Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » Paranormalios istorijos

NSO, nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorij
06.03.2019, 09:15
Mano susidūrimas su nežemiška gyvybe
Buvo šių metų rugsėjo 2 diena apie 23:00 vakaro, ėjau iš parduotuvės, taip pat vedžiausi šunį, nuo parduotuvės iki namų 5-6 kilometrai (tuo metu buvau kaime pas senelius). Apie 4 kilometrus reikėjo eiti mišku, kadangi su manimi buvo vilkšunis jausdavausi saugiau. Mūsų kaime dažnai kalbama apie keistus nutikimus, bet iki tol su nieko nebuvau susidūręs.
Skaityk toliau
paranormalios istorijos, pasakojimas, nutikimai, atsitikimai, mistinė
06.03.2019, 09:09
Namus lanko nežemiškos būtybės?

Šiame tinklapyje radau daug istorijų apie NSO, manau parašysiu ir savo. Savo tikrojo vardo minėti nenoriu, man 17 metų, gyvenu vienkiemyje, netoli Kauno, pats suprantu, kad tuo ką dabar papasakosiu tikėti sunku, bet tai jūsų pasirinkimas.

Skaityk toliau
nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorijos
05.03.2019, 13:59
Persekiotojas
Manau šitas pasakojimas gali jums pasirodyti kaip bepročio kliedesiai, bet jis tikras. Viskas prasidėjo prieš kokį mėnesį. Kaip ir kiekvieną dieną ėjau iš mokyklos buvo kokia 14:00 valanda. Beeidamas atsisukau atgal ir už maždaug 5-6 metrų nuo manęs pastebėjau vyriškį, jis buvo su senu rudu paltu, užsidėjęs kapišoną (gobtuvą), kažką laikė rankose tik nemačiau ką.
Skaityk toliau
KTU, vaidenasi, vaiduoklis, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
02.03.2019, 19:23
KTU informatikos fakultete vaidenasi
Keisti dalykai dedasi ne vien kitose šalyse, bet ir mūsų krašte… Pati esu iš Kauno ir galiu pasakyti, kad jame yra tikrai nemažai vietų kur vaidenasi. Kaune prie KTU technologijos universiteto buvo rastas vaiduoklis…
Skaityk toliau
NSO, Norvegija, mistinės istorijos, nutikimai, pasakojimas, atsitikima
02.03.2019, 19:18
Lietuvio stebėtas NSO Norvegijoje
Sveiki, dirbu tolimų reisų vairuotoju, važinėju po Skandinaviją. Norėčiau papasakoti apie paskutinę kelionę Norvegijoje. Kadangi dirbu DHL firmoje, o tai pašto pervežimai, dažnai tenka važinėti naktimis. Tai nutiko šių metų spalio antrą, stabtelėjau padaryti pauzę šalia Alvdal miesteliuko esančiame parkinge dvyliktą val nakties.
Skaityk toliau
Fortas, vaidenasi, Kaunas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
28.02.2019, 09:07
Kauno fortuose vaidenasi
Kauniečiai žino, kad naktį arba vakare negalima eiti į II-ajį ir IX-ajį fortą, galit tikėti ar ne, bet ten vaidenasi! Taigi papasakosiu apie IX fortą. Kaip žinote šiame forte buvo laikoma daug žydų ir kitų kalinių, jie buvo žudomi, kankinami, mušami.
Skaityk toliau
mirtis, dievas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormal
26.02.2019, 23:53
Ar mirtis yra tikra?
Mirties pobūdžio tyrimas maldauja svarbiausio esminio klausimo: “ Kodėl viskas turi mirti?“ Iš tiesų, mirtis yra didžioji paslaptis. Visą laiką , visos didžiosios religijos, filosofijos siekė paaiškinti šią paslaptį. Tai tema, kuri paliečia kiekvieno vyro ir moters gyvenimą, vienijantis visą žmoniją pagal neišvengiamumo mirtingumo debesis.
Skaityk toliau
NSO, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorij
26.02.2019, 15:29
Mano stebėta skraidanti lėkštė
Sveiki, NSO yra tikrai, tik labai įdomu kada jie teikiasi pasirodyti ir kam būtent, ir kodėl. Mažai kas tiki kam papasakoji savo istoriją, bet matau yra žmonių patyrusiu panašią situaciją.
Skaityk toliau
25.02.2019, 11:34
Mano namuose vaidenasi

Mano namuose visada vaidenosi, todėl jau nebekreipdavau dėmesio į žingsnius, keistus garsus ir visa kita. Kartą naktį išgirdau lyg kažkas braižytų mano langą su aštriu daiktu. Nekreipiau į tai dėmesio, nes pamaniau jog tai medžių šakos ir stengiausi miegot toliau.

Skaityk toliau
25.02.2019, 11:14
Mano namai kurie mane gąsdina
Papasakosiu, kas vyksta mano namuose. Viskas prasidėjo pakankamai senai, bet susirūpinau tik dabar. Maždaug prieš porą mėnesių įsijungiau kompiuterio kamerą – žinot, šiaip norėjau į save pasižiūrėt. Ir pamačiau, kad tarp manęs ir kompiuterio praslinko kažkoks šešėlis, taip kartojosi kelis kartus.
Skaityk toliau
dvasios, dvasių kvietimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
24.02.2019, 11:48
Mano dvasių kietimas
Žodžiu, viskas vyko 2014-01-20. Aš ir mano 3 draugai kvietėmės dvasią. Mes su drauge tokiais dalykais visad tikėjom… tačiau bahūrai, ne. Mes smalsūs ir pabandėm… Viską darėm, kaip nurodyta internete…
Skaityk toliau
žingsniai, dvasios, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
24.02.2019, 11:42
Siaubą keliantys žingsniai namuose
Mano sesė ir jos draugė buvo lauke, pavėsinėje. Paskambino man, kai buvo grįžusios į namus, bet tas kambarys buvo ne šiaip paprastas, jis buvo kaip atskiras butukas pačiame žemiausiame namo aukšte. O mes gyvename vienkiemyje. Kai mane jos ten pasikvietė aš apie 12 h. nakties tyliai nuslinkau link to „butuko“.
Skaityk toliau
« 1 2 3 4 5 6 7 »