Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Mistika

07.01.2020, 08:19
Mistika
Paukščiai – amžinumo išlaikymo pagalbininkai, žmonių gerovės sargai, laisvos dvasios simbolis. Tai tarpininkai tarp dangaus ir žemės, Dievo ir žmogaus. Buvo tikima, jog siela po mirties atsiskiria nuo kūno, įgyja paukščio pavidalą ir apsigyvena Pasaulio medyje, todėl paukščiai – gyvybingumo, nes skraido, gražiai čiulba, bei mirusiojo sielos įsikūnijimas. Žinių atneša ir į sapnus „atskridę“ sparnuočiai.
Sužinok daugiau ...
04.01.2020, 16:54
Mistika
Škotijoje yra tiltas, kurį daugelis vadina „savižudžių“ tiltu. Ne, jis traukia ne gyvenimu nusivylusius ar depresija sergančius žmones, o šunis. Teigiama, kad nuo šio tilto nušoko daugybė keturkojų mūsų draugų. Dalis jų šuolį išgyveno, tačiau dešimtims šuniukų nepasisekė.
Sužinok daugiau ...
11.12.2019, 20:26
Mistika
Tai istorija apie demoną, kuris persekiojo vieną šeimą iš Pitburgo miesto Pensilvanijoje. Viskas prasidėjo 1988 metais Brownsville-road gatvėje esančiame name Nr. 3406. Tada Kranmerių šeima su keturiais vaikais nusipirko šį gražų prieš 105 metus statytą Viktorijos stiliaus namą.
Sužinok daugiau ...
30.11.2019, 15:50
Mistika

Ar kada bandėte įsivaizduoti, kad staiga nukeliaujate į praeitį ir ją pakeičiate? Netgi, atrodo, dėl ne itin reikšmingo jūsų veiksmo ateityje neįvyksta Pirmasis pasaulinis karas, nesusiformuoja krikščionybė, neorganizuojami kryžiaus žygiai, neliepsnoja inkvizicijos laužai ir pan.? Skamba kaip fantastinio filmo scenarijus, tiesa? Tačiau pažvelgus į istoriją atidžiau nesunku pastebėti, kad nemažai žmonijai itin svarbių įvykių nulėmė paprasčiausi sutapimai. Lieka tik fantazuoti, kokiame pasaulyje gyventume, jei jie nebūtų įvykę…

Sužinok daugiau ...
12.11.2019, 20:04
Mistika
1902 metų naktį iš gruodžio 29 į 30 dieną, 1.05 val., Paryžiuje sustojo praktiškai visi sieniniai švytuokliniai laikrodžiai. Šis neįtikėtinas įvykis buvo aprašytas pirmajame žurnalo „Žinianešys“ numeryje, kuris išėjo 1903 metais. Straipsnyje buvo kalbama, kad tuo metu daug paryžiečių patyrė galvos svaigimą, pykinimą ir net nualpo.
Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 18:16
Mistika
Šis mistinis veiksmas, vadinamas „Šventojo Januarijaus kraujo stebuklu“, vyksta visada tuo pačiu laiku jau daugiau kaip pusantro tūkstančių metų. Pasak legendos, krikščionis Januarijus, pirmasis Italijos Benevento miesto vyskupas, nenorėjo atsisakyti savo tikėjimo, dėl to Romos imperatorius Diokletianas jį nuteisė mirties bausme 305 metais. Januarijus ir kiti kankiniai buvo įmesti į ugnį, bet liko nesužaloti. Tada juos atidavė suėsti žvėrims cirke, bet žvėrys jų nelietė. Galiausiai vargšams nukirto galvas. Mirties akimirką Januarijui buvo maždaug 30 metų. Vėliau jis buvo pripažintas šventuoju ir kanonizuotas – ir katalikų, ir pravoslavų bažnyčioje.
Sužinok daugiau ...
28.09.2019, 15:47
Mistika
Dažniausiai kalbos apie sukubus ir inkubus sukelia dviprasmiškas pašaipas, nes asocijuojasi su kažkokiais draudžiamais, gašliais seksualiaisiais žaidimais. Bet ne viskas yra taip paprasta.
Sužinok daugiau ...
10.09.2019, 20:22
Mistika

Kai jis pažiūrėjo į mane, pajutau, kad jis gali pastebėti mano viduje bet kokią smulkmeną, kiekvieną mano sielos kertelę. Atrodė, kad jo žvilgsnis prasiskverbė net į mano protą. Berniukas atidžiai pažiūrėjo į mane, o aš į jį. Buvo labai sunku išlaikyti tokį akių kontaktą, bet aš stengiausi.

Sužinok daugiau ...
10.09.2019, 19:57
Mistika

Beje, šie įvykiai buvo aprašyti Edvardo Beneto knygoje “Vaiduokliai ir namai su vaiduokliais” (“Apparitions and Haunted Houses”), kuri pasirodė 1934 metais.

Sužinok daugiau ...
07.09.2019, 15:54
Mistika

Viskas prasidėjo 1960 metų rugsėjo 26 dieną, kai prie Šeremetjevo sudužo naujutėlaitis, vos kelis mėnesius naudotas aviakompanijos “Austrijos avialinijos” laineris “Vickers Viscount”, skridęs iš Varšuvos. Šios katastrofos aplinkybės kone tiksliai sutampa su kito lėktuvo, taip pat skridusio iš Lenkijos, žūties prie Smolensko po pusės amžiaus aplinkybėmis. Tada matomumas buvo nulinis, lakūnai gerokai iki nusileidimo tako nusileido per žemai. Lėktuvas užkabino medžių viršūnes ir sudužo. Iš 37 keleivių ir ekipažo narių išgyveno tik šeši.

Sužinok daugiau ...
22.08.2019, 07:52
Mistika

Po vieno tyrimo paaiškėjo, kad du trečdaliai 100 metų sulaukusių salos gyventojų, būdami 97 metų amžiaus vis dar gyveno savarankiškai ir be kitų žmonių priežiūros. Taip pat išsiaiškinta, kad Okinavos salos gyventojai turi itin žemą riziką susirgti širdies ligomis, insultu, vėžiu ar cukralige.

Sužinok daugiau ...
17.08.2019, 20:41
Mistika
Pirmoje XVI amžiaus pusėje Vitenbergo alchemikai pagamino keletą juodų veidrodžių, laikydamiesi kažkokių magiškų ritualų. Liudininkai pasakoja, kad jų pagalba buvo galima stebėti įvykius, vykstančius už šimtų kilometrų, matyti praeitį ir dabartį, įžiūrėti smulkiausias veidrodyje pasirodančių daiktų detales. Šis pasakojimas apie vieno tokio veidrodžio šeimininką.
Sužinok daugiau ...
13.08.2019, 19:43
Mistika
Telekinezės fenomenas buvo pradėtas nagrinėti 4-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, nors nemažai metų iki to laikraščiuose ir žurnaluose, dažniausiai rubrikose, kuriuose aprašomi kuriozai, buvo aptinkami pranešimai apie neįtikėtinas žmonių galimybes. Liudininkai tvirtino, kad savo akimis matė, kaip žmonės vien tik savo minties jėga pakeldavo ir ore išlaikydavo puodelius, degtukų dėžutes, pelenines, sulenkdavo varinius šaukštelius, atidarinėjo stalo stalčius, sustabdydavo laikrodžius ar net tramvajus.
Sužinok daugiau ...
07.08.2019, 20:10
Mistika
Į sąrašą su keistais, iki šiol nepaaiškinamais įvykiais visiškai pagrįstai galima įtraukti gaisrus, kurie be jokios priežasties apima iš karto dešimtis statinių ar net ištisus gyvenamuosius punktus. Kaip taisyklė, ugnis įsiplieskia staiga ir taip pat staiga užgęsta.
Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 20:08
Mistika

Šie neįprasti vaiduokliai sutinkami daugiausiai Vokietijoje, jiems netgi sugalvotas specialus terminas - kindermorderinn. Šių neramių dvasių atsiradimas susijęs su didele tragedija, nes jos, kaip teigiama, yra vaikų, kuriuos nužudė jų motinos, vaiduokliais, kuriems lemta pasirodyti žemėje ne tik kaip vaiduokliams, bet ir kaip katastrofų ir mirties šaukliams.

Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 18:56
Mistika
Pranašiški sapnai. Noras sužinoti apie ateitį žmonėms būdingas dar nuo labai senų laikų. Visais laikais žmonės naudojosi įvairiausių būrėjų ir aiškiaregių paslaugomis, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje. Tačiau gamta kiekvienam suteikė galimybę pakelti laiko šydą ir pažvelgti tenai, kur mes dar tik būsime. Kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime yra pergyvenęs tai, ką buvo matęs sapne, netgi pačias mažiausias smulkmenas.
Sužinok daugiau ...
27.07.2019, 12:24
Mistika

Mažame Lenkijos Miejsce Odrzańskie kaime, esančiame pietvakarinėje šalies pusėje, "ant dešimt mergaičių" ne devyni berniukai ir net ne vienas, o kur kas mažiau. Didžioji dalis gyventojų (328 žmonės) sudaro moterys, o paskutinį kartą vyriškos giminės kūdikis gimė čia prieš 9 metus.

Sužinok daugiau ...
16.07.2019, 19:44
Mistika

Paslaptingi ryšiai, kuriais susieti JAV prezidentų Linkolno ir Kenedžio bei jų žudikų gyvenimas ir mirtis, parodo, kokie didžiuliai sutapimai gali būti. Istorikams šių dviejų amerikiečių valstybės veikėjų mirtis tampa svarbia, tik nagrinėjant jų darbus, atliktus, esant gyviems, o tiems, kad tiria nepaaiškinamus dalykus, svarbiausiais tampa jų paskutinės akimirkos šiame pasaulyje.

Sužinok daugiau ...
16.06.2019, 16:19
Mistika

Veidrodžiams priskiriama daugybė mistinių savybių. Teigiama, kad juose galima pamatyti praeitį ir ateitį, jie sugeria žmonių ir negyvų objektų energiją ir patys veidrodžiai – tai „langai“ į anapusinę realybę. Dėl šių prietarų atsirado paprotys uždengti veidrodžius namuose, kur yra numirėlis. Taip pat teigiama, kad sudužus veidrodžiui reikia laukti bėdos. Visa tai mistika. Bet ar taip jau viskas yra tiesa? Pasirodo, jau seniai vykdomi moksliniai eksperimentai apie veidrodžių magiją.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 9 10 »