Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 16

Naujame name kažkas dedasi

Sveiki! Noriu pasidalinti vienu įvykiu kuris įvyko kai atsikrausčiau su tėvais į naująjį butą. 2013-10-09 aš su savo tėvais atsikraustėme į naująjį mūsų butą. Man jis gana patiko. Nes buvom su močiute lyg ir kaimynes. Nes ji su mano seneliu (netikru) gyvena pirmajame aukšte, o mes gyvename antrajame aukšte.

prakeitas namas, mistinės istorijos, padaras, istorijos, pasakojimai

Po kokio mėnesio ar dviejų pradėjau jausti, kad kažkas ne taip… Pradėjau jausti, kad namuose mane kažkas stebi… Ir kartais girdžiu keistus garsus… Kaip šviesos užsidegimą ar dar kažką tokio. Ir tai tęsiasi ligi šiol. Kiek esu klausiusi draugių ar jos mano, kad kažkas jas stebi kai kurios atsakydavo griežta ne, o kai kurios griežta taip.

Netgi kai lieku viena namuose atrodo,kad prie manęs kažkas stovi ir žiuri į mane… Kartais labai baisu… Netgi kartais tenka skambinti močiutei, kad ateitu pabūti su manimi nes bijau viena… Atrodo kad netgi dabar kažkas stebi mane. Ir visą laiką kai pas mane (vakarais) apsilanko draugės ir draugai, jaučiuosi lyg kažkas dėl to ant manęs pyktų. O kai mano draugai arba draugės išeina kažkas dingsta, pradedu isterikuoti, verkti, pradedu jaustis ne savimi… Atrodo lyg kažkas mane valdytu.

Labai bijau ir tikiuosi geriausio, kad tai yra tik mano vaizduote… Kartais netgi pradedu šnekėti su savimi. Kartais netgi jaučiuosi lyg tas pats žmogus kuris stebi mane namuose, stebi mane ir mokykloje, kieme… O kai pradedu verkti atrodo lyg kažkas padėtų ranką ant peties ir pasakytu – Nusiramink.

Vieną kartą radau netgi išverstą stalčių rūbų. Pirmai galvojau gal mano katinas (nes aš turėjau katiną bet jo tą dieną nebuvo, o tėvai abejoju ar taip galėjo padaryti). Labai prašau jei kam yra taip nutikę pasidalinkite komentarais.

Atsiuntė: Liepa

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Siūlyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 07:26 Hungary: George Soros Is Dividing Society to Steal Power Away From Citizens

Hungary’s Prime Minister Viktor Orbán has slammed George Soros, accusing the far-left globalist of attempting to divide and “dismantle” nations to take power away from citizens and hand it over to the “global elite.”

...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:21 Herschel Walker: China Is Funding Democrats via Black Lives Matter
Former NFL star Herschel Walker has accused Democrats of being indirectly funded by the Communist Party of China via money funnelled through Black Lives Matter.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 Rob Reiner Says Trump The ‘Killer’ Will Soon Be Arrested

Rob Reiner claims that President Trump will be apprehended following election day, saying that “in 42 days we will arrest the killer”

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 George Soros Is Actively Working to ‘Undermine The American Political System’ Says Newt Gingrich
Billionaire globalist George Soros is actively working to undermine the American political system according to Newt Gingrich.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 Trupiniuotis su uogomis ir ledais (video)

Trupinius berkite į indą ant uogų ir tolygiai paskirstykite. Gaminį kepkite 40 – 45 minutes iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Trupiniuotį patiekite su ledais ar jogurtu. Skanaus!

Skaityti daugiau