Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » Onkologinė mityba

Natrio Problema Kepenų Funkcijoje Paranormal.lt
27.10.2019, 21:34
5.8. Natrio Problema Kepenų Funkcijoje
Kepenys – tai žmogaus organizmo pagrindinė “cheminė laboratorija”. Jos pats svarbiausias filtras, turintis užkirsti kelią nuodams – ir patenkantiems į organizmą su maistu bei vandeniu, ir tiems, kuriuos organizmas pats pagamina iš viso to, ką mes vadiname “XXI amžiaus maisto produktais”.
Skaityk toliau
Dieta sergantiems opiniu kolitu, enterokolitu
07.09.2019, 20:51
5.7. Dieta sergantiems opiniu kolitu, enterokolitu, turintiems kraujuojančių opų virškinamajame trakte
Paprastos mielės. Iš mielių ir trupučio šilto vandens arba 1% pieno (tie, kurių organizmas toleruoja pieną) prilipdykite 2 centų didumo paplotėlių. 3-5 dienas reikia “maitintis” tik šiais paplotėliais. Per dieną jų reikia sučiulpti ne mažiau kaip 22.
Skaityk toliau
Dieta sergantiems išplitusia kepenų ciroze - hepatitas
07.09.2019, 20:45
5.6. Dieta sergantiems išplitusia kepenų ciroze, kurios komplikacija – hepatitas

Kelias savaites gerti atskiestas vaisių sultis: kas 5-10 minučių, po gurkšnelį. Tinka sergantiems vandene, ascitu.

Skaityk toliau
kepenų negalavimų profilaktika
07.09.2019, 20:32
5.5. Ir sveikiems, ir ligoniams tinkama kepenų negalavimų profilaktika

Sumaišykite vienodus kiekius šių susmulkintų žolių: darželinių šlamučių, mėtų, medetkų, rabarbaro šaknų, saldymedžio šaknų, ugniažolių, erškėtuogių.

Skaityk toliau
Toksinų ir parazitų valymas iš kepenų, tulžies pūslės, tulžies latakų
07.09.2019, 20:11
5.4. Toksinų ir parazitų valymas iš kepenų, tulžies pūslės, tulžies latakų

Mums reikia labai įtemptai padirbėti, kad ne tik išvaduotume iš tos bjaurasties “nelaisvės” kepenų audinį, bet ir iš pat pamatų sugriautume tų statybinių medžiagų “gamyklą”, iš kurių mūsų organizme formuojasi akmenys ir smėlis. Pakeliui tiesiog būtina skirti dėmesio ir kasai bei blužniai. Būtent šie organai ir yra ta trikinkė, kuri veža mus gyvenimo šunkeliais, net jeigu mes esame mirtinai nusigėrę ir visai paleidę iš rankų vadžias… Tačiau taip tęsiasi tik iki tam tikro momento…

Skaityk toliau
90% ligų priežastis – dispepsija, vėliau – disbakteriozė
11.08.2019, 16:55
5.3. 90% ligų priežastis – dispepsija, vėliau – disbakteriozė

Turbūt žinote, kad kas trečio žmogaus skrandžio rūgštingumas yra sumažėjęs. O pagyvenusiems žmonėms tokia diagnozė nustatoma 99 iš 100 atvejų! Egzistuoja netgi tokia sąvoka kaip “nulinis rūgštingumas”, ir to nežinodamas žmogus be rūpesčių gyvena ilgus metus. Vis dėlto tada, kai skrandžio virškinimo liaukų funkcija yra nepakankama, pirmiausia išsivysto dispepsija, vėliau – disbakteriozė, dar vėliau – enterokolitai, diskinezijos, kolitai, skrandžio ir žarnyno polipai, o tokio chroniškai lengvabūdiško gyvenimo finalas – skrandžio ir žarnyno augliai.

Skaityk toliau
Vidinė žmogaus ekologija
07.08.2019, 21:40
5.2. Vidinė žmogaus ekologija

Šiek tiek mąstantis, matantis ir analizuojantis šiuolaikinis žmogus su nuostaba pastebi – kiek daug šiandien priviso įvairiausių rūšių parazitų: erkių, mašalų, uodų, sparvų, gylių ir kitokių kenkėjų, nors prieš juos kylama į galingą cheminę ataką. Daug jų gamtoje, o dar daugiau – pačiame žmoguje: virusų, mikrobų, grybelių, gyvulinės ir augalinės kilmės parazitų, nors medicinos mokslas stengiasi grumtis su jais pasitelkęs įvairiausias gudrybes.

Skaityk toliau
Storosios žarnos detoksikacija paranormal.lt
04.08.2019, 20:45
5.1. Storosios žarnos detoksikacija

Toliau tekste bus pateikta visa ekologinės tvarkos žmogaus organizme atkūrimo sistema. O kol kas teks įsidėmėti šios sistemos pradmenis. Klizmas būtina daryti kas antrą dieną 7 valandą ryte ir 7 valandą vakare. Tokį valymą reikia tęsti dvi savaites.

Skaityk toliau
organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams
03.08.2019, 20:55
5. Tausojanti ir itin efektyvi organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams

Tokių medžiagų dabar Žemėje yra milijonai pavadinimų. Visos jos vadinamos kancerogenais. Tos medžiagos provokuoja arba sukelia daugybę ligų, nuo pačių “paprasčiausių” iki “neišgydomų”. Tačiau kažkodėl visai nekalbame apie tuos “šlakus” ir “nuodus”, kuriuos gamina pats žmogaus organizmas (beje, dideliais kiekiais), kai “sugenda” kuris nors gyvybinę veiklą užtikrinantis organas (kepenys, kasa, blužnis, inkstai, visas virškinamasis traktas ir ypač jo vožtuvai, endokrininės sistemos organai ir kt.

Skaityk toliau
Onkologinė mityba. Autoriaus siūlomos dietos patiekalų receptai
31.07.2019, 19:55
4. Onkologinė mityba. Autoriaus siūlomos dietos patiekalų receptai

Mano dietoje minimi produktai gali smarkiai skirtis nuo tų, kuriuos žmonės įpratę vartoti. Vakarų šalių gyventojai (o dabar jau ir mūsiškiai) neišsiverčia be kokteilių, bifšteksų, popietinės cigaretės… Mano racione to nėra. Užtat visi rekomenduoti produktai – tarsi geras kuras: jie sudega visiškai ir efektyviai, yra puikus organizmo gyvybinių jėgų ir energijos šaltinis.

Skaityk toliau
Visa teisybė apie dietas..! Maistas – paveldimumo pagrindas
30.07.2019, 15:40
3.2. Visa teisybė apie dietas..! Maistas – paveldimumo pagrindas
Nuo blogo “maisto” nyksta žemė, blogoje žemėje miršta, išsigimsta žolė, nyksta gėlės. Po jų, tarsi grandinės tąsa, žūsta gyvūnai ir mes, nuodėmingieji. Šito niekas nebandys neigti. Tačiau realybėje mes apie tai nemąstome, tiesiog gyvenam ir pasikliaujame “geru dėde” (ten, aukštybėse). Niekuo netikėkite. Tikras žmogus galvoja savo galva, netikras – leidžia kitiems už jį galvoti ir labai neblogai iš to uždirbti.
Skaityk toliau
Visa teisybė apie dietas..! Sveikatos taktika ir strategija
29.07.2019, 21:49
3.1. Visa teisybė apie dietas..! Sveikatos taktika ir strategija

O kokį pelną neša farmacininkams nuodingųjų chemikalų pardavimas? Nesuskaičiuojamus milijardus… Tai ką, argi mes tapome nuo jų bent šiek tiek sveikesni? Netgi priešingai. Tad kur gi, tarsi smėlyje, prasmenga visos tos lėšos? Vėl naujiems pastatams, naujai aparatūrai, naujam personalui… Šiandien Žemė primena milžinišką ligoninę. O kas bus rytoj? Ką daryti šiandien?

Skaityk toliau
1 2 »