Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Gegužės » 7

Iš anapus sveikinasi ar įspėja…

Iš anapus sveikinasi ar įspėja…
  • 07.05.2019
  • 3.2 Reitingas
  • 2034 Peržiūros
  • Aptarti

Tai  nutiko prieš 35 metus, kai buvau jaunute, padykusi vienuolikos metu mergaičiukė. Netikėta žinia pasibeldė į mūsų namo duris. Mirė mamytės tėvelis, Amžiną Atilsį mano senelis.

Senelio labai gerai negaliu prisiminti, kadangi mes gyvenome daugiau nei dešimt kilometrų nuo Kauno. Kaip šiandien aš jį prisimenu, aukšto ūgio, stambaus kūno sudėjimo, dosnus ir mylintis anūkus.

Atėjo diena, kai vyko atsisveikinimo ceremonija, pamenu mane tiesiog paniškai apėmė juokas. Juokas tiesiog nežinia iš kur, ir kaip. Aš negalėjau to valdyti. Pamenu aplinkiniai žmonės labai žiūrėjo į mane ir piktais žvilgsniais mane lydėjo.

Praėjus keletai metų, su mama atvykome į tą namą, kur kadaise gyveno mano senelis. Dabar čia viskas pasikeitė, vėl auga gėlės, laksto po kiemą sūnelis, trinasi aplink langą katinėlis. Akimirka pagalvojau, kaip gerai būtų, kad būtų senelis gyvas, ir ji va tuoj pamatysiu. Bet tarpdurį sutinka mus teta Angele, dabar ji čia gyvena ir tvarko ūkį. Bet aš ne apie tai. Po šeimyninio pasibuvimo visi sugulėme miegoti. Man su mama atiteko kambarys antrajame aukšte.

Naktis. Visi jau sumigę, mane netikėtai prižadino keistas garsas sklindantis už kambario durų. Pamenu labai išsigandau, mano kūnas sustingo iš baimės, pažvelgiau į mamą, bet ji taip kietai miegojo. Baimė sustingdė mano balsą, negalėjau prarėkti. Girdžiu kaip girgžda durų stakta ir mediniais  laiptais – vedančiais prie mūsų kambario durų, kažkas lipa laiptais. Žingsniai sunkūs ir tvirti. Mintyse aš pamačiau, kaip vizija, taip, tai buvo mano senelis, jis lipo laiptais lėtai, nes jam sunku lipti, dėl jo didelio svorio,jis apsirengęs nelabai svariais drabužiais ir senais kareiviškais batais. Tuo momentu mano širdis daužėsi be galo greitai. Aš iš baimės užmigau.

Ryte pabudusi vis dar galėjau prisiminti tai ką girdėjau. Galvojau apie tai. Nuėjusi į vonią praustis ant dešinės rankos pamačiau mėlynes. Tarytum su manim sveikintasi, ant rankos buvo matyti mėlynos dėmės. Pamaniau, iš kur, kaip, juk niekur neužsigavau. Bandžiau nuplauti, šveisti, bet deja – nenusiplovė.

Tik grižus į savo  gimtuosius namus mėlynos dėmės tiesiog pradingo. Pamenu papasakojau  mamai apie tai, netikėtas atsakymas iš mamos lūpų buvo toks. Tai buvo  tavo senelis, kuris  atėjo pasisveikinti.

Įdomiausia tai, kad ir šiais mano jau nebejaunais metais, man atėjusi į svetimą vieta, rodos mintyse kažkas įspėja, išeik ar tiesiog – neik čia… Susimastau… gal tai angelas sargas.

Atsiuntė: Aušrytė

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau