Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Mistika

28.09.2019, 16:47
Mistika
Dažniausiai kalbos apie sukubus ir inkubus sukelia dviprasmiškas pašaipas, nes asocijuojasi su kažkokiais draudžiamais, gašliais seksualiaisiais žaidimais. Bet ne viskas yra taip paprasta.
Sužinok daugiau ...
10.09.2019, 21:22
Mistika

Kai jis pažiūrėjo į mane, pajutau, kad jis gali pastebėti mano viduje bet kokią smulkmeną, kiekvieną mano sielos kertelę. Atrodė, kad jo žvilgsnis prasiskverbė net į mano protą. Berniukas atidžiai pažiūrėjo į mane, o aš į jį. Buvo labai sunku išlaikyti tokį akių kontaktą, bet aš stengiausi.

Sužinok daugiau ...
10.09.2019, 20:57
Mistika

Beje, šie įvykiai buvo aprašyti Edvardo Beneto knygoje “Vaiduokliai ir namai su vaiduokliais” (“Apparitions and Haunted Houses”), kuri pasirodė 1934 metais.

Sužinok daugiau ...
07.09.2019, 16:54
Mistika

Viskas prasidėjo 1960 metų rugsėjo 26 dieną, kai prie Šeremetjevo sudužo naujutėlaitis, vos kelis mėnesius naudotas aviakompanijos “Austrijos avialinijos” laineris “Vickers Viscount”, skridęs iš Varšuvos. Šios katastrofos aplinkybės kone tiksliai sutampa su kito lėktuvo, taip pat skridusio iš Lenkijos, žūties prie Smolensko po pusės amžiaus aplinkybėmis. Tada matomumas buvo nulinis, lakūnai gerokai iki nusileidimo tako nusileido per žemai. Lėktuvas užkabino medžių viršūnes ir sudužo. Iš 37 keleivių ir ekipažo narių išgyveno tik šeši.

Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 08:52
Mistika

Po vieno tyrimo paaiškėjo, kad du trečdaliai 100 metų sulaukusių salos gyventojų, būdami 97 metų amžiaus vis dar gyveno savarankiškai ir be kitų žmonių priežiūros. Taip pat išsiaiškinta, kad Okinavos salos gyventojai turi itin žemą riziką susirgti širdies ligomis, insultu, vėžiu ar cukralige.

Sužinok daugiau ...
17.08.2019, 21:41
Mistika
Pirmoje XVI amžiaus pusėje Vitenbergo alchemikai pagamino keletą juodų veidrodžių, laikydamiesi kažkokių magiškų ritualų. Liudininkai pasakoja, kad jų pagalba buvo galima stebėti įvykius, vykstančius už šimtų kilometrų, matyti praeitį ir dabartį, įžiūrėti smulkiausias veidrodyje pasirodančių daiktų detales. Šis pasakojimas apie vieno tokio veidrodžio šeimininką.
Sužinok daugiau ...
13.08.2019, 20:43
Mistika
Telekinezės fenomenas buvo pradėtas nagrinėti 4-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, nors nemažai metų iki to laikraščiuose ir žurnaluose, dažniausiai rubrikose, kuriuose aprašomi kuriozai, buvo aptinkami pranešimai apie neįtikėtinas žmonių galimybes. Liudininkai tvirtino, kad savo akimis matė, kaip žmonės vien tik savo minties jėga pakeldavo ir ore išlaikydavo puodelius, degtukų dėžutes, pelenines, sulenkdavo varinius šaukštelius, atidarinėjo stalo stalčius, sustabdydavo laikrodžius ar net tramvajus.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 21:10
Mistika
Į sąrašą su keistais, iki šiol nepaaiškinamais įvykiais visiškai pagrįstai galima įtraukti gaisrus, kurie be jokios priežasties apima iš karto dešimtis statinių ar net ištisus gyvenamuosius punktus. Kaip taisyklė, ugnis įsiplieskia staiga ir taip pat staiga užgęsta.
Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 21:08
Mistika

Šie neįprasti vaiduokliai sutinkami daugiausiai Vokietijoje, jiems netgi sugalvotas specialus terminas - kindermorderinn. Šių neramių dvasių atsiradimas susijęs su didele tragedija, nes jos, kaip teigiama, yra vaikų, kuriuos nužudė jų motinos, vaiduokliais, kuriems lemta pasirodyti žemėje ne tik kaip vaiduokliams, bet ir kaip katastrofų ir mirties šaukliams.

Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 19:56
Mistika
Pranašiški sapnai. Noras sužinoti apie ateitį žmonėms būdingas dar nuo labai senų laikų. Visais laikais žmonės naudojosi įvairiausių būrėjų ir aiškiaregių paslaugomis, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje. Tačiau gamta kiekvienam suteikė galimybę pakelti laiko šydą ir pažvelgti tenai, kur mes dar tik būsime. Kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime yra pergyvenęs tai, ką buvo matęs sapne, netgi pačias mažiausias smulkmenas.
Sužinok daugiau ...
27.07.2019, 13:24
Mistika

Mažame Lenkijos Miejsce Odrzańskie kaime, esančiame pietvakarinėje šalies pusėje, "ant dešimt mergaičių" ne devyni berniukai ir net ne vienas, o kur kas mažiau. Didžioji dalis gyventojų (328 žmonės) sudaro moterys, o paskutinį kartą vyriškos giminės kūdikis gimė čia prieš 9 metus.

Sužinok daugiau ...
16.07.2019, 20:44
Mistika

Paslaptingi ryšiai, kuriais susieti JAV prezidentų Linkolno ir Kenedžio bei jų žudikų gyvenimas ir mirtis, parodo, kokie didžiuliai sutapimai gali būti. Istorikams šių dviejų amerikiečių valstybės veikėjų mirtis tampa svarbia, tik nagrinėjant jų darbus, atliktus, esant gyviems, o tiems, kad tiria nepaaiškinamus dalykus, svarbiausiais tampa jų paskutinės akimirkos šiame pasaulyje.

Sužinok daugiau ...
16.06.2019, 17:19
Mistika

Veidrodžiams priskiriama daugybė mistinių savybių. Teigiama, kad juose galima pamatyti praeitį ir ateitį, jie sugeria žmonių ir negyvų objektų energiją ir patys veidrodžiai – tai „langai“ į anapusinę realybę. Dėl šių prietarų atsirado paprotys uždengti veidrodžius namuose, kur yra numirėlis. Taip pat teigiama, kad sudužus veidrodžiui reikia laukti bėdos. Visa tai mistika. Bet ar taip jau viskas yra tiesa? Pasirodo, jau seniai vykdomi moksliniai eksperimentai apie veidrodžių magiją.

Sužinok daugiau ...
13.06.2019, 19:06
Mistika
„Be gyvūnų žmonės mirtų dėl didelio vienatvės jausmo sieloje, nes viskas, kas vyksta su gyvūnais, vyksta ir su žmonėmis...“ (sena indų išmintis).
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 09:47
Mistika
Sapnų būna įvairių – vieni greitai pasimiršta, kiti palieka neišdildomą įspūdį, treti… išsipildo. Tyrėjai atlikę apklausą nustatė, kad net 42 % visų apklaustųjų bent sykį sapnavo pranašišką sapną. Ateitį nuspėjantys sapnai aplankė ne vieną istorinę asmenybę, o tikslus jų išsipildymas apstulbino visą pasaulį.
Sužinok daugiau ...
03.06.2019, 20:31
Mistika
1897-ais metais Anglijoje buvo išleistas Herberto Velso fantastinis romanas “nematomas žmogus”. Knygoje pasakojama apie mokslininką, kuris savo sukonstruoto aparato dėka sugebėjo žmogaus kūnui suteikti visišką permatomumą.
Sužinok daugiau ...
12.05.2019, 16:16
Mistika

Daugelio žmonių požiūris į paranormalius reiškinius yra gana skeptiškas. O kaip tie atvejai, kurie yra aprašyti istoriniuose dokumentuose? 1817 metų vasarą Belų šeima, gyvenanti Adamso miestelyje Tenesio valstijoje patyrė labai nemalonių akimirkų. Viskas prasidėjo, vieną vakarą šeimos galvai grįžtant namo po sunkios darbo dienos. Netikėtai kukurūzų lauke jis pastebėjo keistą būtybę, primenančią šunį su triušio galva. Vyras išsitraukė pistoletą ir keletą kartų iššovė į bjaurų padarą, o po to tęsė savo kelionę namo.

Sužinok daugiau ...
02.05.2019, 20:26
Mistika
Melburno kriminalistikos muziejuje saugoma jau kiek nuo amžiaus įtrūkinėjusi gipso kaukė. Prieš gerą šimtmetį ji buvo pagaminta pagal nusikaltėlio, kuris veikė miesto pakraštyje, veidą. Tokios garbės šis žmogus nusipelnė dėl to, kad sugebėjo išlikti neatpažįstamas: kiekvienas liudininkas jį apibūdino vis kitaip, ir šie parodymai niekada nesutapo.
Sužinok daugiau ...
27.04.2019, 10:52
Mistika

Stalino valdymo, kuris truko beveik 30 metų, trukmė paprastai aiškinama materialiniais faktoriais - ekonominiais pasiekimais, partijos vienybe, baudžiamųjų organų diktatūra. Tačiau šis periodas turi ir slaptąją pusę, kuri yra pilna okultizmo.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 8 9 »