Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena

Biržietė: „Neduokit Nei Gerti, Nei Valgyti, Kad Tik Ši Katorga Greičia
04.01.2021, 12:19
Biržietė: „Neduokit nei gerti, nei valgyti, kad tik ši katorga greičiau baigtųsi“
Dažnas nesusimąstome, kaip reikėtų išgyventi, jeigu per mėnesį gautume 200-300 eurų. Kaip atrodytų mūsų kasdienybė, pietūs ar vakarienė? Kokiomis nuotaikomis gyventume žinodami, kad iš tų varganų poros šimtų turime diržus suveržti taip, kad užtektų mokesčiams, maistui, vaistams, o dar ir „juodai dienai“ kažkiek liktų.
Skaityk toliau
Skaitytojo laiškas: Pakeliui į vakarietišką pragarą
02.01.2021, 17:42
Skaitytojo laiškas: Pakeliui į vakarietišką pragarą
Kinta klimatas, virusai, mados, šventės, užmokesčiai... Tik ar į gera? Reikalaujantiems pokyčių pasakysime - ne visada, oi, ne visada jie būna į gera. Štai kas tikra - labiausiai keičiamės mes patys. Abejojate? Suraskite savo nuotrauką kūdikystėje. Mielas rubuilis. Ar ne? O dabar pasižiūrėkite į veidrodį.
Skaityk toliau
Aludaris Valdas Vižinis apie alaus kultūrą ir alaus virimą
26.12.2020, 22:23
Aludaris Valdas Vižinis apie alaus kultūrą ir alaus virimą
„Gyventi Biržų rajone ir neturėti savo alaus – neįmanoma, nes alaus virimas čia buvo ir tebėra krašto savastis, šventa šimtmečiais egzistavusi tradicija bei svarbus bendruomeninio gyvenimo įvykis“, – sako Valdas Vižinis, praeityje žinomas TV veidas, šiandien įsikūręs Gataučių kaime, partizano Mamerto Indriliūno sodyboje. Valdas domisi aludarystės istorija ir šio amato moko visus norinčiuosius. Kasmet prieš didžiąsias metų šventes jis verda kalėdinį alų.
Skaityk toliau
Kalėdos "kalėjime". Vėl Kalta Visuomenė
15.12.2020, 15:47
Kalėdos "kalėjime". Vėl kalta visuomenė

Panašu, kad pavasarį Aurelijus Veryga mus apgavo, sakydamas, kad per Velykas liktume namie ir nevažiuotume pas giminaičius, jei norime kartu sutikti Kalėdas.

Skaityk toliau
Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
01.12.2020, 09:43
Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi moteris. Palikdama jo tuštybei ritualą pasisiūlyti ir ją „užkariauti", kuris yra tik žaismo elementas.
Skaityk toliau
Su vienintele Vidugirių gyventoja – apie tėviškę, muziką, laiškanešės
28.11.2020, 12:14
Su vienintele Vidugirių gyventoja – apie tėviškę, muziką, laiškanešės darbą

Ką aš darysiu tame mieste? Čia gimiau, užaugau, visą gyvenimą niekur nebuvau išvažiavusi. Nors įkalbinėjo mokytis Klaipėdoje, būčiau kultūros darbuotoja, bet labai savimi nepasitikėjau. Savarankiškai išmokau groti armonika, akordeonu ir būgnus įsitaisiau.

Skaityk toliau
Pasvalietis Antanas: „Jaučiau nuoskaudą, kad mano tėviškę nuskriaudė,
28.11.2020, 12:22
Pasvalietis Antanas: „Jaučiau nuoskaudą, kad mano tėviškę nuskriaudė, ūkį paėmė“

Su 89-uosius einančiu pasvaliečiu Antanu Jankevičiumi, daugiau nei pusšimtį metų buvusiu vairavimo mokytoju ir instruktoriumi, pašnekesį pradėjome nuo jo fotografijoje užfiksuoto Lėvens upės potvynio, kai buvo užlieta net Nepriklausomybės gatvė. Tai galėję būti maždaug prieš šešis dešimtmečius, dar matyti ir senasis tiltas. Beje, per jį automobiliai neprasilenkdavo.

Skaityk toliau
Ar Sorošas Šeimininkauja Lietuvoje?
14.11.2020, 00:40
Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Lietuvoje vis dažniau iškyla diskusijos apie Džordžą Sorošą (George Soros) ir jo kuriamą „atvirą visuomenę", tačiau jose pritrūksta konkretumo, o pats Sorošas vaizduojamas kaip mistinis krikštatėvis pasaulio politikos užkulisiuose. Būtent todėl, kad šiame vaizdinyje daug tiesos, prasminga atskirti pelus nuo grūdų ir Sorošo įtaką Lietuvos ir pasaulio politikai pagrįsti faktais.

Skaityk toliau
Komentarai ir nuomonės: Kas laukia Lietuvos?
04.11.2020, 09:52
Komentarai ir nuomonės: Kas laukia Lietuvos?

Yra tokia gudručių perfrazuota liaudies patarlė: „kuo giliau į parką, tuo išradingesni maniakai". Ji labai tinka apibūdinti kas ketveri metai į Seimą prasibraunantiems vis naujiems politikams, jei šiuos išvis taip galima pavadinti.

Skaityk toliau
Skaitytojos Laiškas: Skaitytojai Pasiuntė Seimo Narius... Dirbti
22.09.2020, 15:21
Skaitytojos laiškas: Skaitytojai pasiuntė Seimo narius... dirbti
Kaimo runkelių darbo pasiūlymai gerb. Seimo nariams ir bandantiems prasibrauti į parlamentą, jeigu jie nebus išrinkt.
Skaityk toliau
Vitas TOMKUS: BŪTI AR PŪTI? (Sekmadieninis Pamokslas Respublikonams)
20.09.2020, 15:11
Vitas TOMKUS: BŪTI AR PŪTI? (Sekmadieninis pamokslas respublikonams)
Ponai prisiekusieji patarėjai iš „Respublikos“ internetinio portalo! Nespėjom susipažinti, o jau riejamės tarpusavyje. Dėl nuomonės ir įsitikinimų, dėl savo Dievų ir „dievaičių“ (Landsbergio, Lukošenkos ar Putino). Ar reikia kišti galvą ten, kur nereikia, jeigu ji visai nepanaši į galvutę? Kam rietis dėl religijos? Aiškinti ir aiškintis, kas kam meldžiasi?
Skaityk toliau
J.Blažytė: Mintys Apie Liberalią Tvarką Pasaulyje
17.09.2020, 23:44
J.Blažytė: mintys apie liberalią tvarką pasaulyje
Jau tapo įprasta, kad visi tie, kurie perspėja apie naują tvarką pasaulyje įvedinėjančią pasaulinę vyriausybę (Deep State), yra vadinami sąmokslo teorijų kūrėjais ar folijos kepuraičių nešiotojais. Na, geriausiu atveju besmegeniais.
Skaityk toliau
Žmonės, Mieli, Kaip Jūs Greitai Viską Pamirštat
17.09.2020, 11:00
Skaitytojo laiškas: Žmonės, mieli, kaip jūs greitai viską pamirštat
Žiūriu, klausausi ir negaliu patikėti, ar aš Lietuvoje gyvenu, ar atskridau į kitą planetą?
Skaityk toliau
Skaitytojo Laiškas: Bėgimas Maiše, Arba Tautinės Mokyklos Krachas
08.09.2020, 17:14
Skaitytojo laiškas: Bėgimas maiše, arba Tautinės mokyklos krachas

Manau, ne vienam teko stebėti humoristines bėgimo lenktynes, kai bėgikai įlindę į maišus. Juokinga ir linksma. Dabar stebėkime normalias bėgimo rungtynes, bet tik vienas bėgikas verčiamas bėgti maiše ir jis nuolat ūdijamas tiek varžybų organizatorių, tiek žiūrovų. Kai kam gal ir linksma, bet ne bėgikui maiše. Štai tas bėgikas maiše ir yra šiuolaikinis mokytojas.

Skaityk toliau
Z.Vaišvila Stebisi Konstitucinio Teismo Ir Vyriausybės Neišmanymu
06.09.2020, 14:14
Z.Vaišvila stebisi Konstitucinio Teismo ir Vyriausybės neišmanymu

Būtina skaityti ne tik žiniasklaidos pranešimus apie valdžios nutarimus, bet ir pačius nutarimus. Perskaičiau 2020-08-28 Konstitucinio Teismo nutarimą, kuriuo pripažinta, kad Konstitucijai, konstituciniams atsakingo valdymo, teisinės valstybės principams prieštarauja

Skaityk toliau
Skaitytojo Laiškas: Daugkartinio Naudojimo Karjeristai
05.09.2020, 15:05
Skaitytojo laiškas: Daugkartinio Naudojimo Karjeristai

Kad ir kiek kalbėta apie politinę prostituciją, šiandien ji - vis dar labai dažnai naudojama. Kai žmogus, keičiantis santvarkoms, pučiant kitiems politiniams vėjams, sugeba greitai persivilkti kitus  kailinius.

Skaityk toliau
Skaitytojos Laiškas: Turtuolių Daug, Bet Ubagų Dar Daugiau
05.09.2020, 14:29
Skaitytojos laiškas: Turtuolių daug, bet ubagų dar daugiau

Perskaičiusi buvusio Kauno kelių policijos viršininko Gedimino Žemaičio komentarą, esą žmonės per daug skundžiasi, o iš tiesų gerai gyvena, nebegaliu tylėti.

Skaityk toliau
Skaitytojo Laiškas: Kuo Baltarusijos Kelias Skiriasi Nuo Baltijos
04.09.2020, 14:23
Skaitytojo laiškas: Kuo Baltarusijos kelias skiriasi nuo Baltijos
Ačiū Partijai ir Vyriausybei už šansą vėl būti laimingam. Dabar ir aš galiu drąsiai žiūrėti žmonėms į akis, nes su pačiu Tapkinu ir p.Linkevičiumi, ir kitais Lietuvos patriotais, kurių visų vardų nebeprisimenu, susirakinęs stovėjau. Anksčiau turėjau gėdytis, nes, kaip rodo faktai ir prisiminimai, buvau vienintelis iš trijų milijonų, nedalyvavęs Baltijos kelyje.
Skaityk toliau
Nacionalinės Premijos Laureatas Gytis Lukšas: Tamsiausia - Prieš Aušrą
27.08.2020, 11:07
Nacionalinės premijos laureatas Gytis Lukšas: Tamsiausia - prieš aušrą

Kai galvoju apie Lietuvą, kaip jai išlikt, galvoju apie žmogų, kuriam dar liko kažkiek sąžinės, proto, sugebėjimo nepasiduot tai apgulčiai, tam propagandiniam puolimui, ateinančiam tiek iš Lietuvos, tiek iš Europos, nes kiekviena propaganda tarnauja. Jos prigimtis - tarnauti.

Skaityk toliau
Gytis Padegimas: Gyvūniškos Egzistencijos Link
27.08.2020, 10:22
Gytis Padegimas: Gyvūniškos Egzistencijos Link

Kas nuo ko pirmas nusigręžė: kultūros žmonės nuo valdžios ar valdžia nuo kultūros? Kaip įvertinti tą nuostolį, kurį patyrė visuomenė, kai mokslo ir meno žmonės liovėsi garsiai reflektavę aktualijas ir valdžios politiką, švietę ir protinę žmones, apeliuodami į kritinį, na, nebūtinai kritinį, - apskritai į jų mąstymą.

Skaityk toliau
Skaitytojo Laiškas: Kijevas - Minskas. Kas Galėtų Paneigti...
27.08.2020, 09:52
Skaitytojo laiškas: Kijevas - Minskas. Kas galėtų paneigti...

Prezidento rinkimų Baltarusijoje baigtį vainikavusios demonstracijos bei gatvių neramumai primena 2014 metų įvykius Kijeve, kai buvo priverstas iš šalies bėgti prorusiškasis prezidentas Janukovyčius, nors jo išrinkimo teisėtumas abejonių lyg ir nekėlė. Dabar, praėjus daugiau kaip 5 metams, galime rasti atsakymą į klausimą

Skaityk toliau
Skaitytojo Laiškas: Aplink Vien Priešai, O Mes Pasaulio Bamba
27.08.2020, 07:59
Skaitytojo laiškas: Aplink vien priešai, o mes pasaulio bamba

Ko tas buvęs „komsorgas“ L.Linkevičius lenda į svetimos valstybės problemas? O ir prezidentas G.Nausėda - lėlė, neturinti savo nuomonės, linksta ten, kur vėjas pučia - nesusimąsto. Kodėl mūsų tie valdžios vyrai susirūpinę Baltarusija, kai pas mus: bedarbiai, vagystės, korumpuota teisėsauga ir t.t.?

Skaityk toliau
Dvejopi Standartai Užkniso Juodai
27.08.2020, 09:23
Dvejopi standartai užkniso juodai
Sako, kad prieš ligą visi lygūs. Tačiau šių dienų akistata su koronavirusu rodo visiškai priešingai. Štai tik keli absurdai, kurie mąstantiems žmonėms tikrai jau įgriso
Skaityk toliau
Kas Parašė Bibliją Ir Sukūrė Religiją?
19.10.2019, 21:09
Kas Parašė Bibliją Ir Sukūrė Religiją?

Dažnai užduodu su metais tokį klausymą? Kas parašė Bibliją ir sukūrė religiją. Negi tuo metu paprastas žmogus tai galėjo padaryti? Ir kas toks buvo geras strategas kuris galėjo numatyti tokį populiarumą? Dar keisčiau atrodo tai, kaip žmogus niekada nematęs Dievo, gali į jį įtikėti? O, tokiu dalykų, kaip kitos nežemiškos civilizacijos jam nesuprantamos, nors turėtų būti viskas priešingai.

Skaityk toliau
Vaiduoklis sename name
21.05.2019, 10:46
Vaiduoklis sename name
Aš jums papasakosiu, kaip teko susidurti su vaiduokliu. Tai nutiko prieš 9 m. Kai mano vyresnė sesė sukūrus šeima įsikūrė sename name. Kiek žinojom jame buvo mirusi tokia močiute. Na pragyveno metus laiko tikrai ramiai, nieko nevyko ir panašiai. Jie su vyru nusprendė  pirkti savo namą kitur ir išeiti. Tada ir prasidėjo keisti dalykai. Atsimenu, kaip šiandien.
Skaityk toliau
dvasios, nutikimas, istorija, pasakojimas
21.05.2019, 09:27
Nekvieskit dvasių…
Mergaitė paklausė: ,,Ar tu čia?“ tada adata pradėjo vedžioti ,,Taip“. Tada mergaitė paklausė: ,,Kaip tu mirei?“ dvasia pasakė: ,,Vienas iš jūsų mirs“. Ta mergaitė išsigando ir užpūtė žvakę (nors taip nereikėjo daryti), mes sudeginom lapą, žvakę ir adatą išmetėm. Tada visi išsiskirstėm. Naktį miegojau gerai.
Skaityk toliau
1 2 3 4 »