Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena

NSO, Norvegija, mistinės istorijos, nutikimai, pasakojimas, atsitikima
02.03.2019, 19:18
Lietuvio stebėtas NSO Norvegijoje
Sveiki, dirbu tolimų reisų vairuotoju, važinėju po Skandinaviją. Norėčiau papasakoti apie paskutinę kelionę Norvegijoje. Kadangi dirbu DHL firmoje, o tai pašto pervežimai, dažnai tenka važinėti naktimis. Tai nutiko šių metų spalio antrą, stabtelėjau padaryti pauzę šalia Alvdal miesteliuko esančiame parkinge dvyliktą val nakties.
Skaityk toliau
Fortas, vaidenasi, Kaunas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
28.02.2019, 09:07
Kauno fortuose vaidenasi
Kauniečiai žino, kad naktį arba vakare negalima eiti į II-ajį ir IX-ajį fortą, galit tikėti ar ne, bet ten vaidenasi! Taigi papasakosiu apie IX fortą. Kaip žinote šiame forte buvo laikoma daug žydų ir kitų kalinių, jie buvo žudomi, kankinami, mušami.
Skaityk toliau
mirtis, dievas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormal
26.02.2019, 23:53
Ar mirtis yra tikra?
Mirties pobūdžio tyrimas maldauja svarbiausio esminio klausimo: “ Kodėl viskas turi mirti?“ Iš tiesų, mirtis yra didžioji paslaptis. Visą laiką , visos didžiosios religijos, filosofijos siekė paaiškinti šią paslaptį. Tai tema, kuri paliečia kiekvieno vyro ir moters gyvenimą, vienijantis visą žmoniją pagal neišvengiamumo mirtingumo debesis.
Skaityk toliau
NSO, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorij
26.02.2019, 15:29
Mano stebėta skraidanti lėkštė
Sveiki, NSO yra tikrai, tik labai įdomu kada jie teikiasi pasirodyti ir kam būtent, ir kodėl. Mažai kas tiki kam papasakoji savo istoriją, bet matau yra žmonių patyrusiu panašią situaciją.
Skaityk toliau
25.02.2019, 11:34
Mano namuose vaidenasi

Mano namuose visada vaidenosi, todėl jau nebekreipdavau dėmesio į žingsnius, keistus garsus ir visa kita. Kartą naktį išgirdau lyg kažkas braižytų mano langą su aštriu daiktu. Nekreipiau į tai dėmesio, nes pamaniau jog tai medžių šakos ir stengiausi miegot toliau.

Skaityk toliau
25.02.2019, 11:14
Mano namai kurie mane gąsdina
Papasakosiu, kas vyksta mano namuose. Viskas prasidėjo pakankamai senai, bet susirūpinau tik dabar. Maždaug prieš porą mėnesių įsijungiau kompiuterio kamerą – žinot, šiaip norėjau į save pasižiūrėt. Ir pamačiau, kad tarp manęs ir kompiuterio praslinko kažkoks šešėlis, taip kartojosi kelis kartus.
Skaityk toliau
dvasios, dvasių kvietimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
24.02.2019, 11:48
Mano dvasių kietimas
Žodžiu, viskas vyko 2014-01-20. Aš ir mano 3 draugai kvietėmės dvasią. Mes su drauge tokiais dalykais visad tikėjom… tačiau bahūrai, ne. Mes smalsūs ir pabandėm… Viską darėm, kaip nurodyta internete…
Skaityk toliau
žingsniai, dvasios, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
24.02.2019, 11:42
Siaubą keliantys žingsniai namuose
Mano sesė ir jos draugė buvo lauke, pavėsinėje. Paskambino man, kai buvo grįžusios į namus, bet tas kambarys buvo ne šiaip paprastas, jis buvo kaip atskiras butukas pačiame žemiausiame namo aukšte. O mes gyvename vienkiemyje. Kai mane jos ten pasikvietė aš apie 12 h. nakties tyliai nuslinkau link to „butuko“.
Skaityk toliau
baimė, sugebėjimai, nutikimai, galios, atsitikimai, mistinės istorijos
23.02.2019, 15:13
Mano nepaprasti sugebėjimai ir galios
Manau giliai širdį ir man pribrendo laikas išsipasakoti tai kas mane lydi visą gyvenimą. Tai padrika, tačiau perskaičius susidėlios bendras vaizdas to ką noriu papasakoti. Gal atsiras panašių. Nemanau, kad esu tokia viena.
Skaityk toliau
kelionė laiku, keliautojas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
23.02.2019, 08:49
Mano kelionė laiku numatyti ateitį
Parašysiu apie savo keliavimą laiku (pasistengsiu viską kuo detaliau paaiškinti). Vieną kartą važiuojant su autobusu iš ekskursijos su draugu labai įsiplepėjom. Ir aš jam leptelėjau, kad labai paprastai galiu pamatyti ateitį (dabar jau nebe, nes kurį laiką to nebedarau), tai aš jam parodžiau, išmokiau ir tas jam pasitvirtino.
Skaityk toliau
vaiduokliai, dvasios, regėjimas,  nutikimai, atsitikimai, mistinės
23.02.2019, 08:36
Aš matau vaiduoklius
Sveiki. Jau seniai norėjau kažkam papasakoti, kad matau vaiduoklius. Bet labai bijojau, kad mane pavadins beprotę… O dabar pagaliau išdrįsau. Taigi pradėkime nuo to, kai gyvenau kitoje šalyje… vaiduokliai, dvasios, regėjimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorijos, istorijos, pasakojimai.
Skaityk toliau
22.02.2019, 10:46
Paslaptingas veidrodis
Sveiki taigi labai ilgai galvojau ir nusprendžiau pasidalinti savo pasakojimu apie dvasią kuri trukdė man visą vasarą. Gal kartais žinote filmą „veidrodžiai“? Mano istorija yra kažkiek panaši, bet tai ne filmas, tai tikras gyvenimas. Paslaptingas veidrodis
Skaityk toliau
22.02.2019, 10:20
Paslaptinga būtybė terorizuojanti mane
Galiu tik pasakyti, kad esu iš Vilniaus, papasakosiu apie keistus nutikimus mano kaimo sodyboje. Toje sodyboje ankščiau gyveno mano seneliai, bet išsikraustė į kauną, (išsikraustė maždaug prieš 10 metų). Į tą sodybą važiuoju kas vasarą nuo vaikystės. Keisti nutikimai pradėjo darytis prieš 7-8 metus.
Skaityk toliau
košmarai, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės istorijos
20.02.2019, 15:18
Persekiotojas iš anapus
Sveiki. Noriu jums papasakoti tai, kas mane kankina ir neduoda ramybes iki šiol, dėl ko negaliu gyventi normalaus gyvenimo… Taigi, pradėsiu nuo pradžių.
Skaityk toliau
sapnai, košmarai, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės
20.02.2019, 08:23
Šiurpą keliantys sapnai košmarai
Sveiki, rašau čia, nes nebežinau į ką daugiau kreiptis. Mane persekioja bėda ir nežinau kaip jos atsikratyti, tikiuosi atsiras kas nors kas gales paaiškinti ką reiškia mano sapnai. Tiems kurie nori pasišaipyti iš karto atsakau- ne, aš siaubo filmų nežiūriu ir tai nėra vien mano vaizduotė.
Skaityk toliau
dvasios, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės istorijos
20.02.2019, 00:10
Mano regimos mirusiųjų dvasios
Viskas prasidėjo kai man suėjo 12 metų. Iki to laiko viskas buvo normalu, gyvenau gyvenimą kaip ir dauguma žmonių (nematant dvasių). Bet vieną vakarą susėdome su draugu virtuvėje ir pradėjom kalbėtis, kai tuomet kažkoks šešėlis atsirado už jo nugaros.
Skaityk toliau
19.02.2019, 10:15
Kas manyje gyvena?
Sveiki, nesenai sulaukiau pilnametystės ir jaučiu, kad manyje kažkas keičiasi. Gyvenau su mama visą gyvenimą, tėtis paliko. Būdavau labai irzlus vaikas, viskas netikdavo ir jausdavausi kitoks nei kiti.
Skaityk toliau
ateitis, nutikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorijos
19.02.2019, 10:10
Perspėjimas apie ateities įvykius
Sveiki, kažkaip sugalvojau papasakoti trumpą istoriją kuri nutiko man gal keletą metų atgal. Nepamenu ar rašiau šį straipsnį čia ar ne, tai parašysiu dabar.
Skaityk toliau
dvasios, dvasiu kvietimas, mistinės istorijos, nutikimai, atsitikimai
18.02.2019, 14:23
Dvasia po jos kvietimo manęs nebepaleidžia
Vieną vakarą, neturėdamos ką veikt, norėjom išsikviest dvasią. Dėja, neturėjom žvakės. Kitą rytą, paskambinau mamai ir pasakiau jog atvažiuotų manęs aplankyti ir atvežtų kartu 2 žvakes, kurios gulėjo mano stalo stalčiuj.
Skaityk toliau
sapnai, mirtis, pranašystės, atsitikimai, nutikimai
18.02.2019, 10:22
Perspėjimai apie mirtį
Mane jau kelis metus kamuoja keistas dalykas: aš susapnuoju žmogaus ar gyvūno mirtį ir jis iš tikro numiršta. Tai mane nemenkai gąsdina, todėl noriu paklausti: galbūt kam nors iš jūsų būna taip pačiai?
Skaityk toliau
būtybės, miškas, atsitikimai, nutikimai, mistinės istorijos, istorijos
17.02.2019, 23:45
Keistas susitikimas miške
Dažnai lankausi šiame tinklapyje tai pamaniau pasidalinsiu savo patirtimi. Viskas ką dabar pasakosiu įvyko šios vasaros pradžioje. Išėjau apie 20:00 valandą vakaro pasivaikščioti po apylinkes, tiesiog tą vakarą šovė tokia mintis tikriausiai iš neturėjimo ką veikti.
Skaityk toliau
dejavu, sapnai,  atsitikimai, nutikimai, mistinės istorijos, istorijos
17.02.2019, 11:35
Su manimi kažkas vyksta
Taigi kas nutiko? Ogi labai dažni sutapimai, dejavu ir sapnu pildymasis. Pradedant sutapimais jie pasitaiko kiekvieną dieną ar į dieną net kelis kartus.
Skaityk toliau
būtybės, apdukcija, pasakojimai, atsitikimai, nutikimai, paranormalios
17.02.2019, 09:30
Juodos būtybės kambaryje

Pradėjau iš skausmo rėkti. Bet atrodo lik manęs niekas nebūtų girdėję nors seneliai buvo kitam kambarį. Po to nežinau kas atsitiko, kas po to vyko tiesiog nežinau lyg bučiau praradęs sąmonę.

Skaityk toliau
dvasių kvietimas, pikų dama,  pasakojimai, istorijos, nutikimai
16.02.2019, 23:40
Mane persekioja pikų dama
Sveiki norėčiau gan tokį keistą ir įdomų dalyką papasakoti. Vieną gražią dieną, aš turėjau važiuoti į sanatorija, nes turėjau tam tikrų priežasčių. Atvažiavus ten, susipažinau su draugėm, draugais. Vieną vakarą su visais su kuriais buvau susipažinusi, sumąstėm išsikviesti piktąją dvasią. pasakojimai, istorijos, nutikimai, mistika, paranormalios istorijos, mistinės istorijos, atsitikimai
Skaityk toliau
prakeitas namas, mistinės istorijos, padaras, istorijos, pasakojimai
16.02.2019, 22:22
Naujame name kažkas dedasi
Sveiki! Noriu pasidalinti vienu įvykiu kuris įvyko kai atsikrausčiau su tėvais į naująjį butą. 2013-10-09 aš su savo tėvais atsikraustėme į naująjį mūsų butą. Man jis gana patiko. Nes buvom su močiute lyg ir kaimynes. Nes ji su mano seneliu (netikru) gyvena pirmajame aukšte, o mes gyvename antrajame aukšte.
Skaityk toliau
padaras, mama, atsitikimai, pasakojimai, istorijos
16.02.2019, 21:12
Padaras pagrobęs mano mamą
Taigi viskas prasidėjo kai aš su mama nusipirkome nauja namą. Keista, bet tas namas man patiko, jis buvo didelis, aukštas. Mes su mama gulėjome kartu. Neseniai atsigulėme. Jau beveik miegame, bet staiga iš virtuves išgirdome bildesį, išsigandome.
Skaityk toliau
« 1 2 3 4 »