Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės Galios

07.08.2020, 12:02
Pasąmonės Galios

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nelaimingam atsitikimui, kuris nutinka tik kitiems žmonėms.

Sužinok daugiau ...
26.07.2020, 10:14
Pasąmonės Galios
Kartais vyro pasirinkimo negalima paaiškinti jokia logika – vietoje gražios damos vyras veda pilką pelytę. Psichologija gali paaiškinti, kodėl taip atsitinka ir kaip sukurti santykius, nepriklausomai nuo išvaizdos.
Sužinok daugiau ...
14.07.2020, 09:18
Pasąmonės Galios
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.
Sužinok daugiau ...
06.07.2020, 18:56
Pasąmonės Galios

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Sužinok daugiau ...
03.07.2020, 15:40
Pasąmonės Galios

Ar žinote, kad jūsų mėgstama ledų rūšis gali daug apie jus pasakyti? Juk tikriausiai turite mėgstamą šio gardumyno „formą“. Štai šeši skirtingi ledų variantai – pasirinkite tokius, kokius labiausiai mėgstate, ir sužinokite apie save šį tą nauja.

Sužinok daugiau ...
24.06.2020, 11:40
Pasąmonės Galios
Karas tarp Šviesos ir Tamsos jėgų darosi vis intensyvesnis, tačiau rezultatai jau ryškėja Šviesos naudai. Ir tai darosi akivaizdu kas diena stebint tai kas vyksta. Ir vienas iš tokių pavyzdžių Jėzuitų ordino generolo, arba dar vadinamo "Juodojo popiežiaus" mirtis.Svarbu suprasti, kad Vatikanui vadovauja ne "baltasis popiežius", jis yra tik statytinis, o viskam vadovauja Jėzuitai, todėl popiežius turi mažai galios.
Sužinok daugiau ...
17.06.2020, 07:08
Pasąmonės Galios
Žmogaus gyvenimas yra pilnas vienišumo. Tikėtina, kad kažkuriuo momentu vienišumą jautėte ir jūs. Tai - keistas jausmas, sumišęs su liūdesiu ir pasimetimu, kuomet trokštamas kontaktas su kitu žmogumi tiesiog nėra pasiekiamas. Bet ar vienišumas gali sutrumpinti gyvenimą?
Sužinok daugiau ...
05.06.2020, 13:05
Pasąmonės Galios

Žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo miegodami. Ir nors sapnai bei jų reikšmės seniai domino žmones apie juos nėra daug duomenų. Tačiau tobulėjant technologijoms tapo įmanoma ištirti smegenų veiklą miegant, o viso pasaulio mokslininkai ir psichologai nuolat dalijasi savo rezultatais, taip pamažu atsakydami į šį klausimą.

Sužinok daugiau ...
01.06.2020, 08:47
Pasąmonės Galios

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

Sužinok daugiau ...
27.05.2020, 07:48
Pasąmonės Galios
Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…
Sužinok daugiau ...
27.05.2020, 07:15
Pasąmonės Galios
Kas tie sapnai? Ar verta į juos kreipti dėmesį, o gal tiesiog pamiršti kaip bereikšmius nakties vaizdinius? Nieko nėra labiau pažeidžiamo nei mokslinė teorija, kuri tėra trumpalaikis bandymas paaiškinti faktus, o ne pačią amžinąją tiesą.
Sužinok daugiau ...
18.05.2020, 16:19
Pasąmonės Galios
Laivas patyrė avariją ir pradėjo skęsti. Šiai sutuoktinių porai pavyko nusigauti iki valties, bet, didžiam jų nusivylimui, joje buvo tik viena vieta. Vyras įsiropštė į valtį, palikęs žmoną vidury vandenyno. Prieš nuskęsdama žmona ištarė jam paskutinę frazę savo gyvenime
Sužinok daugiau ...
15.05.2020, 10:49
Pasąmonės Galios
90-ųjų XIX amžiaus metų pabaigoje Detroito elektros kompanijoje dirbo jaunas mechanikas už 11 dolerių per savaitę. Jis plušo po 10 valandų per dieną, o grįžęs namo dažnai po pusę nakties pradirbdavo savo daržinėje, bandydamas išrasti naujos rūšies variklį.
Sužinok daugiau ...
13.05.2020, 08:19
Pasąmonės Galios
Šiandien daug žmonių tiki, kad juos nuolat stebi ir saugo angelai sargai ir, ištikus pavojus, skuba į pagalbą. Yra net įvairių praktikų, kurios padeda užmegzti ryšį su šiais dvasiniais gyvenimo palydovais. Norint užmegzti ryšį su jais, visų pirma, reikia „įsižeminti“. Angelologai pataria nukreipti savo dėmesį į kūną ir pajusti akimirką „čia ir dabar“.
Sužinok daugiau ...
11.05.2020, 15:27
Pasąmonės Galios
Pavyduliaujate draugėms, kurių partneriai nuolat primena apie savo šiltus jausmus ir kone kasdien prisiekinėja amžiną meilę? Taip, moterys iš tiesų myli ausimis, todėl norėtų girdėti švelnius žodelius, tačiau partnerio veiksmai yra gerokai svarbesni už jo tariamus žodžius: tam tikri ženklai padės jums suprasti, kad vyras jus iš tiesų myli (net jei to garsiai nesako).
Sužinok daugiau ...
10.05.2020, 12:18
Pasąmonės Galios

Dauguma žmonių nenoriai kalba apie savo charakterio stipriąsias vietas, o kai kurie apskritai nežino, kokios jos yra. Stipriosios savybės yra tai, kas skiria vienus asmenis nuo kitų. Dažnai galvojama, kad tie, kurie kelia didelius tikslus daugiau pasiekia, o tie, kurie kelia kuklesnius tikslus – pasiekia mažiau.

Sužinok daugiau ...
08.05.2020, 21:27
Pasąmonės Galios
Mes su žmona pažįstami labai seniai. Aš ją įsimylėjau dar pradinėse klasėse. Tai buvo mergaitė, šalia kurios aš sėdėjau keturis metus. Ji visada pynėsi dvi kasytes, kurios saldžiai kvepėjo. Mes susidraugavome , bet apie savo jausmus aš tylėjau.
Sužinok daugiau ...
05.05.2020, 10:42
Pasąmonės Galios

Auros spalvos gali atskleisti daug informacijos apie žmogaus mintis, jausmus ir svajones. Auros reikšmės ir spalvos gali skirtis; auros gali būti šviesių ir tamsių atspalvių; gali būti ryškios arba prigesintos. Analizuojant auros spalvą reikia atsižvelgti į konkretų atspalvį, kad auros diagnostika būtų iš tikrųjų tiksli.

Sužinok daugiau ...
03.05.2020, 18:04
Pasąmonės Galios

Geras žmogus geras sąmoningai. Tai – jo pasirinkimas ne dėl silpnumo ar kvailumo, o dėl didžiulės vidinės jėgos, kurios piktieji visiškai neturi. Taip pat, kaip neturi laimės, džiaugsmo ir meilės.

Sužinok daugiau ...
18.04.2020, 11:18
Pasąmonės Galios
Išmintingas ir tikslus Chose Muchikos, buvusio Urugvajaus prezidento, kurį žiniasklaida praminė „neturtingiausiu valstybės vadovu pasaulyje“. Verta sau kartas nuo karto priminti. José Mujica.
Sužinok daugiau ...
13.04.2020, 14:29
Pasąmonės Galios
Psichologija gali daug pasakyti apie mūsų sugebėjimus, talentus ir charakterį pagal tai, kaip žmogus erdvėje išdėlioja objektus. Yra net atskira tuo užsiimanti sritis – psichogeometrija.
Sužinok daugiau ...
11.04.2020, 18:31
Pasąmonės Galios
Šiandien dėl intensyvaus gyvenimo būdo labai daug žmonių nuolat patiria stresą. Gerai žinoma, kad stresas turi neigiamą poveikį sveikatai: susilpnėja imuninė sistema, sutrinka virškinimas, miegas. Tyrimas parodė, kad streso lygį galima sumažinti 20 minučių per dieną pabuvus gamtoje
Sužinok daugiau ...
07.04.2020, 14:49
Pasąmonės Galios

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks valgis išsilaiko ilgiausiai – ir kokį seniausią maistą išdrįso valgyti modernus žmogus.

Sužinok daugiau ...
04.04.2020, 07:03
Pasąmonės Galios

Ką daryti, kai baisu dėl neaiškios ateities, o problemų kalnas atrodo nepakeliamas? Fizikas, budistų vienuolis Ajahn Brahm knygoje „Atverk savo širdies duris“ pasakoja istorijas, galinčias padėti pažvelgti į savo gyvenimą naujomis akimis, išsivaduoti nuo slegiančių minčių ir net išgyventi tarp gyvybės ir mirties.

Sužinok daugiau ...
12.03.2020, 10:54
Pasąmonės Galios

Daugelis turime mėgstamiausias miego pozicijas, o tikriausiai ir mėgstamiausią lovos pusę. Vartymąsis ir muistymąsis, kol pavyks atrasti patogią poziciją ir įsitaisyti ramiam miegui. Pasirodo, kad jūsų mėgstamiausia pozicija gali išduoti ir kai kurias charakterio savybes.

Sužinok daugiau ...
08.03.2020, 17:30
Pasąmonės Galios
Pastarosiomis dienomis iš įvairiausių pasaulio valstybių sklido nuotraukos, kuriose matomos nušluotos parduotuvių lentynos – dėl koronaviruso baimės jos ištuštėjo ir Uhane, ir Honkonge, ir Singapūre, ir Milane, ir Japonijoje. Daugiau ilgo galiojimo produktų į vežimėlius krovėsi pirkėjai ir Lietuvoje. Sociologai tokį elgesį vadina „panikos paskatintu pirkimu“, rašo „Science Alert“.
Sužinok daugiau ...
27.02.2020, 08:00
Pasąmonės Galios
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena paprasta tiesa. Ji tokia, kad malda gali daug ką pakeisti.
Sužinok daugiau ...
29.01.2020, 23:16
Pasąmonės Galios

Tai – visame pasaulyje garsus Rorschacho rašalo dėmių testas. Ši metodika leidžia labai tiksliai apibrėžti žmogaus psichologines savybes. Pažvelkite į 10 pateiktų dėmių ir pasirinkite tą, kuri artimiausia jūsų pasaulio pajautimui. Nereikia skubėti, atsipalaiduokite ir apgalvotai bet ramiai priimkite sprendimą. Jeigu nepavyko išsirinkti vieno paveikslėlio, jus traukia keletas, perskaitykite jų visų aprašymus.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 4 5 6 »