Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Kelionės laiku

15.09.2019, 20:13
Kelionės laiku
Praėjusią vasarą patyriau vieną iš labiausiai jaudinančių įvykių savo gyvenime. Iki šiol nelabai mėgstu tai prisiminti, žmonės tikriausiai galvoja, kad tai neįtikėtina. Esu studentas iš Kentukio. Praeitą vasarą turėjau atlikti internatūrą reabilitacijos centre, bet, likus dviem dienoms, kitas studentas užėmė mano vietą, todėl vasarą teko dirbti mūsų universiteto miestelio teritorijoje Tenesyje. Tam tikra prasme man net pasisekė, galėjau būti kartu su drauge, o netrukus mes persikėlėme iš bendrabučio į išnuomotą namą
Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 20:41
Kelionės laiku
Mes visi esame svajoję grįžti laike atgal. Visi mes norėtumėme ištaisyti praeityje padarytą klaidą, pakeisti gyvenimą. Atrodo, pakanka tik grįžti atgal laike, ir viskas pasaulyje sustos į savo vietas. Šį kartą išdrįstumėte užkalbinti kažkada autobuse pamatytą simpatišką merginą arba investuotumėte lėšas į visai kitą sritį, nei tai padarėte prieš keliolika metų. Mes kol kas nežinome, kaip grįžti laike atgal. Gali būti, kad tai netgi neįmanoma.
Sužinok daugiau ...
08.04.2019, 19:29
Kelionės laiku

Mano tikslas yra įtikinti visus, kad kelionės laiku yra tikros, turiu daug įrodymų, kuriuos galėčiau parodyti ateityje. Vadinamas keliautoju laiku iš 2028 metų pareiškė, matęs gyvus dinozaurus savo akimis ir net nufotografavo.

Sužinok daugiau ...
06.04.2019, 18:44
Kelionės laiku
YouTube kanalas „ApexTV“ paskelbė interviu su žmogumi, kuris save vadina „laiko keliautoju“, jo veidas ir balsas buvo iškraipytas. Komentaro metu žmogus parodė tris nuotraukas, kurios, pasak pašnekovo, užfiksuota, kaip atrodo mūsų pasaulis 3311 metais.
Sužinok daugiau ...
03.03.2019, 21:57
Kelionės laiku
Kelionės laike visuomet buvo viena iš pagrindinių fantastinių kūrinių temų. Tačiau, kaip dabar aiškėja, tokios kelionės tapo realybe. Apie tai liudija slaptuose SSRS ir JAV vyriausybiniuose archyvuose esanti informacija.
Sužinok daugiau ...
25.08.2018, 17:42
Kelionės laiku
Internete galima atrasti nuotrauką, kurioje pavaizduotos madingai apsirengusios Paryžiaus merginos. Ši nuotrauka daryta 1942-ais metais, t.y. tada, kai miestą buvo okupavę vokiečiai. Nuotraukoje matomas vaizdas taip pat nepaliko internautų abejingais.
Sužinok daugiau ...
06.08.2018, 10:42
Kelionės laiku

Pasak Planet-Today, Noah, kuris reguliariai pasirodo laiko kelionių vaizdo įrašuose, paskelbė neįtikėtiną pranešimą, kokia laukia ateitis žemėje.

Sužinok daugiau ...
05.08.2018, 10:42
Kelionės laiku

Keista 1917 m. daryta nuotrauka pasklido internete, kaip tariamas kelionės laiku „įrodymas“. Prieš daugiau nei šimtmetį Kanadoje įamžintame kadre matyti grupelė vyrų, moterų ir vaikų, sėdinčių ant kalvos šlaito, rašo Planet-Today.

Sužinok daugiau ...
29.07.2018, 12:11
Kelionės laiku
Socialiniuose tinkluose vis dažniau plinta vaizdo įrašai, kuriuose įsiamžina keliautojais laiku save vadinantys žmonės. Jų veidai būna uždengti, balsai pakeisti, tačiau jų pasakojamos istorijos sudomina milijonus.
Sužinok daugiau ...
19.07.2018, 20:35
Kelionės laiku

Netgi patys tiksliausi laikrodžiai „meluoja“ Tunguskos meteorito kritimo rajone, netoliese NSO nusileidimo vietų, įvairiuose „trikampiuose“, branduolinio ginklo bandymo vietose, šalia Černobylio atominės elektrinės. Šiose vietose dažniausiai laikrodžiai vėluoja keletą sekundės dalių per valandą, tačiau kol kas pagal nesuprastą dėsningumą tam tikrais momentais gali įvykti „laiko trūkis“ (panašiai, kaip išsiveržia susikaupusi energija). Tokiais atvejais pasekmės būna labai įvairios.

Sužinok daugiau ...
09.07.2018, 10:27
Kelionės laiku
Pastaruoju metu socialinių tinklų vartotojai, kaip niekad susidomėję kelionėmis laiku. „Youtube“ paplito vaizdo įrašas, kuriame neva įamžintas laiku keliaujantis vyras, vardu Noah. Tiems, kurie domisi kanalo „ApexTV“ naujienomis, jis tikriausiai matytas jau ne kartą.
Sužinok daugiau ...
06.06.2018, 11:03
Kelionės laiku
Pastaruoju metu kelionės laiku tapo itin mėgiama tema socialiniuose tinkluose. „Apex TV“ siūlo tuo besidomintiems žmonėms paklausyti, ką pasakoja neva iš ateities atkeliavę žmonės. Naujausiame vaizdo įraše įamžintas Jamesu Oliveriu pasivadinęs vyras, tikinantis, kad atkeliavo iš 6491-ųjų. Daugiau skaitykite: kelionė laiku, vyras, ateitis, planeta, ateiviai, keliautojas laiku, apex tv.
Sužinok daugiau ...
02.10.2017, 18:05
Kelionės laiku

Nors mokslininkai iki šiol ginčijasi apie galimybę sukurti laiko mašina, istorija žino ne vieną atvejį, kai žmonės kažkokiu nepaaiškinamu būdu, be jokių techninių priemonių netikėtai persikeldavo iš vienos epochos į kitą. Kai kuriems šiems keliautojams laike pavykdavo sugrįžti į savo laiką, tačiau buvo ir tokių, kurie visiems laikams įstrigdavo sau svetimame amžiuje.

Sužinok daugiau ...
01.09.2017, 16:47
Kelionės laiku
Izraelio mokslininko skaičiavimai buvo publikuoti viename specializuotame leidinyje. Oris daro išvadą, jog tam, kad būtų sukurta laiko mašina, turi būti panaudotos labai didelės galios gravitacinės jėgos. Savo tyrimus mokslininkas atliko, remdamasis išvadomis, kurias dar 1947-ais metais paskelbė Kurtas Hedelis ir kurių esmė buvo tai, kad reliatyvumo teorija neneigia tam tikrų erdvės ir laiko modelių egzistavimo.
Sužinok daugiau ...
02.07.2017, 11:39
Kelionės laiku

1950-ais metais Niujorke Taimso aikštėje pasirodė vyras, turintis siauras žandenas ir apsirengęs Viktorijos epochos kostiumu. kaip teigė liudininkai, žmogus buvo pasimetęs ir gerokai išsigandęs. deja, praėjus vos porai minučių, kai buvo pastebėtas keistas žmogus, jį partrenkė automobilis, vyras žuvo.

Sužinok daugiau ...
23.04.2017, 09:20
Kelionės laiku
Kaip teigia religinis mokymas, po žmogaus mirties jo siela dar kurį laiką sklando virš žemės, o po to pakyla į dangų. O kas būna, jeigu mirtis žmogų ištinka ore? Yra ne viena istorija apie vaiduoklius, susijusius su lėktuvais ir aviakatastrofomis.
Sužinok daugiau ...
20.03.2017, 22:01
Kelionės laiku

Egzistuoja teorija, kad per juodąsias skyles galima patekti į kitus laiko ir erdvės matavimus. ar tai vien tik teorija? Gali būti, kad tokios kelionės jau seniai vykdomos, ir tai daroma oficialiai. Tik štai informacija apie jas gali būti griežtai įslaptinta.

Sužinok daugiau ...
26.10.2016, 22:03
Kelionės laiku
"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip žmonės, kitos gyvos būtybės ar daiktai akimirksniu perkeliami dideliais atstumais.
Sužinok daugiau ...
21.05.2016, 19:26
Kelionės laiku

Šio įvykio Norvegijoje esančiame Otos mieste buvo laukiama lygiai 100 metų. 1912-ais metais tuometinis miesto burmistras Johanas Nygardas asmeniškai užklijavo ir vašku užantspaudavo voką, kuris buvo nurodyta atplėšti tik 2012-ais metais.

Sužinok daugiau ...
1 2 »