Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Onkologinė Mityba » 2020 » Rugpjūčio » 23

11.8. Geriausi Liaudiški Maisto Papildai. Vaistinė dirvuolė – kepenų draugė. Vingiorykštė išveja visas ligas.

Vaistinė Dirvuolė – Kepenų Draugė. Vingiorykštė Išveja Visas Ligas
  • 23.08.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 1065 Peržiūrų
  • Aptarti

Šia vaistažole gydomos įvairios kepenų ligos: hepatitas, cirozė, cholecistitas, tulžies pūslės akmenligė ir daugelis kitų. O gydant šias ligas, kartu gyja opos, pagerėja sergančiųjų kolitais, gastritais, polipoze, hemorojumi būklė, geriau funkcionuoja blužnis, plaučiai, širdis, sąnariai, inkstai.

Pastaruoju metu atlikti dirvuolės tyrinėjimai parodė, kad ji stimuliuoja psichiką panašiai kaip ženšenis, rožinė rodiola, eleuterokokas. Tad ja galima sėkmingai gydyti ne tik kepenų ligas, bet ir įvairių rūšių nuovargį, depresijas, jėgų išsekimą. Be to, dirvuolė, kitaip nei žymieji adaptogenai, nedidina arterinio kraujospūdžio.

30 g dirvuolių žolės užplikyti 300 ml verdančio vandens ir kaitinti vandens vonioje, kol išgaruos pusė skysčio. Gerti po 1 šaukštą 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį, o kraujavimų atveju – po 1 šaukštą kas 2-3 valandas.

Vingiorykštė išveja visas ligas

Ar jums neatrodo, kad jau pats šios vaistažolės pavadinimas yra labai švelnus?… Matyt, seniau ne be reikalo buvo sakoma, kad švelnumas – geriausias vaistas nuo visų ligų.

Mokslinis šios žolelės pavadinimas – pelkinė vingiorykštė. Tik nesumaišykite su pievine vingiorykšte, kurios šaknys panašios į bulvę.

Šio gražaus, kvapniais žiedais žydinčio augalo žiedai ir šaknys gali kovoti su įvairiomis infekcijomis: dizenterija, gripu, grybeliais, įvairių rūšių parazitais (įskaitant ir jų “juodosios karalystės” karalienę trichomoną), tuberkulioze, virusiniu hepatitu. Vingiorykštės poveikio organizmui spektras labai platus.

  • Vingiorykštės šaknys kasamos rudenį, džiovinamos, susmulkinamos.

Trauktinė gaminama taip: 100 g šaknų užpilti 0,5 litro degtinės, palaikyti 21 dieną. Gerti po 30-40 lašų su 30 ml vandens tris kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.

  • Dar efektyviau veikia lygiomis dalimis sumaišytos vingiorykščių ir sibirinių

bijūnų trauktinės. Jeigu iš ryto gersite ugniažolės tinktūros lašus, o prieš pietus ir vakarienę – vingiorykščių ir sibirinių bijūnų tinktūrų, jums bus nebaisios beveik jokios infekcijos.

Gydydamas rimtas virusų sukeltas problemas, aš visada naudoju tokius derinius:

  • ugniažolės – rytais,
  • prieš pietus – vingiorykščių ir sibirinių bijūnų lašų mišinys,
  • prieš vakarienę – ežiuolių lašai.

Ši “trijulė” gali įveikti net vėžines ligas, bet kokios kilmės ir bet kurioje vietoje atsiradusius polipus.

Šaknų antpilas:

5 g vingiorykščių šaknų miltelių užplikyti 200 ml verdančio vandens, palaikyti per naktį termose. Gerti po 1 šaukštą 5-6 kartus per dieną sergant bet kokia virusine infekcija.

Žiedų antpilas (žiedus galima maišyti su viršutiniais jaunais lapais):

1 šaukštą mišinio užpilti 400 ml šalto vandens, palaikyti iki ryto, rytą pašildyti, bet neužvirinti. Gerti po 100 ml 3-4 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.

Jeigu dozę šiek tiek sumažinsite, t.y. 1 šaukštelį mišinio užpilsite 200 ml vandens, ir pasigaminsite antpilą pagal tą pačią technologiją, galėsite gerti kaip puikią, profilaktiškai veikiančią, originalaus skonio arbatą. Beje, tai vienas iš mano mėgiamiausių gėrimų.

Autorinis sutikimas (be sutikimo platinti draudžiama). Visos šios knygos dalis bus galima skaityti bloge pavadinimu Onkologinė mityba.

Rašytojas natūropatas Anatolijus Malovičko

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau