Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės Galios

18.05.2020, 16:19
Pasąmonės Galios
Laivas patyrė avariją ir pradėjo skęsti. Šiai sutuoktinių porai pavyko nusigauti iki valties, bet, didžiam jų nusivylimui, joje buvo tik viena vieta. Vyras įsiropštė į valtį, palikęs žmoną vidury vandenyno. Prieš nuskęsdama žmona ištarė jam paskutinę frazę savo gyvenime
Sužinok daugiau ...
15.05.2020, 10:49
Pasąmonės Galios
90-ųjų XIX amžiaus metų pabaigoje Detroito elektros kompanijoje dirbo jaunas mechanikas už 11 dolerių per savaitę. Jis plušo po 10 valandų per dieną, o grįžęs namo dažnai po pusę nakties pradirbdavo savo daržinėje, bandydamas išrasti naujos rūšies variklį.
Sužinok daugiau ...
13.05.2020, 08:19
Pasąmonės Galios
Šiandien daug žmonių tiki, kad juos nuolat stebi ir saugo angelai sargai ir, ištikus pavojus, skuba į pagalbą. Yra net įvairių praktikų, kurios padeda užmegzti ryšį su šiais dvasiniais gyvenimo palydovais. Norint užmegzti ryšį su jais, visų pirma, reikia „įsižeminti“. Angelologai pataria nukreipti savo dėmesį į kūną ir pajusti akimirką „čia ir dabar“.
Sužinok daugiau ...
11.05.2020, 15:27
Pasąmonės Galios
Pavyduliaujate draugėms, kurių partneriai nuolat primena apie savo šiltus jausmus ir kone kasdien prisiekinėja amžiną meilę? Taip, moterys iš tiesų myli ausimis, todėl norėtų girdėti švelnius žodelius, tačiau partnerio veiksmai yra gerokai svarbesni už jo tariamus žodžius: tam tikri ženklai padės jums suprasti, kad vyras jus iš tiesų myli (net jei to garsiai nesako).
Sužinok daugiau ...
10.05.2020, 12:18
Pasąmonės Galios

Dauguma žmonių nenoriai kalba apie savo charakterio stipriąsias vietas, o kai kurie apskritai nežino, kokios jos yra. Stipriosios savybės yra tai, kas skiria vienus asmenis nuo kitų. Dažnai galvojama, kad tie, kurie kelia didelius tikslus daugiau pasiekia, o tie, kurie kelia kuklesnius tikslus – pasiekia mažiau.

Sužinok daugiau ...
08.05.2020, 21:27
Pasąmonės Galios
Mes su žmona pažįstami labai seniai. Aš ją įsimylėjau dar pradinėse klasėse. Tai buvo mergaitė, šalia kurios aš sėdėjau keturis metus. Ji visada pynėsi dvi kasytes, kurios saldžiai kvepėjo. Mes susidraugavome , bet apie savo jausmus aš tylėjau.
Sužinok daugiau ...
05.05.2020, 10:42
Pasąmonės Galios

Auros spalvos gali atskleisti daug informacijos apie žmogaus mintis, jausmus ir svajones. Auros reikšmės ir spalvos gali skirtis; auros gali būti šviesių ir tamsių atspalvių; gali būti ryškios arba prigesintos. Analizuojant auros spalvą reikia atsižvelgti į konkretų atspalvį, kad auros diagnostika būtų iš tikrųjų tiksli.

Sužinok daugiau ...
03.05.2020, 18:04
Pasąmonės Galios

Geras žmogus geras sąmoningai. Tai – jo pasirinkimas ne dėl silpnumo ar kvailumo, o dėl didžiulės vidinės jėgos, kurios piktieji visiškai neturi. Taip pat, kaip neturi laimės, džiaugsmo ir meilės.

Sužinok daugiau ...
18.04.2020, 11:18
Pasąmonės Galios
Išmintingas ir tikslus Chose Muchikos, buvusio Urugvajaus prezidento, kurį žiniasklaida praminė „neturtingiausiu valstybės vadovu pasaulyje“. Verta sau kartas nuo karto priminti. José Mujica.
Sužinok daugiau ...
13.04.2020, 14:29
Pasąmonės Galios
Psichologija gali daug pasakyti apie mūsų sugebėjimus, talentus ir charakterį pagal tai, kaip žmogus erdvėje išdėlioja objektus. Yra net atskira tuo užsiimanti sritis – psichogeometrija.
Sužinok daugiau ...
11.04.2020, 18:31
Pasąmonės Galios
Šiandien dėl intensyvaus gyvenimo būdo labai daug žmonių nuolat patiria stresą. Gerai žinoma, kad stresas turi neigiamą poveikį sveikatai: susilpnėja imuninė sistema, sutrinka virškinimas, miegas. Tyrimas parodė, kad streso lygį galima sumažinti 20 minučių per dieną pabuvus gamtoje
Sužinok daugiau ...
07.04.2020, 14:49
Pasąmonės Galios

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks valgis išsilaiko ilgiausiai – ir kokį seniausią maistą išdrįso valgyti modernus žmogus.

Sužinok daugiau ...
04.04.2020, 07:03
Pasąmonės Galios

Ką daryti, kai baisu dėl neaiškios ateities, o problemų kalnas atrodo nepakeliamas? Fizikas, budistų vienuolis Ajahn Brahm knygoje „Atverk savo širdies duris“ pasakoja istorijas, galinčias padėti pažvelgti į savo gyvenimą naujomis akimis, išsivaduoti nuo slegiančių minčių ir net išgyventi tarp gyvybės ir mirties.

Sužinok daugiau ...
12.03.2020, 10:54
Pasąmonės Galios

Daugelis turime mėgstamiausias miego pozicijas, o tikriausiai ir mėgstamiausią lovos pusę. Vartymąsis ir muistymąsis, kol pavyks atrasti patogią poziciją ir įsitaisyti ramiam miegui. Pasirodo, kad jūsų mėgstamiausia pozicija gali išduoti ir kai kurias charakterio savybes.

Sužinok daugiau ...
08.03.2020, 17:30
Pasąmonės Galios
Pastarosiomis dienomis iš įvairiausių pasaulio valstybių sklido nuotraukos, kuriose matomos nušluotos parduotuvių lentynos – dėl koronaviruso baimės jos ištuštėjo ir Uhane, ir Honkonge, ir Singapūre, ir Milane, ir Japonijoje. Daugiau ilgo galiojimo produktų į vežimėlius krovėsi pirkėjai ir Lietuvoje. Sociologai tokį elgesį vadina „panikos paskatintu pirkimu“, rašo „Science Alert“.
Sužinok daugiau ...
27.02.2020, 08:00
Pasąmonės Galios
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena paprasta tiesa. Ji tokia, kad malda gali daug ką pakeisti.
Sužinok daugiau ...
29.01.2020, 23:16
Pasąmonės Galios

Tai – visame pasaulyje garsus Rorschacho rašalo dėmių testas. Ši metodika leidžia labai tiksliai apibrėžti žmogaus psichologines savybes. Pažvelkite į 10 pateiktų dėmių ir pasirinkite tą, kuri artimiausia jūsų pasaulio pajautimui. Nereikia skubėti, atsipalaiduokite ir apgalvotai bet ramiai priimkite sprendimą. Jeigu nepavyko išsirinkti vieno paveikslėlio, jus traukia keletas, perskaitykite jų visų aprašymus.

Sužinok daugiau ...
22.01.2020, 15:08
Pasąmonės Galios
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.
Sužinok daugiau ...
22.11.2019, 21:17
Pasąmonės Galios

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“. Ši citata iš Levo Tolstojaus romano „Ana Karenina“ geriau nei kas kitas tinka mūsų šiandieninei istorijai apie vieną sutuoktinių porą iš JAV. Vienu momentu jie nustojo vaikščioti į svečius ir kviestis draugus. Visą laisvą laiką jie sėdėjo namie ir valgė kaloringą maistą.

Sužinok daugiau ...
15.11.2019, 15:12
Pasąmonės Galios

Sugebėsite surasti skirtumą tarp šių paveikslėlių per 1 minutę? Dailininkas Džonas Lariva kuria stebėtinai identiškus paveikslus, bet viena detalė tarp dviejų visiškai panašių paveikslų vis tik skiriasi. Jūsų užduotis – mažiau nei per minutę surasti skirtumus visuose 12-oje paveikslų.

Sužinok daugiau ...
03.11.2019, 10:03
Pasąmonės Galios

Dvasinis greitas maistas. Tai atsitinka, kai dvasingumas sumaišomas su kultūra, kuri labiau vertina greitį, spręsti daug užduočių ir patirti malonumą jau netrukus. Tai plačiai paplitusios fantazijos rezultatas apie tai, kad atsilaisvinti iš kančios ir nemalonių potyrių galima lengvai ir greitai. Tuo tarpu turėtų būti aišku, jog siekti dvasinės transformacijos vienu šuoliu neįmanoma.

Sužinok daugiau ...
03.11.2019, 09:53
Pasąmonės Galios

Dažniausia mūsų visų klaida dvasiniame augime – mes bandome sumaišyti nesijungiančius tarpusavyje dalykus ... Sąvoka dvasingumas visada reiškia sąžiningumą, tyrumą, minčių ir veiksmų vientisumą. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje, kur garbinami pinigai, valdžia ir šlovė, visi gražūs ketinimai labai dažnai apauga mus supančios aplinkos ydomis.

Sužinok daugiau ...
17.10.2019, 19:49
Pasąmonės Galios
Ne taip seniai Amerikos mokslininkai išsiaiškino rimtą dalyką: pasirodo, vienišumas ... yra užkrečiamas. Jei socialinėje grupėje nors vienas žmogus jaučiasi vienišas, tai po tam tikro laiko ir kiti grupės nariai pradės jaustis panašiai.
Sužinok daugiau ...
15.10.2019, 10:41
Pasąmonės Galios
Ar žinojote, kad yra tokių frazių, kurios blokuoja smegenų funkcijas? Tokios frazės žmogui suteikia klaidingą nuostatą, todėl jis nebesugeba priimti jokių sprendimų ir tampa nebeaktyvus. Kai kurie asmenys nė neįtaria, kokios pavojingos šios frazės gali būti ir kodėl taip svarbu yra atsikratyti įpročio jas nuolatos kartoti.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:51
Pasąmonės Galios

Ne paslaptis, kad visata, norėdama apsaugoti jus nuo kokio nors neteisingo žingsnio ar gresiančios nelaimės, pradeda siųsti įvairius ženklus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Kartais pasąmonė šią informaciją perduoda užkoduotais, nelabai maloniais sapnais.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 4 5 6 »