni.
- O kas juos išmatavo?
- Dvidešimt pirmas amžius: yra aparatūra. Normalus dažnis – apie 50 gigahercų. Itin šviesių žmonių – Dalai Lamos, Jono Pauliaus antrojo – daug aukštesni. O jei nusvers tie, kurių virpesių dažnis itin žemas – katastrofa neišvengiama.
 
- Kur apie tai paskaityti?
- Pastudijuokit Šumano rezonanso bangas. Jos juosia žemę maždaug 55 kilometrų aukštyje. Paskaitykit apie jas... Ir atsiminkit, kad ne kas kitas, o žemi Šumano virpesiai žemėje kelia revoliucijas, žadina pyktį ir neapykantą.
Ir dar akademikas pasiūlo visiems mums susipažinti su japono Masaru Emoto darbais. Šią pavardę mūsų skaitytojai tikrai yra girdėję, o apie jo atradimus rašė pasaulio spauda. Tai istorijos apie vandens atmintį: pasakojimai ir nuotraukos, rodančios, kad vanduo gali atpažinti piktus ir švelnius žodžius. O nuo tų – ištartų žodžių prasmės – keičiasi jo kristalų forma.