Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » Sveikatos patarimai, receptai

Kaštonai, medžiai, receptai, sveikata
10.01.2019, 14:51
Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Paprastasis kaštonas liaudies medicinoje, kaštonais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.
Skaityk toliau
morkų sultys, morka, liaudies patarimai, sveikatos patarimai
10.01.2019, 10:22
Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka
Valgomoji morka liaudies medicinoje, valgomaja morka, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka.
Skaityk toliau
svarainiai, vaisiai, nauda, vitaminai, mityba, gydymas
14.12.2018, 10:01
Liaudiški patarimai kaip gydytis svarainiais
Svarainiai liaudies medicinoje, svarainiais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudies medicinos specialistai rekomenduoja vartoti svarainius sergant skrandžio arba žarnyno veiklos sutrikimais. Šiuo atveju geriamas nesaldintas svarainio vaisių nuoviras.
Skaityk toliau
fitoestrogenai, liucerna, raudonasis dobilas, menopauzė, soja
12.12.2018, 09:52
Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityk toliau
akys, mankšta, akių nuovargis, sveikatos patarimai, pratimai akims
16.10.2018, 10:22
Pratimai akių nuovargiui pašalinti
Specialūs pratimai - akių nuovargiui pašalinti ir regėjimo sutrikimų profilaktikai. Taigi, pertraukų metu rekomenduojama daryti specialius pratimus akims. Jie gali būti atliekami stovint arba sėdint, nukreipus akis nuo ekrano, žiūrint į tolį, ramiai kvėpuojant.
Skaityk toliau
akmenligė, akmenligės gydymas, akmenligės receptai, vaistažolės
26.09.2018, 13:07
Vaistažolių mišiniai nuo akmenligės
Akmenligės liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo akmenligės, akmenligė, akmenligės gydymas, akmenligės recepta, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.
Skaityk toliau
akys, regėjimas, regėjimo gydymas, rega, receptai, liaudies medicina
26.09.2018, 13:01
Liaudiški patarimai regėjimo gerinimui
Akys liaudies medicinoje, liaudiški patarimai regėjimo gerinimui, akys, regėjimas, regėjimo gydymas, rega, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.
Skaityk toliau
alergija, alergijos gydymas, alergijos receptai, liaudies medicina
26.09.2018, 12:42
Vaistažolių mišiniai nuo alergijos
Alergija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo alergijos, alergija, alergijos gydymas, alergijos receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais
Skaityk toliau
alkoholizmas, alkoholizmo gydymas, pagirios, alkoholizmo receptai
26.09.2018, 08:21
Liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo
Alkoholizmas liaudies medicinoje, liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo, alkoholizmas, alkoholizmo gydymas, pagirios, alkoholizmo receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.
Skaityk toliau
angina, anginos gydymas, receptai anginai, liaudies medicina
26.09.2018, 07:45
Vaistažolių mišiniai nuo anginos
Angina liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo anginos, angina, anginos gydymas, receptai anginai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais"
Skaityk toliau
1 2 3 ... 19 20 »