Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » Onkologinė mityba

90% ligų priežastis – dispepsija, vėliau – disbakteriozė
11.08.2019, 16:55
5.3. 90% ligų priežastis – dispepsija, vėliau – disbakteriozė

Turbūt žinote, kad kas trečio žmogaus skrandžio rūgštingumas yra sumažėjęs. O pagyvenusiems žmonėms tokia diagnozė nustatoma 99 iš 100 atvejų! Egzistuoja netgi tokia sąvoka kaip “nulinis rūgštingumas”, ir to nežinodamas žmogus be rūpesčių gyvena ilgus metus. Vis dėlto tada, kai skrandžio virškinimo liaukų funkcija yra nepakankama, pirmiausia išsivysto dispepsija, vėliau – disbakteriozė, dar vėliau – enterokolitai, diskinezijos, kolitai, skrandžio ir žarnyno polipai, o tokio chroniškai lengvabūdiško gyvenimo finalas – skrandžio ir žarnyno augliai.

Skaityk toliau
Vidinė žmogaus ekologija
07.08.2019, 21:40
5.2. Vidinė žmogaus ekologija

Šiek tiek mąstantis, matantis ir analizuojantis šiuolaikinis žmogus su nuostaba pastebi – kiek daug šiandien priviso įvairiausių rūšių parazitų: erkių, mašalų, uodų, sparvų, gylių ir kitokių kenkėjų, nors prieš juos kylama į galingą cheminę ataką. Daug jų gamtoje, o dar daugiau – pačiame žmoguje: virusų, mikrobų, grybelių, gyvulinės ir augalinės kilmės parazitų, nors medicinos mokslas stengiasi grumtis su jais pasitelkęs įvairiausias gudrybes.

Skaityk toliau
Storosios žarnos detoksikacija paranormal.lt
04.08.2019, 20:45
5.1. Storosios žarnos detoksikacija

Toliau tekste bus pateikta visa ekologinės tvarkos žmogaus organizme atkūrimo sistema. O kol kas teks įsidėmėti šios sistemos pradmenis. Klizmas būtina daryti kas antrą dieną 7 valandą ryte ir 7 valandą vakare. Tokį valymą reikia tęsti dvi savaites.

Skaityk toliau
organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams
03.08.2019, 20:55
5. Tausojanti ir itin efektyvi organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams

Tokių medžiagų dabar Žemėje yra milijonai pavadinimų. Visos jos vadinamos kancerogenais. Tos medžiagos provokuoja arba sukelia daugybę ligų, nuo pačių “paprasčiausių” iki “neišgydomų”. Tačiau kažkodėl visai nekalbame apie tuos “šlakus” ir “nuodus”, kuriuos gamina pats žmogaus organizmas (beje, dideliais kiekiais), kai “sugenda” kuris nors gyvybinę veiklą užtikrinantis organas (kepenys, kasa, blužnis, inkstai, visas virškinamasis traktas ir ypač jo vožtuvai, endokrininės sistemos organai ir kt.

Skaityk toliau
Onkologinė mityba. Autoriaus siūlomos dietos patiekalų receptai
31.07.2019, 19:55
4. Onkologinė mityba. Autoriaus siūlomos dietos patiekalų receptai

Mano dietoje minimi produktai gali smarkiai skirtis nuo tų, kuriuos žmonės įpratę vartoti. Vakarų šalių gyventojai (o dabar jau ir mūsiškiai) neišsiverčia be kokteilių, bifšteksų, popietinės cigaretės… Mano racione to nėra. Užtat visi rekomenduoti produktai – tarsi geras kuras: jie sudega visiškai ir efektyviai, yra puikus organizmo gyvybinių jėgų ir energijos šaltinis.

Skaityk toliau
Visa teisybė apie dietas..! Maistas – paveldimumo pagrindas
30.07.2019, 15:40
3.2. Visa teisybė apie dietas..! Maistas – paveldimumo pagrindas
Nuo blogo “maisto” nyksta žemė, blogoje žemėje miršta, išsigimsta žolė, nyksta gėlės. Po jų, tarsi grandinės tąsa, žūsta gyvūnai ir mes, nuodėmingieji. Šito niekas nebandys neigti. Tačiau realybėje mes apie tai nemąstome, tiesiog gyvenam ir pasikliaujame “geru dėde” (ten, aukštybėse). Niekuo netikėkite. Tikras žmogus galvoja savo galva, netikras – leidžia kitiems už jį galvoti ir labai neblogai iš to uždirbti.
Skaityk toliau
Visa teisybė apie dietas..! Sveikatos taktika ir strategija
29.07.2019, 21:49
3.1. Visa teisybė apie dietas..! Sveikatos taktika ir strategija

O kokį pelną neša farmacininkams nuodingųjų chemikalų pardavimas? Nesuskaičiuojamus milijardus… Tai ką, argi mes tapome nuo jų bent šiek tiek sveikesni? Netgi priešingai. Tad kur gi, tarsi smėlyje, prasmenga visos tos lėšos? Vėl naujiems pastatams, naujai aparatūrai, naujam personalui… Šiandien Žemė primena milžinišką ligoninę. O kas bus rytoj? Ką daryti šiandien?

Skaityk toliau
Mitai apie vėžį ir realybė paranormal.lt
28.07.2019, 14:58
2. Mitai apie vėžį ir realybė
Kas 20 sekundžių dar vienas žmogus sužino, kad jis serga vėžiu. Kas jo laukia? Kodėl jis turi laukti? Kodėl ir ko mes visi turime laukti? Kada bus 10 sekundžių, 5, 0 sekundžių?
Skaityk toliau
onkologinė mityba, krakmolas, organizmas, mityba, akrilamidas, bulvės
28.07.2019, 08:13
1. Šiandien krakmolas – žudikas Nr. 1
Organizmas pats, be pagalbos, nemoka įsisavinti krakmolo. Kad taip įvyktų, reikia daugybės cheminių reakcijų, kurių metu sudėtingiausias krakmolas suskaidomas į paprastuosius cukrus, kuriuos atpažįsta ir moka įsisavinti organizmas.
Skaityk toliau
mityba, ligos, mėsa, onkologine mityba, imunitetas, onkologija, vėžys
27.07.2019, 22:29
Vietoje pratarmės
Tai, apie ką ištisus dešimtmečius kalbėjo natūropatai, - įvyko… Juos apspjaudydavo, išjuokdavo, iš jų tiesiog tyčiodavosi, uždarinėjo jų centrus, gydyklas; jų paskaitos, leidžiamos knygos, žurnalai, laikraščiai buvo ignoruojami. Į juos būdavo nukreipiamas visas informacinio purvo srautas. Dabar gi iš tų pačių informacijos “ruporų” jums, ponai, skelbiama tik tai, apie ką kalbėjo, šaukė, ką iš paskutiniųjų vegetariškų jėgelių bandė įteigti jums viso pasaulio natūropatai: “Mėsa – tokių “keistų”, neišgydomų ligų kaip reumatiškas artritas, raudonoji vilkligė, sklerodermija, o galbūt ir tokių “nesuprantamų” ligų kaip miopatija, šoninė amiotrofinė aterosklerozė, išsėtinė sklerozė, Parkinsono ir Alzheimerio ligos šaltinis. O baisiausia yra tai, kad mėsa skatina auglių vystymąsi!”
Skaityk toliau
Sunkių ir onkologinių ligonių gydomoji mityba ir organizmo valymas
27.07.2019, 22:01
Sunkių ir onkologinių ligonių gydomoji mityba ir organizmo valymas
Aš įsitikinęs – ligų ir ligonių, ypač sunkių, šiandien vis daugiau todėl, kad nei medicina, nei, kad ir kaip būtų keista, visuomenė iki šiol nėra pasirengę tokiai jų griūčiai, nes teturi labai miglotą supratimą apie ligų kilmę ir dar menkesnį – apie jų gydymą. Ši knyga padės jums suprasti kai kuriuos “amžinus” klausimus: “Kodėl susirgau? Kaip gydytis?” ir rasti į juos atsakymus. Teisinga Žmogiškąja mityba galima užkirsti kelią 70-90% ligų.
Skaityk toliau