Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 17

Su manimi kažkas vyksta

Taigi sveiki. Sumaniau ir aš papasakoti savo istoriją. Viskas prasidėjo maždaug kai man suėjo 15 metų. Nuo to laiko prasidėjo tokie keisti dalykai. Iš pradžių kažkaip nekreipiau dėmesio. Bet kuo toliau tuo labiau man baugu pradėjo darytis.

Taigi kas nutiko? Ogi labai dažni sutapimai, dejavu ir sapnu pildymasis. Pradedant sutapimais jie pasitaiko kiekvieną dieną ar į dieną net kelis kartus.

dejavu, sapnai, atsitikimai, nutikimai, mistinės istorijos

Tokie rimtesni tai buvo šie: Vieną ryta galvoju kaip senai su tėčiu važiavome pasivažinėti. Ir kažkur po valandos ateina tėtis ir sako važiuojam į Klaipėda? Kitas atvejis – neturėjau ką veikti ir pamačius skarelę pradėjau ją visaip rišinėti ant galvos. Po kokių 15 min pažiūrėjau pro langą ir pamačiau kaimynę kuri taip pat rišosi skarelę ant galvos. Dar viena situacija buvo sekmadienis ir aš piešiau piešinį dailės pamokai ir kažkaip nepagalvojus ant viršelio nupiešiau šitą „;)“ šypsenėlę. Pirmadienį per dailės pamoka mokyta sako, kad naujo piešinio tema 10 skirtingu nuotaikų. Aš norėjau kažką klasiokei parodyti dabar nebepamenu ir norėjau nupiešti šypsenėlę. Ir kaip tik kai norėjau piešti pamačiau vakarykštę šypsenėlę, kurią ir norėjau piešti (anksčiau iš kitų klasių nežinojau apie naują piešinio temą).

Yra labai daug tų sutapimu būna pagalvoju apie kokią dainą ir ja išgirstu ar prekybos centre ar kokiame video išgirstu ar per radiją ir taip yra buvę gal koki 20 kartų. Būna pagalvoju apie žmogų ir jį sutinku.

Paskui sapnai kurie pildosi sapnavau savo močiutę su kuria važiavau viena mašina ir jai pasidarė labai blogą. Kita dieną viskas išsipildė kaip mano sapne. Dar vienas sapnas sapnavau kaip važiavom grybauti ir kitą dieną taip ir atsitiko.

Ir galų gale dejavu važiuoju nelabai žinoma vieta ir tikrai galiu pasakyti kad ten kažkada buvau nors toje vietoje buvau pirmą kartą gyvenime. Ir teko patirti labai keistą dalyką kai nežinojau ar tai tik sapnavau ar tai iš tikro buvo. Šitai labai mane išgąsdino. Viešinti nenoriu nes tai per daug asmeniška. Mano rankose visi telefonai dvigubai greičiau išsikrauna ir tai tikrai labai nervina, nežinau ar tai tarpusavyje susiję. Kažkaip pradedu galvoti kad aš pradedu matyti ateitį? Gal turiu ekstrasensinių galių.?

Tai noriu sužinoti gal kažkas patiria tai ką aš? Būtų įdomu pabendrauti ir pasidalinti įvykiais su tokiais pačiais žmonėmis. Jūsų valia tikėti ar ne. P.S. atsiprašau už klaidas.

Atsiuntė: Erika

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:32 Help From The Grave: The Chilling Story Of Sarah Abigail

Since her husband’s death Sarah Abigail had wanted to move her three young children from the family farm into town. She delayed because the farm had meant so much to her husband.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 10:45 Orinis ir lengvas varškės pyragas per 30 minučių

Pristatome jūsų dėmesiui švelnų varškės pyragą. Orinis ir lengvas – pagrindiniai šio pyrago privalumai! Nuo jo sunku atsitraukti. Jį galima pagaminti, jei į svečius pas jus užgriuvo visiškai netikėtai. Jam jūs sugaišite daugiausia 30 minučių.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 10:45 Thousands Gather In London To Protest Against Coronavirus Measures
Thousands of protesters gathered in Central London today to protest against coronavirus measures. Huge crowds massed in Trafalgar Square carrying a variety of signs, flags and placards to take part in the “we do not consent” rally....

Skaityti daugiau