Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Gegužės » 7

Visų Šventųjų diena

dvasia, nutikimai, istorijos, pasakojimai

Prieš trejus metus, visų šventųjų dieną, pas mus, kaip įprasta buvo atvažiavę artimiausios giminės. Man tada buvo 15 metų. Pavalgę su broliu ir pusbroliu nuėjom į kitą kambarį, aš norėjau jiems parodyt kaip moku kviesti dvasią. Paėmiau balto popieriaus lapą, jame nubraižiau apskritimą, apskritime parašiau skaičius(nuo 0 iki 9), abėcėlę, ir žodžius: taip, ne.

Paėmiau adatą, užvėriau ant siūlo, adatą įbedžiau į apskritimo centrą ir  pradėjau su žodžiais: geroji dvasią ateik, geroji dvasią ateik. Adata kaip įprastai pradėjo suktis. Klausinėjau man tuo metu rūpimų klausimų. Ir tuomet užėjo mano tėvas. Numečiau adatą ir sulamdžiau lapą. Kadangi prieš baigiant tokį būrimą, privaloma pasakyt dvasiai, kad jai laikas išeiti, aš išsigandau, kad dvasia gali pasilikt, nes nieko nepasakiusi numečiau adatą. Taip man jau buvo nutikę, ir kaip anąkart man ėmė labai skaudėti galvą. Bet viskas praėjo, ir net pamiršau kas įvyko.

Apie vidurnaktį nuėjau į lovą. Visi namiškiai jau miegojo savo kambariuose. Žinote, kur būna prie kompiuterių supamos kėdės? Tai va, guliu, ir girdžiu kaip ji labai lėtai sukasi. Pagalvojau sesė bando išgąsdinti, atsisuku, o nieko nėra, ir kėdė nustojo suktis. Pagalvojau, kad pasirodė man tik. Nusisukau į sieną, ir atsiguliau taip, kad viena mano kūno pusė buvo neužklota. Ir tuomet, kažkas nuo mano kojų pirštų iki pečių mane palietė, taip lyg perbraukė pirštu, ir kažką man sumurmėjo į ausį. Tada mane apėmė tokia baimė, kad ėmiau degti iš karščio, nubėgau pas sesę į kambarį, ir užmigau tik po kokios valandos, kai nustojau drebėt.

Tos nakties niekada nepamiršiu. Daugiau niekada tokio nepatyriau, kol vakar (vakar buvo Visų šventųjų diena), važiavau su draugu namo, jau buvo tamsu, ir kažkas, na, tuo metu man pasirodė, jog ten žmogus, bėgo per kelią tiesiai į mus, ir aš taip išsigandau, kad tuoj kažką partrenksim, kad surikau, bet nieko nebuvo. Ant kelio nieko nebuvo. Supratau, kad tai dvasia.  Žinoma baisu, jausti ar matyti dvasią, bet tai sukelia tokį keistą jausmą, kurį karts nuo karto norisi pajausti.

Atsiuntė: Ana

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar