Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Automobilių Naujienos

13.10.2019, 19:04
Automobilių Naujienos

Nors Vokietijos „Volkswagen“ yra pažadėję savo naujausią „Golf“ modelį parodyti po dviejų savaičių ir leisti apžiūrėti kiekvieną jo linkį bei detalę, koncernas nekantrauja jau dabar. Pasauliui išplatinti pirmieji automobilio eskizai.

Sužinok daugiau ...
31.03.2019, 17:58
Automobilių Naujienos
Miesto visureigis – kai kuriems automobilių mėgėjams šis žodžių junginys lyg keiksmažodis. Tačiau rinka diktuoja madas ir didesnio pravažumo automobiliai yra tai, ko nori ir ieško daugelis pirkėjų. „Toyota RAV4“ galima laikyti vienu šios klasės pionierių, nes pirmoji modelio karta debiutavo dar 1994-aisiais. Kas yra naujausias, jau penktos kartos „RAV4“: visureigis ar miesto automobilis?
Sužinok daugiau ...
22.03.2019, 12:37
Automobilių Naujienos
Tai net ne elektromobilis, tai tikras kosminis laivas: ką tokio sukūrė „Škoda“ ir kodėl tai atima žadą. „Škoda“ atstovai teigia, kad elektrinis automobilis nuvažiuos apie 500 km WLTP režimu. Ir, tradicinis pažadas: greito krovimo stotelėse 80 proc. baterijos bus galima įkrauti per 30 min.
Sužinok daugiau ...
28.01.2019, 10:48
Automobilių Naujienos

Alyvos ir filtrų keitimas – periodiniai darbai, kuriuos vairuotojai privalo atlikti, jei nori, kad jų automobiliai važiuotų be problemų. Tačiau kai kurie automobilių savininkai į šiuos darbus žiūri liberaliai ir jų atlikti neskuba. Kiti stengiasi būti atsargūs ir viską daro net dažniau ir greičiau, nei rekomenduoja pats automobilio gamintojas. Ar galima rasti universalų atsakymą į klausimą – kada atlikti techninį automobilio aptarnavimą?

Sužinok daugiau ...
24.12.2018, 17:46
Automobilių Naujienos
Benzinas yra parduodamas pagal tūrį - mokate ne už jo svorį, o už litrus. Šaltas benzinas traukiasi, didėja jo tankis. Taigi, kiekviename benzino litre yra daugiau energijos, o kaina išlieka ta pati. Tai gal tikrai reikia bakus pildyti ryte? O gal tai tik mitas?
Sužinok daugiau ...
11.10.2018, 11:24
Automobilių Naujienos
Kaip rašo „autocar.co.uk“, iki šių metų pabaigos „Škoda“ turėtų pristatyti naują modelį, kuris pakeis dabar gaminamą „Rapid“. Gamintojo atstovų teigimu, būsimasis modelis demonstruos naują išvaizdos stilių ir iki šiol „Škoda“ automobiliuose nematytas technologijas.
Sužinok daugiau ...
18.08.2018, 15:27
Automobilių Naujienos

Tikriausiai visi automobilių savininkai ir vairuotojai žino, kad be alyvos variklis neveiks. Tačiau jo darbas gali sustreikuoti ir tokiu atveju, jei pasirinksite netinkamą alyvą. Todėl būtina žinoti ne tik ką pirkti, bet dėmesį atkreipti ir į tam tikras konkretaus automobilio technines savybes.

Sužinok daugiau ...
03.05.2018, 16:07
Automobilių Naujienos
Automobilių koncerno „Ford Motor Company“ flagmanas sportinis kupė „Ford Mustang“ toliau augina gerbėjų gretas visame pasaulyje. Nuo pat 2015-ųjų, kuomet prasidėjo šios amerikietiškos ikonos eksportas, „Mustang“ tapo perkamiausiu sportiniu kupė. automobiliu naujienos, Ford Mustang, Ford, automobilis
Sužinok daugiau ...
13.03.2018, 11:26
Automobilių Naujienos
Ekspertai nustatė, kad geltoni automobiliai nusidėvi mažiausiai, tačiau Lietuvoje tokios spalvos transporto priemonės nesudaro net 2 proc. automobilių parko. O štai lietuvių pamėgti juodi, pilki, balti automobiliai spalvą kaip tik praranda greičiausiai. Kodėl taip atsitinka ir kokias spalvas rekomenduoja žinovai? Kėbulo meistrai pasidalijo patarimais, kaip atnaujinti nublukusią automobilio spalvą. Automobilis, automobilio spalva, naujas automobilis, spalvos.
Sužinok daugiau ...
25.07.2015, 17:43
Automobilių Naujienos

Šiuolaikinės vaizdo kamerų technologijos vis dažniau diegiamos automobilių pramonėje. Automobilinės įrangos tiekėjas „Continental“ pristatė koncepcinį automobilį, kurio vidaus ir išoriniai veidrodėliai pakeisti vaizdo kamerų sistema.

Sužinok daugiau ...
05.06.2015, 10:49
Automobilių Naujienos

Didesnis, erdvesnis, patogesnis, ekonomiškesnis – taip iki šiol savo naujus modelius pristatinėjo „Škoda“. Kalbėdami apie trečios kartos „Superb“ čekai šių epitetų nepamiršo, tačiau prie jų prijungė dar keletą, tai – „gerokai patrauklesnis“ ir „išmanesnis“.

Sužinok daugiau ...
11.05.2015, 16:29
Automobilių Naujienos

Ar pavyktų įsivaizduoti tokį automobilį, kurio variklis į aplinka išmeta ne anglies dvideginį, smalkes, angliavandenilius, benzeną, šviną ir kitą bjaurastį, o tik vandenį - tokį švarų ir gryną, jog būtų galima gerti? Nors ir tiesiai iš duslintuvo "čiaupo", jei tik tas vanduo iš jo ne garuotų, o čiurlentų? Galbūt visa tai panašu į nepadoriai tolimą mokslinę fantastiką, tačiau toks projektas – jau įgyvendintas. Nors dar ne serijinis. Jo pavadinimas – Toyota Mirai.

Sužinok daugiau ...
01.05.2015, 18:27
Automobilių Naujienos
„Audi“ kompanija jau pasiruošusi rinkai pristatyti naują visiškai elektrinį padidinto pravažumo automobilį, kuris vienu įkrovimu galės nuvažiuoti iki 500 km ir taps pagrindiniu būsimojo „Tesla Model X“ konkurentu.
Sužinok daugiau ...
17.04.2015, 08:50
Automobilių Naujienos
Viliaus Budreikos laiškas. Jame skaitytojas išliejo nuoskaudą dėl nesėkmingo pirkinio – 2004-aisiais metais pagaminto BMW 530D (E60) automobilio. Pirkėjo teigimu, automobilį pardavusi įmonė nuslėpė atsuktą ridą ir nutylėjo apie užmaskuotus gedimus. „Jau kurį laiką ieškojau tokios komplektacijos automobilio, sunkiai sekėsi tokį surasti. Paskambinus pasiteirauti, automobilio pardavėjas Tomas Adilbekovas BMW apibūdino kaip labai geros būklės, sutvarkytą ir paruoštą eksploatacijai transporto priemonę. Neseniai buvo atlikta techninė apžiūra, reikiami remonto darbai. Susitarus ir susitikus už poros dienų Klaipėdoje, prie „Regitros“ apžiūrėjau BMW, atlikau bandomąjį važiavimą, pasidomėjau daugiau apie automobilį“, – aiškino nusivylęs pirkėjas.
Sužinok daugiau ...