Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorinės Teisės Ir Atsakomybės Apribojimas
Autorinės Teisės Ir Atsakomybės Apribojimas

„Paranormal.lt“ gerbia vartotojų privatumą. Mes pasiryžę saugoti savo klientų privatumą teikdami personalizuotas paslaugas, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus registracijos/prenumeratos duomenis.

Privatumo politika atspindi „Paranormal.lt“ taikomą klientų duomenų tvarkymo praktiką. Jei jums kiltų kokių nors su šia tema susijusių klausimų, siųskite laišką el. paštu: admin@paranormal.lt

Mūsų tinklaraštyje dedamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto tinklalapius nėra šios privatumo politikos objektas. Mes rekomenduojame pasidomėti privatumo politika tose interneto svetainėse, kurias lankote.

Jūsų sutikimas

Sutikdami su šia Privatumo politika, jūs sutinkate, kad jūsų Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti jūsų užsakymus, nepriklausomai nuo to, ar užsakote spaudą ir/ar paslaugas tiesiogiai iš mūsų ar mūsų spaudą/paslaugas parduodančių partnerių, taip pat, kad jūsų Asmens duomenys bus perduoti mūsų partneriams, vykdantiems pristatymo paslaugas.

Jūs suteikiate mums teisę rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti jūsų Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šioje Privatumo politikoje ir kituose mūsų dokumentuose.

Informacijos rinkimas

Mes renkame duomenis apie savo klientus naudodamiesi:

Duomenys, kurie gali būti renkami paslaugų teikimo tikslais:

Jeigu jūs lankotės mūsų tinklaraštyje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika. Daugiau apie tai skaitykite Slapukų naudojimas.

Administruodami savo tinklaraštį ir diagnozuodami galimus sutrikimus mes galime naudoti jūsų IP adresus.

Asmeninės informacijos naudojimas

Mes naudojame jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

Mes taip pat naudojame agreguotus jūsų asmens duomenis (kad nebūtų galima nustatyti konkretaus vartotojo vardo, pavardės ar pavadinimo):

Įsipareigojame niekada neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

Jūs sutinkate, kad su paslaugomis.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo Asmens duomenimis, pateikęs tapatybę patvirtinantį dokumentą (tapatybei patvirtinti turi būti pateiktas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas). Siekdami sužinoti, kokius jūsų Asmens duomenis surinkome ar gavome ir iš kokių šaltinių, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius 1 (vienerius) metus, arba ar visi jūsų Asmens duomenys yra išsamūs ir teisingi, turite iš anksto kreiptis į mus iš elektroniniu pašto adreso, kuris buvo mums pateiktas. Gavę tokį jūsų paklausimą, atsakysime, ar su jumis susiję Asmens duomenys yra tvarkomi ir pateiksime prašomus duomenis ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo kreipimosi gavimo dienos. Pagal šį punktą neatlygintinai duomenys teikiami vieną kartą per kalendorinius metus.

Jūs taip pat turite teisę:

1. Dėl Straipsnių

Paranormal.lt - tai nekomercinis leidinys, nesiekiantis pelno, hobis, laisvalaikio praleidimas ar tiesiog gyvenimo būdas. Todėl, šiam tinklaraščiui reitingai nereikalingi. Jis gyvena, dėl savęs, nereikalaujantis didelio žmonių srauto ar dėmesio. Jai, kažkam patinka, ką darau malonu. Patalpinti straipsniai, man kažkuo patiko, sudomino. Kiekvienas straipsnis patalpintas yra su autoriaus atgaline į tinklaračio nuorodą ir autoriumi, gerbdamas autorių ir jo darbą. Tuo pačiu reklamuodamas jo darbus ir tinklalapį,  su "amžina nuoroda" jūsų paieškos sistemoje reitingas tik didės, kol šis (paranormal.lt) tinklaraštis gyvuos. Jai, tinklalapiu redaktoriams, autoriams patalpintas straipsnis neatitinka jų tinklalapio politikos (atgalinė nuoroda). Puslapiai bus panaikinti.

Stengiamasi gerbti, bet koki autorių, nors jis ir nenurodo, kad straipsniai būtų su atgaline nuoroda į jo tinklalapį.

Turinio naudojimo taisyklės

Kadangi, paranormal.lt tampa vis labiau žinomas ir paranormal.lt straipsnių daugėja, nusprendėme pakeisti taisykles.

Griežtai draudžiama paranormal.lt paskelbtą informaciją, straipsnį kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

Jeigu toks sutikimas gautas, leidžiame cituoti, kopijuoti, platinti, perpublikuoti tik paranormal.lt autorystės medžiagą (straipsnius, naujienas). Perpublikuoti arba kitais būdais platinti kitų svetainių medžiagą be sutikimo griežtai draudžiama.

Draudžiame perpublikuoti mūsų autorystės medžiagą „urmu“, t.y. daug naujienų ir/ar straipsnių per labai trumpą laikotarpį. Optimalus perpublikavimo variantas: kas 4 ar daugiau dienų po 1 naujieną/straipsnį.

Draudžiame perpublikuoti medžiagą nepraėjus 24 valandoms nuo to laiko, kai jis pirmą kartą buvo publikuota paranorma.lt tinklaraštyje.

Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami tinklalaštyje paranormal.lt skelbiamą turinį, Jūs privalote įdėti gerai matomoje vietoje (pvz. iš karto po naujienos arba po kiekvienos naujienos dalies jeigu mūsų medžiaga yra padalinama į kelis puslapius) nuorodą į šaltinį (t.y. paranormal.lt). Nuoroda būtinai turi būti „dofollow“ tipo. Nuorodos (šaltinio) teksto dydis negali būti mažesnis už dydį, kuris buvo naudojamas perpublikuotame tekste.

Nepatenkinus išdėstytų reikalavimų, paranormal.lt pasilieka teisę kreiptis į domeno saugotoją dėl domeno sustabdimo, teismą dėl autorių teisių pažeidimų nutraukimo ir padarytos žalos kompensavimo nepavykus pasiekti bendro susitarimo po pirmo raštiško įspėjimo.

Iškilus klausimams ar norint gauti leidimą tekstų perpublikavimui, maloniai prašome susisiekti su mumis. el. paštu: admin@paranormal.lt

Paranormal.lt duomenis pats nesaugo, serveriai priklauso ne Lietuvos respublikos teritorijoje.

2. Atsakomybės apribojimas

 Tinklaraščio autorius neatsako už reklaminių skydelių turinį. Iškilus klausimams kreiptis į reklamos mainų sistemų arba reklamuojamų tinklapių tvarkytojus.

Už straipsnių, komentarų, konsultacijų, kurie pateikti tinklaraštyje "Paranormal", panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Dėl straipsniuose aprašytų gydymo ar sveikatingumo metodų taikymo ir vaistų vartojimo kreipkitės patarimo į savo gydytoją.

Portalo "Paranormal" pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Tinklaraštis "Paranormal" gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. "Paranormal" nėra atsakingas už svetainių, į kurias pateiktos nuorodos tinklalaštyje, turinį.

"Paranormal" negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

"Paranormal" nekontroliuoja tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir neatsako už jokių tokių portalų turinį, įskaitant ir turinį tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir pakeitimus ar atnaujinimus tuose tinklapiuose. Jeigu pastebėjote informaciją ar nuorodą, kuri gali pažeisti LR įstatymus ar pažeidžia autorines teises, prašome pranešti kontaktai Tokia informacija ar nuoroda "Paranormal" bus pašalinta.

Ačiū už supratingumą.

3. Dėl TV

Paranormal.lt transliacijų bei retransliacijų tiesiogiai nevykdė ir nevykdo. Visa lankytojų bei moderatorių publikuojama vaizdinė medžiaga yra perteikiame nekomerciniais tikslais ir gaunama vaizdo langų pagalba, kurie yra viešai prieinami internete, todėl už transliacijų kokybę, reklamą bei legalumą puslapio administracija neatsako.

Paranormal.lt doesn't pursue, and never pursued live streamings and re-streamings. All of users or moderators publicated videos is reproducing for not-commercial reasons, it's obtained by using help of video windows, which is publicated on internet, that's why administration doesn't not take responsibility for video quality, advertises and legality.

4. Privatumo ir saugumo politika

Paranormal.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra:

Komentaruose griežtai draudžiama:

Tokiais atvejais paranormal.lt pasilieka teisę ištrinti komentarus ar net blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

Paranormal.lt  neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Atsakomybė už komentarus tenka juos paskelbusiems skaitytojams, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Naudodamiesi tinklaraščio paranormal.lt  galimybėmis, jūs sutinkate su informacijos apie jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

Paranormal.lt pasilieka teisę nustatyti ir keisti konkursų, viktorinų sąlygas, skelbti nugalėtojus.

5. Naudojimo informacijos sąlygos

Šiame tinklaraštyje skelbiama medžiaga yra skirta tik informaciniams tikslams ir negali pakeisti gydytojo konsultacijos, profesionalios medicininės pagalbos bei patarimų. Prieš pasinaudodami informacija apie patarimus, būtinai pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Visi tinklaraštyje pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Tinklaraštis neatsako už duomenų tikslumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami. Redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su straipsnio autorių nuomone.

Visa atsakomybė už informacijos taikymą praktikoje ir pasekmes tenka ją naudojantiems asmenims.

Kiekvienas mūsų svetainėje www.paranormal.lt naršantis skaitytojas patvirtina ir sutinka, kad yra informuotas apie šias svetainės www.paranormal.lt naudojimosi sąlygas:

Ačiū, kad skaitote!

Paranormal.lt administracija.