Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 16

dvasių kvietimas, pikų dama,  pasakojimai, istorijos, nutikimai
16.02.2019, 22:40
Mane persekioja pikų dama
Sveiki norėčiau gan tokį keistą ir įdomų dalyką papasakoti. Vieną gražią dieną, aš turėjau važiuoti į sanatorija, nes turėjau tam tikrų priežasčių. Atvažiavus ten, susipažinau su draugėm, draugais. Vieną vakarą su visais su kuriais buvau susipažinusi, sumąstėm išsikviesti piktąją dvasią. pasakojimai, istorijos, nutikimai, mistika, paranormalios istorijos, mistinės istorijos, atsitikimai
Skaityk toliau
prakeitas namas, mistinės istorijos, padaras, istorijos, pasakojimai
16.02.2019, 21:22
Naujame name kažkas dedasi
Sveiki! Noriu pasidalinti vienu įvykiu kuris įvyko kai atsikrausčiau su tėvais į naująjį butą. 2013-10-09 aš su savo tėvais atsikraustėme į naująjį mūsų butą. Man jis gana patiko. Nes buvom su močiute lyg ir kaimynes. Nes ji su mano seneliu (netikru) gyvena pirmajame aukšte, o mes gyvename antrajame aukšte.
Skaityk toliau
padaras, mama, atsitikimai, pasakojimai, istorijos
16.02.2019, 20:12
Padaras pagrobęs mano mamą
Taigi viskas prasidėjo kai aš su mama nusipirkome nauja namą. Keista, bet tas namas man patiko, jis buvo didelis, aukštas. Mes su mama gulėjome kartu. Neseniai atsigulėme. Jau beveik miegame, bet staiga iš virtuves išgirdome bildesį, išsigandome.
Skaityk toliau
mistinės istorijos, atsitikimai, istorijos, pasakojimai, nutikimai, mi
16.02.2019, 18:36
Siluetai mano kambaryje
Sveiki esu skaičiusi kitų pasakojimus apsireiškimus ir t.t. Tai noriu ir aš pasidalinti įvykiu. Viskas vyko rugpjūčio pradžioje, naktį. Tą naktį aš atsikėliau lyg nuo kažkokio garso, lyg kažkas būtų vaikščiojęs kambaryje, bet teta ir dėdė miegojo. Žinoma nekreipiau į tai dėmesio. Bet po kelių minučių apėmė toks jausmas jog mane kažkas stebėtų.
Skaityk toliau
nesėkmės, nutikimai, atsitikimai, pasakojimai, istorijos
16.02.2019, 17:45
Mane persekioja nesėkmės
Tikiuosi, bent viena iš daugelio žinučių apie šį įvykį pasieks žmones. Taip pradedu daugelį pranešimų apie tai, bet tai gali būti pirmas, kurį kas nors pastebės. Kitų žmonės negaudavo arba telefonas, kuriuo rašydavau ar skambindavau, staiga išsijungdavo.
Skaityk toliau
angelas sargas, nutikimai, atsitikimai, pasakojimai, istorijos, mistik
16.02.2019, 17:21
Ateities matymo dovana ir angelo sargo apsauga

Perskaičiau čia keletą straipsnių apie žmones kuriuos kažkas tai kankina arba jaučiasi, kad jie kažką sugeba. Nusprendžiau ir aš papasakoti kai ką. Dauguma manau čia rašančių arba išgyveno mirtį, arba tiesiog šiaip stebuklo metu iš vis gimė. Ne išimtis ir aš. Vos gimęs kaip sakant miriau kažkuriam laikui, bet daktarų pagalba mane pavyko atgaivinti. Tai čia ir prasideda keistų nepaaiškinimų dalykų ir nutikimų lavina.

Skaityk toliau
atsitikimai, pasakojimai, paranormalūs reiškiniai, nutikimai
16.02.2019, 17:08
Paranormalūs reiškiniai mano namuose

Neįtikinėsiu jūsų, kad tai ką papasakosiu tikra, nes pažiūrėjęs į kitų pasakojimų komentarus manau, kad tai beprasmiška. Tai vyko seniai, prieš 4 metus, tuo metu dar gyvenau Kaune (bute), nežinau kas tai buvo NSO, dvasios, ar kas nors kita, bet žinau, kad jie man būtų nedavę ramybės, jei nebūčiau išsikraustęs iš ten.

Skaityk toliau