Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 16

Mane persekioja pikų dama

Sveiki norėčiau gan tokį keistą ir įdomų dalyką papasakoti. Vieną gražią dieną, aš turėjau važiuoti į sanatorija, nes turėjau tam tikrų priežasčių.  Atvažiavus ten, susipažinau su draugėm, draugais. Vieną vakarą su visais su kuriais buvau susipažinusi, sumąstėm išsikviesti piktąją dvasią.

dvasių kvietimas, pikų dama, pasakojimai, istorijos, nutikimai

Dvasias kvietėmės keliais būdais kuriuos radome internete.  Po viso kvietimo atėjo sesutės ir išvarė visus į savo kambarius. Miegojau kol kas viena nes nebuvo atvykusi jokia mergina į mano kambarį. Po tų kvietimu pirmosiomis dienomis miegojau blogai. Visą laiką jausdavau, kad prie mano kojų kažkas stovi ir eina šaltis. Tačiau tai nesureikšmindavau, ir galvodavau kad tiesiog šalta.

Po kurio laiko, išgirsdavau tualete keistus garsus, tingėjau atsistot ir eiti pažiūrėti, bet tie garsai pradėjo dažniau kartotis… Tada jau pradėjau nerimauti ir iškart prisiminiau vienos draugės pasakojimą. Tuo metu pasiryžau atsikelti ir nueiti pažiūrėti kas dedasi tam tualete ir kas ten visą laiką krenta.

Įėjusi pamačiau kad nukritęs yra tualetinis popierius, dantų šepetukas, rankšluostis. Tada tikrai pradėjo mane visi šitie dalykai gąsdinti. Kita dieną ant savo kūno radau randų. Nesupratau kas čia yra, galvojau, kad kažkur įsibrėžiau tačiau tai kartodavosi kas antrą dieną.

Grįžus namo iš sanatorijos tas pats dėdavosi ir namuose, tačiau dar iki šiol nesuprantu kas tai. O gal tai yra tos nakties pasekmės, kada mes su draugais kvietėmės pikų damą?


Atsiuntė: Oksana ir Karina

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Siūlyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 12:54 Meteoroid Bouncing Back Into Space: UFOs Or Just Another NASA Lie?
You ever have seen a “rock from space” that flies above the horizon, then gains height again to disappear back into space? Well, this one does! A meteoroid was recently observed skimming Earth’s atmosphere.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:44 Cursed Goddess Of Death: Ancient Statue That Kills Whoever Touches It

This curious limestone statue was unearthed at Lemb (Lempa), Cyprus in 1878. It has earned the nickname ‘Goddess of Death’ but its actual name is the ‘Women from Lemb’.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:38 Kagome: War Experiments And Urban Legends
The Nazi reign was famous for its back-door scientists and occult researchers. Special expeditionary divisions of the Reich were often sent out in search of artifacts or locations of occult or religious significance....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 Animals And The Paranormal
Can dogs see ghosts? It’s a common question, and something even movies explore. And it may be that animals have unique connections to the paranormal.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 The Haunted Prospect Place In Ohio

There have been many accounts related to the hauntings of Prospect Place in Trinway, Ohio. Noted as one of the most haunted places in Ohio, this elegant structure once served as one of the “stations” of protection during the time of the Underground Railroad that worked to deliver slav...

Skaityti daugiau