Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

26.01.2020, 19:44
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Interneto platybėse sklinda įvairios kalbos, sąmokslo teorijos apie Kinija užklupusia pandemija, kurią sukėlė koronavirusas. Štai, viena sąmokslo teorija, kurią paranormal.lt negali patvirtinti nei paneigti. Daugelis šiuo metu rašo, apie įvairius animacinius filmus, kita viena versija, kurią teko paskaityti užsienio spaudoje.

Sužinok daugiau ...
26.01.2020, 13:12
Archeologija

Iš daugybės D. Mendelejevo periodinėje elementų lentelėje esančių elementų auksas pasižymi vos ne pačiomis unikaliausiomis savybėmis. Pirma, auksas masina žmones savo neįprasta spalva ir spindesiu. Antra, jis lengvai apdorojamas ir sudaro stabilius lydinius su kitais metalais. Trečia, auksas yra chemiškai pastovus ir nereaguoja į kitus junginius (su retomis išimtimis).

Sužinok daugiau ...
26.01.2020, 09:09
Ligos, Mutacijos

Uchane — tankiausiai apgyvendintame Centrinės Kinijos mieste — užfiksuotas virusinės pneumonijos, sukeltos nauju koronavirusu ir perduodamos iš žmogaus žmogui, protrūkis. Trečiadienį PSO susirinko į neeilinį susirinkimą, nes tai yra pavojingas viruso štamas, teoriškai galintis sukelti epidemiją. Kas yra koronavirusai, kuo jie skiriasi nuo kitų virusų ir kuo jie pavojingi?

Sužinok daugiau ...
26.01.2020, 09:02
Stichinės Nelaimės
Mažiausiai 11 žmonių žuvo dėl pietryčių Brazilijoje siaučiančių liūčių. Šiame pačiame regione prieš metus liūtys nusinešė net 270 gyvybių, skelbia AFP.
Sužinok daugiau ...
25.01.2020, 22:19
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.
Sužinok daugiau ...
25.01.2020, 13:57
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai

2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvienas iš mūsų?

Sužinok daugiau ...
25.01.2020, 13:15
Ligos, Mutacijos

Genetinė analizė rodo, kad naujas, jau nusinešęs 17 gyvybių koronavirusas iš Uhano, į žmones galėjo persikelti iš gyvačių. Gyvatės virusą galėjo pasigauti nuo šikšnosparnių maisto turguje, kuriame buvo prekiaujama abiem gyvūnų rūšimis.

Sužinok daugiau ...
25.01.2020, 12:31
Gamtos Paslaptys

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad karvės kalbasi ir pasakoja, kaip jaučiasi. Remiantis Sidnėjaus universiteto mokslininkų tyrimais, gyvūnai pasižymi individualiomis balso ypatybėmis ir keičia garso toną priklausomai nuo emocijų.

Sužinok daugiau ...
24.01.2020, 23:19
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.
Sužinok daugiau ...
24.01.2020, 22:10
Astralinis Pasaulis

Žmogus, kviečiantis dvasias, gali būti, sukuria rezonansą su jų virpesiais. Jos girdi žmogaus kvietimą ir skuba pas jį, kaip vampyrai į kraujo kvapą. Manoma, kad dvasios minta tokio žmogaus energija, sugriauna užtvaras, skiriančias įvairius matavimus, ir atveria praėjimą iš savo pasaulio į mūsų.

Sužinok daugiau ...
24.01.2020, 21:06
Žmonės Stebuklai
Štai kaip pasirodymą prieš studentų medikų auditoriją aprašė vienas iš žiūrovų: „Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80-ies cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstytojai sėdi atvertomis burnomis, negalėdami patikėti savo akimis.
Sužinok daugiau ...
24.01.2020, 14:07
Archeologija

Tyrėjų komandai iš Jungtinės Karalystės pavyko atkurti senovės egiptiečio balsą. Neįtikėtinas projektas prasidėjo dar 2013 m. Kad mumija prabiltų, prireikė archeologų, egiptologijų, muziejaus kuratorių ir elektrotechnikų žinių

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 22:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir kiekvienas tai daro savaip, pagal savo įpročius.
Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 21:56
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Alavijo kokteilius reikia vartoti saikingai. Vartodami per daug galite patirti diskomfortą. Tokius, kaip viduriavimą, skausmą ir kt. Kepenų ir virškinimo sistemos valymas, žmonėms tapo būtinybė. Kadangi, jie gali kaupti toksinus. Tada, žmonės, bando surasti metodus, kurie leistu atsikratyti šių toksinų ir išlaikyti gerą sveikatą.

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 19:20
Pasaulio Įvairenybės

Tikriems gurmanams bet kokių maisto produktų kaina yra tik skaičiukas, atrakinantis dangiško skonio receptorius. Nepaisant to, kai kurių tokių produktų kaina yra pasakiškai didelė. Štai 11 brangiausių pasalyje delikatesų sąrašas. Kai kurie žmonės, norėdami paragauti kažko išties išskirtinio ir kitokio, gali net įklimpti į skolas!

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 18:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kas yra sidabringas vanduo? Taip vadinamas vanduo, į kurį prideda mažyčių sidabro dalelių. Mokslinis tokių tirpalų pavadinimas yra koloidinis sidabras. Šis vanduo turi ilgą ir net legendinę istoriją.

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 17:01
Gamtos Paslaptys

Ar galite įsivaizduoti čiaudintį dramblį? Toks ilgas straublys šį veiksmą turėtų paversti šiek tiek neįprastu. O gal jie nečiaudi? Kokie kiti gyvūnų karalystės atstovai negali to atlikti?

Sužinok daugiau ...
22.01.2020, 22:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Reumatoidinis artritas yra lėtinė autoimuninė liga, ja serga 1% pasaulio gyventojų. Todėl yra daug žmonių, kurie ieško natūralius būdus, kaip palengvinti šios būklės simptomus. Taigi, sužinokime, kaip pasinaudoti jos savybėmis, panaudojant 3 receptus

Sužinok daugiau ...
22.01.2020, 20:25
Istorijos Paslaptys
Garsusis vokiečių profesorius Kestneris buvo visiškai teisus. Pirmieji bandymai sukurti amžinąjį variklį buvo dar XIII amžiuje. O XVI-XVII amžiais idėja apie „energijos gavimą iš niekur“ paplito ypač plačiai. Būtent šiuo laikotarpiu buvo kuriama daugybė įvairiausios konstrukcijos „amžinųjų variklių“.
Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 408 409 »