- 19.05.2019
- 4.4 Reitingas
- 4907 Peržiūrų
- Aptarti
• Užpuolus kosuliui - sutrinti smulkiai keletą česnako skiltelių. Prieš miegą košele ištepti kojų padus ir apmauti vilnones kojines.
• Užpuolus kosuliui - keletą skiltelių česnako sumaišyti su medumi ir palaikyti tamsioje vietoje. Gerti po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną, užsigeriant šiltu arba karštu pienu.
• Svogūnų arba česnakų kvapas iš burnos greit dingsta, jei pakramtyti petražolės arba ajero šaknį.
• Susmulkinti česnaką, sumaišyti su lydytais kiaulės taukais. Patepti skudurėlį ir užrišti ant karpos. Keisti kasdien.
• Slenkant plaukams - imti lygiomis dalimis česnako ir svogūno. Viską sutarkuoti smulkia trintuve ir išspausti sultis. Šiomis sultimis įtrinti galvos odą, uždėti polietileninį maišelį ir šiltai apvynioti. Palaikyti apie 1 val. Jeigu pradėtų deginti, nuimti. Galvą išplauti, užbaigiant plauti šaltu vandeniu. Procedūrą atlikti 1 kartą per savaitę.
• Skiltelę česnako smulkiai supjaustyti ir sausame inde sudeginti iki anglies. Tada sutrinti į miltelius ir pridėti 1 arbatinį šaukštelį sviesto. Išmaišyti, kad neliktų gumuliukų. Šiuo kremu tepti hemorojų.
• Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite marlės gabalėlį, sumirkytą česnakų sultyse. Tokį kompresą dėkite kasnakt, kol nuospaudos išnyks.
• Pradėjus kosėti, gerkite karštą pieną su medumi ir česnaku. 200g naminio pieno (deja parduotuvinis prastas pasirinkimas :( ) pakaitinkite iki 40 laipsnių, ištirpinkite jame nubrauktą šaukštą medaus, šaukštelį trinto česnako ir mažais gurkšneliais išgerkite.
• Po lygiai sumaišyti druską, svogūnus ir česnakus. Gautą mišinį uždėti ant skaudančio danties ir iš viršaus uždengti tamponu 10-15 min.
• Peršalus. Smulkiai sutarkuoti česnaką ir lygiomis dalimis sumaišyti su medumi. Prieš miegą vartoti po 1 valgomąjį šaukštą, užgerti šiltu vandeniu.
• Organizmo valymas rudens sezonu - jums reikės:
- 200g. šviežiai iškasto česnako,
- 500g. spanguolių.
- 1 kg. medaus.
Česnaką ir spanguoles sumalti mėsmale. Masę sudėti į dviejų litrų stiklainį ir palikti pastovėti 1 parai tiesiog ant stalo. Sekančią dieną į tą patį indą įdėti 1 kg. medaus ir vėl palaikyti per naktį. Po to, viską gerai išmaišius, laikyti šaldytuve. Naudoti po vieną arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną 15 min. iki valgio. Naudoti tol, kol išvalgysite visą stiklainį. O jeigu prie šio organizmo valymo dar pridėsite ir reguliarų badavimą (1-2 kartus per savaitę trečiadienį ar penktadienį), apsipylimą šaltu vandeniu ar kontrastinį dušą + pirtis su beržinių vantų vanojimusi ir ledinis vanduo po jos - po mėnesio jūs skraidysite kaip ant sparnų, jums norėsis gyventi. Beržinė vanta malšina raumenų ir sąnarių skausmus, gydo bronchitą, žaizdas, valo odą.
Ąžuolinė veikia raminamai, padeda įsiskaudėjus galvai, persišaldžius.
Lazdynų vanta - puiki priemonė gydyti diabetą, venų varikozę, sunkiai gyjančias žaizdas.
Šermukšninė kelia organizmo tonusą, gerina smegenų kraujotaką, didina arterinį kraujo spaudimą.
Serbentinė stiprina imunitetą, gražina odą.
Taigi, atsiras nuotaika, su kiekviena diena gerės savijauta, susinormalizuos kraujo spaudimas, atsiras darbingumas.
• Nuospaudos. Sugrūsti 2 galvutes česnako ir sumaišyti su 100 gr. lydytų kiaulės vidurių taukų.
• Nuospaudas galima įtrinti žalios bulvės, svogūno ar česnako sultimis. Galima pasidaryti gydomojo tepalo su česnaku: česnakas sutrinamas, jo sultys sumaišomos su sviestu ar aliejumi, lydytais kiaulės taukais.
• Nulupti česnako skiltelę. Aplink skaudamą dantį įtrinti dantenas šia skiltele.
• Kraujospūdį mažina česnakas. Nuolat valgant česnaką, pastebimai pagerėja savijauta.
• Klausa gerinama tokiu būdu: kasdien 15-20 min. prieš miegą nuvalyti 1 šviežio kokybiško česnako skiltelę, ją sutrinti ir laštelėti 2-3 lašus kamparo aliejaus. Gautą mišinį įdėti į marlę ir įterpti į ausį, kurios klausa suprastėjo. Mišinį ausyje laikyti tol, kol atsiras deginimo pojūtis, po to mišinį išimti ir išmesti.
• Kirminai. Sutrinti didelę skiltelę česnako ir virti piene - 1:5. Gerti kiekvieną rytą ir iki pusdienio nevalgyti. Šis receptas netinka vaikams, nes iki pusdienio reikia nevalgyti.
• Kirminai. Sutrinti 3-4 skilteles česnako ir užpilti 1 stikline šilto virinto vandens. Laikyti 10 val. Perkošti. Išgerti iš ryto nieko nevalgius. Gydytis 3-4 savaites.
• Kirminai. 500g. susmulkintų česnako skiltelių užpilti 1 litru verdančio vandens. Palaikyti 1 val., perkošti, pridėti 1 kg cukraus. Gerti po 30-60 g. (2-3 arbatinius šaukštelius) rytą nieko nevalgius.
• Kirminai. 50 g. šviežaus česnako užpilti 2 stiklinėm vandens arba pieno. Virti 20min. ant silpnos ugnies. Suaugusiems gerti po 2 stiklines per dieną. Gydytis 3-4 dienas. Vaikams duoti perpus mažiau.
• Kirminai. 20 g. česnako sulčių sumaišyti su 200 g. šilto pieno. Išgerti ryte nieko nevalgius.
• Kirminai. 1 česnako galvutę nulupti ir susmulkinti. Užpilti 0,5 litro verdančio vandens ir palikti 5-8 val. Perkošti ir daryti klizmą (skystis turi būti kūno temp.). Tinka vaikams.
• Karpos šalinamos šviežiomis česnakų sultimis arba česnako košelės ir sviesto mišiniu.
• Kad vaiko organizmas nenusilptų ir aktyviau kovotų su liga. Rekomenduojama per dieną sumaitinti po 2-3 slikteles česnako.
• Jei dantis skauda iš kairės, tada ant nykščio prie nago uždėti perpjautą svogūną, česnako skiltelę arba iš česnako padarytą košelę skudurėlyje ir tvirtai pririšti. Jei dantis skauda iš dešinės, tvarstį uždėti ant kairės rankos.
• Esant stipriam plaukų slinkimui: sumaišyti po 1 valgomąjį šaukštą medaus, 1 arbatinį šaukštelį alavijo ir 1 arbatinį šaukštelį česnako sulčių.
Šį mišinį galima ruošti atsargai, saugant jį stiklainyje šaldytuve. Paimkite valgomąjį šaukštą mišinio, įdėkite 1 kiaušinio trynį, išmaišykite. Paskirstykite plaukus sruogomis ir padenkite odą mišiniu. Apriškite galvą skara, užsidėkite ant viršaus celofaninį maišelį ir laukite 20 min. Po to gerai išskalaukite plaukus. Paimkite dar vieną trynį, padenkite juo plaukus ir nuplaukite vandeniu. Paskutiniam skalavimui galima paruošti dirvinio asiūklio, ramunėlių arba dilgelių užpilą (3 žolės šaukštus užplikyti stikline verdančio vandens, palaukti 30 min.). Prieš skalaujant perkošti. Šią priemonę naudoti 5 karus iš eilės plaunant galvą.
Valgomasis česnakas (Allium sativum) Česnako nauda
• Česnakas laikomas geriausia priemone nuo aterosklerozės ir mažakraujystės. Tiems, kas negali jo valgyti, rekomenduojamas jo antpilas: nuvalyti ir išplauti 300 g česnako, užpilti jį 1 litru gryno spirito ir laikyti 3 savaites. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną. Galima užgerti pienu.
• Dantenos stiprinamos įtrinant jas česnako skiltele. Tęsti gydymą 2 savaites. Esant reikalui, po 5 dienų gydymo kursą galima pakartoti.
• Bronchitas. 5 vidutinio dydžio sutrintos česnako skiltelės užpilamos 1 stikline nepasterizuoto pieno ir išgeriama per dieną. Šis antpilas ypač rekomenduojamas vaikams.
• Ausų uždegimas. 1-2 česnakų galvutes smulkiai supjaustyti, suberti į stiklinį indą ir nuolat maišant užpilti 3/4 stiklinės gryno alyvų aliejaus. Indą sandariai uždengti ir 10 dienų palaikyti saulėtoje vietoje. 2-3 kartus per dieną gerai suplakti. Po to antpilą perkošti, įlašinti 2-3 lašus eukalipto aliejaus arba glicerino, supilti į tamsaus stiklo butelį ir laikyti šaldytuve. Tinka naudoti ir vaikams, ir suaugusiems nuo ausų skausmo.
• Angina. 2-3 susmulkintos česnako skiltelės užpilamos viena stikline verdančio vandens, 1 valandą palaukiama, perkošiama ir 4-5 kartus per dieną skalaujama gerklė.
• 5 didelės česnakų skiltelės sutrinamos su druska ir sumaišoma su 200 gramų šviežio sviesto. Gauta masė užtepama ant duonos ir valgoma sergant bronchitu, pneumonija, bronchine astma.
• 10 didelių česnako skiltelių sutrinti ir užpilti 90 gr. kokybiško maistinio aliejaus bei 250 gr. 70° spiritu. Savaitę palaukti kol nusistovės. Sergant reumatu ar sąnarių uždegimu šiuo antpilu trinti skaudamas vietas.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!
Susijusios naujienos
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau