Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Balandžio » 3

Kitoks pasaulio ir žmogaus sandaros supratimas

agregorai, siela, nutikimas, pasakojimas, istorija, kūnas, koma

Visą gyvenimą neteko turėti reikalų su mistika. Dar prieš gerus metus vadovavausi klasikiniu persikūnijimo supratimu. Kažkaip apibendrintai suvokiau absoliutą. Bet praeitų metų liepos pradžioje įvyko visa virtinė keistų nutikimų. Nesismulkinant apie juos. Susipažinau su savo siela, patyriau fizinį agregorų poveikį, supratau kad yra ne kažkoks vienas absoliutas o dvi esybės moteriška ir vyriška. Jos šios visatos kūrėjai arba kaip aš vadinu žemiškai suprantamiau Dievai Tėvai.

Probleminėse situacijose su agregorais pasinaudojau jų apsaugomis, paprasčiausiai to paprašydamas. Iš niekur švytuoklės pagalba sužinojau apie saulės simbolius. Pažiūri į saulę užsimerki ir matai kitokios spalvos simbolius. Pirmasis simbolis tai buvo kitokios spalvos taškas. Kaip išsiaiškinau tai matoma sielos matoma išraiška. Vėliau buvo visokiausių simbolių. Vadovaudamasis man skirta simbolių seka turėjau atlikti tam tikrą veiksmų seką atverti savo širdį ir įsileisti į ją sielą.

Pribloškiantis gyvos širdies skerspjūvio vaizdas ir simbolinis ištrykštantis fontanėlis kada siela įeina į ją. Tai savotiškas apsijungimas su savo siela kurį palaimino Dievai Tėvai. Po kelių dienų pagal saulės simbolius teko vėl atverti širdį ir paleisti sielą atgal. Tuo metu teko patirti keistų būsenų. Tai elektriniai prietaisai gesti, pro mano namą važiuojantys automobiliai ima čiaudėti, tai keisti dingimai atsiradimai, tai savas šuo tampa keistai kontroliuojantis mane jei darau taip kaip reikia kažką miega, jei bandau daryt kitaip – puola ir dar daugelis visokių keistenybių.

Galiausiai ištiko nei iš šio nei iš to komos būklė ir atsidūriau ligoninėje. Komos būklėje vėl viskas keistai dėjosi. Pastoviai turėjau ryšį su kažkuo iš anapus. Aktyviai bendravom mintimis. Maža to ligoninėje išgirdus kad aplinkui visiškas chaosas paprašiau savo sielos kad viskas vyktų nepažeidinėjant laisvos valios ir viskas pradėjo vykti kitaip, viskas nurimo. Kai matomai buvau „apiformintas“ guldyti mano siela tiesiog paleido iš komos būklės. Bebūnant ligoninėje trūko apendicitas. Jei ne komos būklė namų sąlygomis būčiau miręs nes beveik nejaučiau skausmo. Žodžiu buvau padėtas medikams po ranka. Toks būtų fonas kuriame susiformavo mano žinios apie žmogų ir šį bei anapusinį pasaulį.

agregorai, siela, nutikimas, pasakojimas, istorija, kūnas, koma

Žmogaus sandara

Tiek iš savo tiek iš artimų žmonių patirties matosi kad žmogus sudarytas iš trijų visiškai atskirų esybių. Tai kūnas, „aš“ ir siela. Kūnas tarsi turėtų dvi sielas. Viena jį valdo būdama šiame pasaulyje ir tarsi įkalinta kūne. Siela įsiterpia į kūno valdymą kritiškais atvejais. Mano atvejais su komos būsena. Mane „išjungė“ tam kad išgelbėti gyvybę. Bendrai sielos pagrindinė funkcija rūpintis kūno saugumu. Tai ji daro pilnai arba dalinai perimdama kūno valdymą bei formuodama palankių įvykių seką. Pilno perėmimo atveju net nespėji suprasti kas įvyko arba būni ramus stebėtojas to kas vyksta o kūnas su sielos pagalba tuo tarpu atlieka neįtikėtinus dalykus.

Mano tėvas prieš atsiritantį medį iš vietos iššoko apie 2,5 m ir atsidūrė ant medžio taip ir nesuprato kaip tai padarė. Aš avarinėje situacijoje stebėjau kaip į mane sulėtintai artėja automobilis o kūnas sielos pagalba vairavo automobilį. Teko patirti ir ilgalaikį sielos ir „aš“ kūno valdymą. Gana nemalonus jausmas. Kūnas nenormaliai įsitempęs. Kojos nevaldau. Neįmanoma paspausti greičio pedalą daugiau nei 60 km/h. Bet esant avarinėms situacijoms 30 km atstume nepadaryta avarijos. Siela eilinį kartą sėkmingai atliko savo funkcijas.

Kas darosi su žmogumis pagal tokį supratimą mirties atveju. Kai kūnas miršta „aš“ išsilaisvina ir sielos padedamas pereina į sielų pasaulį iki sekančio įsikūnijimo. Arba daugiau niekada neįsikūnija šioje žemėje o tampa kartu su savo siela naujais savos visatos kūrėjais. Tokia žmogaus evoliucija iš dievų vaikų į pačius dievus. Aišku daugeliui žemės gyventojų šis kelias ne toks. Tiksliau egzistuoja žmonės ne pilnos komplektacijos.

Turi tik „aš“ bet neturi sielos. Tai kažkada seniai kitų civilizacijų atlikto žmonių klonavimo pasekmė. Tokie žmonės gyvena tik vieną kartą. Seniau jų „aš“ dar likdavo egzistuoti tarpiniame iliuziniame pasaulyje. Dabar tiesiog išnyksta.

Pasaulio sandara

Šiuo metu viskas labai paprasta. Egzistuoja šis 3d pasaulis ir visata, anapusinis sielų pasaulis ir anapusinis visatos kūrėjų pasaulis. Iki praeitų metų rugsėjo egzistavo tarpinis iliuzinis dirbtinis lygis tarp šio pasaulio ir anapusinio sielų pasaulio. Pagrindiniai jo sudedamieji elementai tai mirusių žmonių astraliniai likučiai ir agregorai. Tas iliuzinis pasaulis žmogui visai realiai galėjo padėti arba jį sunaikinti fiziškai. Praktiškai visos žmonijos žinios apie anapusinį pasaulį rėmėsi to darinio teikiama informacija. Visa magija veikė taip pat per jį. Dabar jis panaikintas jokia magija ar pranašystės tiesiog neveikia. Tiksliau veikia tik tiek kiek pats žmogus vykdo jam išsakytą programą.

Atsiuntė: Vytautas

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar