Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pagalba projektui
Pagalba projektui

Parama tinklapiui

Ši švietėjiška veikla yra savanoriška ir nefinansuojama, todėl tinklapio turinys nėra dažnai atnaujinimas dėl laiko stokos ir dėl ribotų finansinių galimybių.

Projektą Paranormal Jūs galite paremti išsiuntę SMS. Visos lėšos bus panaudotos tinklaraščio išlaikymui (mokesčiai už domeną ir talpinimą) bei tolimesmiam plėtojimui.

Paspaudę šią nuorodą, pateksite į paramos puslapį, kur viskas bus paaiškinta detaliau. Beje, žodis “rkada” – tai tiesiog Paranormal tinklapio vartotojo vardas pas hostingo tiekėją.

Dėkoju visiems, kurie jau parėmė ir kurie dar parems.

Norėdami paremti naudotoją rkada, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu. Žinutėje neparašius „rkada“ Jūsų parama nebus užskaityta.

Jūsų pagalba ir padėka

Ar galite skirti 1,00 Eur per mėnesį nepriklausomam tinklaraščiui paremti?

Tel. nr. Žinutės tekstas Žinutės kaina = Dovanojama suma
1679 iv1 rkada 1.00 EUR  
1679 iv2 rkada 2.00 EUR  
1679 iv3 rkada 3.00 EUR  
1679 iv4 rkada 4.00 EUR  
1679 iv5 rkada 5.00 EUR  
1679 iv6 rkada 6.00 EUR  
1679 iv7 rkada 7.00 EUR  
1679 iv8 rkada 8.00 EUR  

Pvz. Jeigu norite paranormal.lt paremti 2 eurais, tiesiog išsiųskite SMS žinutę su tekstu iv2 rkada numeriu 1679. Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto skirti portalo išlaikymui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą. Štai ir viskas!

Jūsų paramą rkada galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Atsižvelgiame į kiekvieną Jūsų užgaidą ar pastabą, tad jeigu norėtumėte portale matyti daugiau straipsnių tam tikra tematika ar turite mums pastabų, o gal palinkėjimų, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą, pvz., „iv2 rkada linkiu visokeriopos sėkmės!

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos operatorių.

SMS žinutėms taikomas mėnesinis limitas: 29 EUR Tele2, 58 EUR Telia ir Bitė klientams.

noriu padėti O, dar geriausia parama, šio ženklo nuėmimas, kad galėtumėte matyti reklamas. Jos nėra šokiruojančios, dar nelabai jums jos ir trugdys skaityti, kas jums patinka. Arba spauskite patinka (like), jums labiausiai patikusiems straipsniams. Pasidalinkite su kitais. Dėkui, už supratingumą.

Jei manote, kad darbas prasmingas ir reikalingas, galite paremti.

EUR
 

Ačiū visiems už pagalba, vadinasi jums svarbu žinoti daugiau...

Paranormal.lt

Taip pat galite paremti, aukoti, dovanoti per liberapay, galimybė nurodyti kiek norite remti, pastoviai, suma (galima net centais, po truputi), valiutą.... tokiu būdu per šią sistema bus galim matyti esama paramą.