Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 22

Paslaptingas veidrodis

Sveiki taigi labai ilgai galvojau ir nusprendžiau pasidalinti savo pasakojimu apie dvasią kuri trukdė man visą vasarą. Gal kartais žinote filmą „veidrodžiai“? Mano istorija yra kažkiek panaši, bet tai ne filmas, tai tikras gyvenimas. 

Viskas prasidėjo kai 2013 metu vasarą atvažiavau pas močiutę. Tada ji buvo nusipirkusi veidrodį ir pastatė mano kambaryje, antrame aukšte. Nuo tada pradėjo vykti keisti dalykai. Naktį tarsi kažkas vaikščiojo, buvo toks jausmas kad tas veidrodis žiūrėdavo į mane.

Pirmas baisus dalykas atsitiko kai mano draugas ir pusseserės draugė buvo pas mus naktį. Mes su draugu sėdėjome prie kompo, o jos žiūrėjo televizorių. Kai pasibaigė filmas jos nuėjo į antrą aukštą. Viskas buvo gerai, tačiau pusseserės draugė pradėjo verkti ir rėkti.

Greitai parbėgusios pas mus jos papasakojo nuėjusios į antrą aukštą. Ten išgirdo juoką. Išsigandusios nuėjo į tą kambarį kur girdėjo juoką ir pamatė mano 3 metų pusseserę kuri tuo metu miegojo pirmam aukšte prie mūsų.

Kitą kartą buvo irgi keistas įvykis. Atsimenat, sakiau, kad namas yra dviejų dalių. Jeigu nori patekti į antrą aukštą, turi praeiti pro lauką ir įeiti į kitas duris kur yra laiptai. Tais laiptais gali pateikti į antrą aukstą.

Tai va, mes su tuo pačiu draugu leidomės kalnu kuris yra prie mano namų, kai pamatėme mano močiutę nueinančia į antrą aukštą, bet kai atidarėm duris nematėme, kad liptu laiptais, o namas už kelių metrų. Greitai parbėgome ir pamatėme, kad močiutė pirmam aukšte džiauna rūbus. Paklausiau kodėl ėjo į antrą aukštą, ji atsakė nebuvusi antram aukšte.

Ir paskutinis įvykis po kurio mes veidrodį išmetėme į upę. M ano pusseserė sėdėjo ant sūpynių ir matė save pačią stovinčią antrame aukšte ir žiūrinčią pro langą, kaip ji supasi.

Atsiuntė: Donatas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 15:35 A Network Of Lakes Containing Liquid Water Discovered On Mars
A network of lakes containing liquid water is hidden under ice at the south pole of a neighboring planet. Prior to new observations, astronomers believed that there was only a large salt lake on Mars. Now, it may be possible to find common life forms on the neighboring planet....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 The Vinoy Hotel: Haunted History And Shadow Entities

There are a few wonderful hotels on the Gulf Coast that deserve attention, not only for the opulence they afford to their guests, whether across the nation or the world, Florida can boast of some of the very best places of hospitality that should not go unnoticed.

...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 Leading NASA Scientist Who Assured The Existence Of Life After Death
The concept of life after death or the afterlife is often brought up in a religious aspect, but now even scientists weigh in on whether or not one of the biggest mysteries of life exists. NASA rocket engineer Wernher von Braun said that the afterlife exists, and science can prove it....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:07 The Bizarre Story Of The Curse Of Basano Vase

This fancy little vessel (see photo below); made of carved silver during the latter half of the 15th century, is the object of Italian folklore that continues to frighten and inspire.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau