Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 22

Paslaptingas veidrodis

Sveiki taigi labai ilgai galvojau ir nusprendžiau pasidalinti savo pasakojimu apie dvasią kuri trukdė man visą vasarą. Gal kartais žinote filmą „veidrodžiai“? Mano istorija yra kažkiek panaši, bet tai ne filmas, tai tikras gyvenimas. 

Viskas prasidėjo kai 2013 metu vasarą atvažiavau pas močiutę. Tada ji buvo nusipirkusi veidrodį ir pastatė mano kambaryje, antrame aukšte. Nuo tada pradėjo vykti keisti dalykai. Naktį tarsi kažkas vaikščiojo, buvo toks jausmas kad tas veidrodis žiūrėdavo į mane.

Pirmas baisus dalykas atsitiko kai mano draugas ir pusseserės draugė buvo pas mus naktį. Mes su draugu sėdėjome prie kompo, o jos žiūrėjo televizorių. Kai pasibaigė filmas jos nuėjo į antrą aukštą. Viskas buvo gerai, tačiau pusseserės draugė pradėjo verkti ir rėkti.

Greitai parbėgusios pas mus jos papasakojo nuėjusios į antrą aukštą. Ten išgirdo juoką. Išsigandusios nuėjo į tą kambarį kur girdėjo juoką ir pamatė mano 3 metų pusseserę kuri tuo metu miegojo pirmam aukšte prie mūsų.

Kitą kartą buvo irgi keistas įvykis. Atsimenat, sakiau, kad namas yra dviejų dalių. Jeigu nori patekti į antrą aukštą, turi praeiti pro lauką ir įeiti į kitas duris kur yra laiptai. Tais laiptais gali pateikti į antrą aukstą.

Tai va, mes su tuo pačiu draugu leidomės kalnu kuris yra prie mano namų, kai pamatėme mano močiutę nueinančia į antrą aukštą, bet kai atidarėm duris nematėme, kad liptu laiptais, o namas už kelių metrų. Greitai parbėgome ir pamatėme, kad močiutė pirmam aukšte džiauna rūbus. Paklausiau kodėl ėjo į antrą aukštą, ji atsakė nebuvusi antram aukšte.

Ir paskutinis įvykis po kurio mes veidrodį išmetėme į upę. M ano pusseserė sėdėjo ant sūpynių ir matė save pačią stovinčią antrame aukšte ir žiūrinčią pro langą, kaip ji supasi.

Atsiuntė: Donatas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar