Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Mistika

24.11.2018, 19:26
Mistika

Tuo įsitikino Stiveno Somersteto pastatyto filmo "Mumija" herojai. Jie atidarė seną kapą ir išlaisvino blogio jėgas, kurios buvo įkalintos pagrindinio Egipto žynio Imchotepo, kuris už baisų nusikaltimą buvo prakeiktas ir palaidotas gyvas, kūne. "Bet tai tik filmas!" - pasakys ne vienas.

Sužinok daugiau ...
21.11.2018, 16:39
Mistika
Šiandien jau niekas neabejoja, kad tarp psichinės ir fizinės žmogaus būsenos egzistuoja tiesioginis ryšys, o mokslas tą ryšį įrodo. Senosios religinės tradicijos tai žinojo senai.
Sužinok daugiau ...
20.11.2018, 15:06
Mistika
Nesvarbu, ar mėgstate matematiką, ar esate iš tų, kuriems nepatinka skaičiai - jie žmogų lydi visą gyvenimą. Dažnai nesusimąstome, kiek skaičių mus supa – gimimo data, amžius, automobilio, būsto, telefono numeriai, įvairių prekių kainos ir kt.
Sužinok daugiau ...
20.11.2018, 11:02
Mistika
Pagal tai, kiek pas žmogų pinigai užsibūna, visuomenėje net priežodžiai kuriami. Pavyzdžiui, dažnai girdime sakant: „Prie jo pinigai lipte limpa“. Arba: „Jo kišenėje vėjai švilpauja“. Tad iš tiesų, kodėl taip yra? Juk kiekvienas norėtume, kad tie pinigai prie mūsų „liptų“, palengvintų gyvenimą. Kokia ta pinigų energija? Ar ji kartais nesisieja su žmogaus astralinio kūno energetika?
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 10:35
Mistika

Mokslininkų tarpe tyrinėjant senovės civilizacijas pasitaiko radinių kurie priverčia išsižioti ir gūžčioti pečiais. Kai kurie mokslininkai ilgam netenka žado. Prie tokių įvykių reikia priskirti 1900 metais prie Antikiferos salos Egėjo jūroje graikų nardytojo aptiktąjį artefaktą.

Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 10:28
Mistika
XX a. trečiajame dešimtmetyje į Čiuaua miesto apylinkes vakarinių Siera Madrės kalnų priekalnėse Meksikoje iš JAV su tėvais atvyko penkiolikmetė paauglė aplankyti giminių. Ji buvo įspėta neiti į kalnų atšlaitėse esančius urvus ir apleistas šachtas, nes ten esanti piktųjų dvasių buveinė.
Sužinok daugiau ...
01.11.2018, 20:55
Mistika
Ne vienas mūsų kartais jaučiamės taip, tarsi kažkas, esantis už mūsų, žiūri į mus. Kyla noras apsisukti ir pasižiūrėti, ar taip iš tiesų yra. Daugelis taip ir padaro - tikrųjų į juos kažkas žiūri, rašo paranormal.lt
Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 21:51
Mistika

1954 metų liepos mėnuo. Diena pasitaikė karšta. Tokijo aerouoste ką tik iš lėktuvo išlipo nežinomas vyras. Jo išvaizda priminė statistinį europietį, tačiau aerouosto apsaugai kažkodėl kilo įtarimai.

Sužinok daugiau ...
23.10.2018, 11:20
Mistika
Ko gero nėra žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nebūtų pirkęs loterijos bilieto. Juk daugelis tiki Jo Didenybe Sėkme, tačiau nežino, kaip pritraukti tą sėkmę, norint laimėti loterijoje. Žinia, yra loterijos numerologija, pagal kurią galima išsiaiškinti laimingus skaičius ir tuo pačiu tikėtis Sėkmės Fortūnos palankumo.
Sužinok daugiau ...
15.10.2018, 18:51
Mistika
1960 metais Šiaurės Vietnamo komunistai įvykdė keletą įžūlių diversijų, nužudydami 1400 Ngo Dinh Diemo vyriausybės valdininkus. Paaiškėjus, kas visa šalis netrukus gali atsidurti komunistų rankose, Vašingtone buvo nuspręsta padėti Pietų Vietnamui. 1961 metų gruodžio mėnesį buvo pasiųstos dvi JAV malūnsparnių kuopos ir dešimtys karinių patarėjų. Džono Kenedžio administracija norėjo visais įmanomais būdais pademonstruoti savo ryžtą atremti „komunistų agresiją“ Pietryčių Azijoje.
Sužinok daugiau ...
09.10.2018, 15:20
Mistika
Šį kartą ištirsime mūsų pirštus ir nagus. Apie savo charakterį pagal juos galima sužinoti daug įdomių dalykų. Perskaitykite ir galbūt atrasite sau šį tą naujo.
Sužinok daugiau ...
09.10.2018, 14:01
Mistika
Jei barsies su piršliu – sunkiai susilauksi vaikų. Blogas ženklas ir nelaimė jūsų vyrui, jeigu jūs leisite savo draugei pasimatuoti prieš vestuves vestuvinę suknelę ar kitus reikmenis. Nederėtų jauniesiems matytis vestuvių dieną prieš ceremoniją, pasimatyti derėtų tik prieš pat ceremoniją, nes priešingu atveju vestuvių, pati šventė bus tragiška, nepasisekus.
Sužinok daugiau ...
09.10.2018, 09:31
Mistika
Skaičių 13 gaubia sunkiai paaiškinama baimė, kurią sustiprina numerologų pateikti faktai. Buvęs ekonomistas Stasys Špirkauskas prieš 10 metų susidomėjo numerologija – mokslu apie skaičius bei jų įtaką žmonių gyvenime. Numerologas yra parašęs septynias knygas. Skaitytojų susidomėjimas skaičių reikšme mūsų gyvenime ir pasaulio istorijoje buvo toks didelis, kad, pavyzdžiui, “Vardų žinynas” buvo išleistas pakartotinai, netrukus pasirodys trečias leidimas. Dabar S.Špirkauskas rašo “Numerologijos enciklopediją”
Sužinok daugiau ...
01.10.2018, 09:22
Mistika
Raudonas siūlas dabar yra daug kur: jį gali nešioti jūsų kaimynė, televizijos žvaigždė, verslininkai ar žymūs politikai. Raudonas siūlas ant rankos buvo pastebėtas pas tokius žmones, kaip Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ar atlikėją Madonna.
Sužinok daugiau ...
30.09.2018, 22:13
Mistika

Legendos ir mitai apie vampyrus egzistuoja praktiškai visose Europos tautose. Ir šie pasakojimai stebėtinai panašūs. Juose teigiama, kad vampyrai – tai numirėliai, prisikeliantys naktį, užpuolantys gyvus žmones ir išgeriantys jų kraują, nes šis kraujas kuriam laikui sustabdo lavono irimo procesą. Yra ir kiti požymiai, charakteringi visų „tautybių“ vampyrams – ilgos iltys, išbalusi veido oda, religinių simbolių, česnako kvapo ir saulės šviesos baimė.

Sužinok daugiau ...
19.09.2018, 12:54
Mistika
Royus Sullivanas buvo paprastas JAV parko reindžeris. Jis mėgo savo darbą, nes daug laiko praleido gamtoje. Jis mėgo žvejoti, vaikštinėti miškuose, stebėti gyvūnus. Tačiau vienas dalykas jam tikrai nepatiko - jį nuolat trankė žaibai.
Sužinok daugiau ...
18.09.2018, 19:58
Mistika
Visa informacija apie šį nepaprastą įvykį, 1989 metais nutikusį Sevastopolio prekybiniame uoste, iki šiol yra įslaptinta ir neviešinama. ir tik vienam ukrainiečių ufologui laimingo atsitiktinumo dėka pavyko pakelti skraistę nuo kruopščiai nuo visuomenės slepiamos paslapties.
Sužinok daugiau ...
18.09.2018, 13:47
Mistika
Jau daugybę amžių Indija laikoma stebuklų šalimi. Jogai, fakyrai, išminčiai ir atsiskyrėliai, turtinga gamta, laukiniai gyvūnai, Tadž Mahalas, Lotoso šventykla, krentančių paukščių naktis Asamo valstijoje – visko neįmanoma net išvardinti. Tie, kuriems patinka Rytų egzotika, keliauja į Indiją pasisemti įspūdžių ir patirti dvasinį apsivalymą.
Sužinok daugiau ...
07.09.2018, 16:56
Mistika

Laikotarpis prieš Vėlines – ypatingas. Protėviai tikėjo, kad tuo metu mus aplanko mirusiųjų vėlės. Ne bet kokių, o artimų mirusiųjų. Tai, kad jos neva ateina prie mūsų stalo ar nurimsta prie kapinėse uždegtos žvakelės – veikiau prietaras, nei tiesa, kuria kas nors tiki. Tačiau ne paslaptis, kad mirusieji neretai aplanko mus sapnuose. Ką tokie sapnai galėtų reikšti?

Sužinok daugiau ...
13.08.2018, 19:42
Mistika

Neįprastas įvykis įvyko San Jose de Methane mieste, šiaurės-vakarų Argentinos dalyje, Salta ir dabar šimtai žmonių čia ateina pamatyti stebuklą. Statulos aukštis tik 50 cm, ji vadinama “Mystic Rose Maiden” "Paslaptingos Rožės Mergelė". Katalikų bažnyčia pranešė, kad atsiųs komisiją kuri ir nustatys, ar šis įvykis yra dieviškasis stebuklas.

Sužinok daugiau ...
02.08.2018, 10:48
Mistika

Egėjo jūroje, prie pat Graikijos buvo pastebėtas keistas objektas. Jį aptiko pastabūs internautai, nagrinėdami „Google Maps“, todėl neaišku, kas tai iš tiesų.

Sužinok daugiau ...
30.07.2018, 19:18
Mistika
Naujosios Meksikos Hobso miestas turi savą verkiančią Mergelės Marijos statulą. Ji traukia ne tik skeptiškus smalsuolius, bet ir stebuklais tikinčius. Nustatyta, kad ant statulos pasirodančios ašaros – alyvuogių aliejus ir balzamas (toks pats mišinys, palaimintas vyskupo, naudojamas įvairiems katalikų bažnyčios ritualams).
Sužinok daugiau ...
27.07.2018, 21:24
Mistika
Angelai – tai nežemiškos būtybės, gyvenančios kitokiuose dažniuose, nei mūsiškiai. Todėl jie su mumis kalbasi per sapnus, nuojautas ir jų siunčiamus ženklus.
Sužinok daugiau ...
15.07.2018, 17:21
Mistika
1970 metų vasario 2 diena iš pradžių buvo niekuo neišsiskirianti JAV KOP 71-ojo naikintuvų būrio pilotams, tarnaujantiems Malstriomo aviacijos bazėje Montanos valstijoje. Pilotas Haris Faustas atliko rutininę treniruotę, tobulindamas mūšio "2x2" manevrus, kai 15,5 km aukštyje jo pilotuojamas naikintuvas "Convair F-106 delta Dart" pateko į plokščiąjį suktuką.
Sužinok daugiau ...
14.07.2018, 16:44
Mistika
Yra priimta manyti, kad vaiduokliai dažniausiai būna žmogaus ar gyvūno pavidalo, tačiau taip būna ne visuomet. Vaiduokliais gali tapti ir negyvi daiktai, pavyzdžiui, mašinos. Vienas iš šiurpiausių pavyzdžių - tai ledi Merės Hovard laidotuvių katafalkas, kuris važiuoja keliu, vedančiu per viržių lauką ir jungiančiu Tevistoką ir Okhemptoną Devono grafystėje.
Sužinok daugiau ...
06.07.2018, 12:17
Mistika
Labai dažnai mūsų gyvenime vyksta keistos ir mįslingos tragedijos, kurių niekas negali paaiškinti. Pavyzdžiui, nors lėktuvai yra laikomi pačia saugiausia transporto priemone, aviacijos katastrofos įvyksta ne taip jau retai. Suprantama, po kiekvienos tokios tragedijos yra atliekamas tyrimas, tačiau ne visiems šiems įvykiams pavyko rasti logiškus paaiškinimus.
Sužinok daugiau ...
05.07.2018, 17:09
Mistika
Kai žmogus susiruošia į kapines, norėdamas aplankyti artimo žmogaus ar giminaičio kapą, jis tikrai nesitiki, kad kapo senojoje vietoje gali nerasti. Tačiau istorija rodo, kad tokie dalykai kartais pasitaiko. Buvo užfiksuoti atvejai, kai kapai išnykdavo iš savo vietų ir atsirasdavo iš savo vietų ir atsirasdavo visiškai kitame kapinių gale.
Sužinok daugiau ...
20.06.2018, 19:12
Mistika
Masinio informavimo priemonėse gana neretai atsiranda pranešimų apie žmonių susitikimus su vaiduokliais. Dauguma šių pranešimų kelia abejones. Tačiau yra tokių anapusinio pasaulio atvejų, kuriais abejoti praktiškai neįmanoma.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 »