Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

23.08.2019, 21:54
Pasąmonės galios

Tatuiruočių istorija siekia neatmenamus laikus, kada dar gentimis gyvenę žmonės iš kitų savo gentainių išsiskirdavo netyčia atsiradusiomis kūno žymėmis – įsipjovus ir į žaizdą pakliuvus purvui ar kitiems pašaliniams dalykams, susidarydavo kitokios spalvos randas.

Sužinok daugiau ...
23.08.2019, 21:36
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Lauro lapas – nepakeičiamas ir labai paplitęs prieskonis. Bet be to, kad jis paskanina bet kokį patiekalą, šis augalas turi ir stipriausių gydomųjų savybių. Žemiau mes supažindinsime jus su paprastu ir nebrangiu receptu, padedančiu net nuo kelių skaudulių

Sužinok daugiau ...
23.08.2019, 21:24
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Česnakas. Vieną iš priemonių su česnaku galima pasigaminti taip: susmulkinkite 5 česnako skilteles, užpilkite spiritu 5-ioms minutėms, o tada užtepkite ant pažeistų vietų.
Sužinok daugiau ...
23.08.2019, 21:14
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Didysis senovės persų mokslininkas Avicena yra pasakęs: „Žinok, kad žalinga gerti vandenį tuščiu skrandžiu, iškart po fizinių pratimų, o ypač po pirties tuščiu skrandžiu.“ Tačiau šiuolaikiniai specialistai šiuo klausimu turi savo nuomonę. Jie rekomenduoja kasdien tuščiu skrandžiu išgerti po stiklinę vandens.

Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 21:32
Astralinis pasaulis

Kai kurie tyrėjai mano, kad OBE ir sąmoningas sapnavimas yra vienas ir tas pats. Tačiau yra ir manančių, jog nepaisant panašumų, tai yra dvi skirtingos patirtys. Labiau ezoterinės teorijos teigia, jog OBE metu siela iš tiesų atsiskiria nuo kūno ir iškeliauja į „astralinę kelionę“ po kitus pasaulius. OBE taip pat dažnai įvyksta priešmirtinių išgyvenimų (angl. near-death experience, NDE) metu, t.y. žmonėms, ištiktiems klinikinės mirties.

Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 20:13
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Daugelis moterys amžiuje dažnai kenčia nuo hormoninių pokyčių ar ligų, susijusių su endokrinine sistema. Štai kodėl siūlome jums 3 gėrimus, skirtus reguliuoti hormonus. Jie ne tik padės sugrąžinti endokrininę sistemą normalią, bet ir leis jaustis jauniems ir žvaliems.
Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 13:23
Technologijos, IT
Londono imperatoriškojo koledžo mokslininkai pagaliau sugebėjo rasti būdą, kaip sukurti materiją iš šviesos. Tokia idėja buvo sugalvota jau prieš 80 metų, tačiau tuo metu mokslininkai manė, kad to atlikti yra paprasčiausiai neįmanoma.
Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 07:52
Mistika

Po vieno tyrimo paaiškėjo, kad du trečdaliai 100 metų sulaukusių salos gyventojų, būdami 97 metų amžiaus vis dar gyveno savarankiškai ir be kitų žmonių priežiūros. Taip pat išsiaiškinta, kad Okinavos salos gyventojai turi itin žemą riziką susirgti širdies ligomis, insultu, vėžiu ar cukralige.

Sužinok daugiau ...
21.08.2019, 21:09
Kosmosas
Dar 1979 metais patvirtinta, kad Jupiteryje žaibuoja, tačiau iki dabar visi žaibų išlydžiai buvo aptikti arba regimuosiuose spinduliuose, arba kilohercų dažnio radijo bangomis.
Sužinok daugiau ...
21.08.2019, 20:58
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Šis senas apsivalymo receptas atkeliavo iš Uralo, jis kaip teigiama skirtas labiausiai užsispyrusiems žmonėms, kurie nori būti „steriliais švariais“.
Sužinok daugiau ...
21.08.2019, 19:18
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Šiame recepte yra daugiausiai skydliaukei reikalingų maistinių medžiagų! Išbandykite ir jūs iškart pajusite, kaip gerėja jūsų sveikata! Manau daugelis žino, kad nuo skydliaukės veiklos priklauso mūsų savijautą. Jei ji neveikia tinkamai, tai gali sukelti vystymosi defektų, priaugti galime svorio ir ne tik...
Sužinok daugiau ...
21.08.2019, 14:32
Archeologija
Mėgėjų archeologų komanda iš Lenkijos padarė itin keistą, bet įspūdingą atradimą – kasinėdami jie atrado 3000 metų senumo kuokos galvutę iš Bronzos amžiaus. Kodėl gi šis atradimas keistas, paklausite? Mokslininkai sako, kad ši ginklo dalis tikrai nepriklauso jokiai tuo metu šiame regione gyvenusiai kultūrai, be to, neaišku nei kas šį ginklą pagamino, nei iš kur tiksliai jis kilęs.
Sužinok daugiau ...
21.08.2019, 12:04
Gamtos paslaptys

Tikrai ne todėl, kad jų letenos per trumpos, ar kad neturi tinkamo šepetėlio. Deja, nėra ir paukščio, kuris kaip tame animaciniame filme, iš tarpdančių jiems ištrauktų visokius nešvarumus. Iš tiesų, krokodilams dantų valyti net nereikia, nes jie juos tiesiog pasikeičia...

Sužinok daugiau ...
20.08.2019, 21:39
Civilizacijos paslaptys
Ši paslaptinga šalis yra minima senovinėse skandinavų sagose ir netgi buvo vaizduojama viduramžių geografiniuose žemėlapiuose. Ši šalis, kaip realiai egzistuojanti, buvo minima įvairiuose viduramžių šaltiniuose. Tačiau ar iš tikrųjų buvo tokia šalis? Jei buvo, tai kur būtent? Vinlandas – paslaptinga žemė, kurią atrado ir joje apsigyveno vikingai. Šios šalies buvimo vieta ir pats jos egzistavimo faktas jau daugiau nei amžių kelia galvos skausmą mokslininkams.
Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 507 508 »