Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 20

Šiurpą keliantys sapnai košmarai

Sveiki, rašau čia, nes nebežinau į ką daugiau kreiptis. Mane persekioja bėda ir nežinau kaip jos atsikratyti, tikiuosi atsiras kas nors kas gales paaiškinti ką reiškia mano sapnai. Tiems kurie nori pasišaipyti iš karto atsakau - ne, aš siaubo filmų nežiūriu ir tai nėra vien mano vaizduotė.

sapnai, košmarai, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės

Taigi pradėsiu nuo pradžių. Keisti sapnai mane kamuoja nuo vaikystės, pirmiausia pastebėjau, kad negaliu miegoti gulėdama ant nugaros, tada pradedu dusti, nežinau gal tai kažkokios sveikatos problemos, bet esmė ta, kad jei užmiegu būtent gulėdama ant nugaros tai ir prasideda visos linksmybės.

Sapnuoju mažą vaiką kuris yra mano kambaryje, aš jo bijau ir prisipaudžiu prie sienos, o jis tik lėtai artėja prie manęs ir įdėmiai žiūri į veidą, po to pradeda mane smaugti, jaučiu kad dūstu ir tada pabundu vos gaudydama kvapą. Ne kartą naktimis prabusdavau rėkdama, namiškiai nesupranta kas man darosi.

Kitą kartą sapnavau kad esu kažkokiam kluone kur laikomas šienas, ten buvo pastatyti aukšti pastoliai prie sienų. Sapnavau kad vaikštau užlipus ant jų, o mane persekioja juodas šešėlis, jis vis pranyksta ir atsiranda vis kitoj vietoj, kur tik pažiūrėčiau vis matau jį. Tada pamačiau tokį patį šešėlį „pakaruoklį“, atrodė kaip pasikoręs žmogus bet nėjo įžiūrėti veido bruožų.

Tas sapnas buvo išskirtinis tuo, kad buvo labai tikroviškas, jaučiau kad miegu ir kad viską tik sapnuoju bet kažkas neleido grįžt į realybę, bandžiau rėkt bet jaučiau kad manęs niekas negirdi, neina išleist jokio garso.

Dažnai vyras papasakoja kad naktimis vartausi bandau kažką kalbėt bet neina nieko suprast, o pastaruoju metu sapnuoju vien tik savižudybes… Mačiau kažkokią tamsiaplaukę merginą kuri viešai prie žmonių persipjovė gerklę, kitas sapnas buvo neryškus bet atsimenu kad buvo daug kraujo…

Kodėl man sapnuojasi tokie dalykai? Ar galiu juos pavadinti pranašiškais sapnais? Jei kažkas iš manęs kažko nori tai tikrai nesuprantu ko…

Atsiuntė: Silvija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 12:54 Meteoroid Bouncing Back Into Space: UFOs Or Just Another NASA Lie?
You ever have seen a “rock from space” that flies above the horizon, then gains height again to disappear back into space? Well, this one does! A meteoroid was recently observed skimming Earth’s atmosphere.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:44 Cursed Goddess Of Death: Ancient Statue That Kills Whoever Touches It

This curious limestone statue was unearthed at Lemb (Lempa), Cyprus in 1878. It has earned the nickname ‘Goddess of Death’ but its actual name is the ‘Women from Lemb’.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:38 Kagome: War Experiments And Urban Legends
The Nazi reign was famous for its back-door scientists and occult researchers. Special expeditionary divisions of the Reich were often sent out in search of artifacts or locations of occult or religious significance....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 Animals And The Paranormal
Can dogs see ghosts? It’s a common question, and something even movies explore. And it may be that animals have unique connections to the paranormal.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 The Haunted Prospect Place In Ohio

There have been many accounts related to the hauntings of Prospect Place in Trinway, Ohio. Noted as one of the most haunted places in Ohio, this elegant structure once served as one of the “stations” of protection during the time of the Underground Railroad that worked to deliver slav...

Skaityti daugiau