- 23.08.2020
- 0.0 Reitingas
- 1348 Peržiūrų
- Aptarti
Šia vaistažole gydomos įvairios kepenų ligos: hepatitas, cirozė, cholecistitas, tulžies pūslės akmenligė ir daugelis kitų. O gydant šias ligas, kartu gyja opos, pagerėja sergančiųjų kolitais, gastritais, polipoze, hemorojumi būklė, geriau funkcionuoja blužnis, plaučiai, širdis, sąnariai, inkstai.
Pastaruoju metu atlikti dirvuolės tyrinėjimai parodė, kad ji stimuliuoja psichiką panašiai kaip ženšenis, rožinė rodiola, eleuterokokas. Tad ja galima sėkmingai gydyti ne tik kepenų ligas, bet ir įvairių rūšių nuovargį, depresijas, jėgų išsekimą. Be to, dirvuolė, kitaip nei žymieji adaptogenai, nedidina arterinio kraujospūdžio.
30 g dirvuolių žolės užplikyti 300 ml verdančio vandens ir kaitinti vandens vonioje, kol išgaruos pusė skysčio. Gerti po 1 šaukštą 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį, o kraujavimų atveju – po 1 šaukštą kas 2-3 valandas.
Vingiorykštė išveja visas ligas
Ar jums neatrodo, kad jau pats šios vaistažolės pavadinimas yra labai švelnus?… Matyt, seniau ne be reikalo buvo sakoma, kad švelnumas – geriausias vaistas nuo visų ligų.
Mokslinis šios žolelės pavadinimas – pelkinė vingiorykštė. Tik nesumaišykite su pievine vingiorykšte, kurios šaknys panašios į bulvę.
Šio gražaus, kvapniais žiedais žydinčio augalo žiedai ir šaknys gali kovoti su įvairiomis infekcijomis: dizenterija, gripu, grybeliais, įvairių rūšių parazitais (įskaitant ir jų “juodosios karalystės” karalienę trichomoną), tuberkulioze, virusiniu hepatitu. Vingiorykštės poveikio organizmui spektras labai platus.
- Vingiorykštės šaknys kasamos rudenį, džiovinamos, susmulkinamos.
Trauktinė gaminama taip: 100 g šaknų užpilti 0,5 litro degtinės, palaikyti 21 dieną. Gerti po 30-40 lašų su 30 ml vandens tris kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.
- Dar efektyviau veikia lygiomis dalimis sumaišytos vingiorykščių ir sibirinių
bijūnų trauktinės. Jeigu iš ryto gersite ugniažolės tinktūros lašus, o prieš pietus ir vakarienę – vingiorykščių ir sibirinių bijūnų tinktūrų, jums bus nebaisios beveik jokios infekcijos.
Gydydamas rimtas virusų sukeltas problemas, aš visada naudoju tokius derinius:
- ugniažolės – rytais,
- prieš pietus – vingiorykščių ir sibirinių bijūnų lašų mišinys,
- prieš vakarienę – ežiuolių lašai.
Ši “trijulė” gali įveikti net vėžines ligas, bet kokios kilmės ir bet kurioje vietoje atsiradusius polipus.
Šaknų antpilas:
5 g vingiorykščių šaknų miltelių užplikyti 200 ml verdančio vandens, palaikyti per naktį termose. Gerti po 1 šaukštą 5-6 kartus per dieną sergant bet kokia virusine infekcija.
Žiedų antpilas (žiedus galima maišyti su viršutiniais jaunais lapais):
1 šaukštą mišinio užpilti 400 ml šalto vandens, palaikyti iki ryto, rytą pašildyti, bet neužvirinti. Gerti po 100 ml 3-4 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.
Jeigu dozę šiek tiek sumažinsite, t.y. 1 šaukštelį mišinio užpilsite 200 ml vandens, ir pasigaminsite antpilą pagal tą pačią technologiją, galėsite gerti kaip puikią, profilaktiškai veikiančią, originalaus skonio arbatą. Beje, tai vienas iš mano mėgiamiausių gėrimų.
Autorinis sutikimas (be sutikimo platinti draudžiama). Visos šios knygos dalis bus galima skaityti bloge pavadinimu Onkologinė mityba.
Rašytojas natūropatas Anatolijus Malovičko
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!
Susijusios naujienos
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau