Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasaulio įvairenybės

04.07.2019, 17:21
Pasaulio įvairenybės
Jei kada nors lankysite Niujorke, tai galbūt pastebėsite štai tokį keistą 170 metrų aukščio dangoraižį. Į akis jis kris ne tik dėl brutalistinio stiliaus architektūros, bet ir dėl to, kad neturi langų. Kodėl? Šis pastatas, kaip įtariama, taip pat slepia vieną įdomią paslaptį.
Sužinok daugiau ...
24.06.2019, 18:22
Pasaulio įvairenybės
Šiandiena mūsų planetoje perdirbimas šiukšlių tampa aktuali problema. Galų gale, kai kurios atliekos išlieka šimtmečius. Ir norint, kad žemė neišskirtų, kaip visuma, o ypač kur gyvename, galime visokias šiukšles panaudoti savo tikslais.
Sužinok daugiau ...
23.06.2019, 13:59
Pasaulio įvairenybės

Kaip apsaugoti savo santaupas (jeigu tokių turite) nuo infliacijos, bankų bankrotų, karų, gamtinių katastrofų ir kitų neigiamų įvykių? Ilgai pačiu patikimiausiu būdu apsaugoti santaupas buvo laikomas jų pavertimas aukso lydiniais, kurie po to buvo sudedami į skrynias ir paslepiami giliuose rūsiuose. Tačiau XXI amžiuje šis būdas nėra populiarus, be to, jis yra nepatogus. Aukso kaina, nors ir yra stabili, tačiau nėra labai didelė. Ji ilgą laiką buvo apie 30-40 dolerių už gramą. Tiesa, pastaruoju metu ji ir pakilo ir dabar yra apie 50 dolerių už gramą. Tad, jeigu pavyko sukaupti keletą milijonų, tačiau nepasitikite vertybiniais popieriais, bet norite kompaktiškai saugoti santaupas, atidėkite aukso lydinius į šoną ir rinkitės kitus būdus.

Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 06:57
Pasaulio įvairenybės
Dažnai manoma, kad garo variklių kūrenimas buvo sunkiausias darbas laive. Tai, beje, nebūtinai yra tiesa. Taip, vyrai semtuvais kelias valandas į karštutėles krosnis kabindavo anglį, tačiau pamainos trukdavo tik šešias valandas, kūrikai gaudavo geresnį maistą ir net labai gerą atlyginimą. Kur kas prastesnis buvo jų pagalbininkų darbas - jiems tekdavo atsikratyti ir pelenais!
Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 06:09
Pasaulio įvairenybės
Senais laikais ant mūsų stalo būdavo patiekiama višta iš močiutės paukščių ūkio. Šiandien parduotuvių lentynos lūžta nuo vištienos. Ir mes visi puikiai žinome, kad gamintojų konkurencija ne visada yra sąžininga. Jie šeria paukščius kombinuotaisiais pašarais, hormonais ir antibiotikais. O antibiotikai vištos organizme gali išlikti ilgiau nei savaitę.
Sužinok daugiau ...
15.06.2019, 13:28
Pasaulio įvairenybės
Daugelis susidūrė su tokia problema, kai virdulyje susidaro nuosėdos, apnašos. Ankščiau ši problema galėjo sukelti daug problemų. Ką reikėtų mums padaryti? O, norėdami tai padaryti, jums reikia įpilti šalto vandens į virdulį ir įberti valgomosios citrinos rūgšties pakelį. Ir užvirinti.
Sužinok daugiau ...
15.06.2019, 12:39
Pasaulio įvairenybės
Drabužių džiovyklė - svarbus dalykas. Tad, pasidarykime ją, kad galėtume pakabinti ant radiatoriaus, lengva nuimti ir lengva uždėti, bet didžiausias privalumas, mes paspartinsime žiemos metu mažo drabužio džiūvimo procesą.
Sužinok daugiau ...
13.06.2019, 09:06
Pasaulio įvairenybės
Nė viena užstalė neapsieina be skanios silkės. Ji mėgstama valgyti tiek atskirai, tiek ir mišrainėse. Žinomiausias ir labai populiarus patiekalas – silkė pataluose. Žuvytė ši labai skani, bet kaip ir bet kurią žuvį, ją pirmiausia reikia nuvalyti. Perskaitę šį straipsnį, sužinosite, kaip greitai ir be vargo nuvalyti silkę.
Sužinok daugiau ...
07.06.2019, 07:39
Pasaulio įvairenybės
Viena populiariausių pasaulio legendų yra apie pabaisą, gyvenančią Škotijos Lochneso ežere. Mokslininkai neseniai vėl pradėjo analizuoti šio ežero vandenį – ir, kaip teigia patys, atrado kai ką įspūdingo.
Sužinok daugiau ...
22.05.2019, 13:32
Pasaulio įvairenybės
Mokslas nestovi vietoje, ir šiuolaikinės technologijos vystosi žaibo greičiu, būna sunku spėti su jomis. Su kiekviena diena daugėja ir kibernetinių nusikaltimų. Aferistai tampa vis gudresni ir išradingesni, bandydami pasisavinti mūsų vertingą turtą.
Sužinok daugiau ...
09.05.2019, 07:41
Pasaulio įvairenybės
Jei kada keliausite JAV, atkreipkite dėmesį į individualių namų architektūrą. Vermonto valstijoje labai dažnas įdomus sprendimas - gėveliuose sumontuoti pakrypę langai. Kuo jie tokie ypatingi? Ir kokie prietarai su jais susiję?
Sužinok daugiau ...
08.05.2019, 09:40
Pasaulio įvairenybės

Geros naujienos yra tai, kad iškeltas ir nugabentas į ligoninę, jis išgyveno – ir galėjo papasakoti, kas jam nutiko. Pasak pranešimų, žmogus yra stabilioje būklėje, tačiau kokius randus jam paliks šis nuotykis – parodys laikas. Pasak Nacionalinio parko tarnybų, incidentas nutiko gegužės 1 d., apie 6 val. 30 min. vietos laiku, kai atostogaujantis 32 metų kariškis kirto apsauginę pertvarą, žyminčią saugią kraterio zoną, nes „norėjo geriau apžiūrėti kraterio kraštą“. Tada jis suklupo ir nukrito žemyn.

Sužinok daugiau ...
03.05.2019, 08:45
Pasaulio įvairenybės
Kiekvieną pavasarį socialinius tinklus užplūsta vilniečių nuotraukos šalia ką tik pražydusių sakurų žiedų. Tačiau sakuros – ne vienintelis labai neįprastas Lietuvos klimatui augalas, kada nors puošęs Vilnių. Kadaise Vilniaus viešosiose erdvėse buvo galima išvysti netgi keliolika... palmių.
Sužinok daugiau ...
15.04.2019, 12:35
Pasaulio įvairenybės

Bet koks meno kūrinys neturėtų atsirasti namuose atsitiktinai. Jeigu jau paveikslas apsigyvena šalia mūsų, jis turi būti mums artimas savo dvasia. Kitaip tas paveikslas anksčiau ar vėliau atsidurs užmarštyje. Paveikslo nuotaika, jo spalvų gama turi džiugint akį, teikti teigiamų emocijų bei norą pažvelgti į jį dar kartą. Be to, paveikslas turi derėti prie interjero, kitaip jis praras dalį savojo žavesio. Ne taip paprasta surasti įdomų, džiuginantį akį ir širdį, bei derantį prie esamo interjero, paveikslą.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 9 10 »