Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasaulio įvairenybės

09.10.2019, 18:06
Pasaulio įvairenybės
Jei mus netikėtai ištiktų baisiausia lemtis, t.y. staigi pasaulinė pandemija ar kokia kita egzistencijos krizė, kuri grėstų žmonijos išnykimu, kaip reikėtų gelbėtis?
Sužinok daugiau ...
30.09.2019, 09:04
Pasaulio įvairenybės
Paslaptingas kriminalinis nusikaltimas taip ir liko JAV neatskleistas. Kas nutiko berniukui policijai iki šios dienos liko mįslė. 1957 metų vasario 25 dieną miške Filadelfijoje buvo surastas 4-5 metų berniuko kūnas. Nusėtas žaizdomis, paskubomis apkirptas, suvyniotas į antklodę ir įgrūstas į seno lopšio dėžę. Tyrimas tęsiasi iki šiol, tačiau berniukas taip ir nebuvo identifikuotas, o nusikaltėliai taip ir nebuvo surasti.
Sužinok daugiau ...
24.09.2019, 07:31
Pasaulio įvairenybės
Tokios sofos jums tikrai yra matytos. Jos dažnai matomos istoriniuose filmuose, muziejuose, dvaruose. Tai yra pakankamai gražus baldas, todėl juo puošiasi ir viešbučiai. Bet ar žinojote, kad tai yra alpimo sofa? Kodėl ji taip vadinasi?
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 14:23
Pasaulio įvairenybės

Automobilis, vis dar matomas „Google Maps“, buvo rastas dirbtiniame vandens telkinyje, pastatytame siekiant surinkti smarkaus lietaus nuotėkį. Pietinės Floridos leidinys „Sun-Sentinel“ praneša, kad automobilio – balto 1994 m. „Saturn SL“ – išorė padengta storomis kalkių nuosėdomis – kas įrodo, kad jis ilgą laiką praleido vandenyje.

Sužinok daugiau ...
09.08.2019, 07:12
Pasaulio įvairenybės
Jeigu visuomet svajojote tapti užgesusio ugnikalnio savininku, tuomet jums neįtikėtinai pasisekė. „Garsioji vieta iškyla daugiau nei 160 metrų ir pasižymi nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais visomis kryptimis žvelgiant iš bet kurios miško vietos,“ – rašoma skelbime.
Sužinok daugiau ...
03.08.2019, 14:00
Pasaulio įvairenybės

Jei kada nors svajojote gyventi krašte, kuriame galioja tik jūsų įstatymai ir niekas kitas negali jums paaiškinti, metas krautis lagaminus ir keliauti į Šiaurės Afrikoje esantį Bir Tavilį. Šio smėlio ir uolienų krašto nenori jokia valstybė, net Bir Tavilio kaimynės. Tai paskutinė teritorija Žemėje, kuri niekam nepriklauso.

Sužinok daugiau ...
31.07.2019, 14:25
Pasaulio įvairenybės

Vaizdo įraše, kurį įamžino liudininkė Hayley Dayton, matomas didžiulis vyriškos lyties bizonas puolantis mažą mergaitę ir švystelėjantis ją į orą. Šis incidentas įvyko, kuomet daugiau nei 50 turistų grupė įsiveržė į jo gyvenamą zoną ir sutrikdė jo ramybę. 9 metų mergaitė iš Odessa miesto Floridoje sulaukė pagalbos iš parke dirbančio medicinos personalo, vėliau buvo nugabenta į „Old Faith Clinic“ kliniką ir po to išleista gydymui namuose.

Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 06:58
Pasaulio įvairenybės
Kurklius atbaidyti gali chrizantemos. Beje, dažnai šiltnamiuose žmonės šiuos kenkėjus pamaitina smulkiai sumaltais kiaušinių lukštais, sumaišytais su saulėgrąžų aliejumi. Šis mišinys kurkliams yra pragaištingas.
Sužinok daugiau ...
21.07.2019, 08:40
Pasaulio įvairenybės

Ministro pirmininko veikla buto tokia, kad Čerčiliui tekdavo dažnai skraidyti. Vyko karas, tad geriausia garantija nuo vokiečių naikintuvų puolimo buvo skrydžiai dideliame aukštyje. Kapsulė buvo su patogumais - apšvietimu, telefonu ir ventiliacijos sistema, kuri valė vidaus orą, pašalindama cigaro dūmus.

Sužinok daugiau ...
04.07.2019, 17:21
Pasaulio įvairenybės
Jei kada nors lankysite Niujorke, tai galbūt pastebėsite štai tokį keistą 170 metrų aukščio dangoraižį. Į akis jis kris ne tik dėl brutalistinio stiliaus architektūros, bet ir dėl to, kad neturi langų. Kodėl? Šis pastatas, kaip įtariama, taip pat slepia vieną įdomią paslaptį.
Sužinok daugiau ...
24.06.2019, 18:22
Pasaulio įvairenybės
Šiandiena mūsų planetoje perdirbimas šiukšlių tampa aktuali problema. Galų gale, kai kurios atliekos išlieka šimtmečius. Ir norint, kad žemė neišskirtų, kaip visuma, o ypač kur gyvename, galime visokias šiukšles panaudoti savo tikslais.
Sužinok daugiau ...
23.06.2019, 13:59
Pasaulio įvairenybės

Kaip apsaugoti savo santaupas (jeigu tokių turite) nuo infliacijos, bankų bankrotų, karų, gamtinių katastrofų ir kitų neigiamų įvykių? Ilgai pačiu patikimiausiu būdu apsaugoti santaupas buvo laikomas jų pavertimas aukso lydiniais, kurie po to buvo sudedami į skrynias ir paslepiami giliuose rūsiuose. Tačiau XXI amžiuje šis būdas nėra populiarus, be to, jis yra nepatogus. Aukso kaina, nors ir yra stabili, tačiau nėra labai didelė. Ji ilgą laiką buvo apie 30-40 dolerių už gramą. Tiesa, pastaruoju metu ji ir pakilo ir dabar yra apie 50 dolerių už gramą. Tad, jeigu pavyko sukaupti keletą milijonų, tačiau nepasitikite vertybiniais popieriais, bet norite kompaktiškai saugoti santaupas, atidėkite aukso lydinius į šoną ir rinkitės kitus būdus.

Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 06:57
Pasaulio įvairenybės
Dažnai manoma, kad garo variklių kūrenimas buvo sunkiausias darbas laive. Tai, beje, nebūtinai yra tiesa. Taip, vyrai semtuvais kelias valandas į karštutėles krosnis kabindavo anglį, tačiau pamainos trukdavo tik šešias valandas, kūrikai gaudavo geresnį maistą ir net labai gerą atlyginimą. Kur kas prastesnis buvo jų pagalbininkų darbas - jiems tekdavo atsikratyti ir pelenais!
Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 06:09
Pasaulio įvairenybės
Senais laikais ant mūsų stalo būdavo patiekiama višta iš močiutės paukščių ūkio. Šiandien parduotuvių lentynos lūžta nuo vištienos. Ir mes visi puikiai žinome, kad gamintojų konkurencija ne visada yra sąžininga. Jie šeria paukščius kombinuotaisiais pašarais, hormonais ir antibiotikais. O antibiotikai vištos organizme gali išlikti ilgiau nei savaitę.
Sužinok daugiau ...
15.06.2019, 13:28
Pasaulio įvairenybės
Daugelis susidūrė su tokia problema, kai virdulyje susidaro nuosėdos, apnašos. Ankščiau ši problema galėjo sukelti daug problemų. Ką reikėtų mums padaryti? O, norėdami tai padaryti, jums reikia įpilti šalto vandens į virdulį ir įberti valgomosios citrinos rūgšties pakelį. Ir užvirinti.
Sužinok daugiau ...
15.06.2019, 12:39
Pasaulio įvairenybės
Drabužių džiovyklė - svarbus dalykas. Tad, pasidarykime ją, kad galėtume pakabinti ant radiatoriaus, lengva nuimti ir lengva uždėti, bet didžiausias privalumas, mes paspartinsime žiemos metu mažo drabužio džiūvimo procesą.
Sužinok daugiau ...
13.06.2019, 09:06
Pasaulio įvairenybės

Nė viena užstalė neapsieina be skanios silkės. Ji mėgstama valgyti tiek atskirai, tiek ir mišrainėse. Žinomiausias ir labai populiarus patiekalas – silkė pataluose. Žuvytė ši labai skani, bet kaip ir bet kurią žuvį, ją pirmiausia reikia nuvalyti. Perskaitę šį straipsnį, sužinosite, kaip greitai ir be vargo nuvalyti silkę.

Sužinok daugiau ...
07.06.2019, 07:39
Pasaulio įvairenybės
Viena populiariausių pasaulio legendų yra apie pabaisą, gyvenančią Škotijos Lochneso ežere. Mokslininkai neseniai vėl pradėjo analizuoti šio ežero vandenį – ir, kaip teigia patys, atrado kai ką įspūdingo.
Sužinok daugiau ...
22.05.2019, 13:32
Pasaulio įvairenybės
Mokslas nestovi vietoje, ir šiuolaikinės technologijos vystosi žaibo greičiu, būna sunku spėti su jomis. Su kiekviena diena daugėja ir kibernetinių nusikaltimų. Aferistai tampa vis gudresni ir išradingesni, bandydami pasisavinti mūsų vertingą turtą.
Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 7 8 »