Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 18

Perspėjimai apie mirtį

Mane jau kelis metus kamuoja keistas dalykas: aš susapnuoju žmogaus ar gyvūno mirtį ir jis iš tikro numiršta. Tai mane nemenkai gąsdina, todėl noriu paklausti: galbūt kam nors iš jūsų būna taip pačiai?

sapnai, mirtis, pranašystės, atsitikimai, nutikimai

Žodžiu, viskas prasidėjo kai numirė mano augintinis. Atsimenu kaip dabar tą jausmą, naktį prieš nelaimę – varčiausi, negalėjau miegot, kažkoks keistas baimės jausmas kamavo… Ryte augintis jau buvo miręs, tačiau kadangi tai buvo pirmas kartas, savo blogo miego nesusiejau su mirtimi.

Antras įvykis įvyko po maždaug pusės metų nuo pirmojo – vėl siaubingai miegojau, o atsibudus staigiai į galvą šovė mintis – nejaugi kažkas vėl numirė? Po kelių valandų man paskambino močiutė ir pranešė liūdną žinią – mirė jos sesė.

Trečią kartą viskas vyko kitaip: sirgo mano šuo, iškvietėm veterinarą, jis suleido vaistų, su šeima šiek tiek aprimom – galvojom, jog pasveiks. Bet naktį vėl supratau, kad ne. Šį kartą ne jaučiau, o jau mačiau vaizdinius. Sapnavau, kad šuo numirė, kad jo labai ilgiuosi. Po pusdienio nuo šios nakties jis iš tikro mirė.

Ketvirtasis kartas pilnai dar neišsipildė ir viliuosi, jog neišsipildys. Sapnavau savo giminaitį. Mačiau, kad jis pateko į avariją, išsigelbėjo, tačiau nepaisė likimo ženklų ir važiavo kažkur antrą kartą, tik šį kartą jau numirė. Mačiau ir karstą. Dar atsimenu, kad pasakiau: „Nuo lemties nepabėgsi, jei buvo lemta tai ir mirsi“.

Pasikalbėjau su močiute apie šį sapną, o ji man papasakojo, kad tas giminaitis su savo žmona prieš kelias dienas važiavo mašina ir užsidegė kažkuri mašinos dalis ar kažkas, tiksliai nežinau, nes tokių dalykų neišmanau (šito aš prieš sapną nežinojau). Jie, kaip ir sapne, liko gyvi ir sveiki. Bet dabar baiminuosi, jog neišsipildytų antroji sapno dalis. Ir šiaip, kuo toliau, tuo daugiau matau ir sugebu keistų dalykų.

Nežinau, kaip tai paaiškinti, todėl tikiuosi to iš jūsų.

Atsiuntė: Gabija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 20:37 Weird Omens Of Death
In this latest story, world-famous psychic researcher Tom Slemen explores weird omens of death… In the murky world of superstition there are many alleged omens of death. Just setting eyes on a passing ambulance for example, will sometimes spur some people to say, “Touch my eyes and touch my toes an...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:37 Declassified FBI document says Nikola Tesla was an alien from Venus
According to information from the FBI documents – Nikola Tesla was an alien. There is a very mysterious document in the archives of the FBI’s official website, which contains a very unusual statement regarding Nikola Tesla....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:22 Secrets And Legends Of The Hollow Earth

Many readers of the paranormal and the unexplained are familiar with the theory that the Earth is hollow. The idea is based on the ancient legends of many cultures that say there are races of people – entire civilizations – that thrive in subterranean cities.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau