Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 16

Ateities matymo dovana ir angelo sargo apsauga

Perskaičiau čia keletą straipsnių apie žmones kuriuos kažkas tai kankina arba jaučiasi, kad jie kažką sugeba. Nusprendžiau ir aš papasakoti kai ką. Dauguma manau čia rašančių arba išgyveno mirtį, arba tiesiog šiaip stebuklo metu iš vis gimė. Ne išimtis ir aš. Vos gimęs kaip sakant miriau kažkuriam laikui, bet daktarų pagalba mane pavyko atgaivinti. Tai čia ir prasideda keistų nepaaiškinimų dalykų ir nutikimų lavina.

angelas sargas, nutikimai, atsitikimai, pasakojimai, istorijos, mistik

Šiaip, galima sakyt, atsimenu visą savo vaikystę, o tai jau ganėtinai keista, nes ne kiekvienas pamena savo jaunyste tarkim nuo tada kai tau buvo kokie trys metai. Vėliau paaugėjęs iki panašiai 5 -6 metų  pradėjau matyt keistus padarus. Jie būdavo tarsi rūkas, bet panašūs į žmones, tik be veido, jokių akių ar burnos. Tiesiog rūkas, bet iš sandaros primenantis žmogų, tik labai nediduką, gal metro dydžio.

Jie ateidavo visą laiką naktį. Nežinau ko jie norėdavo, bet dabar suprantu kad lyg mane ir saugodavo. Tarkim naktį kamuodavo nemiga nes bijodavau tamsos, o jie ateidavo ir sėdėdavo šalia ir aš lyg ir nusiramindavau į juos žiūrėdamas. Taip ir užmigdavau.

Esu nekartą net jautęs kaip jie mane paliečia jai ką negero darydavau. Žaisdavau tarkim su aštriais daiktais ir panašiai. Veliau kai augau jie kažkaip dingo gal tai buvo tik vaizduotė ar kažkas tokio, bet vis žinodavau, kad kažkas yra šalia ir mane saugo.

Tarkim, buvo vėlus žiemos vakaras. Mama liepė nueiti iki sandėliuko kažką parnešti. Visur buvo pilna sniego, tylu, o aš girdžiu kaip kažkas eina iš paskos. Pažiūriu, o ten nieko nėra. Einu toliau ir vėl kažkas eina, paliečia mane ir lyg per mane pereitu šaltis. Taip įsitikinau, kad kažkas visą laiką šalia manęs.

Visa ta apsauga pasireiškė ir tuom, kad nesergu jokiom ligom. Visą mano šeimą užpuola gripas, iš lovų neišlipa savaitėm, o man nieko. Jai susergu liga trunka maximum 2 dienas, vos pakarščiuoju ir tiek. Net ligonineje kur būna tos sveikatos korteles per 18 metų tebuvo tik įrašui dėl privalomo sveikatos patikrinimo. Kaip žmogui vos išgyvenusiam gimimą sakyčiau tai dievo dovana.

Dar pora nutikimu prisimenu kur iš dalies turėjau net pasitraukt iš šio gyvenimo ir vėl mane tiesiog kažkas apsaugojo. Kai jau buvau paaugėjęs, pradėjau vasaromis dirbti, nes jau buvo poreikis turėti savų pinigų. Dirbau statybose ir kam yra tekę dirbt sunkų darbą –  žino kaip atrodo kai reikia maišyt cementą. Tai va buvo taip. Maišiau tą košę vadinama ir išpylus ją reikėjo su tokiu liftu pakelt į trečią auštą, tik reikėdavo nubėgti 20metrų išjungt elektrą, kad perjungt kištukus nuo cemento mašinos į liftą.

Tai aš aišku taip ir dalydavau kol mūrininkas nepradėjo manęs skubint. Tada, kad nereikėtų lakstyt ir atjunginėt iš skydines elektros ištraukiau kištuką iš mašinos neatjungęs elektros ir va kai tyčia tas kištukas sulūžo ir pliki laidai tiesiog prikibo prie rankos.

angelas sargas, nutikimai, atsitikimai, pasakojimai, istorijos, mistik

Mane nukrėtė tikrai nemaža dozė elektros, kaip sakant 360. Nežinau gal būčiau ten ir susvilęs, bet ir vėl kažkas lyg išplėšė tuos laidus iš rankos, o aš kaip stovėjau, taip stoviu. Žiūriu į apsvilusią ranką ir pats nesuvokiu kas įvyko.

Po to įvykio darėsi vis keisčiau. Pradėjau matyti vaizdus, tarsi vizijas. Nemoku to paaiškinti, tiesiog atrodo, kad tik pagalvojai, pavyzdžiui, ėjau mano iš mokyklos ir va taip sekundės reikalas pagalvojau, kad kai įeisiu į laiptinę, palipėsiu į antrą aukštą ir ten sutiksiu mamą išeinančią. Na kaip pagalvojau taip ir įvyko.

Ir tai labai dažnai pradėjo kartotis. Pradėjau atspėt labai daug dalykų. Aišku jie net nereikšmingi būdavo, bet draugus pagąsdinti pavykdavo. Aš to valdyt negalėdavau, bet kai pamatydavau kažką, tai iš kart kam nors pasakydavau, kad kas patikėtu manimi ir įsitikintų, kad tai ne fantazija.

Kaip sakau draugus įtikinėdavau. Sėdėjom kažkada namuose ir nusprendėm eit iki parduotuves, o man tuo tarpu toks kaip regėjimas, kad prie perėjos sustos balta mašina pamirksės šviesom, kad mus praleisti. Iškart pasakiau tai draugams. Aišku išsijuokė, sako kliedi, bet kur gi. Tik nuėjus iki tos sankryžos viskas taip ir įvyko. Tada įsitikinau, kad tai lyg mini pranašystės.

Paskui įvyko dar vienas baisus nutikimas kuris vėl manęs vos neprivedė prie mirties. Dirbau aukštalipiu dažytoju. Tai yra reikėdavo lipt labai aukštus pastatus dažyt, ar kokius kaminus. Labai pavojingas darbas, o tada tai buvo dideli pinigai tai pasiryžau padirbėt. Tai va, buvo toks nutikimas, kad buvau labai aukštai, sunku net pasakyt kiek aukštai ir buvo labai didelis vėjas, tiesiog neįmanoma dirbt.

Kažkaip pažiūrėjau į žemę ir pamačiau tokius metalus smailius sudėtus, tiesiai po manim ir taip galvoje šovė tokia mintis – kaip skaudžiai būtų jai nukrisčiau. Nežinau net kas nutiko bet supanikavau, atsikabinau visas apsaugas. Niekas manęs nebelaike ir pradėjau eiti ta plona atbarila. Papūtė toks stiprus vėjo gūsis, susvyravau ir praradau pusiausvirą. Stovėjau vos ant vienos kojos mosikuodamas rankomis ir nežinau vėl lyg kažkas padėjo atsistot taip, kad likčiau saugus.

Tą dieną palikau ta darbą. Po to įvykio pojūčiai dar labiau sustiprėjo. Pradėjau atspėt dar tikslesnius dalykus, pradėjo sektis loterijose. Ateini į parduotuvę ir žinai kuri biletuką imti, kad butu laimingas. Aišku sumos nėra dideles, bet aš paėmęs bilietuką jau žinojau jo nenutrynęs, kad jis laimingas.

Domiuosi sportu tai kartais išmėginu laimę lažybų punktuose. Pavyzdžiui dabar pakanka smarkiai susikoncentruoti tarkim į vienas varžybas ir net pasakau kokiu rezultatu baigsis rungtynes. Bet tai vis dar nėra tai ką aš galiu valdyt tiesiog būna dienos gal kai tie pojūčiai sustiprėja, ar kažkas panašaus, o kartais būna, kad nieko negaliu.

Kartais visa tai pasireiškia sapnais. Baisiausias nutiko visai nesenai. Tikriausiai atsimenate kai rodė per žinias, kad dingo lėktuvas kuris skrido per audrą. Tai va, ta naktį nuėjau miegot ir susapnavau baisų sapną, lėktuvo avariją, kaip jis krito į vandenį, žmonės skendo, jaučiau labai daug kančios ir skausmo.

Pabudau po to baisaus košmaro. Kitą dieną per žinias parodė, kad rado lėktuvą jūros dugne. Sutapimas? Nežinau, bet tokia tiesa. Nežinau net ką pridurt. Gal tiesiog kas domisi tokiais reiškiniais ir žino ar įmanoma tai kaip nors kontroliuoti, galėtų man padėti?  Gal visa tai galima kam nors pritaikyti ar įgauti naujų įgūdžių?

Atsiuntė: Tyliai

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Siūlyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 07:31 Kugelis su moliūgais - nustebinsite visus savo draugus ir artimuosius!

Sriuba su moliūgais, blynai su moliūgais, pyragai su moliūgais... Manėte, kad jau viską išragavote? Atėjo laikas moliūgų kugeliui!

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:53 Obama Demands Senate Put off Vote on New Supreme Court Nominee Until After New President Is Elected
Barack Obama demanded that Republicans refrain from voting on a replacement for Ruth Bader Ginsberg until after the election, when he hopes Biden will win.

Skaityti daugiau