Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 23

Aš matau vaiduoklius

Sveiki. Jau seniai norėjau kažkam papasakoti, kad matau vaiduoklius. Bet labai bijojau, kad mane pavadins beprotę… O dabar pagaliau išdrįsau. Taigi pradėkime nuo to, kai gyvenau kitoje šalyje…

vaiduokliai, dvasios, regėjimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės

Naktį kai buvau dar maža ( maždaug kai turėjau 5 metus) susapnavau keistą sapną. Aš ir kelios mano draugės „žaidėme“ su „Ouija“ lenta (kur mes „žaideme“ nežinau). Kai pakvietėm dvasią, daiktai pradėjo suktis. Mes labai išsigandome ir išėjome lauk. Bet pamiršome atsisveikinti. Kai vėl įejome į ta pastatą dvasia stovėjo prieš mus. Nuo to laiko per kiekviena naktį susapnuoju tą vaiduoklį. Kaip vaiduoklis atrodė negaliu prisiminti.

Neseniai įvyko dar vienas keistas dalykas (jau Lietuvoje) … Tik šikart realiame gyvenime. Aš iš kiemo grįžau namo. Įejau į butą. Ir kaip mano kambaryje stovi tokia spinta kuriame viskas atsišviečia mačiau žmogaus šėšėlį . Pagalvojau, kad tai mano mama. Ir pasakiau „labas mama“ Bet kai įejau į kambarį nieko nebuvo. Apskritai bute nebuvo niekas, tik aš. Labai išsigandau. Tai pat naktį matau juodus žmogaus formos šėšėlius.

Ar kam nors yra kažkas panašaus nutikę? Jei taip prašau parašykite komentaruose.

Atsiuntė: Žmogus

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 07:31 Kugelis su moliūgais - nustebinsite visus savo draugus ir artimuosius!

Sriuba su moliūgais, blynai su moliūgais, pyragai su moliūgais... Manėte, kad jau viską išragavote? Atėjo laikas moliūgų kugeliui!

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:53 Obama Demands Senate Put off Vote on New Supreme Court Nominee Until After New President Is Elected
Barack Obama demanded that Republicans refrain from voting on a replacement for Ruth Bader Ginsberg until after the election, when he hopes Biden will win.

Skaityti daugiau