Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 23

Aš matau vaiduoklius

Sveiki. Jau seniai norėjau kažkam papasakoti, kad matau vaiduoklius. Bet labai bijojau, kad mane pavadins beprotę… O dabar pagaliau išdrįsau. Taigi pradėkime nuo to, kai gyvenau kitoje šalyje…

vaiduokliai, dvasios, regėjimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės

Naktį kai buvau dar maža ( maždaug kai turėjau 5 metus) susapnavau keistą sapną. Aš ir kelios mano draugės „žaidėme“ su „Ouija“ lenta (kur mes „žaideme“ nežinau). Kai pakvietėm dvasią, daiktai pradėjo suktis. Mes labai išsigandome ir išėjome lauk. Bet pamiršome atsisveikinti. Kai vėl įejome į ta pastatą dvasia stovėjo prieš mus. Nuo to laiko per kiekviena naktį susapnuoju tą vaiduoklį. Kaip vaiduoklis atrodė negaliu prisiminti.

Neseniai įvyko dar vienas keistas dalykas (jau Lietuvoje) … Tik šikart realiame gyvenime. Aš iš kiemo grįžau namo. Įejau į butą. Ir kaip mano kambaryje stovi tokia spinta kuriame viskas atsišviečia mačiau žmogaus šėšėlį . Pagalvojau, kad tai mano mama. Ir pasakiau „labas mama“ Bet kai įejau į kambarį nieko nebuvo. Apskritai bute nebuvo niekas, tik aš. Labai išsigandau. Tai pat naktį matau juodus žmogaus formos šėšėlius.

Ar kam nors yra kažkas panašaus nutikę? Jei taip prašau parašykite komentaruose.

Atsiuntė: Žmogus

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar