Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Lapkričio » 27

Ar turite karminę skolą?

Metų pabaiga – tradicinis metas apibendrinti kai kuriuos gyvenimo rezultatus. Nors tarp mūsų hinduistų nėra daug, žodis „karma” tvirtai įžengė į mūsų gyvenimą, įasmenindamas tikrą bumerango dėsnį, pagal kurį tiek geri, tiek blogi blogi darbai vienokiu ar kitokiu pavidalu būtinai sugrįžta juos padariusiam asmeniui. Sužinokite, ar turite karminę skolą!

Požymiai, kad turite karminę skolą

Kartais, nepaisant geriausių ketinimų, atrodo, kad nuolat patenkame į destruktyvų elgesio modelio ratą. Atrodo, kad nėra pusiausvyros ir atrodo, kad jus persekioja nesėkmė, juodas ruožas ar bloga karma. Štai dažniausiai pasitaikantys ženklai, rodantys, kad galite turėti karminių skolų.

1) Pastebite savo gyvenime destruktyvius modelius. Tai yra:

  • nuolatiniai finansiniai sunkumai (nesugebėjimas gyventi pagal savo galimybes);
  • priklausomybės (alkoholis, apsirijimas, narkotikai, azartiniai lošimai, ištvirkavimas ir pan.);
  • atsakomybės vengimas;
  • kenkimas esamiems ir būsimiems santykiams.

Jei pastebėjote kai kuriuos iš šių dalykų, tikriausiai turite karminę pamoką, kurią turite išmokti. Jei nuolat patiriate finansinių sunkumų ar kovojate su priklausomybe nuo alkoholio, lošimų ar sekso, tai yra ženklas, kad turite karminę skolą.

2) Jūsų santykiai su žmonėmis yra toksiški. Nesvarbu, ar tai būtų draugystė, romantika ar santykiai šeimoje, visada yra problemų ir nerimo. Dėl toksiškų santykių nuolat jaučiatės emociškai išsekę. Tačiau tokių santykių nutraukti nesiryžtate, net jei nepataisomi.

3) Kitus iškeliate aukščiau savęs. Jūs per daug rūpinatės kitais žmonėmis ir dažnai save laikote paskutiniu, kad visi būtų laimingi. Atrodo, kad tai yra pats gerumas. Tačiau dažniausiai tai tėra tik silpnumas. Tokias atvejais atrodo, kad ir kiek gero padarytum kitiems, to niekada neužtenka. Žmonės visada nori ir jiems reikia vis daugiau iš jūsų. Jei persistengiate dėl kitų ar tiesiog negalite pasakyti „ne”, tai gali būti vienas ženklas, kad turite karminę skolą.

4) „Dabar atsisėsk ir pagalvok, ką padarei!”. Ar pagaunate save veikiantį, negalvodami apie pasekmes, ar pasakote tai, dėl ko vėliau gailėsitės? Šiais veiksmais jūs kaupiate karminę skolą dabartiniame gyvenime. Jei dažnai ištinka „aš neturėjau to daryti” akimirkų, tai yra ženklas, kad turite karminę skolą.

5) Po gerų įvykių iš karto eina blogi. Tai tikrai nemalonu. Puikus pavyzdys būtų, kai gaunate pinigų sumą, kurios nesitikėjote. Galvojate, kad išleisite ją naujiems batams ar mobiliajam telefonui, bet staiga kažkas nutinka, pavyzdžiui, jūsų automobilis atsitrenkia į tvorą ir remontas jums kainuos daugiau nei galvojote. Tai yra vienas žingsnis į priekį ir trys atgal.

6) Jūs nuolat nervinatės ir nerimaujate. Jūs negalite judėti į priekį. Atrodo, kad nieko negalite padaryti. Sako, kad gyvenimas yra kaip zebras, bet panašu, kad jums ši taisyklė negalioja, nes jums juoda juosta niekada nesibaigia. Bėdų pasitaiko nuolat. Galbūt sugedo ką tik nusipirktas telefonas, buvo atmestas darbas ar atšauktas skrydis. Bet kuriuo atveju viskas klostysis blogai. Problemos ir kančios gyvenime neišvengiamos, tačiau kai jos pasirodo gyvenime per dažnai, tai ženklas, kad turite karminę skolą ir turite už ją susimokėti.

Atsikratyti karminės skolos yra svarbiau, nei manote. Tai padeda išlaisvinti sielą iš visų žemiškų pančių, kad vieną dieną galėtumėte patirti visišką harmoniją. Kai miršta mūsų žemiški kūnai, egzistencija nesibaigia, tai kodėl turėtumėte būti skolingi dvasiniam pasauliui. Pirmas ir svarbiausias dalykas yra pripažinti, kad turite karminę skolą. Norint nutraukti karminės skolos grandines, reikia dėti daug pastangų, norint jas pašalinti.

priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau