Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės Galios

12.03.2020, 10:54
Pasąmonės Galios

Daugelis turime mėgstamiausias miego pozicijas, o tikriausiai ir mėgstamiausią lovos pusę. Vartymąsis ir muistymąsis, kol pavyks atrasti patogią poziciją ir įsitaisyti ramiam miegui. Pasirodo, kad jūsų mėgstamiausia pozicija gali išduoti ir kai kurias charakterio savybes.

Sužinok daugiau ...
08.03.2020, 17:30
Pasąmonės Galios
Pastarosiomis dienomis iš įvairiausių pasaulio valstybių sklido nuotraukos, kuriose matomos nušluotos parduotuvių lentynos – dėl koronaviruso baimės jos ištuštėjo ir Uhane, ir Honkonge, ir Singapūre, ir Milane, ir Japonijoje. Daugiau ilgo galiojimo produktų į vežimėlius krovėsi pirkėjai ir Lietuvoje. Sociologai tokį elgesį vadina „panikos paskatintu pirkimu“, rašo „Science Alert“.
Sužinok daugiau ...
27.02.2020, 08:00
Pasąmonės Galios
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena paprasta tiesa. Ji tokia, kad malda gali daug ką pakeisti.
Sužinok daugiau ...
29.01.2020, 23:16
Pasąmonės Galios

Tai – visame pasaulyje garsus Rorschacho rašalo dėmių testas. Ši metodika leidžia labai tiksliai apibrėžti žmogaus psichologines savybes. Pažvelkite į 10 pateiktų dėmių ir pasirinkite tą, kuri artimiausia jūsų pasaulio pajautimui. Nereikia skubėti, atsipalaiduokite ir apgalvotai bet ramiai priimkite sprendimą. Jeigu nepavyko išsirinkti vieno paveikslėlio, jus traukia keletas, perskaitykite jų visų aprašymus.

Sužinok daugiau ...
22.01.2020, 15:08
Pasąmonės Galios
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.
Sužinok daugiau ...
22.11.2019, 21:17
Pasąmonės Galios

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“. Ši citata iš Levo Tolstojaus romano „Ana Karenina“ geriau nei kas kitas tinka mūsų šiandieninei istorijai apie vieną sutuoktinių porą iš JAV. Vienu momentu jie nustojo vaikščioti į svečius ir kviestis draugus. Visą laisvą laiką jie sėdėjo namie ir valgė kaloringą maistą.

Sužinok daugiau ...
15.11.2019, 15:12
Pasąmonės Galios

Sugebėsite surasti skirtumą tarp šių paveikslėlių per 1 minutę? Dailininkas Džonas Lariva kuria stebėtinai identiškus paveikslus, bet viena detalė tarp dviejų visiškai panašių paveikslų vis tik skiriasi. Jūsų užduotis – mažiau nei per minutę surasti skirtumus visuose 12-oje paveikslų.

Sužinok daugiau ...
03.11.2019, 10:03
Pasąmonės Galios

Dvasinis greitas maistas. Tai atsitinka, kai dvasingumas sumaišomas su kultūra, kuri labiau vertina greitį, spręsti daug užduočių ir patirti malonumą jau netrukus. Tai plačiai paplitusios fantazijos rezultatas apie tai, kad atsilaisvinti iš kančios ir nemalonių potyrių galima lengvai ir greitai. Tuo tarpu turėtų būti aišku, jog siekti dvasinės transformacijos vienu šuoliu neįmanoma.

Sužinok daugiau ...
03.11.2019, 09:53
Pasąmonės Galios

Dažniausia mūsų visų klaida dvasiniame augime – mes bandome sumaišyti nesijungiančius tarpusavyje dalykus ... Sąvoka dvasingumas visada reiškia sąžiningumą, tyrumą, minčių ir veiksmų vientisumą. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje, kur garbinami pinigai, valdžia ir šlovė, visi gražūs ketinimai labai dažnai apauga mus supančios aplinkos ydomis.

Sužinok daugiau ...
17.10.2019, 19:49
Pasąmonės Galios
Ne taip seniai Amerikos mokslininkai išsiaiškino rimtą dalyką: pasirodo, vienišumas ... yra užkrečiamas. Jei socialinėje grupėje nors vienas žmogus jaučiasi vienišas, tai po tam tikro laiko ir kiti grupės nariai pradės jaustis panašiai.
Sužinok daugiau ...
15.10.2019, 10:41
Pasąmonės Galios
Ar žinojote, kad yra tokių frazių, kurios blokuoja smegenų funkcijas? Tokios frazės žmogui suteikia klaidingą nuostatą, todėl jis nebesugeba priimti jokių sprendimų ir tampa nebeaktyvus. Kai kurie asmenys nė neįtaria, kokios pavojingos šios frazės gali būti ir kodėl taip svarbu yra atsikratyti įpročio jas nuolatos kartoti.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:51
Pasąmonės Galios

Ne paslaptis, kad visata, norėdama apsaugoti jus nuo kokio nors neteisingo žingsnio ar gresiančios nelaimės, pradeda siųsti įvairius ženklus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Kartais pasąmonė šią informaciją perduoda užkoduotais, nelabai maloniais sapnais.

Sužinok daugiau ...
26.09.2019, 11:23
Pasąmonės Galios
Lingvistas Antonas Brejestovski sukūrė 90 sekundžių metodą, kuris jam padėjo išmokti 10 naujų kalbų. Teigiama, kad šis metodas yra labai veiksmingas ir tinka visiems. Kokia jo esmė?
Sužinok daugiau ...
23.08.2019, 21:54
Pasąmonės Galios

Tatuiruočių istorija siekia neatmenamus laikus, kada dar gentimis gyvenę žmonės iš kitų savo gentainių išsiskirdavo netyčia atsiradusiomis kūno žymėmis – įsipjovus ir į žaizdą pakliuvus purvui ar kitiems pašaliniams dalykams, susidarydavo kitokios spalvos randas.

Sužinok daugiau ...
01.08.2019, 09:51
Pasąmonės Galios
Pragariškas tempas, panikos priepuoliai, nedarbas... Pasaulis, atrodo, darosi vis sudėtingesnis. Į klausimą, kaip nepasimesti, prancūzų psichologas ir psichiatras Christopheʼas André turi išbandytą patarimą – praktikuoti sąmoningumo meditaciją.
Sužinok daugiau ...
23.07.2019, 07:20
Pasąmonės Galios
Mes paruošėme jums įdomų testą, kuris padės sužinoti jūsų protinį amžių. Įdėmiai pažiūrėkite į paveikslėlį ir paskaičiuokite, kiek šunų jūs pamatėte jame?  Šis skaičius parodys jūsų protinį amžių.
Sužinok daugiau ...
20.07.2019, 06:32
Pasąmonės Galios
Įsigijo naują mobiliojo ryšio telefoną, netgi naują telefono numerį. Niekur nepalieka telefono ir nešasi jį netgi į vonią. Neatsiliepia į skambučius, jei Jūs esate kambaryje - išeina pakalbėti už durų. Įsigijo naujų stilingų drabučių - nors niekad negalėjo pakęsti apsipirkinėjimų.
Sužinok daugiau ...
20.07.2019, 06:20
Pasąmonės Galios

Jūs ją apkabinate, o Ji tapšnoja Jums nugarą - tarsi ragindama greičiau atsikabinti, nes jai neitin malonus jūsų apkabinimas. Jūsų mergina vis dažniau grįžta namo vėlai. Jos draugai esant Jums kitaip elgiasi nei paprastai.

Sužinok daugiau ...
19.07.2019, 10:57
Pasąmonės Galios
Suvokiame tai ar ne – mūsų pasąmonė užfiksuoja mūsų esybės esmę – jos apgauti ar pakeisti neįmanoma. Akys mato bendrą vaizdą, tačiau protas pirmenybę teikia tam, kas atitinka mūsų jausmus ir tam, kas šiuo metu labiausiai neramina.
Sužinok daugiau ...
01.07.2019, 12:10
Pasąmonės Galios

Žmogaus energetika – tai didelė jėga, kuri riša mus su artimaisiais ir pažįstamais. Tarp kitko, atstumas dažniausiai nevaidina jokios rolės. Mūsų pasaulyje viskas tarpusavyje susiję, todėl niekas nevyksta tiesiog šiaip sau.

Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 6 7 »