Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Straipsniai

Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:


24.09.2023, 16:12
Pasaulio Įvairenybės Peržiūrų (133)
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling).
Sužinok daugiau ...
24.09.2023, 14:56
Pokalbiai | Vaizdai Peržiūrų (177)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie jau yra įprasti. Šios "naujovės", žinoma, parduodamos kaip didelis patogumas plačiajai visuomenei, tačiau tikroji varomoji jėga greičiausiai bus kontrolė.
Sužinok daugiau ...
24.09.2023, 14:41
Medicinos Naujienos Peržiūrų (109)

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vakcinas, vis dar yra tiomerozalio.

Sužinok daugiau ...
24.09.2023, 12:57
Pasąmonės Galios Peržiūrų (121)
Gyvenu su senyvo amžiaus mama skirtingose miesto dalyse. Matomės retai, bet reguliariai skambiname viena kitai. Tarp mūsų niekada nebuvo šiltų santykių. Tačiau kuo ji vyresnė, tuo sunkiau mums bendrauti. Kiekvienas susitikimas, kiekvienas pokalbis baigiasi ginčais ir abipusiais priekaištais. Nekalta pastaba virsta jos skundu ir priekaištu. Iš mano pusės - įžeidimu, ašaromis. Ar įmanoma ką nors dėl to padaryti?
Sužinok daugiau ...
24.09.2023, 09:27
Pasąmonės Galios Peržiūrų (76)

Dabar daugelis šeimų kenčia nuo problemų, susijusių su priklausomybe nuo alkoholio, narkotikų, žaidimų ir kompiuterių, taip pat nuo paauglių ar net suaugusių vyrų, kurie guli ant sofos ir nieko neveikia. Kodėl sakau šeimos? Kodėl nepasakiau: Kodėl neparašiau: "Jis geria diena iš dienos ir tai tęsiasi metų metus!", kodėl neparašiau: "Ji vartoja narkotikus ir naktimis nebūna namie!", kodėl neparašiau: "Jis guli ant sofos ir nieko nenori daryti!"? Todėl, kad kenčia ir serga ne tik vienas žmogus, bet visa šeima kaip visuma.

Sužinok daugiau ...
23.09.2023, 20:42
Pasąmonės Galios Peržiūrų (139)
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos.
Sužinok daugiau ...
23.09.2023, 20:23
Pasąmonės Galios Peržiūrų (156)
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasite, koks žmogus stovi prieš jus. Ar verta su juo bendrauti, ar verta juo pasitikėti ir pan. Todėl išsiaiškinkime, kokias frazes vartoja tingus ir silpnas žmogus.
Sužinok daugiau ...
23.09.2023, 20:06
Pasąmonės Galios Peržiūrų (147)
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos priprato. Na, o moteris gyvena su juo, tegul gyvena, užtenka įpročio. Kam ką nors keisti? Bet kartais moteriai svarbu žinoti, ar ji vis dar nuoširdžiai mylima. O gal ji tiesiog prie jos pripratusi. Ir gyvena su ja tiesiog automatiškai, negalvodama.
Sužinok daugiau ...
23.09.2023, 13:08
Pasąmonės Galios Peržiūrų (114)
Kaip žinia, protas gali būti įvairaus kalibro ir profilio: praktiškas, moksliškas, kūrybiškas, nuovokus, „moteriškas“, elgsenos, psichologinis ir taip toliau. Bet aš manau, kad svarbiausias proto tipas yra tas, kuris leidžia žmogui teisingai žvelgti į gyvenimą.
Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 20:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (230)

Pastaruoju metu daug kalbama apie paslėptą grafeno oksido sudedamąją dalį Vuchano koronaviruso (COVID-19) "vakcinose" ir apie tai, kaip jis sąveikauja su elektromagnetiniais dažniais (EML), tokiais kaip 5G, ir netgi yra jų aktyvuojamas, tačiau nepanikuokite: yra būdų, kaip natūraliai atsikratyti šios medžiagos iš organizmo.

Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 19:47
Pasąmonės Galios Peržiūrų (234)
Nesėkmės – neišvengiamos. Savo gyvenime patirsite keletą ganėtinai didelių nesėkmių, kai kurios jų taip sutryps, kad norėsite pasiduoti. Tokiais momentais verta atsiminti, kad kiekvienas kelias į sėkmę turi savo kliūčių ruožą, o svarbiausia jame net ne rezultatas, bet jūsų gebėjimas greitai atsitiesti ir bandyti vėl ir vėl.
Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 19:42
Pasąmonės Galios Peržiūrų (101)
Stiprus ryšys su motina. Horizontalus pasaulio pažinimas. Jausmų užgimimas. Motinos kvapas, motinos pienas, motinos balsas, motinos bučiniai tampa pirmaisiais potyriais. Įprastai periodas baigiasi išsilukštenimu iš saugaus motinos meilės kokono ir susipažinimu su daugiau ar mažiau šaltu aplinkiniu pasauliu.
Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 09:14
Pasąmonės Galios Peržiūrų (158)
Pasitaiko situacijų, kai nežinome, kaip reikėtų teisingai pasielgti, kai nesuprantame, ką daryti ir kaip derėtų judėti toliau. Apima toks jausmas, kad gyvenimas įstrigo aklavietėje, ir neaišku, kaip iš jos išeiti. Tikriausiai kiekvienas bent kartą yra atsidūręs tokioje padėtyje.
Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 09:11
Pasąmonės Galios Peržiūrų (137)
Kiekviena moteris gali lengvai sužinoti savo reikšmingumo ir savivertės lygį pagal akivaizdžius požymius, kurie ir pasireiškia jos santykiuose su vyrais.
Sužinok daugiau ...
22.09.2023, 09:08
Pasąmonės Galios Peržiūrų (115)
Kodėl vyrai neskuba vesti? Priežasčių gali būti daug ir kiekvienam savo, tačiau mes pabandysime nubrėžti bendras tendencijas ir viengungių tipologiją.
Sužinok daugiau ...
21.09.2023, 22:00
Medicinos Naujienos Peržiūrų (110)

Atlikus naują žindančių moterų, kurios vartojo COVID vakciną, tyrimą, nustatyta, kad 10 moterų motinos piene "pėdsakų mRNA buvo aptikta" praėjus 45 valandoms po vakcinacijos - tai prieštarauja oficialiam vyriausybės ir vakcinų entuziastų pasakojimui, kad mRNA yra saugi žindančioms mamoms ir jų kūdikiams, nes ji nekeliauja po visą organizmą.

Sužinok daugiau ...
21.09.2023, 20:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (293)
Jei patyrėte širdies priepuolį, o vaikštant kamuoja dusulys ir skausmas už krūtinkaulio, reikia paimti 3 vidutinio dydžio citrinas, nuplautas su muilu, nuplautas, perpjautas į 4 dalis, išspausti sultis į atskirą dubenį, o odelę smulkiai supjaustyti į emaliuotą puodą ir per česnako spaustuvę ten pat, išspausti 1 vidutinio dydžio česnako galvutę.
Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 886 887 »